Tyxo.bg counter Бързо мнение
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 14:54:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Бързо мнение  (Прочетена 870 пъти)
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 125

My curse is my drive.

Профил
« -: Декември 07, 2017, 20:41:55 »

Привет дружки.
Не съм по онлайн свалките но реших да драсна бърза тема като няма нищо ново за четене.

Мацката е от работа 9-ка, социална и отворена знае че е голяма работа затова не съм се слагал много има някъв интерес но като цяло гледам да стъпвам бавно и не обръщам много внимание.  

Преди околко 10тина дена я бях разлафил на работа и си приказвахме разни фън неща околко (15 мин атракшън, имаше интерес и инвестиции от нейна странна )

След това почти не сме приказвали понеже не сме се виждали за дълго на работа, също исках да я игнорвам малко че да има да ми се чуди дали я харесвам или ме е страх да я заприказвам.

Сега вчера стана на въпрос за един коледен конкурс по сладкарство в служебната група в фейса, и тя каза че щяла да участва само ако има кои да я закара на работа че да не ходи с рейса ако е в почивния и ден. Написах че ще помогна ако бисквитите който ще изпече са вкусни като на баба ми. Съгласи се с израза "хаха защо пък не, никога не бих отказала малко помощ" а аз и казах да ми се обади когато са в фурната. След няколко минути тя ми писа на лично, а не сме даже приятели в фейса.

""Аз не съм най-добрата в готвенето
Но ми харесват предизвикателства

звучи достатъчно за мен
Мога да те предизвикам с много неща, след като приключиш с печенето

Ха ..
Какво има у ума?
И бъди хубаво ..

борбата с възглавнички е любимата ми
но се уверете, че това е петък
само в петък съм хубав

01:52 ч

U двойна доказа, че твойте емоции са толкова странни

10:29 ч
хахаха
всеки път, когато едно момиче е привлечено от мен, тя ми казва, че съм странна
ти си толкова лесна
но все пак можем да направим добри бисквитки

11:47 ч
 ..
Мисля, че трябва да преформулирам изречението ... може би затова виждам, че и странното ми привличане и срамежливо да призная това
мислите, но не сте сигурни;]
да, аз съм привлечен от вас и аз не се извинявам за това
но няма да се разбираме, ние сме твърде сходни "

Сега отбъснал ли съм я като твърде недостъпен или и трябва време да усмисли нещата че нещо се правеше на бавна, аз знам че е руса но не е тъпа. Реших да не и отговарям, оставил съм я да си помисли, тя ще ми пише в крайна сметка кога да отида да я взема от утях с бисквитките и ако има интерес.
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #1 -: Декември 07, 2017, 20:45:07 »

Сега отбъснал ли съм я като твърде недостъпен или и трябва време да усмисли нещата че нещо се правеше на бавна, аз знам че е руса но не е тъпа. Реших да не и отговарям, оставил съм я да си помисли, тя ще ми пише в крайна сметка кога да отида да я взема от утях с бисквитките и ако има интерес.
Активен

Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #2 -: Декември 07, 2017, 20:53:58 »

Много кратко сте си писали и тя бързо се е отдръпнала. Според мен не те харесва, но иска някой да я закара с колата.
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1014

Профил
« Отговор #3 -: Декември 07, 2017, 21:01:38 »

Ха, тая така ти е хванала спатиите, пък ти си мислиш, че я играеш.... Smiley
Иначе и вика "не бих отказала помощ" - е бас хващам, тя ако е 9ка, сигурно 99% от живота й се върти около това, хора да правят неща за нея.
Не знам, може би не би било подходящо, ако сте колеги (или може би би?), ама аз бих й отговорил на въпроса "what's on your mind, and be nice", с "orgasms, orgasms are nice". Дето викаш, мацката не е тъпа, знаеш го явно, но в следващия момент й се правиш на ударен, все едно те е страх (поне на мен така ми се струва, а сигурно и на нея).
Ако не ти застрашава работата, не виждам защо да не й влезеш малко по-директно. Поне това е моят стил де.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #4 -: Декември 07, 2017, 21:21:57 »

Възможно е и да си прав но си мислех че ако играя директно е супер рисковано и че ще ме отреже когато знае че вече искам да я чукам, ще загуби интерес, въпреки че найстина доста перверзно ме гледа.
Пък тя 9ка колко да не са и влизали директно ? Тя сега не знае кво става точно, вика ми че съм страннен, ще има да се чуди и ако не ми пише, на работа ако се видим 100% ще има реакция.  Аз пак мога да мина дирекно в бъдеще след като е имало още инвестиций от нейна страна и така шанса за флейк ще е по малък.
Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 07, 2017, 21:47:18 »

Възможно е и да си прав но си мислех че ако играя директно е супер рисковано и че ще ме отреже
Еми риск печели, риск губи. То за най-големите победи в живота, трябва да поемаш и най-големите рискове.

Пък тя 9ка колко да не са и влизали директно ?
Ами ако трябва да гадая, сигурно не са много. Пък и берсерка примерно, той нали уж чука основно 9ки (ако се прежали) и 10ки, вика че при тях трябвало да влизаш хард, иначе ти надушвали страха, ли кво там било.
Според мен, действай по-смело и без много да ти пука, пък ако не ще, не ще. Да не е единствената? Иначе страхът те сковава и от там нататък, знаете какво се случва.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #6 -: Декември 07, 2017, 22:00:02 »

Малко си и се сложил с това да и помогнеш за бисквитите. Може би трябваше да и искаш нещо в замяна. Обаче пък чата ти МЕГА ме кефи имаш +1 за него. Мисля, че той е оправил нещата. Ръчкай я в същия дух. Ако беше четворка или петица може би щеше да те помисли за твърде недостъпен. Ама щом е девятка едва ли се е стреснала. Сега даже си и още по-интересен.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #7 -: Декември 07, 2017, 22:26:30 »

Възможно е и да си прав но си мислех че ако играя директно е супер рисковано и че ще ме отреже
Еми риск печели, риск губи. То за най-големите победи в живота, трябва да поемаш и най-големите рискове.

Пък тя 9ка колко да не са и влизали директно ?
Ами ако трябва да гадая, сигурно не са много. Пък и берсерка примерно, той нали уж чука основно 9ки (ако се прежали) и 10ки, вика че при тях трябвало да влизаш хард, иначе ти надушвали страха, ли кво там било.
Според мен, действай по-смело и без много да ти пука, пък ако не ще, не ще. Да не е единствената? Иначе страхът те сковава и от там нататък, знаете какво се случва.

Деам сега ме объркваш.. ми не знам да дойде берсерка да каже кога се играе дирекно и кога не.
И кво от 2рия ред да почна да и говоря за оргазми не е ли малко твърде-много, след като не ме е спечелила с почти нищо все още?

Смисъл не става въпрос за страх а тя от 5 реда кво да надуши не съм се държал нийди а по скоро неебателно. Отбягвам директноста особенно в по начални етапи щот там няма игра/привличане и мацките често ми флейкват така. Въпреки че привличане имаше тука но според мен не достатъчно. Тя ако има интерес пак ще изкочи.

Приницпно не ми пречи да влизам директно особенно на улицата ми е любимото че по лесно ама повечето пъти не работи там ептен, страх от отсвирване ми е минимален по скоро се дразня когато не калибрирам успешно на шитки/амог/соц.ситуаций и от там ставам реактивен и ми срива цялата игра.

Малко си и се сложил с това да и помогнеш за бисквитите. Може би трябваше да и искаш нещо в замяна.

Мерси.
Ами исках. Да вкусят като на баба Cheesy

Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 07, 2017, 23:21:22 »

Не знам човек, прави там квото ти идва. Пишеш теми, дават ти се съвети, ти си знаеш своето. Аз повече няма да се бъркам.
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3445

Профил
« Отговор #9 -: Декември 07, 2017, 23:50:43 »

супер рисковано и че ще ме отреже когато знае че вече искам да я чукам, ще загуби интерес
Тя си знае както и да я отваряш. Всяка 9ка още от 15-годишна знае, че всички искат да я чукат.
Обикновено целта им е да намерят някой, дето ще предложи и нещо повече.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 726

Профил
« Отговор #10 -: Декември 08, 2017, 00:25:26 »

Така е - яките мацки знаят , че точиш лиги по тях. Каквото и да правиш, колкото и директен или индиректен да си тя знае как въздейства на мъжете (ако наистина е 9 ).

Тези мацки се хранят с валидация - те имат тълпи фенове, хиляди последователи във фейсбук и десетки натегачи, които им звънят ежедневно да им обясняват колко са красиви. Получават всеки ден цветя, любовни обяснения и неприлични предложения.
 Основните копоненти в играта с тези мацки са валидацията , която даваш и самочувствието ти.

Ако ти наистина не се приемаш за по-ценен от тази жена, ако не си вярваш , че е нормално да имаш такава като нея - ти просто ще бъдеш смазан. От постоянните съмнения и сравнения с другите натегачи, от комплексарските пориви да изпъкнеш , или от постоянната ревност , предизвикана от съмнението в собствените ти сили. Нужно е наистина да имаш автентично самочувствие в общуването с такива жени. Опита, който пикъпа дава, тук е безценен. Този опит ще ти даде нужната увереност да минаваш през ситуациите с нея без да се замисляш и да се съмняваш кое е првилно и кое не. А съмненията и колебанията ти режат главата с тези мацки. Те не дават втори шанс на ниво "изграждане на привличане". Ако ти не знаеш кое е правилното отношенияе и държане и се чудиш как да я сатисфайнеш в конкретна ситуация - просто минаваш в графа безгръбначен мухльо.

Освен този пикаперски опит е нужна и вътрешна стойност и увереност. Увереността на мъж, който осъзнава , че е ценен и има вяра във възможностите си. Тази увереност се развива с изпълнение на целите, които си поставаш и постоянно развитие на личността ти (в работа, учене, хобита и тн). Спойката от тези два компонента - пикаперски опит и вътрешна стойност, ти дава необходимото за да и въздействаш повече ти на нея, отколкото тя на теб.

Иначе конкретно за чата. Ти си и чатично интересен в началото, но не интимно интересен. Просто не си и коленичил още. Това те различава от натегачите, но все още не те прави интимно интересен за нея. За това тя те пингва - от любопитство. Чата протича в забавно предизвикателе тон. Тя излежда заинтересована. До момента в който не и казваш ,че си привлечен от нея и не се извиняваш за това. Може да изглежда дръзко и директно , но всъщност това е края. Тук тя си взима цялата валидация на мнооого ранен етап - още преди да има някакъв, дори минимален интерес към теб. И след като повдигаш с няколко милиметра самочувствието и, ти ставаш точно като всички останали натегачи. За това спира да пише.

Предвид вътрешните ти колебания каквото и да беше отговорил рано или късно щеше да се издъниш с нея. Но пък опита винаги е безценен...
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 670

Профил
« Отговор #11 -: Декември 08, 2017, 02:55:06 »

Чак след като изчетох темата успях да разбера чата. Кой кво казва. Превода ти е малко кофти.
И съм съгласен вече с написаното от берсерк. Избързал си с валидацията. В онлайн гейма много ти спича сета това. Преди често го правех, и резултата почти винаги ще е такъв.
На всичкото отгоре, откликваш на изпросена валидация. Никога не им пускай такава, когато тепърва си градиш атракшъна. Ако ще и 2ка да е, не 9ка. Ще ти реагира по същия начин.
Можеше просто да я сийннеш и до там. От там си оставяш вариантите или да почне да инвестира и да те потърси сама и с ентусиазъм за конкурса. И да я караш да инвестира. Или ако не стане, просто да я загиграеш на работа след отдръпването ти. И в двата случая щеше да имаш силен атракшън.
А можеше и да продължиш чата, като рискуваш и я провокираш остро "Не ти е сила това. Ти ми писа. Много слаб опит. Очаквах повече от тебе"

До колкото разбрах, тя те изманипулира, като ти подхвърля, че си срамежлив и пъзльо, а ти веднага и се квалифицираш със смела постъпка - да и дадеш валидация.
Дали не е умишлено. Даваш го отворко в началото на чата. Дали те мисли за срамежлив, реално. Или така ти поставя нещата, че ако не и пуснеш аванта, значи си "типичния страхливец". И в следващия момент вече и се доказваш. Много стара манипулация. Най-често срещания шит от жените който ще срещаш е това. Обвинение, ако не си на тяхната.
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #12 -: Декември 08, 2017, 12:03:47 »

А можеше и да продължиш чата, като рискуваш и я провокираш остро "Не ти е сила това. Ти ми писа. Много слаб опит. Очаквах повече от тебе"

Ех човече бог си... как не ми дойде да го напиша това...

Вярно, явно била рано валидацията но в онци момент след нея като и пиша че няма да го бъде защото сме твърде еднакви реших че ще свърши работа да калибрира тъй като си е стабилно отдръпване.

Предвид вътрешните ти колебания каквото и да беше отговорил рано или късно щеше да се издъниш с нея. Но пък опита винаги е безценен...
Oпита винаги е безценен а коментарите ви в пъти повече, благодаря наистина за влючването + + !

Пълзя всеки ден за да стигна до нивото на тази Увереност която ще ме направи непоклатим. Определено когато погледна назад виждам напредък но не колкото бих искал за тази възраст, почвам да си давам повече зор, трябва ми опит с чувалите и то бързо! 

Активен

Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 183

Профил
« Отговор #13 -: Декември 08, 2017, 16:54:50 »

И на мен всичко ми хареса до "признанието". Твърде, твърде рано (ако изобщо има момент, в който да трябва да го направиш в този чат). Трябваше да я бъзикнеш нещо, негче, едно - друго - "още не съм ти опитал бисквитките, че да реша"; "добра теория, но си пропуснала факта, че си руса"; "Зависи",...

Бъзикаш и го играеш тежкар (такъв е лафът, ясно е, че трябва наистина да имаш въпросната вътрешна увереност, че си повече от нея) по чатовете с такива, докато не заиграят по твоята свирка.

Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #14 -: Декември 08, 2017, 18:00:20 »

Цитирам те - Пълзя всеки ден за да стигна до нивото на тази Увереност която ще ме направи непоклатим.
Това звучи много зле. Говориш така сякаш искаш да натрупаш опит с жените, за да имаш увереност в себе си, да си щастлив и да не ти пука какво говорят другите за теб, защото така ти ще бъдеш алфа и другите ще искат да ти подражават. Според мен много мислиш какво да кажеш, какво да направиш, искаш да се напаснеш, което е провокирано от страха да не се изложиш пред нея. Недей го мисли толкова. Тя си е нормален човек също като всички останали. Ако се сближиш с нея все ще има нещо, което няма напълно да ти харесва в характера и. Тя не е перфектна.
 Работи върху себе си. Рискувай и прави неща, от които те е страх. Работи върху слабите си места. Можеш примерно да се запишеш на танци, въпреки че знаеш, че хич не те бива в тях. Не се отказвай. Постепенно като напреднеш в тях ще придобиеш увереност в себе си и ще разбереш, че няма нищо страшно да се изложиш и че може да се научиш на всичко стига да имаш желание, вяра в себе си и не се отказваш. Успех!
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: