Tyxo.bg counter Какво да я правя ...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 22, 2018, 06:42:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво да я правя ...  (Прочетена 2387 пъти)
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« -: Януари 08, 2018, 15:15:30 »

Излизах преди два дни с една мадама... 1-2 години по-голяма от мен, около 30така. Запознахме се в сайт за запознанства, правеше впечатление по снимките на доста разкрепостена и *блива, като държание обаче беше доста сдържана в началото, защитни стени, нападки, шитове. С никой не излизала току така от сайтове. Не е красавица, около 6.5 да речем. Прави впечатление на доста затворен характер.
 След седмица чат постепенно се поотпусна, въпреки че си ме срязваше като поизострях нещата вербално в чата. Изпращаше по някоя снимка , как била облечена на НГ и т.н. Стигнахме до заключение, че съм интелигентен и адекватен мъж и се нави на среща.
  Избрах подходящо заведение с по-зряла аудитория, което се оказа, че ѝ е любимо, приглушена светлина, тиха музика, всичко топ. Викам ѝ да се барнеш заради мен, аз съм го направил, облечи нещо sexy. Вика добре, няма да идвам с колата, че ще пия.
 Тя закъсня, аз влезнах и седнах (няма да я чакам на студа) на една от малкото свободни маси, все пак беше събота вечер. Голям диван, аз си седнах в средата като пич и я чакам. Наоколо възрастни чичаци заобиколени от перхидролени силиконки, шарена аудитория.
 Идва тя, сяда на другия край на дивана, странично, с лице към мен (!), аз си стоя в средата и съм се облегнал назад, обърнат към нея. Викам ѝ другия път ще избера още по голямо сепаре да седнеш още по-далеч, ела по насам. Тя : не така ми е добре. Персонала я познава, била редовна посетителка, озърташе се наоколо като гърмян заек, искала да наблюдава хората. Явно имаше някакви предразсъдъци, че ще я видят с по-млад мъж ли , не знам. Както и да е... стоим си и ме почва, наблюдавала ме, правила си изводи от жестове, била като рентген, някви психоатаки. Аз си стоя в средата и си пия, тя стои странично на 2 метра от мен и ме зяпа втренчено. Казахме си наздраве, разлях си малко питието. Постепенно се поокопитих и почнах да ѝ отвръщам по-сериозно. Започна да се разказва каква голяма фирма имал баща ѝ, как се отделила от него, била самостоятелна и много работела, как била пътувала из целия свят, срязваше ме, че аз не съм пътувал никъде и съм изпускал много. Преминахме на някви психологически теми, четяла психология много. Рапорта си вървеше, аз гледах краката ѝ... По едно време след 1-2 питиета се поприближи към мен, и аз към нея, опряхме крак в крак. Викам ѝ нещо си ми в опасна близост, тя : не бе ти се приближаваш постоянно аз не съм мръднала. Почна да ми показва някви нейни снимки на тела - с различни прически, викам къдравите рошави коси са ми фетиш, и късите също. Викам покажи нещо по бански, показа и такива от някви плажове и острови. По едно време ѝ викам: къде са мрежестите чорапи, които ти поръчах да сложиш (беше ми пратила такава снимка), тя вика оо не са за случая, тях ще ги сложа като ходя с приятелки в "*** Клуб ", щяла да се облече "престъпно" тогава, да я зяпали мъжете. Не съм я пипал кой знае колко - нещо да не я стъписам пред аудиторията - нали се оглеждаше като гърмян заек, че била редовен посетител. Най много да съм си слагал ръката за малко на крака ѝ.
 Минаха 2 часа в сладки приказки, викам време е да се приключва. Платих сметката, щеше да си вика такси, викам ела ме поизпрати на 5 минути съм (живея наблизко до заведението, избирам го стратегически по принцип - хем да не ми е далеч, хем да не ми се наложи да се разкарвам много, ако се случи някакво развитие). Тя мрънкаше ама тръгна с мен.. повървяхме 4-5 минути в студа, тя се дърпаше, все се оглеждаше за таксита, викам ѝ спокойно де, пред нас ще ти викна такси. Вървим тя с един безръкавен елек, и нещо прилепнало надолу, и погледа ми се премрежи от питиета вече, не издържах. Стигаме до нас вика студено ми е сега ще ме разболееш, викам няма, ела ще ти направя горе един чай, или ще продължим с по някое питие, както сме се почнали. Checkpoint. Веднага отвърна: не, още ми е рано да се кача така у вас, друг път. Викна си такси, подава ми ръка, аз се приближих и ме целува по бузите за чао.
 По късно ѝ писах: беше ми приятно, готина, интелигентна и sexy мацка си, тя оо благодаря, поласкана съм, лека нощ хубави сънища и т.н. На другия ден пописахме пак, вика ми ,че съм я разбрал грешно, не била такава, не си търсила бройки в нета, била ми го казала и преди това (верно ми го повтаряше в чата ама аз не обръщам внимание на такива неща като ги говорят). Бил съм ѝ направил лошо впечатление, че съм избързал с покана за у нас. Викам ѝ ОК sorry тогава, не съм си го помислял, ще се видим пак. Тя: да може, ще видим и тва е в общи линии.
 Сега , мисля си като анализирам, че можеше да си трая, просто да я кача на таксито, и втората среща да каня у нас с покана за хубаво вино, вечеря и т.н., малко поизбързах може би, ще си каже тоя иска да ебе като невидял квото свари.
 Оттука нататък имам 2 варианта : каня я на нова среща навън (макар че къв ще го дървим навън пак да си пием и разказваме истории 2 часа) или пробвам с поканата за у нас. Естествено, може да ме отреже за каквото и да било.
 Мнения как да подходя: с крачка назад и повече рапорт, по някой чат през седмицата и среща уикенда (може да има нужда, знам ли) или по-директно с покана за у нас ?
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1754

Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 08, 2018, 16:50:38 »

Май нямате нужната близост, че  да я каниш у вас. След като мацката не иска да те вижда точно заради тва бързане, според мен трябва да забавиш и да направите още срещи навън.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #2 -: Януари 08, 2018, 17:14:12 »

Краба прав.

Като цяло инвестира мацката малко отдръпване ти липсва, затова го прави тя.
Още малко и трябва и ще се получат нещата, има интерес просто и трябват 7 часа с теб за да е готова за секс. Заведи я на билиард другия път или боулинг нещо по-активно, разходка в парка, зоологическата или някъде другаде пак върши работа. Просто смени средата, колкото повече баунса направи с теб толкова по-добре.  

Инак трябваше да и кажеш че няма да и носиш чая долу на улицата. За питиетата е трябвало да си го спестиш, а като ти каже че си избързал с покана за у вас се отстъпваш назад и казваш: Аз един топъл чай ти правя за да се стоплиш че ти било студено и после ти викам такси че трябва да ставам рано! Ти какво си помисли веднага? Палавница! хаха
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 834

Профил
« Отговор #3 -: Януари 08, 2018, 18:52:58 »

Здравей. Като цяло това с "рано е" са игри. Рангови.
От рапорта и динамиката можеш да проследиш в цялостното и отношение, че тя се стреми да ти демонстрира и наложи стойност. Аз съм такава, а не такава, пътувала, самостоятелна, сериозна и ала бала. Виждаш ли как се стреми да сравни ранговете ви и да ги стандартизира. Това е сблъсък на фреймове. Нормално е, правилното е, че не трябва да се трогваш и впечатляваш от глупостите и. Предполагам, че дори на съзнателно ниво не ги вярва сама. А просто се стреми да се предстсви в някаква светлина и да ти демонстрира стойност. Ако захапех и го приемеш вътрешно си в нейния фрейм. Ако реагираш, пак го признаваш.

В случая е било добре да ги режеш от рано. С твоята реалност.
Още в отдръпнатото и поведение, като се е появила и седнала далеч от теб, и ти обяснява, че е добре. Си можел да я накажеш с игнор. Все едно си излезнал с досадната си малка братовчедка на сладкарница.
Това не ти е цялата игра. Вороятно за момент, тя би почнала да търси рапорт. Но ще има още подобни опити, да стандартизира отноленията ви и ранговете ви. Които трябва да отиграваш по подобни начини. Игнори, тънки дисквалификации, които да я карат да се чувства неловко и да търси рапорт.

Колегите са прави. Да. Имаш нужда от повепе рапорт. Но този който се брои за такъв, е единствено, този който тя се стреми да установи. А не ти.
Ако се градеше толкова лесно, щяхме да ги ебем със сладък рецитал за зодиите по шаблон.
Не. И преди съм го обяснявал. Рапорта е важен. Но не се гради като се стремиш към него, а като момичето се стреми към него. А ти трябва да я мотивираш, чрез игра. На емоционално ниво. Защото емоциите и единствено ще я накарат да търси рапорт с теб. Това е единствената разлика, между успешната свалка и афц свалката. При неуспешната, рапосрта се иницира еднопосочно, и значимостта му е нулева. Все едно нямаш рапорт. Момичето те приема за чужд. Няма инвестиции и желание да има.

Та ето. Проследи. В момента тя се опитва това да направи. Да инвестираш и да се стремиш към рапорт с нея. Еднопосочно. Като те заблуждава, че това е начина. На теб не трябва да ти дреме. И да си наясно, че са празни приказки и глупости.

Трябва да имаш стандарт, че от нея също се изисква рапорт и стремеж към такъв. "За сега тук ми е добре", не е такъв. А точно обратното. Стандарта ти към стремеж към рапорт от страна на момичето, трябва да ти наложи, че ти също не си длъжен да се стремиш и не и дължиш нищо на тоя етап. Това се демонстрира със субкомуникацията. И начина е, като го мислиш и вярваш. И рязко и отвърнеш на момента с по дтудено и дистанцирано отношение. Усеща се кое неудобряваш и кое не. Не е задължително да и го казваш или обясняваш. Напротив, тя ще усети. А по-студеното и дистанцирано отношение се изразява в нежеланието от твоя страна да инвестираш във фалшиви еднопосочни отношения. Като просто не инвестираш и грам. Когато отсреща ти предлагат такива.

Също и качествени дисквалификации на момента вършат добра работа. Като на пример:

"Супер, разбирам те, ама държа да е ясно, че аз не съм на делова среща с тебе, нито съм ти компаньонка да приемам подобно поведение" със сериозне тон и последвало от гореописаното поведение и субкомуникация - отказ от инвестиция и невербално неудобрение/дистанцираност.
Като започне да се защитава и да се обяснява, че не е така, продължаваш да държиш позицията си "Добре, не ти знам мотивите и причините, не те познавам, ама  ти казах, че не приемам и не търся посредствени отношения с хората" и пак далеч. Докато не започне да търси рапорт чрез субкомуникацията си.
Тогава забравяш. И си продължаваш. Вече те следва на дадено ниво.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 834

Профил
« Отговор #4 -: Януари 08, 2018, 20:16:33 »

Продължение.

Друг пример за дисквалификация.
"Аз не обичам да пътувам. Не мисля, че съм изпуснал нещо. Нито афинитет към материалните стремежи. За мен истинското щастоеро зависи от доста други ценности, и не ме впечатляват подобни неща. Последното по което оценявам момичетата е благосъстоянието на бащите им". И отново се отдръпваш като в горния пример. Оставяш я да започне да се стреми към рапорт.

Друг пример:
Когато се озърта и ти е подметнала, че често идвала и я познавали.
"Аз не живея за хорското мнение и нямам притеснения, кой ме зяпа и кой не. Все ми е тая, кой се вълнува от личния ми живот." Принципа същия. Не приемаш логическите и аргументи с които се управдава.

Според мен е грешно да се съобразяваш с аудиторията и зяпачи и мухльовци, дето си нямат друга работа. А проблема, че държи да държи ниво пред очите им си е неин. Не е казано да прекаляваш, мисълта ми е да не ти рефлектира и пречи.

Друг пример: това за чорапите. Тук е прекалила и тънко те е поставила в балъшка роля. Разади досегашния развой.

"Супер, но точно в момента си излезнала с мен. Не с аудиторията ти от зяпачи и моряци. Ако ти е толкова важна, е добре още сега да прекратим срещата си и да не си губим времето. Аз да късам чорапки, на момичетата, които ме предпочитат пред няколко мазника. А ти, да се харесаш на подобни"
И диретно трябва да имаш готовност да си тръгнеш, ако на момента не си преусмисли поведението и не започне да се извинява искрено. Да усеща, че е сгафила.
И със сигурност този гаф можеш спокойно да и го препомниш още няколко пъти, до края на срещата, като я бъзикаш, тънко и остро.

Но за последното, според мен, просто си я оставил да стигне до там, и по някакъв начин това я е провокирало да се държи така.

Не ме разбирай погрешно. Не казвам, че нямаш шанс да си обърнеш играта с мацката, но трябва да се съобразиш с това. И да разбереш принципа на градене на истински рапорт.

Сега може би е най-добре, да я оставиш за няколко дни, и след това да пробваш да я изведеш директно на още една среща, като се опиташ да наложиш и водиш част от стандартите си.
Ако откаже, отебаваш минимум за дълъг период от време или докато не те потърси сама.
Ако приеме, пак я извеждаш някъде, като се стремиш да наложиш своите стандарти, а нейните да отслабнат.
Успехи
Активен
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #5 -: Януари 08, 2018, 20:44:40 »

Здравей, екстрийм! Започвам да разсъждавам като чета последователно какво си написал.

Запознахме се в сайт за запознанства, правеше впечатление по снимките на доста разкрепостена и *блива, като държание - не си прави изводи по това какви са и снимките. Така можеш да си създадеш много грешно впечатление за човека. Може би иска да и се харесват снимките и да и правят комплименти.
като държание обаче беше доста сдържана в началото, защитни стени, нападки, шитове. С никой не излизала току така от сайтове. Не е красавица, около 6.5 да речем. Прави впечатление на доста затворен характер. - ето виждаш ли, едно е в интернет да се правиш на много отворена, друго е на живо.
Изпращаше по някоя снимка , как била облечена на НГ и т.н. - иска да и харесваш снимките
Стигнахме до заключение, че съм интелигентен и адекватен мъж и се нави на среща.  - мен ще ми е гадно, ако излязат на среща с мен поради тази причина
Персонала я познава, била редовна посетителка,  разказва каква голяма фирма имал баща ѝ, как се отделила от него, била самостоятелна и много работела, как била пътувала из целия свят.... нали знаеш кой се изхвърля и говори много много за себе си - който нищо не е правил от това, въздух под налягане, който се съмнява в себе си и иска да се докаже. И пред кого? Пред един мъж, по-малък с няколко години, от сайт за запознанства на първа среща.
 По едно време ѝ викам: къде са мрежестите чорапи, които ти поръчах да сложиш (беше ми пратила такава снимка), тя вика оо не са за случая, тях ще ги сложа като ходя с приятелки в "*** Клуб ", щяла да се облече "престъпно" тогава, да я зяпали мъжете. Отговорила ти е - няма да е за теб - ти не заслужаваш. Обаче режеше те, но като заговори за снимки и дрешки и светнаха очите.  Grin И сега разговора сигурно е бил само за дрехите и прическите и?
 щяла да се облече "престъпно" тогава, да я зяпали мъжете - това ми беше доста забавно - звучи детски някак
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 741

Профил
« Отговор #6 -: Януари 08, 2018, 22:01:56 »

Здравей, btw ти е дал много добро мнение относно динамиката и варианти, с които да контрираш нейното поведение и да наложиш своето. Аз ще се спра малко повече на калибрацията. Доколкото разбирам още от началото срещата е тръгнала слабо. Тя е седнала далеч от теб и е започнала да те оценява и да те залива с факти за нея без изобщо да си я питал.

Пробвала е още в самото начало да те постави в доста неизгодна позиция. Трябвало е още тук да я срежеш с един сериозен нег: "не сме излезнали на среща, за да ми правиш психологически анализ" / "баща ти не те ли е учил, че не е учтиво да говориш само за себе си ?" / "всъщност грам не се впечатлявам от екскурзии и снимки, може да преминем нататък, благодаря".

Всичко това би я смутило и би очертало граници. Със сигурност би променила нещо в поведението си след един сериозен нег от твоя страна или серия от няколко по-леки. Ключово е да реагираш в подходящия момент, а не постфактум, когато вече ти е сринала ранга и те вкарва в нейните филми с екскурзии, снимки и т.н. btw ти е дал добър съвет - казваш и, че мисли повърхностно, че не те интересуват тези неща и, че искаш да ти сподели нещо по-лично и по-дийп. Търсиш някаква по-тясна връзка с нея. Караш я да търси рапорт и да ти се обяснява. В същото време го играеш далеч и "мистериозен".

Не залиташ към нея. Може дори да не я слушаш внимателно, няма кой знае какво значение. Важното е да удържиш фрейма и границите. Друг много силен вариант, ако видиш, че нещата се осират е да кажеш: "отивам да изпуша една цигара, когато се върна искам коренно да си промениш отношението или се оправяй да си тръгваме". При такъв ултиматум няма избор - или трябва да те отреже, или трябва да играе по твоята свирка. Във всички случаи печелиш, защото не губиш време. И е сигурен начин да разбереш дали има реален интерес или просто те баламосва.

Накрая си пробвал директно у вас без да има почва това да се случи. С 2 часа сладки приказки, без почти никакви кино как очакваш да се случат нещата ? Трябвало е да минеш през леки, след това средни ескалации, да си я играл здраво близо-далеч, за да станат толкова бързо нещата. Няма как без необходимата база директно да се мине на секс, освен ако още в чата не е било ясно, че за това ще се виждате.

Налагаш твоето темпо, твоя ранг - ако ти говориш бавно и тя трябва да говори бавно, ако ти си по-въодушавен трябва да предаваш това и на нея и да ти влиза изцяло във филма. Иначе не става. Трябва да я караш да се чуди - дали я искаш, харесва ли ти достатъчно, какво мислиш и т.н. Да започне да инвестира. И едва след това и след киното да преминеш към по-сериозна ескалация за у вас.

А това, което ти не си се сетил да отиграеш в твоята ситуация е просто да й кажеш, че си я канил у вас наистина да си допиете. "Ти да не си мислиш, че съм искал нещо от теб ? Нямах с кой да си допия просто. Не бъди толкова сигурна, че съм те харесал Wink". Нещо такова. А ти директно си свалил гарда.

П.С. малкиятголямчовек, като подхвана за харесването на снимки: трябва ли да харесваме, коментираме снимки на жените, които сваляме в интернет, или не ? Кое е по-добрият вариант ? Няма да е зле да чуем и една женска гледна точка.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Профил
« Отговор #7 -: Януари 08, 2018, 23:28:02 »

Още в началото се заражда момента в който тя оценя теб,а не ти нея.Тя контролира чата,темите ви на разговор.Това е зародиша на налагането на нейния фрейм.В момента в който го приемеш,е трудно да обърнеш нещата.Логично губиш репспект,а закъсняването и правилата за вечерта са нормални реакции.От това,че не си реагирал,тя не усеща по-слабата роля,което диктува понататъчното и поведение към теб.На живо трябва да си по-твърд към такива ситуации,независимо дали ще доведат до резултат или не.Важен е мускулът.Това носи и загубени момичета някога,а ти не искаш да предприемаш този риск.Докато не започнеш да рискуваш и да реагираш твърдо когато се налага,няма как да имаш увереност и силата да реагираш адекватно в по-трудните ситуации.От по-слабият фрейм изпитваш страх и това те спира да вземеш правилното решение.Ти си излезнал да я ебеш и това е твоят фрейм.Тя иска да се прави на важна и да ти пробутва тъпите си ограничаващи правила.Тя от позицията на силата,ти от позицията на страха.Ако беше от силната позиция в момента в който я видиш,че сяда все едно е на среща с баба си,единственото което ще си мислиш е''Пфф тая луда ли е?'Персонала я познавал...''Е жалко,моят план е днеска да се натискаме''.По-важното е ,че за теб да сте интимни е чук тук.Ако приеме реалноста ти,приема и това като истина за нея,но става обратното....Как да има адекватно кино от твоя страна и поведение като цяло.Това е ключово при среща,а като го няма сваляш много привличането и интереса.
   Другото е,че когато трябва да бъдеш по-силен в киното,ти търсиш вербалния контакт и чакаш позволение,вместо просто да и хванеш раката и да действаш. Просто битката на фреймовете е адски важна.Идъниш ли се там,няма как да реагираш както колегите да те съветват,защото изисква смелост,а тя не върви със страх.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 08, 2018, 23:50:43 »

Виж рапорта,не е само да си споделяте неща.Тя иска емоцията от енергията която те носят.Ти можеш да я прекараш през това  дори без да споделяш нищо за себе си''Ще се женим във Вегас,ще имаме две деца.,ти ще си лекар,аз безработен.Ще идвам в кабинета ти малко преди изгрев за да се чукаме докато слънчевите лъчи изглеят в телата ни.Логиката и казва,че това е абсурдно,но като емоция го изживява,а реално не и споделяш нищо.Тя усеща тази енергия,ако е привлечена от теб,а това е свързано с фрейма ти.При похватите от по-горе,смисълът е да инвестира емоционално в разговора ви.Дали ще търси одобрението ти от кфалификацията,дали ще я възнаградиш затова че инвестира с положителна кфалификация и т.к.Колкото повече инвестира-толкова повече има какво да губи.Това е цяла гама от емоциии.Колкото повече изпита,толкова по-лесно я контролираш.Завладява я твоята реалност.
Рапорта е-да се насладиш на енергията ти от контакта с една жена като и наложиш своята реалност,незабравяйки,че има емоция  в този процес.Ако няма я създаваш!
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3576

Профил
« Отговор #9 -: Януари 09, 2018, 01:08:07 »

Бахти неприятната жена.
Ама те повечето след 30 стават такива. Като е била на 20 и на 25, със сигурност се е качвала при мъже и от първия път, но сега ти ще трябва да почакаш, защото кака вече е сериозна жена. Ама и ти си за ебане - плащаш сметката, правиш изтъркани комплименти, танцуваш ѝ по свирката цяла вечер - и то след като тя ти показва дисреспект.
Пробвай като искаш втори дубъл, но според мен ще иска да те мотае още поне няколко срещи, и ще има да ти дигне още доста обръчи, през които ще иска да скочиш. И чак тогава ще прецени дали ще даде, и ще стане при каквито условия тя реши.
Сам си преценявай има ли смисъл.
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Януари 09, 2018, 01:21:07 »

Цитат
Ама те повечето след 30 стават такива. Като е била на 20 и на 25, със сигурност се е качвала при мъже и от първия път, но сега ти ще трябва да почакаш, защото кака вече е сериозна жена
  Такива са много  милички като цяло.Имат някакъв опит на тази възраст,че да им е горе-доло калено радарчето.Това им дава увереност да се пробват да мачкат.В момента в който ги подчиниш,получаваш малко сладко мъркащо кученце.Не знаят къде се намират,но пред другите бичи поведението  си играе
Активен

ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #11 -: Януари 09, 2018, 01:38:12 »

Много готини отговори от всички ! Благодаря за вниманието колеги.
Схванах ви мисълта, че рапорта е нещо, което трябва да инициира тя. Ако се пъна да го създавам - моментално минавам в слаба позиция и това не създава привличане.
Като цяло не съм се напъвал с нищо. Тя го правеше - стремеше се да се доказва колко е "печена" пред мен.

Цитат
Друг пример за дисквалификация.
"Аз не обичам да пътувам. Не мисля, че съм изпуснал нещо. Нито афинитет към материалните стремежи. За мен истинското щастоеро зависи от доста други ценности, и не ме впечатляват подобни неща. Последното по което оценявам момичетата е благосъстоянието на бащите им". И отново се отдръпваш като в горния пример. Оставяш я да започне да се стреми към рапорт.

Това го направих и казах.

Цитат
Друг пример:
Когато се озърта и ти е подметнала, че често идвала и я познавали.
"Аз не живея за хорското мнение и нямам притеснения, кой ме зяпа и кой не. Все ми е тая, кой се вълнува от личния ми живот." Принципа същия. Не приемаш логическите и аргументи с които се управдава.

Това също, на момента.

Цитат
Сега може би е най-добре, да я оставиш за няколко дни, и след това да пробваш да я изведеш директно на още една среща, като се опиташ да наложиш и водиш част от стандартите си.
Ако откаже, отебаваш минимум за дълъг период от време или докато не те потърси сама.
Ако приеме, пак я извеждаш някъде, като се стремиш да наложиш своите стандарти, а нейните да отслабнат.
Успехи

Точно това смятам да направя. Като цяло ми е все тая дали нещо ще се получи, и ще има 2 часа секс , или ще играя 2 часа новата фифа, така че не съм емоционално по някакъв начин ангажиран към крайния резултат.

Цитат
Доколкото разбирам още от началото срещата е тръгнала слабо. Тя е седнала далеч от теб и е започнала да те оценява и да те залива с факти за нея без изобщо да си я питал.

Пробвала е още в самото начало да те постави в доста неизгодна позиция.

Слабо тръгна, да. Което ме учуди, очаквах да е по... "готова".

Цитат
Ти си излезнал да я ебеш и това е твоят фрейм

Че то това май ѝ стана ясно.  Embarrassed

Цитат
Ако беше от силната позиция в момента в който я видиш,че сяда все едно е на среща с баба си,единственото което ще си мислиш е''Пфф тая луда ли е?'Персонала я познавал...''Е жалко,моят план е днеска да се натискаме''.. Другото е,че когато трябва да бъдеш по-силен в киното,ти търсиш вербалния контакт и чакаш позволение,вместо просто да и хванеш раката и да действаш. .

Определено си казах, че е луда да. Само дето с натискането не съм много съгласен - да тръгна да се вра и натискам на някоя, която не ми демонстрира достатъчно уважение, не показва достатъчно привличане, не ми е по вкуса и в стила. На мнение съм, че може да се гради привличане и без кой знае какви етапи на кино ескалации - достатъчно е да го излъчваш - вербално, с думи, стойка, поведение, закачки, малко по.. тежко. Аз съм на 29, тя на 30-31... някак не ми идва, не сме тийнейджъри да се налазваме веднага по кафета и коктейл-барове.

Цитат
Тя иска емоцията от енергията която те носят.Ти можеш да я прекараш през това  дори без да споделяш нищо за себе си''Ще се женим във Вегас,ще имаме две деца.,ти ще си лекар,аз безработен.Ще идвам в кабинета ти малко преди изгрев за да се чукаме докато слънчевите лъчи изглеят в телата ни.

Абе говорих ѝ , как ще се женим и ще ѝ взема апартаментите от баща ѝ, и предбрачния договор няма да я спаси. Минахме и през този род закачки: )

Цитат
Бахти неприятната жена.
Ама те повечето след 30 стават такива. Като е била на 20 и на 25, със сигурност се е качвала при мъже и от първия път, но сега ти ще трябва да почакаш, защото кака вече е сериозна жена. Ама и ти си за ебане - плащаш сметката, правиш изтъркани комплименти, танцуваш ѝ по свирката цяла вечер - и то след като тя ти показва дисреспект.

Евала Stone. Само за сметката не съм съгласен, 30тина лева няма да ме съборят, не съм съгласен, че трябваше да се правя на обиден и да тръгнем да делим и да броим там банкноти и жълтици да се спече ситуацията пред сервитьорката... дръпнах си сметката, платих си и ми е все тая. Мисля, че е мъжка постъпка и поведение на място. Не е някоя на морето или в дискотека дето не се знае дали ще ми избяга и да скатавам пари от сметки.
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Януари 09, 2018, 02:01:17 »

Цитат
Определено си казах, че е луда да. Само дето с натискането не съм много съгласен - да тръгна да се вра и натискам на някоя, която не ми демонстрира достатъчно уважение, не показва достатъчно привличане, не ми е по вкуса и в стила. На мнение съм, че може да се гради привличане и без кой знае какви етапи на кино ескалации - достатъчно е да го излъчваш - вербално, с думи, стойка, поведение, закачки, малко по.. тежко. Аз съм на 29, тя на 30-31... някак не ми идва, не сме тийнейджъри да се налазваме веднага по кафета и коктейл-барове
Не ме разбираш.Не става дума да го правиш,а да не приемеш нейните граници и да го покажеш чрез действие.А това да стоиш до нея има огромни плюсове!Много по-интимно става като атмосфера и налага правилна динамика на среща.Също така присъствието ти се усеща много по-силно.Естествено че се създава привличане без кино,но правилното кино усилва и развива привличането до нови стойности.Да и докосваш ръката,косата дори само да и шептиш,засилва много това в нея.Ако ги каниш по ресторанти,където е в голям разрез с общоприетите норми да ескалираш,успех с това да ебеш на първа среща често.Ако  наистина е било'' приглушена светлина, тиха музика, всичко топ''причината да не ескалираш на такова място е,защото тя не го иска,а ти го приемаш за да не рискуваш да нараниш чувствата и,а това е тест най-често,защото все пак сте на среща,а тя иска да види дали пича до нея има качествата да го мине.Не говорим да я хванеш за циците и да се мляскате.А ако искаш да ебеш същата нощ е задължително да развиеш така привличането.Ако това място не е подходящо,местиш я на друго и ескалираш и после към вас.Това работи при мен.
   Това което виждам от последните ти писания  е,че реагираш от това,че не ти дава достатъчно уважение и достатъчно привличане и според това,решаваш да  я наказваш като не и показваш намеренията си.Его....!Тя е причината,ти си реакцията.А трябва да е обратното!
Активен

adrenalin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #13 -: Януари 09, 2018, 10:49:54 »

Излизах преди два дни с една мадама... 1-2 години по-голяма от мен, около 30така. Запознахме се в сайт за запознанства, правеше впечатление по снимките на доста разкрепостена и *блива, като държание обаче беше доста сдържана в началото, защитни стени, нападки, шитове. С никой не излизала току така от сайтове. Не е красавица, около 6.5 да речем. Прави впечатление на доста затворен характер.
 След седмица чат постепенно се поотпусна, въпреки че си ме срязваше като поизострях нещата вербално в чата. Изпращаше по някоя снимка , как била облечена на НГ и т.н. Стигнахме до заключение, че съм интелигентен и адекватен мъж и се нави на среща.
  Избрах подходящо заведение с по-зряла аудитория, което се оказа, че ѝ е любимо, приглушена светлина, тиха музика, всичко топ. Викам ѝ да се барнеш заради мен, аз съм го направил, облечи нещо sexy. Вика добре, няма да идвам с колата, че ще пия.
 Тя закъсня, аз влезнах и седнах (няма да я чакам на студа) на една от малкото свободни маси, все пак беше събота вечер. Голям диван, аз си седнах в средата като пич и я чакам. Наоколо възрастни чичаци заобиколени от перхидролени силиконки, шарена аудитория.
 Идва тя, сяда на другия край на дивана, странично, с лице към мен (!), аз си стоя в средата и съм се облегнал назад, обърнат към нея. Викам ѝ другия път ще избера още по голямо сепаре да седнеш още по-далеч, ела по насам. Тя : не така ми е добре. Персонала я познава, била редовна посетителка, озърташе се наоколо като гърмян заек, искала да наблюдава хората. Явно имаше някакви предразсъдъци, че ще я видят с по-млад мъж ли , не знам. Както и да е... стоим си и ме почва, наблюдавала ме, правила си изводи от жестове, била като рентген, някви психоатаки. Аз си стоя в средата и си пия, тя стои странично на 2 метра от мен и ме зяпа втренчено. Казахме си наздраве, разлях си малко питието. Постепенно се поокопитих и почнах да ѝ отвръщам по-сериозно. Започна да се разказва каква голяма фирма имал баща ѝ, как се отделила от него, била самостоятелна и много работела, как била пътувала из целия свят, срязваше ме, че аз не съм пътувал никъде и съм изпускал много. Преминахме на някви психологически теми, четяла психология много. Рапорта си вървеше, аз гледах краката ѝ... По едно време след 1-2 питиета се поприближи към мен, и аз към нея, опряхме крак в крак. Викам ѝ нещо си ми в опасна близост, тя : не бе ти се приближаваш постоянно аз не съм мръднала. Почна да ми показва някви нейни снимки на тела - с различни прически, викам къдравите рошави коси са ми фетиш, и късите също. Викам покажи нещо по бански, показа и такива от някви плажове и острови. По едно време ѝ викам: къде са мрежестите чорапи, които ти поръчах да сложиш (беше ми пратила такава снимка), тя вика оо не са за случая, тях ще ги сложа като ходя с приятелки в "*** Клуб ", щяла да се облече "престъпно" тогава, да я зяпали мъжете. Не съм я пипал кой знае колко - нещо да не я стъписам пред аудиторията - нали се оглеждаше като гърмян заек, че била редовен посетител. Най много да съм си слагал ръката за малко на крака ѝ.
 Минаха 2 часа в сладки приказки, викам време е да се приключва. Платих сметката, щеше да си вика такси, викам ела ме поизпрати на 5 минути съм (живея наблизко до заведението, избирам го стратегически по принцип - хем да не ми е далеч, хем да не ми се наложи да се разкарвам много, ако се случи някакво развитие). Тя мрънкаше ама тръгна с мен.. повървяхме 4-5 минути в студа, тя се дърпаше, все се оглеждаше за таксита, викам ѝ спокойно де, пред нас ще ти викна такси. Вървим тя с един безръкавен елек, и нещо прилепнало надолу, и погледа ми се премрежи от питиета вече, не издържах. Стигаме до нас вика студено ми е сега ще ме разболееш, викам няма, ела ще ти направя горе един чай, или ще продължим с по някое питие, както сме се почнали. Checkpoint. Веднага отвърна: не, още ми е рано да се кача така у вас, друг път. Викна си такси, подава ми ръка, аз се приближих и ме целува по бузите за чао.
 По късно ѝ писах: беше ми приятно, готина, интелигентна и sexy мацка си, тя оо благодаря, поласкана съм, лека нощ хубави сънища и т.н. На другия ден пописахме пак, вика ми ,че съм я разбрал грешно, не била такава, не си търсила бройки в нета, била ми го казала и преди това (верно ми го повтаряше в чата ама аз не обръщам внимание на такива неща като ги говорят). Бил съм ѝ направил лошо впечатление, че съм избързал с покана за у нас. Викам ѝ ОК sorry тогава, не съм си го помислял, ще се видим пак. Тя: да може, ще видим и тва е в общи линии.
 Сега , мисля си като анализирам, че можеше да си трая, просто да я кача на таксито, и втората среща да каня у нас с покана за хубаво вино, вечеря и т.н., малко поизбързах може би, ще си каже тоя иска да ебе като невидял квото свари.
 Оттука нататък имам 2 варианта : каня я на нова среща навън (макар че къв ще го дървим навън пак да си пием и разказваме истории 2 часа) или пробвам с поканата за у нас. Естествено, може да ме отреже за каквото и да било.
 Мнения как да подходя: с крачка назад и повече рапорт, по някой чат през седмицата и среща уикенда (може да има нужда, знам ли) или по-директно с покана за у нас ?
Тва за мен си е чиста афц свалка и накрая си казал айде да се качим горе ти сериозно ли  Grin ,даже после си и дал валидация по чата леле като на в 7 клас в лексиконите  Grin

Първо влиза в заведение ,което ходи всеки път и от там започваш на зле. Предполагам, че ти го написала в чата, а това си е направо нийди ефекта.

Второ почва да те зяпа ти си стойш и си пиеш мълчиш като промушена гайда и се мъчиш да не правиш грешки. Тук в отговор си си разлял даже пиенето значи вече е в доминация над теб даже от невербален характер.   Grin

Трето показва разлика в кастите там те закопава вече, защото те е усетила, че не можеш да я впечатлиш по друг начин, поне да те пробва дали можеш да я впечатлиш с пари, тоест афц характер.
През цялото време те води, като все едно си с бръмка на носа само цигулката в ръка и липсва.  Grin Твоя ранг е отрицателен, та даже и кино се опитваш да направиш. Мисля , че ще ти е полезен, някой workshop при момчетата не всички се раждат натурали все пак. Тук е култов момент, че  все пак някой си остават афц или се водят по шаблона, който им е даден без калибрация, но това се учи.

Четвърто тва с мрежестите чорапи и за мъжете! Това ти го е казала и ти си седиш и слушаш в кой клас от гимназията каза че си ?  Grin Меко казано френд зона!

Пето и последно съгласила се е да си изпрати приятелчето си до тях, да не го е страх, но пак ти е дала карбланш и ти пак се проваляш, като я каниш да се качи с теб. Тя да не четвърти клас та не знае за кво иде реч.  Grin
Активен

Адреналина в кръвта  е моя начин на живот, а там където го няма я няма и тръпката!!!
Natural player
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 921

Профил WWW
« Отговор #14 -: Януари 09, 2018, 17:22:41 »

Виж колко много пропуски във фрейма. Малко по малко дребните камъчето обръщат колата:

С никой не излизала току така от сайтове.

Усеща се, че вярваш, че това е истина. Забележи как налага тя фрейм и критерии. Прави ти уловки, за да започнеш да се вписваш в тях.

Кой е оценявания тук и кой е оценяващия? Кой е търсещия и искащия? Нейната доминация във фрейма лека полека започва вече да се оформя и ти не правиш нищо.

Избрах подходящо заведение с по-зряла аудитория, което се оказа, че ѝ е любимо, приглушена светлина, тиха музика, всичко топ.

Забележи как фокусът ти е, че заведението се е харесало на нея

Викам ѝ да се барнеш заради мен, аз съм го направил, облечи нещо sexy. Вика добре, няма да идвам с колата, че ще пия.

Сега тука ти трябва малко калибровка. Време е вече да се размърдаш, да вкараш малко емоция и игривост:

"Ма как без колата? Кой ще ме заведе после на дискотека? Wink"

Тя закъсня, аз влезнах и седнах (няма да я чакам на студа) на една от малкото свободни маси, все пак беше събота вечер. Голям диван, аз си седнах в средата като пич и я чакам.

Забележи как налага фрейма, че ти трябва да я чакаш и да се съобразяваш с нея. И когато идва какво вижда: ти чакаш Smiley
Представи си само колко е слабо това, ти чакаш, мислиш, тревожиш се, вниманието ти е в това какво ще направи тя ...

Идва тя, сяда на другия край на дивана, странично, с лице към мен (!), аз си стоя в средата и съм се облегнал назад, обърнат към нея. Викам ѝ другия път ще избера още по голямо сепаре да седнеш още по-далеч, ела по насам. Тя : не така ми е добре.

Отказва да следва. Ти изразяваш искане, не доминация. Правилното е да кажеш покровителствено: "Ела тука до мен" и да и посочиш мястото и. Но благодарение на предходните действия ранга ти не е особено висок.

Персонала я познава, била редовна посетителка, озърташе се наоколо като гърмян заек, искала да наблюдава хората.

Просто се чуди дали вече не се е прецакала да излезе с теб, защото не усеща никаква доминация и фрейм. Вдига си съответно и цената.

Явно имаше някакви предразсъдъци, че ще я видят с по-млад мъж ли , не знам.

Това са твоите съмнения, че си прекалено млад за нея, т.е - не си достатъчен.

Както и да е... стоим си и ме почва, наблюдавала ме, правила си изводи от жестове, била като рентген, някви психоатаки. Аз си стоя в средата и си пия, тя стои странично на 2 метра от мен и ме зяпа втренчено. Казахме си наздраве, разлях си малко питието. Постепенно се поокопитих и почнах да ѝ отвръщам по-сериозно.

Тя е тази, която оценява, тя е съдията, нейното мнение е важно. Ако ти приемаш това, без да го пресечеш, какво очакваш? Къде е твоята оценка към нея, която тя приема? Беше прекалено зает да се вписваш, нали? И кой е казал, че трябва да и отвръщаш сериозно или изобщо, че трябва да и отвръщаш? Шитките се преминават с емоции.

Започна да се разказва каква голяма фирма имал баща ѝ, как се отделила от него, била самостоятелна и много работела, как била пътувала из целия свят, срязваше ме, че аз не съм пътувал никъде и съм изпускал много. Преминахме на някви психологически теми, четяла психология много.

Вдига си цената и приемането от твоя страна на всичко това и дава валидация. За толкова неща е можело да я пресечеш и бъзикаш, но ти си вече като кон с капаци и не ги виждаш. Когато приемеш доминацията от околната среда, като че ли изборът ти значително се ограничава, вече е все по-трудно да счупиш фрейма, който не води до нищо добро за теб. Пред теб се очертава само коловоз да си пасивен и да се впишеш и ти го следваш.

Рапорта си вървеше, аз гледах краката ѝ... По едно време след 1-2 питиета се поприближи към мен, и аз към нея, опряхме крак в крак. Викам ѝ нещо си ми в опасна близост, тя : не бе ти се приближаваш постоянно аз не съм мръднала. Почна да ми показва някви нейни снимки на тела - с различни прически, викам къдравите рошави коси са ми фетиш, и късите също.

Никакъв рапорт не е вървял, само нейният ранг се е покачвал и съответно - желанието ти да валидираш и гониш. Иска да види дали ще продължаваш с тази валидация дори и когато ти показва и говори за неща, които тотално не те интересуват и дори те дразнят.

По едно време ѝ викам: къде са мрежестите чорапи, които ти поръчах да сложиш (беше ми пратила такава снимка), тя вика оо не са за случая, тях ще ги сложа като ходя с приятелки в "*** Клуб ", щяла да се облече "престъпно" тогава, да я зяпали мъжете.

Погледни вече каква е субкомуникацията тук. Теб вече не те числи към мъжете, които представляват интерес за нея. Аз ако бях стигнал дотам с липса на фрейм и емоции, щях още тогава да стана от масата и да я зарежа като куче. Просто има една граница от която вече не можеш да обърнеш фрейма.

Не съм я пипал кой знае колко - нещо да не я стъписам пред аудиторията - нали се оглеждаше като гърмян заек, че била редовен посетител. Най много да съм си слагал ръката за малко на крака ѝ.
 Минаха 2 часа в сладки приказки, викам време е да се приключва.

Разбира се, ти си приел че за нея вече си безполов или хайде да кажем - от третия пол и си и угаждал още дълго. Съобразявай се, съобразявай се ... тя ще пуска на другите в онзи клуб ...

Платих сметката, щеше да си вика такси, викам ела ме поизпрати на 5 минути съм (живея наблизко до заведението, избирам го стратегически по принцип - хем да не ми е далеч, хем да не ми се наложи да се разкарвам много, ако се случи някакво развитие). Тя мрънкаше ама тръгна с мен.. повървяхме 4-5 минути в студа, тя се дърпаше, все се оглеждаше за таксита, викам ѝ спокойно де, пред нас ще ти викна такси. Вървим тя с един безръкавен елек, и нещо прилепнало надолу, и погледа ми се премрежи от питиета вече, не издържах. Стигаме до нас вика студено ми е сега ще ме разболееш, викам няма, ела ще ти направя горе един чай, или ще продължим с по някое питие, както сме се почнали. Checkpoint. Веднага отвърна: не, още ми е рано да се кача така у вас, друг път. Викна си такси, подава ми ръка, аз се приближих и ме целува по бузите за чао.

Разбира се, ти си мислиш, че срещата е минала добре. Wink Затова и даваш още валидация:

По късно ѝ писах: беше ми приятно, готина, интелигентна и sexy мацка си, тя оо благодаря, поласкана съм, лека нощ хубави сънища и т.н.

На другия ден пописахме пак, вика ми ,че съм я разбрал грешно, не била такава, не си търсила бройки в нета, била ми го казала и преди това (верно ми го повтаряше в чата ама аз не обръщам внимание на такива неща като ги говорят). Бил съм ѝ направил лошо впечатление, че съм избързал с покана за у нас. Викам ѝ ОК sorry тогава, не съм си го помислял, ще се видим пак. Тя: да може, ще видим и тва е в общи линии.

На фона на всичко, което ти посочих, съзнаваш ли истинската причина за нейния отказ? За пореден път си оценяван и за пореден път се връзваш на това.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: