Tyxo.bg counter artificial intelligence - sex robot
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 20, 2018, 09:33:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: artificial intelligence - sex robot  (Прочетена 3730 пъти)
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« -: Декември 09, 2017, 16:04:03 »

Една малка анкетка за вас момчета:
1. Бихте ли опитали този секс робот?
2. Бихте ли я ползвали повече от веднъж (ако първия път е от чисто любопитство)
3. Бихте ли имали "връзка" или секс приятелство с такъв робот? Ако да - защо? Ако не - пак защо?
4. Какво мислите за мъже, които биха имали връзка с подобен робот?
5. Какви емоции провокира във вас това видео и идеята за подобен робот?

Само да поясня - Хармони ще бъде вечно млада, красива, топла, ще пуска (очевидно, все пак е секс робот), ще дава навсякъде и ако я програмират правилно - накрая ще ви хвали какви велики любовници сте.

https://www.facebook.com/Fabulous/videos/10155805279192180/
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1275

Профил
« Отговор #1 -: Декември 09, 2017, 16:52:13 »

1. Да.
2. Зависи дали ме накефи. Може нещо да не ми допадне, или пък да се отегча с времето. Макар че пък ръцете си ги имам цял живот и още не са ми писнали.
3. Няма как да имаш "връзка" с неодушевен предмет, така че въпросът ти няма логика.
4. Квот ги кефи. Live and let live.
5. Информативни....емоции? Какви емоции да провокира? В теб провокира ли емоции? Ако да, лошо.

Само да поясня - Хармони ще бъде вечно млада, красива, топла, ще пуска (очевидно, все пак е секс робот), ще дава навсякъде и ако я програмират правилно - накрая ще ви хвали какви велики любовници сте.
Мерси за пояснението, мисля че щяхме и сами да се досетим. Ама кво общо има с квото и да е? Защо изобщо го вмъкна?
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Декември 10, 2017, 19:02:10 »

Не съм сигурна дали отвращението е емоция, но такава реакция провокират в мен подобни опити за хуманоиди.
Рикошет, би трябвало вече да познаваш по-добре женската психика и да знаеш, че всичко предизвиква в нас емоции - ние затова живеем  Kiss
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3598

Профил
« Отговор #3 -: Декември 10, 2017, 23:50:34 »

А защо няма отговор "вече съм пробвал"?
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1275

Профил
« Отговор #4 -: Декември 11, 2017, 00:35:00 »

Не съм сигурна дали отвращението е емоция, но такава реакция провокират в мен подобни опити за хуманоиди.
Ой миличката. Smiley Няма страшно, ние тук сме силни алфи само, ще те пазим. Разбирам страха ти да бъдеш изместена от робот, ама няма страшно. Скивай, номерът е просто да се хванеш с беден мъж, дето да не може да си позволи такова нещо. Или пък с някой мъжки феминист, и заедно да се възмущавате как това обджектифайва жените, и патриархата все още управлява света. Kiss

Рикошет, би трябвало вече да познаваш по-добре женската психика и да знаеш, че всичко предизвиква в нас емоции - ние затова живеем  Kiss
Е на! Виж какви неща научавам всеки ден. Пък аз си мислех, че друга функция, освен да се чудите как да ни вкарате в гроба по-бързо, нямате. Smiley
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 12, 2017, 07:20:56 »

Скивай, номерът е просто да се хванеш с беден мъж, дето да не може да си позволи такова нещо.
Ем то роботите нали ще изместят и нас (за работа де, не за секс - мен там робот не може да ме замени, защото ще му свърши батерията преди да ме надебе).
Та ще сме бедни всички.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Профил
« Отговор #6 -: Декември 12, 2017, 08:54:36 »

Значи напълно в реда на нещата е жена да изпитва емоции от чат/комуникация (генерирана от робот/машина), но виж мъж да изпитва емоции към AI кукла, приличаща на човек, е отвращение.  Embarrassed
Мъжете имат своите проблеми, също както и жените. Има толкова много физически увредени мъже (с физически травми по гениталите примерно), но също и с емоционални проблеми следствие от лоши преживявания. И да, колкото и да е невероятно, някои от тях ги е страх/срам да си покажат пишката пред жена. Но да, те също имат от удоволствие в живота, и да се почувстват малко "нормални".
И ако една такава кукла е решението за един такъв мъж да живее по-пълноценен живот, с което ще бъде полезен на себе си, но и на обществото - отговорът ми е твърдо да. И не нужно веднага мъжете да скачаме и да викаме - изроди, перверзници, без да се поставим на тяхно място.
Лично аз - бих опитал, не мога да кажа дали ще ми хареса, нито дали ще повторя. Ако има хора, на които им харесва - no harm done. Какво става в спалните на другите хора не представлява интерес за мен, стига да не ми пречат на съня.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Декември 12, 2017, 12:41:36 »

А защо няма отговор "вече съм пробвал"?
Щото още не ги внасям  Embarrassed
Активен

gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 12, 2017, 12:48:21 »

Ой миличката. Smiley Няма страшно, ние тук сме силни алфи само, ще те пазим. Разбирам страха ти да бъдеш изместена от робот, ама няма страшно. Скивай, номерът е просто да се хванеш с беден мъж, дето да не може да си позволи такова нещо. Или пък с някой мъжки феминист, и заедно да се възмущавате как това обджектифайва жените, и патриархата все още управлява света. Kiss

Е на! Виж какви неща научавам всеки ден. Пък аз си мислех, че друга функция, освен да се чудите как да ни вкарате в гроба по-бързо, нямате. Smiley
Рикошет, мисленето как да ви вкараме в гроба е само докато падне нощта. После - емоции  Embarrassed
Иначе аз вече съм изместена от робот - съдомиялна, пералня  Roll Eyes
Ма направо се почувствах тук високо ценена и защитена  Kiss Kiss Kiss
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Декември 13, 2017, 02:16:28 »

Една японска фирма измислила секс-робот за жени. Поканили да го тестват фокус-група три момичета от нашия форум.
Влязла първа Prizdrachna. След 15 минути излязла и казала:
- Брей, чудо на техниката, как бързо успя да ме задоволи, брей-брей-брей!
Втора влязла Irrational. Бавила се около един час, накрая излязла и споделила:
- Първо ми беше малко трудно да се отпусна с него, но той успя да ме предразположи и в крайна сметка ме задоволи.
Трета влязла gotemperor. Стояла три часа, отвътре се чувало как леглото скърца и пука ще се разпадне, чаршафите се късат, полилея се клати - но не излиза и не излиза. Накрая вратата се отворила и навън хукнал... роботът. А gotemperor вика подире му:
- Нали каза, че ти свършили батериите бе, а да бягаш имаш сила, а?
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #10 -: Декември 13, 2017, 09:10:09 »

Една японска фирма измислила секс-робот за жени. Поканили да го тестват фокус-група три момичета от нашия форум.
Влязла първа Prizdrachna. След 15 минути излязла и казала:
- Брей, чудо на техниката, как бързо успя да ме задоволи, брей-брей-брей!
Втора влязла Irrational. Бавила се около един час, накрая излязла и споделила:
- Първо ми беше малко трудно да се отпусна с него, но той успя да ме предразположи и в крайна сметка ме задоволи.
Трета влязла gotemperor. Стояла три часа, отвътре се чувало как леглото скърца и пука ще се разпадне, чаршафите се късат, полилея се клати - но не излиза и не излиза. Накрая вратата се отворила и навън хукнал... роботът. А gotemperor вика подире му:
- Нали каза, че ти свършили батериите бе, а да бягаш имаш сила, а?

Ахахаа, подозирам, че би бил прав ако наистина се случи.  Grin
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Декември 14, 2017, 13:11:55 »

Стоун, ако знаеше до каква степен си прав само  Embarrassed
Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1778

Профил
« Отговор #12 -: Декември 14, 2017, 15:32:59 »

Тия секс роботи ми се струва, че ще създадат много проблеми. Като цяло мъжете сме поробени от желанието си за секс и сме готови да дадем много за да го получим. И сега какво става, когато един мъж на средна възраст събере пари за секс робот? Не желае да дели ресурсите си, за да получава секс и си взима един, които напълно задоволява сексуалните му нужи. Става така, че жена няма да му трябва, освен ако не мисли да си прави деца и семейство. Но и за това има алтернативи. Но като цяло не виждам сингъл жени и мъже да се хвърлили примерно да осиновяват деца и да си ги гледат сами, така че може би се притеснявам прекалено много Smiley
Активен
TurbotoBrat
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

Профил
« Отговор #13 -: Декември 17, 2017, 00:38:26 »

На кратко след 20 годни жените ще са излишни :Д Ако трябва да избирам между вечно мрънкаща, постепенно надебеляваща съпруга която да ми пили нервите до края на живота. И секс бот която да е с перфектно тяло и да не мрънка, да не може да ми вземе децата и 50% от парите много ясно че ще предпочета бота, но има едно поне 20 години докато се направят достатъчно реалистични такива такива. Тогава и пазара ще се обърне не ние ще гоним жените а те нас :Д
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #14 -: Декември 24, 2017, 23:10:08 »

На кратко след 20 годни жените ще са излишни :Д Ако трябва да избирам между вечно мрънкаща, постепенно надебеляваща съпруга която да ми пили нервите до края на живота. И секс бот която да е с перфектно тяло и да не мрънка, да не може да ми вземе децата и 50% от парите много ясно че ще предпочета бота, но има едно поне 20 години докато се направят достатъчно реалистични такива такива. Тогава и пазара ще се обърне не ние ще гоним жените а те нас :Д

Ахахах и след няколко години някаква мацка се доближава до теб и ти казва "Ма знаеш ли, че имаш страшни очи!".  Shocked Grin Embarrassed
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: