Tyxo.bg counter Workshop - 13.05.2018 г. - Цецо от Кърджали :)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 23, 2018, 17:07:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Workshop - 13.05.2018 г. - Цецо от Кърджали :)  (Прочетена 378 пъти)
tsg
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« -: Май 14, 2018, 22:27:16 »

Събуждам се. Вън е светло, алармата дрънчи като луда - 6:15 е! Колко бавно е минало времето и откога чакам този ден, в който ще се ходи на първият ми workshop. Бързо оправяне и към колата с моя приятел, когото също записах. Път ни чака, около 3 часа не ни мърда в каране. В приповдигнато настроение сме, пеем си, говорим си - та така до София. Разбира се, подранихме. Убихме около 1 час до уречената среща от Илиян - 11:15.

Дойде и момента за срещата. Изтипосали сме се като засадени борчета, облегнати на изхода на подлеза пред Софийски и чакаме. Идва Илиян с още един ученик - няколко бързи приказки и се отправяме четиримата към бар ли е, заведение ли е, ама е с име Руж. От толкова уъркшопи, диванчетата на които седнахме се бяха протъркали и скъсали . Случвали са се интересни неща. Започнахме с по няколко думи за нас, кой от къде е, какви са му проблемите с жените, водещи го до тук и прочие. Не след дълго, се появи и slayer. Представихме му се, след което двамата ни поставиха за задача да си кажем по един опънър и история, която мислим да използваме. Боже, какъв тъп опънър съм предложил да ползнам като се сетя. За история да не говорим - такава на момента нямаше. Аз съм човек, който води активен социален живот - работя с хора, спортувам, пътувам. Случват ми се постоянно интересни неща. Ето, днес например се сетих поне за четири истории, които можех да си разкажа... Все пак, за да не сме напълно боси като новородени, Илиан изкара по една страница с примерни опънъри и една страница с примерни истории, които да ни влязат в употреба. Дойде време за съществената част.

Разположихме се на близкото кръстовище. Първият ми сет беше двоен - момиче от Перник и Костенец. Със сигурност не бяха нещо впечатляващо.  Илиан бе с мен, за да ми покаже как се случват нещата. Отвори ги с един от неговите примерни опънъри от листа. Не след дълго, той вече разбра от къде са и с какво се занимават - веднага захапа момичето от Перник. Имала ли е голф 2 и неща свързани с Перник. Разказа и една смешна история, която тя не разбра - тъпа се оказа. По време на разговора, аз няколко пъти се включих от нищото - нещо като допълнение, може би да се забележа, че съм там. След като приключи сета, Илиан много правилно отбеляза, че след като той ги е отворил и е повел разговора, не мога просто така да се включвам и да му разбивам играта. Има си удобни моменти за всичко и трябва да бъда търпелив.

Последваха няколко единични сета от моя страна. Успявах да задържам някои момичета от порядъка на 1-2 минути. Оказваха се, че много бързат /както всички/, а тук допуснах следващата грешка - да тръгна след тях. След разяснение после, разбрах, че това не трябва да го правя. Ама и моят опънър абсолютен червен картон. В тези моменти разбрах, че това, където си го говорим по кафетата на думи, в същност на практика е коренно различно. Обърна ми се внимание и на интонацията, която бе доста слаба. Липсваше енергия, чувство, нахаканост, импулсивност, както искате го наречете.  Нагаждането към тях също е нещо, над което ми се обърна внимание.

Взимайки предвид всички тези препоръки, Илиан ме прати да отворя един сет с една мацка, седнала да си пуши на спирката. След този сет, определено може би ми се скапа тотално стейт-а и се сдухах. Влязох и с нещо от рода : Знаеш ли, дошъл съм специално от Кърджали, за да кажа на момичета като теб, че пушенето не им се отразява добре. Боже Господи, чак аз не си вярвам колко тъпо съм влезнал. Сигурно ме е помислила за нейният мъжки настойник, ама в по-млада версия. Но, споко след 30 години ще ме мислят само за настойник с подобни начала... В следващите сетове до преди да хапнем, няма кой знае какво да се каже.

След почивката, направихме лека размяна и този път slayer бе с мен. Накара ме да догоня едно момиче, запътващо се към една от спирките. Тъкмо я настигнах, казах 2 думи и от рейса слезе нейна приятелка, като таргета въобще не ме и чу. Седнаха на близките пейки, а slayer дойде и отидохме двамата при тях. Отворих ги и дотам. През цялото време slayer водеше. Той беше доминантен, той ги негваше. Караше ги те да непрекъснато да се обясняват. А аз зрител  от първи ред.

Времето се развали и слязохме в подлеза на Софийски, където към нас се присъединиха още четири момчета, минали обучението преди много време Smiley По това време вече нямах много енергия, въпреки че те се опитваха да ми я вдигнат по всякакъв начин. Умората също се оказа фактор, въпреки че това звучи много нежно... До края на обучението пробвах още няколко сета, но без кой знае какъв резултат. В един от последните такива, slayer ми даде ценен съвет - как по-отдалече да ги отварям. Да не го правя прекалено близо до тях, понеже изглежда заплашително.

На разбора - момчетата много точно анализираха играта ми, до колкото можеха, предвид малкото сетове, които направих (около 13-15). Бяха на мнение, че съм на едно базово и стартово ниво. Не ме отписаха като възможност за развитие. Хубавите думи също не липсваха. Разделихме се с пожелание за здраве и много успехи. Пожелах си пред тях следващият път, когато се видим - да съм се развил и да им го покажа.

Извод: Жените, с които съм бил в този живот определено не съм ги печелил с пикапърско поведение и подход. Всичко е било на база социален статус, възможности. Този workshop, тези няколко часа няма да ги забравя никога. Видях нещата от друг ъгъл. Да, може би повече наблюдавах, но 24 часа по-късно доста неща асимилирах. Явно ми е част от характера да бъда по-наблюдателен и да черпя изводи от играта на другите, докато не се отпусна и не почна да се забавлявам. Сигурен съм, че нещата няма да останат така. Може би ще отнеме повече време, отколкото при други, но със сигурност ще продължа да се занимавам и ще започна да се забавлявам. Защото през този ден може би основната ми грешка бе това - че не се забавлявах, а повече мислех!

За slayer и Илиан: Познавате ги. Топла вода няма да открия, но не мога да не кажа по няколко думи. Това са двама мъже, способни на много, знаещи много, видели много. Самият допир до тях е удоволствие. Възможността да те научат, да ти покажат грешките, които правиш в ежедневието си и които в същност са причината за провалите ти, а не неверният мит за надутите,недостъпни и важни мацки си е богатство! Smiley

Бъдете здрави! Другото си го имате.. Smiley

THE END
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1506

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 15, 2018, 18:09:54 »

TSG, много яко пишеш, респект!

Още, когато те видях си казах 'Тоя е баси якия пич - готин, позитивен, спортяга - много кефи'... //даже ако не ме боляха ръцете от тренировката предния ден, щях да те бия на канадска Smiley
После ти пуснах 1-2 шитки, ти почна да се обясняваш и видях, че съм се излъгал... (майтап бе Уили - много си готин - дисрегардни тоя ред)

Нещата, които да променяш:

1. Лекота, краткост и лидерство
Ти си мега готин, за сметка на това си умен и гледаш да се обясняваш изчерпателно и напоително. Не ти отива, няма никакъв смисъл да се квалифицираш, защото всичко в теб крещи, че си мега готин - и само другите трябва да ти се обясняват и да се борят за теб и твоето внимание. А ти трябва да си само лек, забавен, лек, забавен - имам предвид да се забавляваш във всяка комуникация, а не да я приемаш - като 'аз, сега трябва да отида и да я сваля тази... леле мале, к'во да правя'

Такъв тип коминикация се тренира - тренира се всекидневно. Дисквалификациите трябва да ти станат начин на живот - всичко в теб крещи, колко си готин... освен, когато си отвориш устата и започнеш да се квалифицираш (обясняваш - и да показваш колко си умен).

2. Мързел
Ти можеш много повече! Наистина не постигна и 1/1000 от потенциала си на уъркшопа. Ако се беше концентрирал над това, да ти хареса пикапа, да се забавляваш във всяка интеракция и комуникация, да си правиш фъна и да се понапънеш - щеше да дръпнеш гигантски ('щото всичко друго си го имаш).

Обаче, социалното програмиране/егото ти е силно - то ти шепти, че си постигнал достатъчно, че си уморен, че стига за днес, че си доволен и от това, което си направил... и стига толкова

За теб най силно важи: "Sky is not the limit... I am" - това е твоето проклятие, успееш ли да се пребориш с него... ще усетиш и почувстваш, че наистина няма лимит.
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: