Tyxo.bg counter Стара позната
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 05:46:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Стара позната  (Прочетена 4043 пъти)
sandman0015
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Декември 29, 2017, 13:38:40 »

Здравейте.

Днес съвсем случайно попаднах на форума и прочетох доста и най-различни теми.

Аз имам подобни на Вашите проблеми при комуникацията с жени като неувереност, страх от отрязване и объркване при избора на репликите в самия разговор. Поради това имам нужда от Вашата помощ с малко съвети.

Сега ще Ви запозная с един чат, който водя в последните дни, с моя позната. Ние имаме дълга история. Като бяхме студенти се виждахме и тя ме търсеше често. Може да се каже, че аз прецаках нещата. В един от последните ни разговори се избъзиках жестоко, което тя прие доста лично. След година-две си писахме съвсем малко, след което тя просто спря да ми отговаря при всички мои опити в последващата година и близо половина. Доколкото разбирам по профила ѝ от ноември миналата година ходи с някакво момче, като не афишират особено връзката си.

Поех инициативата и възобнових комуникацията сега по празниците:

аз: Честита Коледа
бъди жива и здрава
тя: Ти също, благодаря ти
аз:Какво става при теб
тя: Тъпотии.
(праща ми снимка как си е ударила колата)
аз: Много гаден удар, Ти добре ли си
тя:Да, само съм натъртена и леко синя.
аз:Ако ти трябва нещо пътна помощ или сервиз
тя:Свърши вече. Не става нищо от колата, чакам застрахователя.
аз:Коя компания
тя:ДЗИ, днес ми направиха първия оглед. След нова година ще е втори.
аз:Познавам шефовете, ако има нужда
тя:Благодаря ти, ще се оправя. Малко дълга и широка ще бъде, ама..
аз:За да стане по-бързо
тя:Не се притеснявай
аз:Можеш да разчиташ
тя:То в София ще се разглеждат документите. Не знам.
аз:Това ти казвам
тя:Ако имаш желание да удариш едно рамо, ще съм ти благодарна.
аз:Дай инфо. Талон, полица
тя:Ще погледна по-късно, че сега нямам възможност.
аз:Добре. Като ги пратиш ще говоря. Те са ни доста близки
Изчезва за няколко часа и решавам да й изпратя песен, която знам, че ще хареса (определено грешка).
По-късно ми изпраща необходимите документи без да каже нищо за песента.
тя: Не знам дали това ти върши работа
аз: би трябвало
тя: Намерих и няколко грешки
аз: те не ги гледат ;д
тя: За пътната помощ хванах тук. Ама..
аз: аз мислех, че си се ударила в стълб или дърво (грешка, което тя приема като обида)
тя: Знам, че не ме смяташ за особено кадърен шофьор
аз: не знам защо си с такова впечатление
тя: От горния ти коментар.
аз:мислех, че са те засекли и си отбила
тя: Ами, не. Имам 7 метра спирачен път. Не съм се сетила да се хакна някъде другаде
аз: ще говоря утре с ДЗИ каквото мога да направя (сменям веднага темата)
тя: Искаш да ми помогнеш, защото преди няколко години ме отряза за общежитието ли?
аз: не живея в миналото (опитвам се да се измъкна)
тя: разбирам
аз: искам да помогна, защото мога
аз: хареса ти песента, нали?
тя: Не съм имала възможност да я чуя. Утре.

По-нататък й казвам, че съм говорил със застрахователя и проявявам интерес каква кола ще си купува. След което се опитвам да вкарам нещо лично и споделям за моята кола. От време на време фрийзаутвам и отговарям след часове и само сийн.

Ще се радвам да науча грешките си, както и да дадете насоки как бих могъл да продължа разговора, без той да става отегчителен. Като цяло не ми пречи това, че си има приятел. Но определено искам да си променя стила на общуване с жените, защото видимо досега не носи никакви успехи.

Благодаря. Smiley
Активен
sandman0015
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Декември 29, 2017, 13:39:22 »

Изглежда има някакъв лимит за първи постове, защото не се показва целият текст. Sad

Тук може да изтеглите pdf с целия чат: http://dox.bg/files/dw?a=457dffbcd0
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Профил
« Отговор #2 -: Декември 29, 2017, 15:26:40 »

Ужасяващ чат... Бягай далеч от тоя бурсук! Направо като чета ми става лошо. За съжаление има и такива пачи, които все някой им е виновен и все им е криво. Сега, че момичето има причина - и това е така. Твоите грешки - абсолютно афц поведение. По всякакъв начин се опитваш да се нагодиш към нея и избягваш да си директен с нея. Направо мазнината се стича от монитора към клавиатурата ми. Даже сам си се набутал да й помагаш при положение, че интересът й към теб е нулев.
Като обобщение - шансът ти е мнооого минимален да се случи нещо точно с нея. Съвети:
1. Не знам каква ви е историята, но се опитвай да й вкарваш някаква емоция. Там това с квартирата не го разбрах, но може да човъркаш тук. Постепенно сексуализираш разговора.
2. Ако по някаква случайност тя започне да инвестира в разговора - извеждай я на среща, като ти определяш часа, мястото и т.н. Абе като цяло ти трябва да си водещата фигура и тя трябва да се съобразява с теб, а не ти с нея.
3. Ако и до среща се стигне - прочети другите теми от форума как се провежда среща. Wink
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
sandman0015
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Декември 29, 2017, 18:28:29 »

Благодаря ти, genuine. Наистина полезно. Smiley
Активен
TurbotoBrat
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

Профил
« Отговор #4 -: Декември 30, 2017, 23:03:20 »

Благодаря ти, genuine. Наистина полезно. Smiley

Важното е да се усещаш като гафиш, и да вървиш напред. Тъпото е за тези които правят едни и същи грешки в отношението с жените и се чудят после какво не им е наред. Намерил си добро място за да получиш добри съвети Smiley Тъпото на чатовете е че трудно се изявява емоция и няма как да "четеш" добре нейната реакция.
Активен
sandman0015
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 31, 2017, 00:20:16 »

Да, определено форумът ми е полезен да променям и поглеждам на общуването си с жените по друг начин. Усещам само за ден-два разлика и това ми харесва.

Тъй като се надъхах да експериментирам, вчера проведох много smooth чат с една мацка. В началото беше дръпната, но после започна да инвестира, да задава въпроси, да се интересува най-общо казано. Забавлявахме се, провокирахме се, имаше смях. Останах доволен. Единственият минус, според мен, беше, че не аз приключих чата. Днес й писах чак вечерта, като очаквах тя да ме потърси първа. На линия беше, но дори няма сийн.

Та се чудя каква може да е причината в това? Вчера всичко вървеше супер, а днес не само липса на интерес, ами и на най-лицемерно уважение. Някакъв feedback?
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #6 -: Януари 02, 2018, 12:46:09 »

Защо момичето да е бурсук? Той я търси - тя не го харесва, той й се натиска за помощ, тя отказва, той хипер настоява - и тя приема - но пак не го харесва като мъж - супер си се държи. Просто явно не те харесва по някаква причина.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #7 -: Януари 02, 2018, 18:07:41 »

В голяма грешка си брато. Повече без такива празни инвестиции.  Най- вероятно те е зачесала с автомобила,  защото я знаела, какви дивиденти може да изкара от теб. Дори и да не го е направила нарочно си личи, че няма интерес. Щом не те търси защо се занимаваш ?
Активен
sandman0015
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 02, 2018, 20:19:09 »

Благодаря на всички за мненията. Напълно съгласен съм с вас.

Както вече писах по-горе, имам нужда от друг поглед на комуникацията ми с друго момиче. Опитах се да бъда директен и след 2-3 чата ѝ поисках номера, ето как отговори тя:

Тя: Весело изкарване!
аз: Нали ми пожела умната, внимавам
аз: Не ме кефи, че не поглеждаш (след няколко часа)
тя: Празнувам си хаха
аз: Логиката ми подсказва, че няма какво друго да правиш освен да пиеш и да ми пишеш
тя: Кувертът е скъп и трябва да се използва (по-рано я бях бъзикал за това)
Хаха
аз: Не е добре да пренебрегваш бъдещия си любовник ;д
аз: Куверта ще ти го платя двойно, не го мисли
тя: Много силно изказване
аз: Не ти понесе шегата
тя: Шега ли е хаха
аз: Шега ли искаш да е
тя: Нося на майтап няма страшно
аз: Не си ме оплашила още
аз: Изпробвам ти нервите ;д
тя: Хахаха знаеш че държа хаха
аз: Всеки има предел
тя: Е така е
Не си го достигнал
аз: Аз те оставям
тя: Добре
Лека нощ
аз: Наспа ли се
тя: В 8:30 съм станала
аз: Толкова рано, за да ми пишеш, много мило
тя: Да, нали
Виж колко съм мила
аз: Мили хора с македонски жилки (по-рано налучках, че има нещо македонско)
тя: Виждал съм, но няма
аз: Хаха
Графикът ти от 8:30 ли почва
тя: Не си пилея времето
аз: Виждам само едно решение
тя: И то е?
аз: Дай ми телефона си
тя: Старичък е и няма да ти върши работа иначе бих ти го подарила направо
аз: А номер има ли този старичък телефон
тя: И него ли искаш да ми вземеш
аз: А ти упорито не го даваш
тя: И тази черта я има в характера ми, да
аз: страхът не ти отива
тя: Не мисля че е страх
аз: все пак искам да го взема, да
тя: С каква цел
аз: не можеш ли с да или с не?
тя: Не си задал въпрос, за да отговоря с да или не
аз: Cheesy
ще ми дадеш ли телефона си?
тя: Още не
аз: грубо
тя: Без “още” е по-грубо
аз: от възпитание
тя: Няма гаранция за в бъдеще
аз: гаранциите не са вечни
тя: Така е

Къде са ми грешките и смятате ли, че има смисъл на инвестирам?

PS: Повечето емотиконки не излизат тук.
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Януари 02, 2018, 21:19:09 »

Бате според мен чата е добър може тая да не става.
Слаб момент е в началото. Такива готовности за инвестиция без да се познавате, че би и платил двойни куверти. Аз бих и представил нещата по друг начин. А именно, че тя гони мен и бих казал, да плати куверт  за мен и още по-забавно да си прекара  така.  Cheesy
 На мен чантата си като ми дадат да подържа за 2 секунди ми се извиняват, ти ще ги черпиш, коли ще им поправяш.Карай ги те да искат да ти вършат работа по-яко е  Cheesy

Разбира се допускам и да е грешно мнението ми. Още  се уча да ги играя, но съм останал с впечатление от "btw", че готовност за инвестиции без да се познаваме е лоша идея. Изобщо неговите коментари ако следиш винаги са точни. Разбира се и на повечето напреднали, но те не пишат толкова често.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #10 -: Януари 02, 2018, 22:05:34 »

Това с плащането на куверта е слабо, да. Но основното е начина по който искаш "телефона". Всъщност грешката сам можеш да си я откриеш, тя мацката ти я е казала. Да оставим недомислицата за искане на телефон, вместо номер, но тя ти е казала много правилно с каква цел ти трябва номера й. На теб не ти е целта да й вземеш номера, а да се видите на живо. Номера й се явява само средство към целта, а на теб ти е бил целта. Казваш й, че искаш да си поговорите по телефона, да й чуеш гласа и вече по телефона я каниш на среща.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #11 -: Януари 03, 2018, 13:08:48 »

Според мен няма привличане. От целия чат личи как ти се натискаш на мацката, а тя нещо не те харесва супер много, по-скоро я кефи да си чати с някой ей така като й е скучно. А ти натискаш ли натискаш...
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #12 -: Януари 03, 2018, 14:14:54 »

И двата чата са зле. Виж краба кво ти е написал за втория.
Първата ти грешка е, че тръгваш да и предлагаш помощ, още преди тя да има каквото и да е персонално отношение спрямо тебе. Нямаш никаква игра на този етап. Тя проси съчувствие, а ти тръгваш да я печелиш, с надеждата, че ще демонстрираш позиция и статус. Казано по простичко - ти и се квалифицираш, а тя се възползва. Колегите са ти го казали. За това не писах нищо, но оставам с впечатлението, че не си ги разбрал много правилно.
И забележи, в последствие как точно след това пробва леко все по-пренебрежително отношение. За да го наложи като стандарт.
Ти си и предложил помощ, тя те игнорира, и директно ти влиза да си търси само керията. Доста нагло. Субкомуникацията е "пич, не ми дрънкай глупости, не ме интересуват тъпите ти поздравчета и закачки, ами кажи кво стана с моята работа. И се размърдай"
Естествено, няма да ти го каже. Но си личи, че си го мисли.
Окей, решил си да удариш едно рамо на момичето. Няма проблем. Рано или не, не е чак такава драма. Понякога обстоятелствата са такива (въпреки че е по-добре да си биеш паса в подобни ситуации).
Но след като започна да се държи пренебрежително, що продължи да си даваш зор, а просто не я пусна по парзалката - най-естествената реакция.
Игнорваш я. А като започне да те пита напористо "кво стана". Връщаш кратко "нищо, отказах се". Като те пита "що? Какво има?", връщаш "така реших" и пак игнор. Тя сама ще се усети, гаранция. Дори не е нужно да и се обясняваш, въпреки че ще настоява. Игнорваш я. А след време можеше да я пробваш пак. Но без да и пускаш подобни аванти вече. Демек - с едно на ум.

А сега кво се случва - ти продължаваш да я гониш. Да и се нагаждаш. А тя все по-неуважителна и нагла спрямо теб да става.

Втория чат. Там вече, просто си играе с тебе. Напълно съзнателно. Щото и е приятно. Щото се натискаш и вижда, че си напълно безопасен. И щото може да си и от полза някой ден.

И супер смешно ти парадира с някви куверти дето е платила, я тя, я някой друг балък. Ми кажи и "да, сега ти се е паднало, портокали на нова година. Натискай, че това ще ти е най-значимото за 2018та"

Друг момент е, защо и пишеш в новогодишната вечер. Особенно предвид досегашната динамика. Нормално е всеки дс си празнува тогава. Но това са дребните неща, предвид основните ти грешки. А те са - прекалено си толерантен към женска тъпотия.
Омаловажавай ги когато ти демонстрират тъпотията си. Защото не ти харесва. А не си длъжен да я приемаш. Това е.

Спомням си бях излизал с една мацка. Аз рядко я търсех, но в последствие когато и да я потърся, се държеше по абсолютно същия начин. И лафовете и и отношението и всичко. Все едно е тя.
И все пак не съм и оставал длъжен и не съм и клякал. Не съм се впечатлявал от жалките и опити да демонстрира някаква псевдо-стойност.
Винаги като се държеше така и сипвах накрая и я блокирах за неопределен период от време. Накрая и с тайминга я бях побъркал и се нацупи нещо. Но нейните комплекси не са мой проблем в крайна сметка. Моя ранг и времето ми, не са патерица за душевни инвалиди.

Мацката я отеби поне за няколко месеца. Че вече си се издънил с нея и можеш само да се закопаваш. Понатрупай опит с други.
А след време, ако се сетиш и имаш желание, не пречи да и драснеш два реда, да я провериш, дали няма да се държи по-нормално.
Но за целта, не трябва да чакаш, а да го изискваш. Като не се държиш по същия начин. Учи се от грешките. Успех
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1363

Профил
« Отговор #13 -: Януари 03, 2018, 14:32:15 »

Аз за пореден път не намирам много смисъл в критикуването на конкретни негови действия. Не че има нещо лошо в това да знаеш кое е правилно и кое, не. Очевидно пичът има слаба игра (силно казано), но според мен това няма особено значение.
Поведението му е просто проявление на липсата на жени в живота му. Все пак, колко трябва да си я закъсал, че да тръгнеш да се пробваш на някаква си, с която имате някакво минало, където нещо си я издънил с някаква квартира, и на всичкото отгоре си има и приятел. Ебаси преебаната ситуация на N-та степен.
Не го казвам често, ама вярно по-добре да излезе да каже здрасти на 5 непознати мацки на улицата. Да види, че има и други жени, освен тези дето познава от 10 години, и с които вече няма шанс.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Януари 03, 2018, 15:04:32 »

Пичове наистина ли е слаб втория му чат ? Смисъл, виждаме, че няма особен интерес момичето.  Ама колегата си и пише доста неебателно, и не и се връзва особенно пък тва че го реже е друга работа.
Активен
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: