Tyxo.bg counter Фък Клоуз Никога не е късно за ново начало !
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 14:57:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Фък Клоуз Никога не е късно за ново начало !  (Прочетена 920 пъти)
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 72

Профил
« -: Декември 04, 2017, 11:54:05 »

Здравейте хора мина доста време от както писах рапорта с милф клоуза  сега сме на друга вълна случката се разигра преди няколко месеца когато мацката ми беше на морето харесах си я и писах всичко тръгна много студено дърпаше се,адски много в началото както всяка жена добре обаче аз не се,отказах от това че се дърпа и просто исках да видя колко може да ми държи вълчия характер писахме си 2-3 седмици но обаче нещата не вървяха на добре викаше ми че ще си идва от морето през октомври и аз си викам няма да се занимавам с това момиче много време е това пък и аз няма да я чакам цял живот.
Когато си дойде в родния ми град ми писа че си е дошла писахме си пак обаче пак греда нищо не стана
викам си няма да е с тази продължавам да си гледам личния живот и ми е през хея на скоро си вземах кола която исках да подкарам събирах пари и си я вземах желаната от мен кола Мерцедес Ц-200  викам си с тази кола ще съм ебати патрона,ти да видиш брат един приятел ми се прави вика брат с тази кола всички ще са твои викам си как да му кажа че,мнението му което изразява не е така ама все пак е бастун незнае че колата ми е само моя и само аз ще си возя дирника никви жени
една вечер както си седя на работа и я гледам викам маму стара тази ще е моя няма така право да ме режи така и така да е ..
и да я заграваме че ми втръсна от суха теория.

Аз:Хей б...б. ловеца да не те хвана за да се пишеш така

Тя:Не      (кво е това не все едно излиза от пещера много схванато)

Аз:кво става 

тя:ми пия вино с брачед ми у нас ама после той ще си ходи

Аз:сипи ми една чаша и на мен само ако е червено

Тя:добре но си далече 

Аз:Знам но може да разменим телефони и да пием някоя вечер.

Тя:Добре ето давам ти го ...... и номера

Аз:добре ще се разберем когато съм свободен да се видим.

на следващият ден .......
Бях излезнал някъде на вънка с колата и една бърза мисъл ми преминава през ума викам си на тази трябва да и звънна
удрям шайбата вдига ми супер няма флейк всичко е жица.

Аз:Ало кво става къде си

Тя:на Работа съм след малко ще се пребирам

Аз:после след работа да се видим защото ми харесваш и искам да те видя

Тя:добре къде да те чакам 

Аз:някъде близо до вас на някоя спирка

Тя:на спирката до нас ти с кво ще дойдеш

Аз:с колата ми

Тя:каква е колата ти

Аз:като дойда ще разбереш не обичам да издавам тайни Wink

качвам се горе на етажа гледам бащата с комшията викам баща ми излизам с една да не кажеш къде съм ама съм бърз удрям едно .... и си идвам  той се засмя вика добре на кой си се метнал такъв бе и аз му викам на стария ....Дядо ми
нещо ме среза корема минавам през ВЦ друсам крушите и си вдигам патурите че няма време за игрички
качвам се на мерца с мръсна газ към булката ето че на спирката няма никой спирам си като гъзар и я гледам нашата завалия си разцъква на тела натискам копчето джама слиза викам си ебати меча честно

Аз:ай душка качвай се но ми е много уморено и ако искаш на близкото кафене на шела да отидем че нещо ме мързи да вървя по другите

Тя:и аз там щях да ти кажа да отидем

Аз:ай там значи

Отиваме на шела разцъквам си мощно продавачките предлагат ми кафе с късмети едната я знам беше от моето даскало вече бачка викам и прави ми едно дълго кафе и късмета квото е ще е за теб тя се засмя вика добре
дава ми късметче търкам пише опитай отново  викам еми жалко днеска нямаш късмет ще е някой друг път
засмя се и така.

Тя:ае аз ще ти платя кафето ( викам си как жена ще ме черпи аз да не съм някой швестър)

Аз:доживях жена да ме черпи и с усмивка на лице

излизаме вънка ебаси студа дадох идея да отидеме в колата че по завед и тя се съгласи 
вземах си кафето аз подмиших си я като моя робиня и към мерца влизаме вътре

Тя:ааааууу тука много топло

Аз:еми ако седя вънка ще ми замръзнат ......

Тя:хахахахах

Аз:много як парфюм да не ме възбудиш

Тя:да хахаха и няма
Слага си колата която си беше взела между краката  викам си баси меча тази ми прави някакви капани...
трябва да измисля нещо случайно я дърпам към мен в колата и викам душка тука има много хора ай да отидем някъде на саме защото съм срамежлив от многото хора  тя замълча нещо продължавам в духа на войводата и съм сигурен че ако я целуна ще и хареса дърпам я леко към мен и бам колата и пада върху тапицерията ми на колата мале подивех викам си тази или е калпава или просто незнае как се слагат нещата в хубавите коли протече викам мале напиках се.

Аз:абе това не е напикано а просто като ме видя и се подмокри

изчистих го с сълветка попих колата и си я дърпам докато си я дърпам и пипам косичка раце  ескалация и по едно време си доближавам до мен и вече си я целувам най спокойно.

Тя:ай да отидем до нас да се преоблека че така няма да бъда така много кофти ми седи...

Аз:добре ай отиваме да се преоблечеш че така ако ми седиш най много да ти се смея още повече от сега

както и да е отиваме пред блока и слиза

Аз:душко чакай че нещо ми се доходи до кенефа трябва да се кача с теб до горе

Тя:добре (викам си как ще пуска лисица в нечий кокошарник тука експериминтирах на Стоун номера да се кача горе)

Качвам се до горе с нея викам ще влеза да пикая тя добре мале като влезох майка и и нейния френд викам това няма да стане удрям една струя на сифоня и си отивам преди да са ме садрали като котка
стоях малко да я чакам оправи се слизаме на долу по стълбите яко се награбихме
излизаме от пред и викам гледай сега как го правят готините хора взимам я на ръце от стълбите и я нося до мерцедеса тя се кефи супер много

Тя:къде ще ходим

Аз:ще отидем на беж бонар там няма да ни пречи никой пък и ще сме на саме

Тя:добре

Паля и отиваме на бежа  с пълни сили излезнахме навънка на чист въздух че в колата стана много жега пуши по една цигара лафихме си повече наблегнах на рапорт с нея
разпитва ме какво правя какво работя и какво уча
бях коректен с нея казах и че съм студент в колеж по охрана и сигурност в стара загора

Тя:каква специалност си

Аз:лична охрана и организиране на охранителната дейност

Тя:бре                   (някаква се изкефи такава ама нещо не ми хареса

Аз:ще се пазя от лошите да не ме нападнат

Тя:хахахах нали си бодигард

Аз:е ти май си ванга  не думай

Изпуши си цигара и влизаме в колата викам си няма да седим отпред много е тясно ся ще ти покажа един трик
дърпам моята и нейната седалка напред  стана малко по широко прозорците тъмни дебним да се ебним
влезнахме вътре пак в същият дух рапорт натискане емоция рапорт пиша така защото едвам ме нави ВАРЗОНА да го напиша този рапорт нали сме от едно гето трябва да се уважаваме
по едно време супер яко ми стана че пуснах ръце към пусито хваща ми я вика не викам си тази си играе с мен
крачка назад минаваме на рапорт пак лаф мохабет смях пак натискане пак спускам ръце пак ми се дърпа.

Аз:абе душка да не си в цикъл ?

Тя:да как разбра

Аз:ние вълците само кръв и агнета надушваме помиярите бягат от нас хаха

Тя:хахахаха

Гледам си часовника станало е 18:10 трябва да хода нощна викам си няма да е до последно
ай да си ходим че трябва да ходя на работа
нямаше никакъв дерт дори вика отивай да не закъснееш отиваме до тях хвърлям я пред тях и се пребрах с свежи сили за Рунд 2

2-ри ден
Обаждам и се да се видим няма никакъв проблем пак си отидох на спирката разкарвахме се,напред назад кафенца мафенца целувки обаче за ебане не говори
явно е чакала да и мине цикъла за да ми каже по драстично че иска да правим секс.
мина и втория ден както обичайното но нищо различно

3-ти Ден пак същото.

4-ти ден Отивам аз на кауфланд да си взема мюсли че понеже за фитнеса ми трябва хубава храна не да се храня с някакви шербети спомена ми че и тя имала работа на кауфланд и отивам аз с колата удрям и един паркинг и я гледам с едно чернооко момче викам си това е някакъв мангал сигурно ебаси черния сигурно работата ще отива на бой и на ебане.
Влизам си в кауфланда взимам си и си отивам като пич и я срещам на изи кредит прави някаква вноска бали мамата кво прави не ме ебе викам ей ти  явно си обрала банка за да внася  чернотоокото момче се загледа по мен обаче не посмя да проговори нещо са е спекал Аз протягам ръка към него Аз съм ИВИН приятно ми е само му казах как се казвам и туй беше.

Аз:жена ми  на къде си сега ти ?

Тя:ми на шела с един френд съм там

Аз:добре ай на едно кафе тогава

Тя:добре  на шела отиваме при един френд

Аз:няма дерт

Мятам ги на седалките разбира се,седна при мен на предната седалка ония брачед и отзаде   
отиваме взимаме си кафе с редбул поне аз де те нещо по скромно си вземаха
и тя ме е криела с кой ходи и се виждам с един френд който с него сме расли от малки
Кънчо и веднага абе .... това ли е момчето което криеше

Тя:да

Аз:крие ме защото съм готин и съм на изчезване смях в компанията

Кънчо:абе това много свястно момче закво го криеш аз го познавам от малък играли сме заедно
гледа като мамул в небрано лозе

Аз:викам и не ме гледай така разгонено истина е хаха
почна да ме гъделичка на всякъде

Аз:спри се имам ужасно много гъдел на корема

Тя:точно там ще те питам

Аз: аз пък няма да ти дам в краен случей ако си послушна

Тя:аз винаги съм послушна

Аз:ще видя след малко колко си послушна

Лафихме си продължение на час два и тя отивала до тях да се изкъпе защото предишната вечер са е напила като прасе и аз много я базиках
заведох я и се върнах пак при момчетата да си лафя докато се оправи а разбира се няма кой да я чака
викам на Кънчо да ходим у тях докато се оправи той се нави и отидохме
след малко реших че така по анцунг съм пълен гайдар отиваме до нас удрям едни дънки и една черна тениска ( любимата ми)

Тя:Ало къде си

Аз:на един светофар чакай малко  ( а ние сме още у нас и чакаме поне малко да закъснеем)

Тя:до къде стигна

Аз:стига дава зор ще дойда !

Тя:добре

Аз:чакай ме на спирката от където те взимам

Нищо не каза калпазанката спирам на спирката и я гледам че гледа като някоя патка в даличина удрям един клаксон за да ме види е успя

Тя:кво ми свириш бе

Аз:свиря ти да ме видиш да не намачеш на някой стар москвич гумите

смях от всички които бяхме в колата
Аз ай да ходим на кафе навиха се отиваме в кафето с пълна пара отварям варти и влизам като шеф на дахад всички ме гледат странно кво толкова че съм готин си викам аз нишо особено
намирам и маса където може да седнем всички уникално сепаре с много големи диванчета сядам си до моята и си я разцъквам докато Кънчо гледа в телефона викам и едно време е било по хубаво сега всички с тези телефони са пълна гавра
седим гушнати с моето момиче и обсъждаме някакви лузъри до нас викам и виж ги кви са тъпанари тези вместо да се забавляват те си играят с телефоните смяхме се много стабилно  по едно време вика ай да ходим на вън да пушим викам аз не съм пушач ще остана тука вие където искате вървете и ставам викам на Кънчо да се, мръдне да мина отивам надъхан към бара Хей извинявай искам да те помоя да ми дадеш някакъв пепелник за пушене ? добре ще ти дам дава ми една чаша с пълна с вода  връщам се с готина крачка към масата ми и им викам виждате ли че с мен на глава не може да се излезе реша ли нещо и го правя
някакви се изкефиха такива по едно време с моето момиче супер много се награбихме че ни стана леш якото
и моя приятел се включи и викам ако сте така по добре ела у нас да не се мъчите.

Викам си брат ся ако ми уредиш и терен къде да правя секс с приятелката ми много ще те обичам той е брато знаеш че се знаем от малки как няма да го направя за теб викам си това ми го викаха и други ама ме заебаха като куче да се оправям сам
излиза приятеля и му викам брат вземи презервативи че нямам дребни той нищо не каза сигурно ще вземе
докато го нямаше яко кино с моето момиче и идва френд и ми носи презервативи викам ти си луд евала ще ти върна услугата той никва услуга няма да връщаш ай у нас тази вечер съгласихме се отивам до моята да си вземе багажа и към френда
по едно време кънчо звъни на баба си бабо един мой приятел ще дойде у нас да знае в 6 часа няма да влизаш защото сигурно ще правят секс да не ги притесниш все пак хората няма къде да се задоволят ти да видш останал съм с 50 лв като църковна мишка как да не използвам аванта,влизаме в френд в неговата стая количка музичка лаф мохабет всичко 6  стана 23:00 и си отиде да си ляга ама такава жега беше в стаята че си .....
Събличам се и си лягам моята и тя се съблече

Тя:ама нали знаеш нищо няма да правим (шитка)

Аз:няма споко само ще спим

Тя:ти да не си от онези момчета където дебнат да ебнат много ги мразя (шитка)

Аз:Не аз съм от тези където знаят кво искат

лягаме си двамата ама вече настроени за яко ебане целуване а-у пускам ръце да галя пусито и ме гледа с сериозен поглед нищо няма да правим ти казах

Аз:добре аз си взимам одялото и ще спя ти квот искаш прави
по едно време усещам някакво гъделичката и се обръщам и вече протягам ръце към пусито взе та стана барах я малко възбудих я обаче не сваля гащите
викам си тоя номер няма да стане днеска ще еба  целувам я на всякъде корем устни слизам до пусито пипам го супер здраво получи лек оргазъм

Взех капота още в опаковката ми се лъзга в ръцете викам ай ся ми го отвори аз ще го сложа отвори ми го даде ми го сложих го и забрави че,е имало съпротива и нещата си дойдоха по мястото си.

Поздрави:IWIN
Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 125

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #1 -: Декември 04, 2017, 13:08:17 »

Уффф!!!!
Тфа ако знаех че е толкоз дълго сигуро нямаше да го прочета, не очаквах да прочета рапорт в раздела секс а просто си мислех че има коментари от долу.

Готино е че помниш толкоз детайли, мен не ме бива в това. Също готин стил - кефиш. Напомняш ми малко на рапортите дето ги пишеше Manowar. Имало е игра и инвестиции, очакваше се хепи енд. Не знам мацката колко е красива но се усеща прилична динамиката и си играл добре. Водиш я, тя следва, доминираш, фриз аутваш и просто няма как да не ти се беше получило.

А Това ме разби  Grin
Цитат
Аз:абе това не е напикано а просто като ме видя и се подмокри

И мацката е знаела какво иска, определено не си е играла с тебе което улеснява нещата доста. Поправи ме ако греша, но от добрата игра и калибриране мацката не те шитва почти въобще, всеки път когато субкомуникираш стойност, изчезва нуждата да те тества както и намаля лмр.
Поздрави!:)
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Декември 04, 2017, 13:43:24 »

Кефише ми се,много и имаме  химия заедно от както я създадох преди нямах изобщо с нея

Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 726

Профил
« Отговор #3 -: Декември 04, 2017, 13:58:23 »

Браво луд! Все така да ти върви и да ги къртиш. Стила ти е много силен. + реп от мен.
ПС: Успеха е голям и поради факта, че действието се развива в малък град, а там е много по трудно да клоузнеш.
ПС2: Това с терена как си го уредил е много силно. Повечето хора биха се сдухали и биха се оправдали с липсата на свободна стая за да се откажат. Но когато си смел и изобретателен всичко се получава.
Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 198

Профил
« Отговор #4 -: Декември 04, 2017, 14:04:18 »

Това ти е играта БРАВО!!!!!
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 04, 2017, 14:06:06 »

Благодаря ви братлета !!
Активен

-Берсерк
Adolfus Magnus
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #6 -: Декември 05, 2017, 22:57:16 »

лягаме си двамата ама вече настроени за яко ебане целуване а-у пускам ръце да галя пусито и ме гледа с сериозен поглед нищо няма да правим ти казах

Аз:добре аз си взимам одялото и ще спя ти квот искаш прави
по едно време усещам някакво гъделичката

Защо си сигурен, че и първия ден е имала цикъл, а не е било също шитка?

В цитата доколкото разбирам си се бил отказал и си си легнал да спиш, но тя те е подбутнала да се върнеш в играта. Не трябва да се отказваш лесно, някоя може и два часа да се дърпа.
Активен
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #7 -: Декември 06, 2017, 00:11:22 »

Аз няма да коментирам разказа, тъй като съм дилетант.
Направи ми впечатление, че пишеш доста неграмотно братле. То вярно, че закъдето си се запътил не е нужно да си професор, но поне що годе сносен правопис.
Не ме разбирай погрешно, най-вероятно чукаш много повече от мен и т.н., но правописа ти прави впечатление. Не е лошо поне малко да вкараш усилия и в този ресор.
Успех с бамбините.

Активен
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 06, 2017, 03:24:52 »

Правописа си ми е перфектен но в случея писах бързо.
Активен

-Берсерк
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #9 -: Декември 06, 2017, 10:05:24 »

Много вдъхновяваща история! И при мен има една мацка дето ми се прави на луда от известно време. Мислех да я отсвирвам ама след твоята история се вдъхнових да я изкъртя
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3445

Профил
« Отговор #10 -: Декември 06, 2017, 23:58:17 »

Правописа си ми е перфектен но в случея писах бързо.
Ха-ха, меееен, осъзнаваш ли колко е смешно горното изречение така както е написано?
Я го напиши бавно да видим ще си намериш ли трите грешки?
Не вярвам... то "сълветка" не се пише грешно защото Ъ е съседно на А на клавиатурата, или пък В на Ф.
Иначе поздравления за клоуза!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: