Tyxo.bg counter Какво да я правя ...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2018, 05:46:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво да я правя ...  (Прочетена 2629 пъти)
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #15 -: Януари 09, 2018, 21:30:20 »

just a boy за фейсбук, както най-вероятно си се убедил сам, е един голям клюкарник. Да харесаш няколко снимки не е проблем, но ако започнеш наред да харесваш снимки на всяка, с която се срещаш, ще изглеждаш или като женкар или като натегач. Ако изобщо не харесваш снимки, дори и на някакъв специален повод, ще изглеждаш като темерут или че се правиш на интересен. Винаги най-добре е да се каже, че не обичаш фейсбук и не ти се занимава с такива неща и предпочиташ да си излизаш навън с приятели или на среща, пред това да висиш във вас и да си чатиш. Ако пишеш коментар под някоя снимка или нещо друго, което е качила, има шанс тя да ти се направи на интересна и да реагира по различен начин, защото вие не сте насаме и имате, тъй да се каже публика, и тя може да се направи на вървежна или много отракана и да те отреже. Ти ако си знаеш как да и отговориш няма да има чак такъв проблем, но винаги според мен е по-добре да си по-прикрит във фейсбук.
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #16 -: Януари 10, 2018, 00:30:03 »

Благодаря на Илиян за здравословната критика. Знам, че е слаба среща, усещам кога една жена не ме следва, и се мъчи да се налага, не съм малоумен. Трябвало е да ѝ кастря поведението по-здраво - ОК.
Обаче някак всеобщия тон е, че съм седял, мълчал и съм я заливал с валидация, докато принцесата ме е правила крив, с което не съм съгласен.
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Януари 10, 2018, 00:47:13 »

Виж колко много пропуски във фрейма. Малко по малко дребните камъчето обръщат колата:

С никой не излизала току така от сайтове.

Усеща се, че вярваш, че това е истина. Забележи как налага тя фрейм и критерии. Прави ти уловки, за да започнеш да се вписваш в тях.

А да бе, падам от небето и вярвам в розови еднорози.

След седмица чат постепенно се поотпусна, въпреки че си ме срязваше като поизострях нещата вербално в чата. Изпращаше по някоя снимка , как била облечена на НГ и т.н. Стигнахме до заключение, че съм интелигентен и адекватен мъж и се нави на среща.

Кой е оценявания тук и кой е оценяващия? Кой е търсещия и искащия? Нейната доминация във фрейма лека полека започва вече да се оформя и ти не правиш нищо.

Тука съм съгласен.

Избрах подходящо заведение с по-зряла аудитория, което се оказа, че ѝ е любимо, приглушена светлина, тиха музика, всичко топ.

Забележи как фокусът ти е, че заведението се е харесало на нея

Фокусът ми е, че заведението ми е близко, често го използвам за срещи. Не чакам таксита, не ходя с коли, мога да си пия алкохол, лесно е за баунс на мацка към нас и редица други привилегии - най-важната от които не губя ценно време. Smiley Съвпадение е, че ѝ харесва и на нея, изтъкнах го като някакво засичане на интереси това.

Викам ѝ да се барнеш заради мен, аз съм го направил, облечи нещо sexy. Вика добре, няма да идвам с колата, че ще пия.

Сега тука ти трябва малко калибровка. Време е вече да се размърдаш, да вкараш малко емоция и игривост:

"Ма как без колата? Кой ще ме заведе после на дискотека? Wink"

Не виждам смисъл от това. Дори е добър знак, че мацка ще идва без кола, и ще пие. Алкохола сваля задръжки обикновено.

Тя закъсня, аз влезнах и седнах (няма да я чакам на студа) на една от малкото свободни маси, все пак беше събота вечер. Голям диван, аз си седнах в средата като пич и я чакам.

Забележи как налага фрейма, че ти трябва да я чакаш и да се съобразяваш с нея. И когато идва какво вижда: ти чакаш Smiley
Представи си само колко е слабо това, ти чакаш, мислиш, тревожиш се, вниманието ти е в това какво ще направи тя ...

Е добре, срещата е в и 15 , аз живея до заведението, тя дойде в и 25, защото в събота вечер е неимоверно трудно да се намери таксита. Нямаше как да чакам на студа, не съм се съобразявал с нея, даже ѝ звъннах да ѝ кажа, че влизам на топло да избирам маса. Да се бях бавил нарочно за да наложа фрейм ли ?

Идва тя, сяда на другия край на дивана, странично, с лице към мен (!), аз си стоя в средата и съм се облегнал назад, обърнат към нея. Викам ѝ другия път ще избера още по голямо сепаре да седнеш още по-далеч, ела по насам. Тя : не така ми е добре.

Отказва да следва. Ти изразяваш искане, не доминация. Правилното е да кажеш покровителствено: "Ела тука до мен" и да и посочиш мястото и. Но благодарение на предходните действия ранга ти не е особено висок.

Персонала я познава, била редовна посетителка, озърташе се наоколо като гърмян заек, искала да наблюдава хората.

Просто се чуди дали вече не се е прецакала да излезе с теб, защото не усеща никаква доминация и фрейм. Вдига си съответно и цената.

Явно имаше някакви предразсъдъци, че ще я видят с по-млад мъж ли , не знам.

Това са твоите съмнения, че си прекалено млад за нея, т.е - не си достатъчен.

Както и да е... стоим си и ме почва, наблюдавала ме, правила си изводи от жестове, била като рентген, някви психоатаки. Аз си стоя в средата и си пия, тя стои странично на 2 метра от мен и ме зяпа втренчено. Казахме си наздраве, разлях си малко питието. Постепенно се поокопитих и почнах да ѝ отвръщам по-сериозно.

Тя е тази, която оценява, тя е съдията, нейното мнение е важно. Ако ти приемаш това, без да го пресечеш, какво очакваш? Къде е твоята оценка към нея, която тя приема? Беше прекалено зает да се вписваш, нали? И кой е казал, че трябва да и отвръщаш сериозно или изобщо, че трябва да и отвръщаш? Шитките се преминават с емоции.

Започна да се разказва каква голяма фирма имал баща ѝ, как се отделила от него, била самостоятелна и много работела, как била пътувала из целия свят, срязваше ме, че аз не съм пътувал никъде и съм изпускал много. Преминахме на някви психологически теми, четяла психология много.

Вдига си цената и приемането от твоя страна на всичко това и дава валидация. За толкова неща е можело да я пресечеш и бъзикаш, но ти си вече като кон с капаци и не ги виждаш. Когато приемеш доминацията от околната среда, като че ли изборът ти значително се ограничава, вече е все по-трудно да счупиш фрейма, който не води до нищо добро за теб. Пред теб се очертава само коловоз да си пасивен и да се впишеш и ти го следваш.

Рапорта си вървеше, аз гледах краката ѝ... По едно време след 1-2 питиета се поприближи към мен, и аз към нея, опряхме крак в крак. Викам ѝ нещо си ми в опасна близост, тя : не бе ти се приближаваш постоянно аз не съм мръднала. Почна да ми показва някви нейни снимки на тела - с различни прически, викам къдравите рошави коси са ми фетиш, и късите също.

Никакъв рапорт не е вървял, само нейният ранг се е покачвал и съответно - желанието ти да валидираш и гониш. Иска да види дали ще продължаваш с тази валидация дори и когато ти показва и говори за неща, които тотално не те интересуват и дори те дразнят.

По едно време ѝ викам: къде са мрежестите чорапи, които ти поръчах да сложиш (беше ми пратила такава снимка), тя вика оо не са за случая, тях ще ги сложа като ходя с приятелки в "*** Клуб ", щяла да се облече "престъпно" тогава, да я зяпали мъжете.

Погледни вече каква е субкомуникацията тук. Теб вече не те числи към мъжете, които представляват интерес за нея. Аз ако бях стигнал дотам с липса на фрейм и емоции, щях още тогава да стана от масата и да я зарежа като куче. Просто има една граница от която вече не можеш да обърнеш фрейма.

Не съм я пипал кой знае колко - нещо да не я стъписам пред аудиторията - нали се оглеждаше като гърмян заек, че била редовен посетител. Най много да съм си слагал ръката за малко на крака ѝ.
 Минаха 2 часа в сладки приказки, викам време е да се приключва.

Разбира се, ти си приел че за нея вече си безполов или хайде да кажем - от третия пол и си и угаждал още дълго. Съобразявай се, съобразявай се ... тя ще пуска на другите в онзи клуб ...

Платих сметката, щеше да си вика такси, викам ела ме поизпрати на 5 минути съм (живея наблизко до заведението, избирам го стратегически по принцип - хем да не ми е далеч, хем да не ми се наложи да се разкарвам много, ако се случи някакво развитие). Тя мрънкаше ама тръгна с мен.. повървяхме 4-5 минути в студа, тя се дърпаше, все се оглеждаше за таксита, викам ѝ спокойно де, пред нас ще ти викна такси. Вървим тя с един безръкавен елек, и нещо прилепнало надолу, и погледа ми се премрежи от питиета вече, не издържах. Стигаме до нас вика студено ми е сега ще ме разболееш, викам няма, ела ще ти направя горе един чай, или ще продължим с по някое питие, както сме се почнали. Checkpoint. Веднага отвърна: не, още ми е рано да се кача така у вас, друг път. Викна си такси, подава ми ръка, аз се приближих и ме целува по бузите за чао.

Разбира се, ти си мислиш, че срещата е минала добре. Wink Затова и даваш още валидация:

По късно ѝ писах: беше ми приятно, готина, интелигентна и sexy мацка си, тя оо благодаря, поласкана съм, лека нощ хубави сънища и т.н.

На другия ден пописахме пак, вика ми ,че съм я разбрал грешно, не била такава, не си търсила бройки в нета, била ми го казала и преди това (верно ми го повтаряше в чата ама аз не обръщам внимание на такива неща като ги говорят). Бил съм ѝ направил лошо впечатление, че съм избързал с покана за у нас. Викам ѝ ОК sorry тогава, не съм си го помислял, ще се видим пак. Тя: да може, ще видим и тва е в общи линии.

За останалите неща съм съгласен с известни условности. Далеч не съм стоял като някакъв прекалено пасивен льольо, просто не съм преразказал всички моменти от разговора и срещата, а предимно тези, в които съм усетил слабост.

На фона на всичко, което ти посочих, съзнаваш ли истинската причина за нейния отказ? За пореден път си оценяван и за пореден път се връзваш на това.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3586

Профил
« Отговор #18 -: Януари 10, 2018, 01:18:25 »

Е добре, срещата е в и 15 , аз живея до заведението, тя дойде в и 25, защото в събота вечер е неимоверно трудно да се намери таксита. Нямаше как да чакам на студа, не съм се съобразявал с нея, даже ѝ звъннах да ѝ кажа, че влизам на топло да избирам маса. Да се бях бавил нарочно за да наложа фрейм ли ?
Да! Като срещата е в :15, и ти ще идеш в :25 или даже в :30. Тя вероятно също ще закъснее (жените почти винаги го правят) но ако случайно не е и ти каже сърдито "ти закъсня!" ще отвърнеш - "не, ти си подранила".
Иначе виждаш какво става - висиш да чакаш. Прав си, че не е хубаво да висиш като луканка на студа кога принцесата ще дойде, вътре е било по-добрия вариант, но още по-добрия е тя да почака теб.
това са дреболии, но се натрупват, и накрая единия от двамата си налага фрейма. Може да не ти харесва да играеш такива игрички, на мен също не ми харесва, но то затова се казва "игра".
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 925

Профил WWW
« Отговор #19 -: Януари 10, 2018, 08:08:17 »

Викам ѝ да се барнеш заради мен, аз съм го направил, облечи нещо sexy. Вика добре, няма да идвам с колата, че ще пия.

Сега тука ти трябва малко калибровка. Време е вече да се размърдаш, да вкараш малко емоция и игривост:

Не виждам смисъл от това. Дори е добър знак, че мацка ще идва без кола, и ще пие. Алкохола сваля задръжки обикновено.

Няма проблем, че ще дойде без колата. Този бъзик не е сериозен и не изисква тя да дойде с колата. Дава ти възможност да вкараш малко игривост, която ти липсва.

За останалите неща съм съгласен с известни условности. Далеч не съм стоял като някакъв прекалено пасивен льольо, просто не съм преразказал всички моменти от разговора и срещата, а предимно тези, в които съм усетил слабост.

Добре де, ама ние тогава откъде да знаем какво си правил на срещата и как си компенсирал слабите моменти?
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
adrenalin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #20 -: Януари 10, 2018, 12:15:10 »

Няма проблем, че ще дойде без колата. Този бъзик не е сериозен и не изисква тя да дойде с колата. Дава ти възможност да вкараш малко игривост, която ти липсва.

Добре де, ама ние тогава откъде да знаем какво си правил на срещата и как си компенсирал слабите моменти?

Направо като му чета написаното си е за workshop и не им давайте съвети с реплики. После ги използват 1 към 1 с момичето и тя като излезе от шаблона и той си гълта граматиката, защото става шаблонен герой .  Wink  Примери мога да дам много видях, няколко такива индивида в делничен ден на ндк и е пълна скръб като ги гледаш отстрани. Разберете жената е като кучето, усеща фалша, страха и несигурноста от километри  Wink
Активен

Адреналина в кръвта  е моя начин на живот, а там където го няма я няма и тръпката!!!
Natural player
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Януари 10, 2018, 21:55:00 »

Един два пъти ѝ драснах, питах я къде е измислила да ме води уикенда - и тя вика... амиии... някъде да хапнем. Не е лошо, ако я изведа, след тва ми слабичко представяне. Ще видим дали ще се стигне до среща, обещавам си да се постарая да подобря доминацията и фрейм контрола. Ако не - здраве да е.
Не виждам какво ѝ пречи на каката едно дискретно ч**ане с добре изглеждащ млад мъж, надали се избиват за нея.  Smiley

...

Приятел, тебе даже не те чета. Единственото, което съм глътнал тази вечер е едно малко. Сингъл малц.
Peace
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Профил
« Отговор #22 -: Януари 11, 2018, 17:00:35 »

Един два пъти ѝ драснах, питах я къде е измислила да ме води уикенда - и тя вика... амиии... някъде да хапнем. Не е лошо, ако я изведа, след тва ми слабичко представяне. Ще видим дали ще се стигне до среща, обещавам си да се постарая да подобря доминацията и фрейм контрола. Ако не - здраве да е.
Не виждам какво ѝ пречи на каката едно дискретно ч**ане с добре изглеждащ млад мъж, надали се избиват за нея.  Smiley

Ами защото при жените желанието работи по друг начин, затова. Не е като мъжа - ще те чукам/няма/трябва да пийна 5-6.
Вече ти писаха - забрави заведения за хранене - търси някакъв фън. Нещо което да създаде емоция. Вечери в ресторанти, само след като си я изчукал. Боулинг, билярд, джаги, водно колело - все ще измислиш нещо.
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #23 -: Януари 11, 2018, 20:37:30 »

Ако мацката наистина ти се кефи дори да я псуваш пак няма да се отрече. Тествано е.

Напоследък просто се отпускам и съм себе си.  Smiley Някак си ми омръзна да опитвам да съм "забавен" и изведнъж БАМ БУМ. Аз се усещам как всичко ми идва отвътре.

Просто трябва да се отпуснеш. Това е. Увереността идва след това.
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« Отговор #24 -: Януари 12, 2018, 11:52:33 »

Да допълня малко към протата...брадъре тая е луда....Емоционално нестабилна....с ниска самооценка и най-вероятно сбъркани представи за света. Опитва се да се навре във някаква социална рамка, която се води популярна. Оттам нататък почват мненията на колегите и правилните вариянти. Имай в предвид, че можеш да ползваш тази й социална неувереност точно като я дисквалифицираш, както казват колегите, и й показваш една друга реалност.Ако я приеме, това би канализирало вътрешните стремежи към утвърждаване и силно обвързване с теб. Като я изчукаш се замисли, дали има обаче смисъл от такава жена до теб. Ако решиш, че няма, отрежи я без да я нараняваш. Доста често такива раздели се забиват на хората в съзнанията и ги тормозят цял живот.
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Януари 13, 2018, 07:07:43 »

Да допълня малко към протата...брадъре тая е луда....Емоционално нестабилна....с ниска самооценка и най-вероятно сбъркани представи за света. Опитва се да се навре във някаква социална рамка, която се води популярна. Оттам нататък почват мненията на колегите и правилните вариянти. Имай в предвид, че можеш да ползваш тази й социална неувереност точно като я дисквалифицираш, както казват колегите, и й показваш една друга реалност.Ако я приеме, това би канализирало вътрешните стремежи към утвърждаване и силно обвързване с теб. Като я изчукаш се замисли, дали има обаче смисъл от такава жена до теб. Ако решиш, че няма, отрежи я без да я нараняваш. Доста често такива раздели се забиват на хората в съзнанията и ги тормозят цял живот.

Абсолютно и право в целта. Абсолютно неуравновесена емоционално нестабилна, и с ниско самочувствие и някакви жестоки комплекси мадама. Рови ми из снимките, харесва ми някакви тия дни, дори ми писа коментари , че съм бил "кифла" (самия коментар е ...WTF) a в същото време, когато ѝ пиша яко ми опонира, и дразни. Да ми рови извинявай там из снимките и да ми пише коментари без да съм я търсил с дни и после като я потърся да ми се сопка здраво... Wtf.. 
Сякаш няколко дена рови из снимките ми, и в момента в който я потърся, чака да ми се сопне. Жесток комплекс избива. За среща мога да я навия, ама какъв е смисъла...
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Януари 13, 2018, 09:00:52 »

Абсолютно и право в целта. Абсолютно неуравновесена емоционално нестабилна, и с ниско самочувствие и някакви жестоки комплекси мадама. Рови ми из снимките, харесва ми някакви тия дни, дори ми писа коментари , че съм бил "кифла" (самия коментар е ...WTF) a в същото време, когато ѝ пиша яко ми опонира, и дразни. Да ми рови извинявай там из снимките и да ми пише коментари без да съм я търсил с дни и после като я потърся да ми се сопка здраво... Wtf.. 
Сякаш няколко дена рови из снимките ми, и в момента в който я потърся, чака да ми се сопне. Жесток комплекс избива. За среща мога да я навия, ама какъв е смисъла...

Изведнъж обърна плочата. Тази жена е такава каквато си е, а тук си създаваме представи за героите от писанията на авторите. Дали си перфектният пример: тя пише WTF, ти го тълкуваш като "кифла".
Прочети пак коментара на Илиян. Тя прави точно това  - играе си с теб, а ти я гониш. По-скоро няма да има втора среща. После обаче - ще обвиниш пак жената, защото била еди-каква-си. Давай го easy, ако не стане - поне бъди честен със себе си - опитах, сбърках тук и тук, вземам си бележките. По-вече няма да ги повтарям - казва се опит.
Ако продължиш да повтаряш грешките си - казва се глупост.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Януари 13, 2018, 12:20:18 »

Един два пъти ѝ драснах, питах я къде е измислила да ме води уикенда - и тя вика... амиии... някъде да хапнем.

Добре де, след всички качествени съвети, които пичовете и пичките изписаха, това ли направи? Айде, моля те, сам тук си открий грешката в цитираното...
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #28 -: Януари 13, 2018, 15:41:51 »

Щото с действията си търси валидация. Голяма част от момичетата се държат така. Стандартно женско поведение. Друг е въпроса, че не всеки го разбира и го намира за странно.
А целта на играта ти е, да повиши стойността на валидацията ти.
И тогава нещата ти се получават.
Иска се калибрация, малко опит, разбиране на динамиката. И със сигурност, начина не е да предоставяш валидацията си срещу дребна манипулация.
Тя иска да я получи тънко, а ти да я клоузиш и да те следва. Върху това се развива динамиката м/у двамата. И действията ще произлизат от същото.

@Стефан - автора нямаше предвид, че коментара и е wtf, а че го е нарекла кифла в коментар под снимка. Неговия коментар е такъв.

Към автора. Това нейно поведение за търсене на валидация, несигурност, комплекси, страх и т.н. както можеш да се влияеш от него, така можеи и да се възползваш. Тъй като е - освен реакция към теб, най-вече емоция в нея. Не го разбирай еднопосочно. Не трябва да ти влияе, а да го приемаш и разбираш като емоция в нея. И да го засилваш, като усещане. Да го експоатираш. Не трябва да те е страх от това, а да осъзнаеш, че колкото повече го засилваш, толкова повече, ще е зависима от теб. А това е привличането. И в преминаването на някаква граница, тя ще се пречупи и ще започне да те следва. И ще я клоузнеш.
Но за целта, най-вече не трябва да се влияеш от реакциите и. И да засилваш и експоатираш емоциите под тях.
Демек - играй я. Бий я в нейната игра (или поне тя си мисли, че е нейна. Едва ли осъзнава колко е зависима от нея)
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: