Tyxo.bg counter Как ми помогна форумът
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 23, 2018, 21:14:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Силата не идва от физическия капацитет. Тя идва от неукротимата воля. - Махатма Ганди

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец април 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ми помогна форумът  (Прочетена 856 пъти)
Drift4life
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Декември 20, 2017, 02:34:10 »

Здравейте, не знам дали е за тук темата, предвид че не съм бил на уъркшоп, но нека бъде преместена, ако трябва.
Та, по същество... Преди около 5-6 години открих форумът съвсем случайно, блъскайки си главата какво да правя с едно момиче, което исках. Пуснах дори и тема, защото мислих че така ще стане по-бързо, отколкото да чета из целият форум. Няколко човека се отзоваха, но естествено нямаше как нещата да се случат просто така, а момичето го бях изтървал отдавна. Тогава бях на 16, неособено уверен, неособено красив, неособено социално адекватен и съответно неособено успешен сред момичетата. Все пак, тренирах, имах хобита, мечти и цели. Водих сравнително интересен живот, справях се повече от добре в училище, напредвах в спорта малко по малко и никога не съм се оставял да бъда мачкан от някого. Единствено неувереността ми сриваше всякакви опити за "хващане" на момиче, защото ми бяха нужни поне няколко излизания, за да се отпусна покрай нови хора.
Първата ми реакция, прочитайки няколко от важните теми беше "Тези са някакви сектанти".  Grin Всъщност, до ден днешен не намирам смисъл в една от основните идеи на пикъпа, а именно да спиш с възможно най-много жени. Съответно и до ден днешен нямам кой знае каква бройка. Все пак, продължих да чета докато не стигнах до темите за "вътрешната игра"(или както там се водеше). Никоя тема за начини за заговаряне, държание и други "готови решения" не ми се видя смислена, но първата тема относно собствената нагласа беше като просветление. До него момент се чудих как и защо някакви хора, дето не са с нищо повече от мен успяваха да грабнат вниманието веднага, без дни колебание след запознанство. Постепенно започнах да се държа по-отворено. Когато не бях съвсем уверен, го играех такъв и в един момент взе да се получава от самосебе си. Започнах да правя и говоря нещата, които са ми на езика, независимо дали пред мен е някой мангал, кварталната батка или готино момиче. Отне ми около две години да достигна някакво "полезно" ниво и да си намеря приятелка. През това време вече се бях променил до толкова, че тя не можа да ми повярва, че ми е първата приятелка и то не само заради годините, а заради цялостното ми поведение. Докато бях с нея, не спирах да се развивам в желаната от мен посока. Малко по малко започнах да се запознавам с нови хора, които ме чуваха. После осъзнах, че имам "властта" да карам голяма част от хората да ме следват, независимо дали сме се запознали днес, вчера или преди години. Това беше най-удивителното за мен - хора, с които се познавам от часове бяха готови да ме последват, без да се налага да ги убеждавам или моля. Запознавах се с момичета, които искаха да бъдат с мен и то без да инвестирам пари, време или емоции в тях. Това последното вероятно нямаше да бъде вярно, ако целта ми беше бройка и излизах специално да заговарям. Не, както казах, не ми е била и не ми е това целта. Вместо това, просто излизах с разни хора и компании и момичетата просто ми се кефиха без да правя нищо специално за тях или за пред тях. Държах се просто, както ми душа иска. Вярвате или не, дори директни предложения за секс не са липсвали и то от прилично изглеждащи момичета. Допреди 5 години нямаше никога да повярвам, че това е възможно и то просто така - без да си богат, без да си с визия на актьор, без да наливаш време и емоции и без дори да се съобразяваш с околните в думите и действията си.
Резултатът от последните 5 години е, че днес уча специалността, която искам, работя работата, която искам, излизам с хората, с които искам, имам повече  интересни истории от средно статистически чичка на 40, дето е бил в казарма и рядко оставам без секс, когато искам секс. Наученото от форумът ми е помогнало в някаква степен във всички тези сфери(а вероятно и други, за които не се сещам). По-конкретно наученото в частта, касаеща собствената нагласа и възгледи. Останалата част все още ми звучи сектантски. Embarrassed
Това е, за което ми помогна форумът, без дори да пиша в него. Браво и благодаря на хората, които са го създали и/или пишат активно! А на пичовете, дето са го закъсали - четете наред и си отсявайте, каквото ви трябва за вашите си цели. Не е задължително да сваляте мацки по улиците или по заведенията, не е задължително да излизате специално за да заговаряте, не е задължително да правите неща, които не ви кефят, за да спите с някакви жени. Всъщност, даже не е задължително да спите с възможно най-много жени, за да сте щастливи, успешни и все пак да не оставате без секс и да не ви се налага да се примирявате с нещо, което не ви харесва. Задължителното е да водите животът, който искате. Естествено, ако това включва секс с различни момичета всяка вечер, ще се наложи да заговаряте, но и за това е нужно да сте уверени, че сте хората, които искате да бъдете на мястото, на което искате да бъдете и с жената, с която искате да бъдете.  Wink
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 136

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #1 -: Декември 20, 2017, 15:28:09 »

Здравей и поздравления.

Изглежда много си дръпнал за 5 години но явно си и знаел какво искаш още на 16 и си бил организиран. Аз когато бях на 16 играех "лайнейдж 2" по 12 часа на ден.

Сега съм на 25 и не мога да кажа същото, има напредък доста, но не колкото ми се иска, но то като цяло аз съм и много критичен към себе си което на моменти ме спъва.

И отделно има и голямо значение от средата в която си отраснал, като почнеш от родители и дом/средства, до - училище приятели и град/село/държава къде си отраснал.

Всъщност, до ден днешен не намирам смисъл в една от основните идеи на пикъпа, а именно да спиш с възможно най-много жени.

Основната идеята на пикапа не е да спиш с възможно най много жени, а да бъдеш качествен мъж за да имаш изобилие от жени.
Вече от там натарък всеки си решава според това какви желания има като индивид. Един иска да спи всеки ден с друга за бройките а друг иска да спи само с 10ки или да намери жената на живота си и да направи семейство. Аз предпочитам да си седя на сухо с месеци ако се налага и то без да маструбирам, че да ме натиска природния инстинкт да говоря с повече и повече жени докато срещна мацка която ме кефи и успея да сваля, отколкото да спя с нискоранговите мацки който са ми готови но не изпитвам никакво привличане към тях. Не казвам че това е правилно или добра идея, казвам че това правя аз.

Инак браво, продължавай в същия дух и пускай по някой репорт от време на време Smiley!
Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3517

Профил
« Отговор #2 -: Декември 21, 2017, 06:43:57 »

Браво лъв, много се радвам да видя, че има и млади хора, които успяват да му хванат цаката и постигат успех след няколко години. А не като повечето, дето пуснат някой-друг репорт, пък накрая се откажат като не успеят веднага да преодолеят трудностите. И изчезват от фурма, вероятно защото са хванали някаква си там, и вече са "сериозни".

За ей това:
Всъщност, до ден днешен не намирам смисъл в една от основните идеи на пикъпа, а именно да спиш с възможно най-много жени.
Има два типа мъже, даже статия бях чел по въпроса. Едните обичат просто удоволствието от секса. Стига да имат с кого да правят секс (е, добре е да не е само една, за да не им омръзва) са доволни и нямат нужда да свалят нови мацки. Ти явно си от тях. Друг от форума, за който се сещам че очевидно е от тия, е rekojeht.
Другият тип мъже обичат лова и удоволетворението от хванатата плячка повече от изяждането ѝ, ако мога така да се изразя. Това е инстинкт, който го има у всеки мъж (вероятно познаваш рибари, които дори риба не ядат, но ходят заради тръпката от улова), но не у всеки е по-силен от удоволствието от постоянния секс.
На мен лично ми омръзва след като получа това, което съм си наумил от мацката. Някоя нова, ако ще да е по-грозна, става по-интересна. Обичам да си представям гола жена, която досега не съм виждал гола - интересно ми е да видя как ли изглежда, как мирише, как се чука... Знам, че всичките путки са едни и същи - няма да са хоризонтални я, както показваше един приятел с ръка - но все пак разлики има и ми е по-интересно да откривам тях, отколкото да карам на едно и също.
Кой друг точно от форума е така не знам, рядко хората се самоанализират така. Но мисля, че примерно известните свалячи от историята, Казанова, Дон Жуан, са били точно такива. Не че се сравнявам с тях по успехи, просто има такъв тип мъже и аз изглежда съм от тях.
Активен
Drift4life
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #3 -: Декември 21, 2017, 20:42:51 »

Мерси за поздравленията!
Репорти едва ли ще пускам, първо защото не ми върви да помня кой какво е казал/направил и после да го преразказвам и второ, че нямам много време. Даже този профил го направих специално, за да благодаря на пичовете, дето пишете по-сериозно и да насърча тези, на които нещата им се виждат невъзможни. (Предният профил го затрих с преинсталацията на компа, щото беше и на друг мейл правена. Embarrassed)
Може и да пусна някой, когато се получи нещо интересно и имам време да го напиша преди да го забравя, че пиенето не прощава...  Grin
Активен
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #4 -: Декември 21, 2017, 20:55:35 »

drift4life, много хубаво, че си разбрал, че можеш да живееш живота, който искаш, а не който ти налагат другите. Много е важно как гледаш на нещата. Ако мислиш черногледо, виждаш препятствия, а ако си позитивен и вярваш в себе си, виждаш възможностити.
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: