Tyxo.bg counter Стара позната
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 21, 2018, 01:12:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и да можеш да направиш или си мечтаеш, че можеш да направиш, заеми се с него. Смелостта крие в себе си гениалност, сила и магия“ - Йохан Волфганг фон Гьоте

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месеците януари и февруари 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Стара позната  (Прочетена 1699 пъти)
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1620

Профил WWW
« Отговор #15 -: Януари 03, 2018, 15:29:57 »

Благодаря на всички за мненията. Напълно съгласен съм с вас.

Както вече писах по-горе, имам нужда от друг поглед на комуникацията ми с друго момиче. Опитах се да бъда директен и след 2-3 чата ѝ поисках номера, ето как отговори тя:

Тя: Весело изкарване!
аз: Нали ми пожела умната, внимавам
аз: Не ме кефи, че не поглеждаш (след няколко часа)
тя: Празнувам си хаха
аз: Логиката ми подсказва, че няма какво друго да правиш освен да пиеш и да ми пишеш

Само факта, че й пише на Нова година (WTF???) и след като тя не му отговаря НЯКОЛКО часа, той пак й пише - аз: Не ме кефи, че не поглеждаш - това просто на всички, а и на нея й субкомуникира - този е лепка, няма какво да прави на нова година, аз съм му единствената опция.... Баси представи си момичето си танцува, хапва си, пийва си на нова година, смее се с познати и някой горе долу непознат й пише - аз: Не ме кефи, че не поглеждаш...

И аз съм правил подобни неща, е не точно на нова година - ама не водят до добър резултат.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 70

Профил
« Отговор #16 -: Януари 03, 2018, 15:53:11 »

Разбирам, разбирам аз до сега гледах само самия чат . Бях изключил тотално странични фактори като субкомуникация,време, среда,  взаимоотношения помежду им.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 697

Профил
« Отговор #17 -: Януари 03, 2018, 16:53:08 »

Пичове наистина ли е слаб втория му чат ? Смисъл, виждаме, че няма особен интерес момичето.  Ама колегата си и пише доста неебателно, и не и се връзва особенно пък тва че го реже е друга работа.
Да. Продължава да гони. Липсва стремеж да преобърне динамиката. Демек - дисквалификации и субкомуникация на такава. А от това има нужда в тоя етап. Предвид обстоятелствата е слаба. Естествено свързано е с риск от загуба на сета. И той не иска да го поема. А на нея не и пука, това и дава контрола над динамиката. Но без стремежа, няма как да я обърне.

Рекошет, нямам за цел да му съдя желанията. Всеки си има негови. И не е нужно одобрението ми. Нито за моите, неговото. Коментирам единствено развитието на отношенията им, спрямо неговите желания. Естеството им, не ми влиза в работата.
Активен
heuspo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 138

Профил
« Отговор #18 -: Януари 03, 2018, 17:54:22 »

Пичове наистина ли е слаб втория му чат ? Смисъл, виждаме, че няма особен интерес момичето.  Ама колегата си и пише доста неебателно, и не и се връзва особенно пък тва че го реже е друга работа.
Слаб е, да. Ето го и моя анализ:
Тя: Весело изкарване!
аз: Нали ми пожела умната, внимавам (т.е. аз твой роб каквото кажеш това правя)
аз: Не ме кефи, че не поглеждаш (след няколко часа) ( показваш реактивност)
тя: Празнувам си хаха (разбирай: гавря се с теб)
аз: Логиката ми подсказва, че няма какво друго да правиш освен да пиеш и да ми пишеш (слаб опит да излезеш от блатото)
тя: Кувертът е скъп и трябва да се използва (по-рано я бях бъзикал за това)
Хаха (тук ти показва че е е няколко нива над теб)
аз: Не е добре да пренебрегваш бъдещия си любовник ;д (тя няма никакъв интерес към теб а ти я бъзикаш на любовна тема)
аз: Куверта ще ти го платя двойно, не го мисли (Е, те това пък защо? Защото се е ебавала с теб?)
тя: Много силно изказване (пак ти показва, че е над теб)
аз: Не ти понесе шегата (ти ѝ се извиняваш)
тя: Шега ли е хаха (приема ти извинението с най-голямо удоволствие)
аз: Шега ли искаш да е
тя: Нося на майтап няма страшно (пак ти показва високо ниво)
аз: Не си ме оплашила още (квалификация)
аз: Изпробвам ти нервите ;д
тя: Хахаха знаеш че държа хаха (показва високо ниво)
аз: Всеки има предел (това не знам защо го казваш)
тя: Е така е
Не си го достигнал (т.е. иска да ти каже: досега се представяш много зле и си много под моето ниво)
аз: Аз те оставям
тя: Добре
Лека нощ
аз: Наспа ли се
тя: В 8:30 съм станала
аз: Толкова рано, за да ми пишеш, много мило (само това ми хареса от чата)
тя: Да, нали
Виж колко съм мила (тук тя леко ти "кляка")
аз: Мили хора с македонски жилки (по-рано налучках, че има нещо македонско) (обаче ти омазваш нещата)
За останалата част надолу ще кажа, че е пълна трагедия. Голям зор за тоя телефон. И за какво ти е точно така не става ясно. Според мен дори и не ти трябва. Директно от чата можеш да я офертираш за среща. Това е основната идея както казаха колегите по-нагоре
тя: Виждал съм, но няма
аз: Хаха
Графикът ти от 8:30 ли почва
тя: Не си пилея времето
аз: Виждам само едно решение
тя: И то е?
аз: Дай ми телефона си
тя: Старичък е и няма да ти върши работа иначе бих ти го подарила направо
аз: А номер има ли този старичък телефон
тя: И него ли искаш да ми вземеш
аз: А ти упорито не го даваш
тя: И тази черта я има в характера ми, да
аз: страхът не ти отива
тя: Не мисля че е страх
аз: все пак искам да го взема, да
тя: С каква цел
аз: не можеш ли с да или с не?
тя: Не си задал въпрос, за да отговоря с да или не
аз: Cheesy
ще ми дадеш ли телефона си?
тя: Още не
аз: грубо
тя: Без “още” е по-грубо
аз: от възпитание
тя: Няма гаранция за в бъдеще
аз: гаранциите не са вечни
тя: Така е

Къде са ми грешките и смятате ли, че има смисъл на инвестирам?

PS: Повечето емотиконки не излизат тук.
Препоръчвам ти да я зарежеш тази, че иначе още ще се гаври е теб.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Януари 04, 2018, 12:30:26 »

Лелее имам да уча много, благодаря ви за анализите btw и heuspo. Ще направя такъв и на мои чатове,  после ще кача тук да ми кажете разбирам ли какво си пиша с девойките или ми е тъмна Индия . Бях догатнал 2/3 неща, а то работата била къде по-сериозна.
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Януари 06, 2018, 21:14:35 »

Няма смисъл да правя нова тема . Пичове какви са тея openers бре реших да пробвам някакъв отряза ме 4ка  бе хора, че и по малка на години от мен.
Пиша и :
Купидон е много долен не мислиш ли? ( не знам кой ги мисли такива оперени с валидация)
Тя какво?
      Кой?
Аз :d :d :d
     Оня бе със крилцата и стреличките
Тя Huh? ( шит)

Аз  издебна ме и ме простреля в гърба, после видях профила ти ( от опенъра)
Долна работа ми се вижда ( довършвам опънъра)

Тя абе ти добре ли си ( шит)

Аз на две малки ти как си ( опитвам да подмина тъпия и шит)
Тя май си прекалил с пушенето а ?( порой от шитове)
Аз не ги смесвам ти да не би да ги ( тъпо)
Тя леле много си зле ( шит)
Аз зле зле колко да съм ти си като радиоточка не приемаш само предаваш.
 Та мисълта ми е има ли openers които да вършат работа online ?
Активен
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #21 -: Януари 06, 2018, 21:56:46 »

Dream, това го пишеш на момиче, което не познаваш, така ли? Много се смях наистина, още ми е смешно даже  Grin  Grin Звучиш сякаш ти хлопа дъската. Като някой виц или извадка от комедиен филм е.
 Може би си чел различни опънери и си искал всичките да ги включиш в един разговор? Опитал си да си оригинален и по-нестандартен, но си попрекалил  доста Grin Не се обиждай, като ти казвам, че е смешно, но просто е така... Това особено последното накрая - ти си като радиоточка не предаваш само приемаш  Grin Grin
 Кажи едно нещо, което е по-шантаво, и после се опитай да проведеш малко по-нормален, но не скучен диалог. Просто да покажеш, че не ти хлопа дъската.  Grin Grin
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
Badrick
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 77

Профил
« Отговор #22 -: Януари 06, 2018, 22:40:36 »

Dream,на живо,ако имаш глас,поглед и излъчване такъв подход би имал успех,макар,че лично за мен този пример е изтъркан.Тя ще го усети като емоция на живо,а на чат го вижда като думички и  излишно оригиналничене.Овен  това през  целият  ви разговор ще трябва да си  същият ''пич на  който му сече пипето'',а реално ако не си от най-забавните ще изглежда супер изкуствено. А с  историята за купидона ''вдигаш доста летвата''.Ниският ранг мацки(4-5) се нуждаят да видят,че си що годе нормален човек и имаш заченки на топки.Слагаш готини снимки доколкото може и  създаваш горе-доло впечатление,че нещо интересно ти се случва.Това е!
   Иначе такъв подход работи ,но подплатен с редица важни качества,които онлайн трудно се усещат.Ако искаш да чукаш хубави момичета  в сайтове или приложения,трябва да имаш социален статус който да ти вдига ранга или доста атрактивен външен вида,а най-добре и двете.Използвай ниският ранг мацки за да тренираш това да създаваш рапорт и на моментия си чар,а ако изкочи някое кифле може и да пуснеш нещо от торбата е опънъри.
И друго:Шит не се минава като си оригинален,това е просто един от начините да покажеш,че не си емоционално засегнат,игнора също става в  твоята ситуация.Продължаваш да и сипваш нещо което не зацепва вместо да смениш този тъп момент.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Януари 06, 2018, 23:31:17 »

Попринцип такива глупости им пиша, ама повечето са тъпи и нямат чуство за хумор. Някои много ми връзват на такива неща  малкочовече. Особенно на чатовете ги засипвам от майтапи, а после го играя най-самовлюбения тип с лафове като цитирам : " понякога се гледам в огледалото и се притеснявам да не си посегна "" лека нощ и нека тази вечер да сънуваме само хубави неща, ти да сънуваш мен, а аз мен си" и тн...

Badrick профила ми е стабилен, мисля че съм извлякъл максимума от себе си там. Обаче винаги се опитвам да съм забавен, а повечето не са и искат обикновен разговор, който аз избягвам нарочно, играейки изцяло cocky and funny. И явно това ми е грешката online. Ще направя някой и друг чат по твоя модел и ще го кача.
Активен
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #24 -: Януари 07, 2018, 00:05:14 »

dream, значи според теб ако не ти връзва, значи е тъпа? Има хора и хора. Според мен в момента се правиш на много отворен и разбирач. Има още каккво да научиш - чувсгвото за хумор и да се правиш на непокист не е достатъчно.
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Януари 07, 2018, 00:09:10 »

Това са ми силните страни не тях упражнявам, а други
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1041

Профил
« Отговор #26 -: Януари 07, 2018, 02:46:20 »

Апф...и кво? Пробва го върху една, тя не вдяна и ти вече си правиш генерални изводи....
Моят опит е показал, че с един и същ опенър и съм ебал, и са ме рязали на първото изречение. На каква ще попаднеш - шанс. Единственото решение е да го пробваш на възможно най-много мацки и да гледаш коя ще върже.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1444

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #27 -: Януари 07, 2018, 10:02:27 »

@Dream
Всякакви заучени и клиширани фрази те вкарват в графа 'неопитен мухльо'. Няколко пъти ти се обясни, че чатът (че и разговорът с жена, с която искаш да се ебеш) трябва да има две основни характеристики: да е ЛЕК и да е ЕМОЦИОНАЛЕН. От там вече разбира се трябва и да си 'целенасочен' -> да водиш към леглото Smiley.

Всякакви обяснения, задавания на сериозни въпроси, стремеж да си логичен и изчерпателен, изобщо сериозност са 'квалификации', които внасят излишна тежест в комуникацията с непозната жена. Когато започнеш да се квалифицираш ти автоматично приемаш позицията на 'оценяван', вместо 'оценяващ' (демек по-нискорангов от жената). От там -> жената очаква от теб маса инвестиции (за да 'я спечелиш' и пази своите, което пък води до отлагане на секса (ако изобщо се случи) с маса време и камара незаслужени инвестиции... Квалификациите (в минимални количества) имат своето място, но то изобщо не е преди да си правил секс, с която и да е жена.

За опънъри пробвай всякакви не-логични неща, които ти хрумват. Не търси да си изчерпателен, точен, разбран и ясен... а се научи да създаваш и да водиш динамиката - ритъм и емоция!
Активен

I'm a very special kind of monster
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #28 -: Януари 07, 2018, 23:55:29 »

dream, не е толкова до опенера, просто не я кефиш.  Аз съм започвал с това -
"Ухааа.. Какво котенце!
Sent from the ***** app  Aug 4, 2016

Е и собственичката я бива
Sent from the **** app  Aug 4, 2016

Хапе ли?"
и съм правил истант дейт и чукане още същата вечер. А,това е най-глупавият опънър на света. С далеч по-оригинални опънъри съм се сблъсквал с як отпор. Та.. недей се прави на оригинален толкова.
 После какво продължаваш, въпреки че виждаш, че е някаква скумрия и изобщо не ти е в настроението? Още като видиш първия й неадекватен отговор вече трябва да ти е ясно. Хуморът е готино нещо - и аз ги бъзикам яко, ама не прекалявай. Не си стенд ъп комедиант, нали?
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1620

Профил WWW
« Отговор #29 -: Януари 08, 2018, 10:57:32 »

Няма смисъл да правя нова тема . Пичове какви са тея openers бре реших да пробвам някакъв отряза ме 4ка  бе хора, че и по малка на години от мен.
Пиша и :
Купидон е много долен не мислиш ли? ( не знам кой ги мисли такива оперени с валидация)
Тя какво?
      Кой?
Тя Huh? ( шит)

Аз  издебна ме и ме простреля в гърба, после видях профила ти ( от опенъра)
Долна работа ми се вижда ( довършвам опънъра)

Тя абе ти добре ли си ( шит)

Аз на две малки ти как си ( опитвам да подмина тъпия и шит)
Тя май си прекалил с пушенето а ?( порой от шитове)
Аз не ги смесвам ти да не би да ги ( тъпо)
Тя леле много си зле ( шит)
Аз зле зле колко да съм ти си като радиоточка не приемаш само предаваш.
 Та мисълта ми е има ли openers които да вършат работа online ?

Според мен като почнеш с майтап, шега, предизвикателство - тва е един вид челиндж към другия човек да разбере, схване, да хареса и върне твоя майтап.

Когато отсреща видиш че не получаваш разбиране на шегата, трябва да смениш веднага темата и да вкараш нещо директно.

Според мен след това :

Пиша и :
Тя какво?
      Кой?
Тя Huh? ( шит)

Трябва да последва нещо такова - както и да е, явно днес не си в настроение за шеги (или моите са мега тъпи). Хареса ми и искам да се запознаем. Аз съм Пешо.

Освен това не смятам, че няма смисъл от лоджик инфо, особено пък в сайтове. Там нещата са доста крийпи - смисъл има много крейзи маймуни на клона и за да се отсееш не е лошо да споделиш някаква дори и скучна информация за себе си. Аз лично така правех едно време и смятам, че е успешно в някаква степен.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  

Отиди на: