Tyxo.bg counter Стара позната
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 21, 2018, 01:01:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и да можеш да направиш или си мечтаеш, че можеш да направиш, заеми се с него. Смелостта крие в себе си гениалност, сила и магия“ - Йохан Волфганг фон Гьоте

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месеците януари и февруари 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Стара позната  (Прочетена 1695 пъти)
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #30 -: Януари 08, 2018, 23:49:47 »

Трябва да последва нещо такова - както и да е, явно днес не си в настроение за шеги (или моите са мега тъпи). Хареса ми и искам да се запознаем. Аз съм Пешо.

Освен това не смятам, че няма смисъл от лоджик инфо, особено пък в сайтове. Там нещата са доста крийпи - смисъл има много крейзи маймуни на клона и за да се отсееш не е лошо да споделиш някаква дори и скучна информация за себе си. Аз лично така правех едно време и смятам, че е успешно в някаква степен.
Да, бе.. Тя му отделя толкова внимание, колкото на комар, а той да й влиза в скумрийската реалност, че чак и да се извинява за "мега тъпото" си чувство за хумор? Лично аз вероятно бих я избъзикал с нещо от рода на "ох, слава богу, не си от хората с чувство за хумор" или "ох, добре че не си от тези симпатични и възпитани хора" ... после добавям "хич не са ми приятни Smiley)" . Нещо такова..Ако тръгне ок, ако не чао. Не ми се губи времето със скумрии и сухарки.

Цитат
Освен това не смятам, че няма смисъл от лоджик инфо, особено пък в сайтове. Там нещата са доста крийпи - смисъл има много крейзи маймуни на клона и за да се отсееш не е лошо да споделиш някаква дори и скучна информация за себе си. Аз лично така правех едно време и смятам, че е успешно в някаква степен.
Горе долу... Само с майтапи не става, може на моменти да вкарваш нещо лоджик, въпреки че за мен това само ще протака срещата. Минат ли нещата на лоджик ниво се почва едно наистина логическо мислене - сега да се видя ли с тоя, да не се ли виждам. Аз лично го карам леко и си правя кефа. Говоря за неща, които ме кефят, като се шегувам често (понякога прекалявам и това е як търн оф) и като нещата станат твърде логични и банални си намирам работа и приключвам чата за момента. Няма нужда от прекалено дълги и логични чатове - не търся и-нет приятелство.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1620

Профил WWW
« Отговор #31 -: Януари 15, 2018, 11:49:43 »

Често обаче се получава ефекта на палячото, особено по интернет - весело й е на мацката, предизвикваш я, но не се познавате, тя не знае какво стои зад лафовете, реално всеки й пуска майтапи. И нали трябва да има и нещо освен тия майтапи. И тя си се смее, но реално не те опознава истински.

Така че то не е хубаво и да се чати прекалено дълго. Но трябва докато си чатите да е някъв микс от шеги и сериозна информация. Нали така й показваш DHV. Нема лошо кво.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: