Tyxo.bg counter Липсата на опит спъва.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 19, 2018, 08:36:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Липсата на опит спъва.  (Прочетена 1285 пъти)
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« -: Януари 02, 2018, 17:07:30 »

Първо честита нова година, и нека този форум все така да го има, и всички да сте все така добри, и полезни. Благодаря ви за помоща до сега , вървим все напред. И ето че снощи пак стигнах до някакъв успех,но изгубих всичко. Историята е следната събрахме се пийнахме повеселихме се. Аз бях много зле не бях спал предната вечер и се чуствах като половин човек, без настроение, но не това ме спря.
Докато купона вървеше аз реших, че ми стига толкова и с едната мацка се намърдахме заедно да спим.И тук се появи първата ми спънка. Аз не знам какво да правя, до сега не ми се е случвало с непозната  да спя.
Викам хайде ще вкарам малко рапорт и започнахме да си говорим. Научих какви ли не неща, които не ме интересуват.
Сещате се не това ми беше целта, но аз не знаех какво да говоря в такава ситуация, а отделно и че ми беше крив целия свят понеже не съм спал от 24 часа . И така стигнахме до 2рата ми тъпотия. Започнах да пипам общо взето навсякъде.  Обаче нищо не свалих и нямяше kiss close (забележка: мисля, че това ме провали) и стигнах до там. Не ме спря  да барам, където не трябва, но до там. Накрая се отказах защото само аз се заиграх. И така ще помоля за съвет, когато си на 10лафа и някакси  работата се докара до където трябва(за първи път така става) каква ми е играта?Директно да се нахвърля (въпросната вечер мислех, че  това ще ме прецака). Да играя рапорт и тогава бавно нататък ( как да насоча правилната тема? И коя е тя?секс ? ). Отделно ако някой има някаква схема да се вкара в стеит, когато е най-сдухан също ще ми помогне много. Общо взето е това, трупнах опит и продължавам.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 02, 2018, 17:47:29 »

Според мен най-добре да забравиш, че си я пипал, да я поканиш на среща и да си представиш, че ви е първа среща - така би се получило най-добре.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Януари 02, 2018, 17:50:14 »

С нея приключихме.  Въпроса е зададен вече. Съжалявам за пунктуационните грешки, не ми дава да редактирам.
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 244

Профил
« Отговор #3 -: Януари 02, 2018, 18:06:43 »

Какъв разговор, какви 5 лева? Нали правилно съм разбрал, че лежите един до друг с момичето, сами, и пипаш където поискаш? Какъв рапорт? Ескалираш докосванията бавно и постепенно, събличаш се/вадиш си го, после събличаш и нея лека-полека, вкарваш си пръстите в нея, после си вкарваш хуя и така. Няма никакво мислене тука, а трябва да си "в момента" и нещата да се случват.

Целувката не е задължителна - много от нас са ебали и без целувка, даже има момичета, които така предпочитат.

Ако има LMR - само тогава говориш (не броим да и шепнеш в ухото мръсотии - как ще я чукаш, как я искаш и тн.) и то основно се съгласяваш с нея, но продължаваш да си действаш, просто се връщаш една крачка назад.

Да не те притеснява липсата на опит - малко по малко ще го натрупаш. Мисли позитивно и продължавай да действаш и неусетно ще станеш машина. Успех.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Януари 02, 2018, 18:29:50 »

Разбрах трябвало е да си скачам директно (нали казах мислех, че ще се прецакам така). Благодаря, аз не се притеснявам даже се радвам, когато ми се получават нови неща трупам познания за следващия път и ще знам какво да не правя  Grin иначе момичето готино, исках да я поопозная, ама след слаба игра съм бил добър приятел накрая  Grin. Скоро сигурно пак ще пиша някаква такава тема заложил съм на практиката стига теории вече.  Tongue
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Профил
« Отговор #5 -: Януари 02, 2018, 19:24:11 »

Здравей

Когато нямаш опит в ситуация в която искаш да изиграеш добре нещата е много лесно да си влезеш в главата и да изпаднеш в анализи как е най-добре да се нагодиш в ситуацията и спрямо момичето.Излизаш от фокуса ти и твоите вътрешни желания и  реалноста ти става  твърде нестабилна,губш  увереност и всяко твое движение лъха на несигурност.Тази енергия се придава и на момичето и тя няма как да те пожелае.
  Ти лежиш до нея.Знаеш,че ти се прави секс,представяш си в главата колко меко дупе има и как искаш да проникнеш в нея.Всичко което ти изреди johnny ти е известно.Защо прикриваш тези свои желания,това е което искаш вътрешно.Защо искаш да се криеш зад тактики,вместо да изразиш същноста си.От какво те е страх?Няма по-секси  нещо за една жена от мъж който не крие намеренията към нея.Всяка едно нещо което търсиш като решение извън това е просто нещо с  което да прикриеш  тази несигорност,но това което идва от теб като вътрешно състояние няма как да се скрие външно.
 Шансовете ти с мацката са нищожни,заради липсите във вътрешната игра която имаш.Тя не е привлечена от теб,защото си адски несигорен.Част от основите които трябва да изградиш са свързани с нови вярвания които трябва да си наложиш.В сайта има достатъчно теми затова.
Да мислиш,че стейта ти е пречка е абсолютна глупост,която доста народ тук пише!Това само набива оправдания и те кара да си мислиш,че ти трябва нещо което нямаш.Ето ти схемата когато си сдухан:Просто го изрази''Аз съм, супер сдухан в момента''ще видиш,че може да е доста приятно да не се притесняваш от състоянието си.Освен това ще вдъхваш повече доверие независимо с кого общуваш и ще се чувстваш комфортно.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Януари 02, 2018, 20:13:12 »

Прочетох коментара няколко пъти и успях да отговоря на въпроса. Всъщност не ми беше дори трудно. Страх ме е да си призная, че съм несигурен в действията си. Как да и кажа, че се притеснявам да действам. Все едно да се самозастрелям в крака така. Защо ме е страх ли, защото за първи път ми се случва това нещо. Открих, че след всеки провал следващия път е по-лесно затова ми трябват тактики и игрички, докато започнат да ми се получават нещата натурално, без да му мисля.Тва е същата работа като карането на кола след 30тия час вече си и хванал цаката. След година свободно каране вече си натурален и се чустваш все едно си карал цял живот . Аз още съм на часовете, когато започна да се чуствам, че цял живот съм го правил, сигурно ще се смея и ще викам ей на той ми каза това, което научих по трудния начин.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 183

Профил
« Отговор #7 -: Януари 02, 2018, 21:47:41 »

Момичето явно му се е курвеело и е искала да прави секс тази вечер. Какъв рапорт, какви пет лева. Като не те спира значи продължаваш, събличаш се, събличаш я и готово. Не си първия, който се отказва заради липса на взаймност при баране или целуване по врата. Те някои момичета са си пасивни и очакват всичко ти да направиш.
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Профил
« Отговор #8 -: Януари 03, 2018, 01:11:07 »

За повечето момичета целувките са мост към по-тежката ексалация.Постепенно разгръщаш нещата и правиш киното все по-тежко.Леки целувки  зад ухото,дишане във врата+леко захапване на ухото,също са възбуждащи неща,които може да пробваш.Целувката задължително с език.Можеш леко да прехапеш устните и.Ако реагира добре на целувката,можеш при следващата такава,леко да дръпнеш устни,като игра,все едно и бягаш.Дръпни се няколко пъти и после рязко я целуни отново.Наблюдавай на кое реагира най-добре и се връщай често към това,но го  забавяй с една идея.В един момент добавяш и ръцете,като можеш да стиснеш силно  задника и докато я целуваш.Може да си пуснеш ръката и леко да потъркаш клитора през дрехитеПостави ръката и,така че да го попипа.
 Притеснението и несигурноста са враг на привличането.Опитай се да  вкараш по-приятна емоция в такъв момент.Да смениш начина по-който чете главата ти тази ситуация  е добър вариант.Опитай се да погледнеш на това по забавен начин.Ще правиш секс,ще е супер яко.Представи си,че си пускаш онази свежа песничка на Аkon,възпяваща този момент.И като цяло във всяка една ситуация в която изпитваш несигурност,прави това упражнение.Ще получиш една идея повече комфорт в ситуацията.
Когато насторението ти е кофти,защото не си спал,приеми го.Не си спал,утре ще спиш голяма работа.Не го виждай като пречка,оправдание или извинение,а като нещо което се случва понякога.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #9 -: Януари 07, 2018, 00:14:05 »

Ся таз история ми напомни за една моя студентска случка. Излизаме с колежки от общежитието за 8-ми Декември. Беше ми последния от тези силно алкохолни празници. Момичетата бяха туркини. Имаше една между тях българка и аз си я закачам леко. Не си спомням как е протичал разговора, но си ги изпращам и отивам да спя при приятел на другия етаж. При туркините е важно да не се изложат момичетата и затова реших да не я злепоставя. Пиша й веднага нещо на телефона и тя ме извика при нея. Лягаме си там, пипам, барам, галя, търкам, целувам по лице, шия. Дърпа се за целувка уста в уста. Ама ме е пуснала в леглото си. И ся се чудех кво да правя. Трябваше да й бръкна директно в гащите и ако няма резултат да си ходя. Аз обаче се вкиснах, че тя не отговаря на докосванията ми и се изнесох. За мен няма по-голям убиец на ерекцията от жена, която не е отзивчива и седи като талпа. Покрай този форум разбрах, че те жените са тотално различна вселена, но все пак......та не ебах де, а момата беше изумително красива.....по скалата ми от 1-10 .....9   Природна красота.
Понякога съжалявам, че не съм натиснал още малко в такива моменти. Сега леко се насилвам да изляза от стандартния си начин на действие и да съм по-активен.
Знам, че за някои от вас ебането е ебане и толкоз, но за съжаление нереза в мен не съществува и осъзнавам, че това води до по-рядко ебане.....ама квото бог дал.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: