Tyxo.bg counter Една година преследване на момиче и накрая секс
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 18, 2018, 16:45:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Една година преследване на момиче и накрая секс  (Прочетена 1287 пъти)
Марто
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Януари 01, 2018, 21:41:08 »

Здравейте, обръщам се към вас за съвет как да действам по натам за да не оплескам нещата за пореден път.
Историята с това момиче продължава вече повече от година затова ще ви разкажа само актуалните събития. Тя си има приятел, бяха  разделени за известно време но към момента отново са заедно. Между  мен и нея винаги се усащатало привличане. След дълга поредица от мой грешки и нейни номерца и рязане и пропуснати шансове ,на 01.01.2018 Тя ми отговори в masanger че ще намине в дискотеката можеби.  "иначе казано направо си ми каза че идва при мен се забавляваме" защото е нетипично от нейна страна да излиза без приятелки. И последно време бях много оплескал нещата този нейн отговор ме изненада много. В 4 :15 сунтринта се оговаряме че  идва таксито.
Видяхме се потанцувахме и след около час си извикахме такси за към нас. За първи път от около година и полувината  флирт,  закачки,  и по силни емоции правихме прекрасен секс. Всякаш това беше част от игрички те и.. Докато не ми сподели че приятелят и я одарил шамар на нова година което не се случвало за първи път, и поради тази причина се решила да направи тази красива новогодишна нощ с мен. Разбрахме се да сме си приятели с екстри но честно да ви кажа чувствам се влюбен в нея. Тя също тъка ми сподели че е влюбена в Денис и искала с мен само секс после почна да се Вайка дали не направила грешка че сме го направили и тъкива подобни. Аз можеби отново избързах като почнах да усложнявам нещата с въпроси и изцепки че искам не само секс от нея а  и връзка както съм и твърдял ох самото начало. Ок до тук си зех картите обратно.. Въпроса е ще успея ли да я обедя че трябва да напусне Денис защото я малтретира и има неприемливо поведение предизвикано от употребата на алкохол. И всъщност заслужава ли си тя е малко лека жена просто аз съм сматка и се мъча 1г.до къде я изчукам  оплетох се в лъжите си и сега съм нещо като силно привързан към нея макар и вече по спокоен от идеята че сме правили секс. Всякаш ми се иска да му я отмъкна и да и доставя щастието което търси в вече умряла та любов на Денис към нея или поне аз тъка го виждам. Моля помагайте какво по натам?
Активен
Марто
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Януари 01, 2018, 23:24:39 »

Най вече ме тормозят въпроси като.
-как да го играя от тук на татък след като сме правили секс вече?
-кога да я потърся от ново? (всъщност тя ми писа първа днес каза да си мълча)
-имам ли бъдеще с нея тя е влюбена в него?
-до къде ще я искараме с тая пародия приятели + екстри?
-идей за..  обещах и другия път да я изненадам с по не стандартна идея къде да се осамотим?
-знам може би ще си вкарам трън в гащите с нея тя е палава и красива?
-всичко останало което пропускам и ви дойде на ум?
Благодаря ви много за вниманието, точно в момента се нуждая от правилна насока защото момента е ключов според мойте виждания.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 924

Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 02, 2018, 09:08:03 »

Типичния случай за добро момче, влюбено в момичето на лошото момче. Защо не четете темите преди да пишете? Статиите, които вече ги има биха ти дали отговор на всички въпроси. Все едно гледам серия от "Съдби на кръстопът" Wink

Ето моите съвети:

Първо: Запази спомена за добрия секс, защото това е максималното, което можеш, а и си струва да постигнеш с това момиче. Ако те търси изчукай я още 2-3 пъти, но имай предвид, че обикновено тези отношения са краткотрайни.

Второ: Спри с това емоционално залитане. Знам, че инвестицията ти за тази една година е огромна, но тя реално те прави само по-слаб. Намери сили да скъсаш с идеята, че някой друг може да те направи щастлив. Така или иначе сам си дошъл на този свят и сам ще си отидеш. Нека престоят ти на този свят не е зависим от някой друг. Годината, която си загубил в тревоги, подмазване и празни планове вече никой няма да ти я върне.

Трето: Започни да живееш като мъж. Спри контактите с това момиче освен в случаите, когато имаш 1-2 часа да я изчукаш и намери начин да излизаш с други жени. Поставяй си цели, които зависят само от теб. Не трябва да има повече истории с момичета, които продължават толкова дълго без да си правил секс с тях.

Четвърто: Сканирай жените и когато усетиш жена с емоционален боклук - изхвърляй. Ако някой я бие и тя търпи това и се оправдава с емоциите си към него, това значи, че винаги тайно ще я привлича този вид доминация /с бой имам предвид, не нормалната доминация на мъж върху жена/ и рано или късно ще ти изневери. В същото време се научи ти самия да доминираш. С глас, с език на тялото, с фрейм ... не с бой разбира се ... Smiley
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Марто
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 02, 2018, 10:49:06 »

Честно да ви кажа и аз се чувствам като част от сериал с това момиче. Да осъзнавам че съм загубил прекалено много време с нея но в крайна сметка не съжалявам толкова много.. През тази една година съм допуснал всевъзможни тъпи ситуаций неправилни действия и грешки с нея и всичко това е до пренесло за осъвършенстване на уменията ми, и в крайна сметка това което съм получил е една незабравима новогодишна нощ като награда за изхабените усилия, което ме одволетворява като краен резултат. Тя се обърка изглежда иска да го напусне първо ми каза не сме вече с него после обратното нещо се оплете.. Те живеят заедно тя е зависима малко или много от него и за нея е много по трудно да се откъсне от тази среда в която е. Според мен тя търси човек с който да се чувства сигорна че ще се погрижи за нея и нейната сигорност.  Очевидно тя има страх от него и можеби това я спира да го напусне. От моя страна аз се чувствам тъка всякаш не искам да я загубя от живота си защото не ми се иска да допускам грешки с някоя друга..
Активен
adrenalin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #4 -: Януари 02, 2018, 11:27:25 »

Здравейте, обръщам се към вас за съвет как да действам по натам за да не оплескам нещата за пореден път.
Историята с това момиче продължава вече повече от година затова ще ви разкажа само актуалните събития. Тя си има приятел, бяха  разделени за известно време но към момента отново са заедно. Между  мен и нея винаги се усащатало привличане. След дълга поредица от мой грешки и нейни номерца и рязане и пропуснати шансове ,на 01.01.2018 Тя ми отговори в masanger че ще намине в дискотеката можеби.  "иначе казано направо си ми каза че идва при мен се забавляваме" защото е нетипично от нейна страна да излиза без приятелки. И последно време бях много оплескал нещата този нейн отговор ме изненада много. В 4 :15 сунтринта се оговаряме че  идва таксито.
Видяхме се потанцувахме и след около час си извикахме такси за към нас. За първи път от около година и полувината  флирт,  закачки,  и по силни емоции правихме прекрасен секс. Всякаш това беше част от игрички те и.. Докато не ми сподели че приятелят и я одарил шамар на нова година което не се случвало за първи път, и поради тази причина се решила да направи тази красива новогодишна нощ с мен. Разбрахме се да сме си приятели с екстри но честно да ви кажа чувствам се влюбен в нея. Тя също тъка ми сподели че е влюбена в Денис и искала с мен само секс после почна да се Вайка дали не направила грешка че сме го направили и тъкива подобни. Аз можеби отново избързах като почнах да усложнявам нещата с въпроси и изцепки че искам не само секс от нея а  и връзка както съм и твърдял ох самото начало. Ок до тук си зех картите обратно.. Въпроса е ще успея ли да я обедя че трябва да напусне Денис защото я малтретира и има неприемливо поведение предизвикано от употребата на алкохол. И всъщност заслужава ли си тя е малко лека жена просто аз съм сматка и се мъча 1г.до къде я изчукам  оплетох се в лъжите си и сега съм нещо като силно привързан към нея макар и вече по спокоен от идеята че сме правили секс. Всякаш ми се иска да му я отмъкна и да и доставя щастието което търси в вече умряла та любов на Денис към нея или поне аз тъка го виждам. Моля помагайте какво по натам?

Първо още отначало си знаел че има гадже си натегал и още тогава е разбрала, че си бета мъжкар и нииди  Grin
По късно е разбрала ,че каквото ти каже тва правиш въпреки ,че си знаел за гаджето и нищо не възприемаш дефакто приятелка си и станал  Grin.
Второ е разбрала,че си душевна изтривалка за нея и си на стенд бай режим тука си станал не бета не гама, а незнам няма такава буква в  гръцката азбука да те опиша  Grin
Трето правила е секс с теб защото и е липсвало романтика и ти си от по горните ситуаций най-най добрия избор нииди  Grin , вземи се в ръце и я зарежи.
Четвърто още отначало те е усетила в по горните ситуаций , че си с по малък ранг и не си алфа а такъв дето може само да си седи и ако нещо се обърка между нея и неиния да не седи сама.
Пето гледай сега имаше навремето една поговорка " жертвата започва да обича и уважава своя палач" ти смятай дали ще го зареже  Wink пък и да го направи ти вече си много назад в иерархията така,че едва ли си избор за нея  Smiley
Спри малко турските сапунки момче даже и там мисля, че пак няма да има такива сцени незнам не гледам сапунки ама ти явно си мислиш, че като там  Grin
Жените от как свят светува налитат и се борят за алфите после поглеждат бета категорията, а ти в нейните очи вече даже не си и бета мисля правилно разбираш положението вече  Grin
Айде за много години жив и здрав и се вземи малко в ръце
Активен

Адреналина в кръвта  е моя начин на живот, а там където го няма я няма и тръпката!!!
Natural player
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #5 -: Януари 03, 2018, 21:50:13 »

Марто, здравей отново!
Внимавай, Марто отново. Този път проблема ти е от друго естество, като изключим правописа ти, разбира се.  Grin
Ти казваш, че това момиче дълго време те е мотало. Изведнъж започва да ти пише и иска да се видите и иска от теб не само да си разговаряте и да я утешиш, но и сте правили секс. Казваш, че е лека жена. Казваш, че е влюбена в Денис, който я бие. 1 година ти се е дърпала и изведнъж иска да спите, и ти разказва драматични лични истории. Какво ти е мнението за такава жена? Според теб тя уважава ли се? Какво мислиш, че ще стане ако нейния Денис разбере за теб? Ти като гледаш колко и е акъла на нея, представи си той какъв е. Ако е наркоман някакъв и вземе, че те пребие. Хич не се занимавай с нея, а гледай да се научиш първо да пишеш правилно, а после се опитай да си намериш някоя по-уровневесена.
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 846

Профил
« Отговор #6 -: Януари 04, 2018, 00:09:49 »

Какво мислиш, че ще стане ако нейния Денис разбере за теб? Ти като гледаш колко и е акъла на нея, представи си той какъв е. Ако е наркоман някакъв и вземе, че те пребие.
И кво като го пребие? Нали е ебал жена му. Ще върне събитията или ще натрупа точки.
Представям си къв бед бой, дето жена му го прави лопатар. Псевдо.
Илиян е написал добро мнение. Запази си спомена за якия секс. Кефи се, и продължи по пътя си, да намериш по-добри мацки. Има.
Активен
Марто
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Януари 04, 2018, 07:43:08 »

Приятели здравейте отново.
Всъщност с Денис много добре се познаваме. Аз въпросното момиче и Денис сме колеги и 3мата. Даже сме и в една и съща смяна..
До колкото дали ще ме набие в категорията ми е с тази разлика че аз тренирам редовно а той...
Те всъщност затова тръгнаха отново защото тя ме използваше като средство той да ревнува или аз с това впечатление останах. Тя се заиграваше с мен пред очите му и очите а  колеги те си. И тогава на него взе че му светна че я губи случаят става преди по около 2 или 3месеца но тогава те бяха разделени и просто моята неопитност ми попречи да му я отмъква. Имайте на предвид че си говорим за ЧЕХКИНЯ! Те повечето тук са с подобно поведение като нейното и се приема горе долу за нормално в страната им. Аз работя тук вече 2г. И малко или много съм ги осетил нещата как стоят.
Въпроса ми е от тук на татък кога и как да си поискам  за 2ри път от нея от 2 денa не съм и писал и се тревожа това правилния ход ли е обновен страна.
Активен
Марто
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 04, 2018, 08:00:36 »

Сега той се е по успокоил малко защото са уж заедно но тя се изпусна че не са или са обърка ме общо взето.. Както и да е те дори в периода в който не са били заедно той гаранция я е чукал от време на време  просто я беше оставил да си прави каквото си иска..
Те живеят дълго време заедно и тъка е било дори когато уж са били нещо като отворена връзка. Надявам се историята ви е една идея по ясна.
Аз просто бях на крачка да си му я  отмъкна но през този период още не бях правил секс с нея.
Имаше моменти в които  и забраняваше да ме гледа дори четеше смс те масанжер и общо взето следеше ни много изкъсо.. Нещата щяха да стигнат и до бой ама имаме много общи приятели с него и се размина. Тук където живея е малко населено място каквото и да стане се чува веднага.
Хора няма да мирясам докато нея я накарам да се влюби в мен толкова много че да ме преследва.
Питате се защо ли? Просто тя направи същото с мен..
Активен
adrenalin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #9 -: Януари 04, 2018, 10:11:59 »

Здравей, според мен няма смисъл да инвестираш и да лебедарстваш, защото това момиче е изгубена кауза в предишното мнение ти обясних причините! Wink
Успокой се премисли ти какво си инвестирал и тя какво е инвестирала за една година, ако е само секса според теб равни инвестиции ли правите?
В момента ти си преследващия и от една година насам не си я хванал, според теб как ще се обърне ситуацията?
Вече е доста трудно, но има  вариант да обърнеш ситуацията в твоя полза:

Първо да спреш всякакъв контакт с нея, да спреш да и отговаряш на момента и в отговор само едносрично даже може и да я махнеш от приятели, така ще покажеш малко мъжкарство и качества пред нея. Тя тук ако не покаже някаква инвестиция в теб няма смисъл да се занимаваш с нея, аз по принцип такива като теб не ги разбирам  Wink

Второ и много важно нещо искам да ти кажа не само на теб и на другите, който търсят във форума и четат, че няма универсален метод за сваляне на една мадама, трябва постоянна калибровка и смяна на роли. Пример ти давам тука има много, гледащи и възприемащи буквално нещата щом ми е написал или съм прочел на някой как е свалил една мадама трябва да го пробвам в действителност.Прочетох една тема няма да ти казвам коя излизам навън на разходка и гледам един трамбова на витошка с едно мнение, което го прочетох тук предишния ден, и кво става спира и няма никаква успеваемост защо ли тук си отговори сам.  Grin  Аз спирам едно момиче правя си както трябва нещата и получавам телефонен номер, а това е първия сет както вие го наричате, а онзи с прочетените мнения, дали от 60-70 сета ще вземе 5 телефонни номера я не. Отстрани погледнато ситуацията е следната няма подход и момичето усеща, че той си изпява песента като стихотворение без паузи и т.н. от 3 километра си личи фалша. Shocked Shocked

Трето и много важно нещо пикапът се възприема много буквално от някой хора и неговите стъпки и това води, че все едно жените са написани в една книжка с комикси от 20 страници и оп всяка мадама е моя. Това няма как да стане, защото това е човек пред теб не някаква играчка с упътвания към нея и няма правилен и неправилен подход, просто калибровка на момента трябва да се прави и гледане как реагира даденото момиче  Wink
Активен

Адреналина в кръвта  е моя начин на живот, а там където го няма я няма и тръпката!!!
Natural player
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #10 -: Януари 04, 2018, 20:57:05 »

Марто, пак ли момиче от работата? Те трите да не се познават? Май наистина си търсиш белята. И аз си мислих, че тя те използва, за да накара да ревнува приятеля и, но не го написах, защото ми се стори, че заключението ми ще бъде твърде прибързано. Отговорът ми е същия - не се занимавай с жена от работата ти, докато не развиеш нужните качества и умения.
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: