Tyxo.bg counter Страхотно кино + голяма грешка => имам ли шанс!?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 15, 2018, 19:46:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Страхотно кино + голяма грешка => имам ли шанс!?  (Прочетена 860 пъти)
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« -: Януари 16, 2018, 00:38:56 »

Привет на всички!

Бих искал да ви споделя една история с една мацка ....

Запознаваме се преди няколко седмици, при което един ден сме на прати заедно и аз си свиря на китара. Седнал съм до нея и докато свиря усещам, че тя започва да си играе с мен.... след няколко минути сме се гушнали един-друг и сме вплели ръцете си една в друга. След 10 -15 мин. тя просто се изнизва и си тръгва. Намирам я по фейсбук и завързваме чат. Уговаряме среща. На срещата сме в самотна зала на едно кафене. Говорим около половин час, след което яко кино + целувки (kiss close). Изпращам я до у тях, разделяме се с идеята да се срещнем отново скоро.

на вечерта след срещата ни като шега и пиша следните редове в чата (след като тя ми е пратила "емоджи" на прасе):
"Кой се оказа голямото и кой малкото прасенце...
Активен
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #1 -: Януари 16, 2018, 01:00:22 »

при което след известно време тя пише :
просто вчеращната вечер не трябваше да се случва по този начин....ако си си мислел, че може да има нещо между нас забрави....различни хора сме с различни интереси....искам просто да сме си приятели....хора, които се разбират по по-различен начин от останалите

Не знам как да подходя - последният път като се видяхме бях с друга мацка(момиче Б) и пак имаше кино от страна на тази, което ме отряза(момиче А) (след като  момиче Б си тръгна). В момента си чатим , но като цяло целта ми е да отида с нея на втора среща ....

Как бихте постъпили на мое място?
Очаквам крити и съвети!
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 16, 2018, 09:44:21 »

Забелязал съм, че често се случва, и на мен ми се е случвало няколко пъти следната ситуация :

с една мацка се запознавате, има супер емоция, целувки, алибали и после изведнъж бам - реже те, или по-скоро не си вдига телефона, все е заета за среща, некви такива.

Винаги съм се чудел причината за това. Бих предположил, че е някоя от следните :

-мацката е била емоционална, била е в такъв стейт, но не се е получил кънекшън на по-дълбоко ниво и съответно като избледнее емоцията, не е имала желание да продължи.

-мацката има някакви непреживяни емоции с някакъв друг пич или се е появил наскоро някой по-готин пич от теб.

-няма достатъчно рапорт между вас и след като отмине емоцията, мацката разбира, че се е целувала с тотално непознат. Не може да си оправдае поведението и затова те реже. Затова рапорта май е важен.

-сигурно има и други причини.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 231

Профил
« Отговор #3 -: Януари 16, 2018, 12:15:14 »

По-скоро това:
-няма достатъчно рапорт между вас и след като отмине емоцията, мацката разбира, че се е целувала с тотално непознат. Не може да си оправдае поведението и затова те реже. Затова рапорта май е важен.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2145

Профил
« Отговор #4 -: Януари 16, 2018, 13:37:18 »

Забелязал съм, че често се случва, и на мен ми се е случвало няколко пъти следната ситуация :

с една мацка се запознавате, има супер емоция, целувки, алибали и после изведнъж бам - реже те, или по-скоро не си вдига телефона, все е заета за среща, некви такива.

Винаги съм се чудел причината за това....

Ми то причината е описана във всяка книжка за пикап някъде още на първите страници, ама понеже е вървежно всеки да се тупа в гърдите, че е практик, а не теьйоретик, та затова четем тема N:486414896 с един и същи въпрос.

Добре, за да е по-нагледно, представи си го така:
Някаква смотла не те кефи кой знае колко, но ти се е отворил парашута, пък и си бил на сухо известно време и си я треснал предната вечер. Днес въобще повече не искаш да се занимаваш с нея и даже не и вдигаш ако ти звъни.
А тя седи и се чуди - добре де, толкова беше хубаво снощи, даже секс правихме, мислех че ще имаме с тоя пич и връзка, а той изведнъж охладня.... Undecided

Да де, знам че при мъжете и жените е малко различно, но в крайна сметка причината и резултата накрая са същите - ми просто не я кефиш (достатъчно). Колкото е могло да правиш с нея, е трябвало още снощи да си го направил, докато са били емоциите са надували попътен вятър в платната ти. Днес вече е късно. Ударила ти е контра.

Точно както на теб не ти се прави повече нищо с онази, която си праснал еднократно и на другия ден не искаш да се занимаваш повече....

Активен

Fake it 'til you make it!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: