Tyxo.bg counter Workshop - 10/12/17
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 23, 2018, 17:08:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Workshop - 10/12/17  (Прочетена 1382 пъти)
GoAllOut
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Декември 11, 2017, 00:21:50 »

Срещнахме се с Илиян и още едно момче пред Софийския в 11:15 и влезнахме в кафето да поговорим кой с какъв опит е, какви проблеми има и т.н. Там вече бяха Митко и още едно момче.

На мен ми беше за пръв път да съм на уъркшоп или въобще да пикапя. Разказах на другите моята ситуация и проблеми, които уточнихме че идват най-вече от чувството да се вписвам пред другите, и от това че разсъждавам прекалено логически и не влагам много емоция, което се доказа до края на деня при моите апроучи. Обсъдихме в кафето кой какви оупънъри ще ползва. Дори правихме малко role playing като загрявка.

Навън беше доста студено и нямаше кой знае колко сет-ове, но все пак всеки от нас успя да заговори поне по 10-15. (аз лично и доста изпуснах понеже много ги подбирах за което Илиян ми се скара и каза че е най-важно да трупам опит и да не се вглеждам толкова в тях).

При първият сет който отворих разговора протече малко като интервю, зашото задавах много въпроси на момичето след оупънъра и Илиян се намеси и каза директно по време на сет-а "ти все едно и взимаш интервю", след което тя се обърна към него и каза "да наистина". Той веднага отвърна че може да съм от Нова ТВ и действително да и взимам интервю.  Grin
Като за първи сет можеше и по-зле.

След това отварях няколко пъти с един от оупънърите които той ми беше предоставил, но нямаше много енергия в начина по който го правех за което Илиян ми обърна внимание няколко пъти, и по тази причина не продължаваха дълго разговорите, а и също така беше доста студено което също имаше някакво влияние.

Отворихме няколко двойни сет-а с Илиян и другото момче, но не се получи добре. Много голямо впечатление ми направи това че независимо от това как протичаше даден сет, Илиян винаги държеше нещата под негов контрол и винаги измисляше какво да каже, докато аз запичах и за нищо не се сещах в моменти.

Отидохме да обядваме и след това се разходихме до НДК, където заговорих едно много готино момиче на Английски. Тя беше Българка, но я заговорих на Английски просто за да пробвам друг апроуч и да видя как ще се получи, а и също така защото съм отраснал в чужбина и ми е малко по-лесно на Английски да говоря понякога. Тя ми изкефи и и взех телефона, но Миташкия каза че ми се е получило само защото съм красавец, но играта ми куцала доста.  Grin

Продължихме надолу и отворих още няколко сет-а, но продължавах да бъда доста логичен вместо емоционален, което Илиян продължи да отбелязва и ми показа още няколко пъти как се прави.

Слязохме в подлеза на Софийския и там Миташкия ме накара да догоня едно много яко момиче в Била. Влезнах с директен оупънър и се запознахме. Оказа се че си има приятел, но продължихме разговора. Малко след като се запознахме тя каза че е забравила защо е влезнала в Била  Grin. Сети се и каза че трябва да купи хляб и каза "много се извинявам, но хайде да вървим докато си говорим че малко бързам". Продължихме да си говорим докато вървим из магазина, и Миташкия вървеше тактично незабелязан зад нас да наблюдава. На касата тя ме добави във ФБ и си тръгна.
Миташкия ми направи забележка че не е трябвало да тръгвам с нея из магазина да си говорим, а да бъда по настоятелен и да водя аз нещата. Каза че доста ми се е кефела, но пак предимно защото съм готин, и не заради игра.  Grin

Дойде време за разбор на деня и мнението и на двамата обучаващи беше че единствено ми липсва увереност, опит и това че съм прекалено логичен вместо емоционален. Казаха че на мойте години (24), готин с хубава работа, в самостоятелно жилище мога само да еба, само трябва да си оправя играта и мирогледа - тоест да спра да се влияя от мнението на другите.  Smiley

Общо взето беше ново преживяване за мен и доста неща научих за които не се бях замислял досега, а и също така излязох от зоната си на комфорт което винаги е хубаво нещо.
Активен
vladi87
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #1 -: Януари 08, 2018, 15:58:32 »

Здравейте пичове искам да споделя преживяването си от лъркшоповете вчера ми беше за пръв път .
Искам да кажа че е съвсем различно от това което си мислех и стандартните свалки .
Бях впечатлен от професионализма на инструктура .
След катобси заговорил 40-50 мацки независимо дали са те отрязали или не чустваш как се пречупваш и почваш да усещаш играта .
Препоръчвам на всеки който може да отиде и да пробва.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: