Tyxo.bg counter Страхотно кино + голяма грешка => имам ли шанс!?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 23, 2018, 20:58:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Силата не идва от физическия капацитет. Тя идва от неукротимата воля. - Махатма Ганди

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец април 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Страхотно кино + голяма грешка => имам ли шанс!?  (Прочетена 615 пъти)
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« -: Януари 16, 2018, 00:38:56 »

Привет на всички!

Бих искал да ви споделя една история с една мацка ....

Запознаваме се преди няколко седмици, при което един ден сме на прати заедно и аз си свиря на китара. Седнал съм до нея и докато свиря усещам, че тя започва да си играе с мен.... след няколко минути сме се гушнали един-друг и сме вплели ръцете си една в друга. След 10 -15 мин. тя просто се изнизва и си тръгва. Намирам я по фейсбук и завързваме чат. Уговаряме среща. На срещата сме в самотна зала на едно кафене. Говорим около половин час, след което яко кино + целувки (kiss close). Изпращам я до у тях, разделяме се с идеята да се срещнем отново скоро.

на вечерта след срещата ни като шега и пиша следните редове в чата (след като тя ми е пратила "емоджи" на прасе):
"Кой се оказа голямото и кой малкото прасенце...
Активен
nnonn
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« Отговор #1 -: Януари 16, 2018, 01:00:22 »

при което след известно време тя пише :
просто вчеращната вечер не трябваше да се случва по този начин....ако си си мислел, че може да има нещо между нас забрави....различни хора сме с различни интереси....искам просто да сме си приятели....хора, които се разбират по по-различен начин от останалите

Не знам как да подходя - последният път като се видяхме бях с друга мацка(момиче Б) и пак имаше кино от страна на тази, което ме отряза(момиче А) (след като  момиче Б си тръгна). В момента си чатим , но като цяло целта ми е да отида с нея на втора среща ....

Как бихте постъпили на мое място?
Очаквам крити и съвети!
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1699

Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 16, 2018, 09:44:21 »

Забелязал съм, че често се случва, и на мен ми се е случвало няколко пъти следната ситуация :

с една мацка се запознавате, има супер емоция, целувки, алибали и после изведнъж бам - реже те, или по-скоро не си вдига телефона, все е заета за среща, некви такива.

Винаги съм се чудел причината за това. Бих предположил, че е някоя от следните :

-мацката е била емоционална, била е в такъв стейт, но не се е получил кънекшън на по-дълбоко ниво и съответно като избледнее емоцията, не е имала желание да продължи.

-мацката има някакви непреживяни емоции с някакъв друг пич или се е появил наскоро някой по-готин пич от теб.

-няма достатъчно рапорт между вас и след като отмине емоцията, мацката разбира, че се е целувала с тотално непознат. Не може да си оправдае поведението и затова те реже. Затова рапорта май е важен.

-сигурно има и други причини.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 168

Профил
« Отговор #3 -: Януари 16, 2018, 12:15:14 »

По-скоро това:
-няма достатъчно рапорт между вас и след като отмине емоцията, мацката разбира, че се е целувала с тотално непознат. Не може да си оправдае поведението и затова те реже. Затова рапорта май е важен.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2135

Профил
« Отговор #4 -: Януари 16, 2018, 13:37:18 »

Забелязал съм, че често се случва, и на мен ми се е случвало няколко пъти следната ситуация :

с една мацка се запознавате, има супер емоция, целувки, алибали и после изведнъж бам - реже те, или по-скоро не си вдига телефона, все е заета за среща, некви такива.

Винаги съм се чудел причината за това....

Ми то причината е описана във всяка книжка за пикап някъде още на първите страници, ама понеже е вървежно всеки да се тупа в гърдите, че е практик, а не теьйоретик, та затова четем тема N:486414896 с един и същи въпрос.

Добре, за да е по-нагледно, представи си го така:
Някаква смотла не те кефи кой знае колко, но ти се е отворил парашута, пък и си бил на сухо известно време и си я треснал предната вечер. Днес въобще повече не искаш да се занимаваш с нея и даже не и вдигаш ако ти звъни.
А тя седи и се чуди - добре де, толкова беше хубаво снощи, даже секс правихме, мислех че ще имаме с тоя пич и връзка, а той изведнъж охладня.... Undecided

Да де, знам че при мъжете и жените е малко различно, но в крайна сметка причината и резултата накрая са същите - ми просто не я кефиш (достатъчно). Колкото е могло да правиш с нея, е трябвало още снощи да си го направил, докато са били емоциите са надували попътен вятър в платната ти. Днес вече е късно. Ударила ти е контра.

Точно както на теб не ти се прави повече нищо с онази, която си праснал еднократно и на другия ден не искаш да се занимаваш повече....

Активен

Fake it 'til you make it!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: