Tyxo.bg counter Измамен и отчаян...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2018, 03:33:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Измамен и отчаян...  (Прочетена 2532 пъти)
Zyzzbrah99
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Януари 10, 2018, 16:49:59 »

Значи моята история е малко по различна от повечето тук просто няма с кого да я споделя нямам смелостта .. чувствам се съсипан и отчаян както е и заглавието.. Чувствам се предаден. Историята е такава.. с приятелката сме вече 7 месеца , всичко беше прекрасно имало е тук таме някои скандалчета, тя за мен стана най прекрасното момиче и моя добра приятелка с която можех да споделям всичко..аз съм малък .. на 18 съм тя на 16 но мозъкът и чатка много добре , умна е .. Бях си я харесал в училище защото забелязах че е различна, запознахме се в училище , тя ме прегърна един ден и така започна всичко..7 месеца страсти любов наивна прекрасна любов хубави спомени вярвахме си до гроб бяхме всичко един за друг или поне аз така си мислих..аз съм и даже първото момче..винаги съм и показвал колко я обичам и съм рискувал давал съм си "живота" за нея но и винаги съм я поставял на място когато нещо не ми хареса. Винаги съм си мислел че аз съм най ценното прекрасно нещо за нея , поне така личеше , защото поне за мен тя беше такова..Кактво ви казвам всичко вървеше прекрасно , секса , излизанията ни , отношенията ни , вярата ни.. , разговорите..чувствах се все едно се познаваме от 40 години и продължаваме да се обичаме и да сме си най прекрасните един за друг.Никога не ми е давала поводи за ревност или да ми покаже с нещо как не и харесвам или нещо такова... тя е моето мънинко принцесче както и аз си мислех че съм за нея само че нейният "принц" . Работата е че вчера разбрах колко съм бил грозен за нея или както тя го каза по скоро обикновен но с грозни или не толкова хубави черти..ей така от нищото.. дам .. ей така повярвайте.. изведнъж започна да ми изрежда всякакви момчета които според нея са по хубави от мен за нея самата , всичките момчетаа които тя харесвала били по хубави от мен.. каза ми как само характера е единствената ми уникална черта и харесвала също миглите ми..това болеше.. разбрах как буквално всеки втори е по хубав от мен..как принципно не съм неин тип но ме била харесала заради характера ми..ейтака от нищото..питам я .. еми ако трябваше да избираш между мен и Драган и да кажем той е мен само че с неговата външност кой ще избереш а тя замълча и ми каза ами него... и си личи че и е гадно леко като го казва защото не иска да ме обиди.. незнам аз не съм ученичка но бяхме нещо като семейство и изведнъж разбирам как всъшност аз си мисля че съм и всичко а всъщност съм нещо което никога няма да бъда за нея..вика ми че ме обича достатъчно много .. но аз не го вярвам това.. как може да обичаш някой адски много и неговите недостатъци да не станат като нещо уникално за теб... то просто когато го обичаш ти го приемаш и от нормален става уникален и най хубавият за теб.. а при нея не е така.. а съм и даже и първата сериозна истинска уж любов , първият и съм абе всичко.. еми хора може да ви звучи глупаво но не е .. изпитвам адски голямата болка ,, зашото ако е някаква която само харесвам и изляза на първа среша с нея и ми го каже аз няма да изпитам такава болка даже ще го забравя след час два но това с това моето момиче ме убива от вътре защото знам че никога явно външно няма да бъда това което ще иска.. и даже да не ми изневери никога аз знам че и тя знае че би искала да съм от онези другите момчета... хора това боли много повярвайте.. нормално е да го пиша... искам съвети искрени от вас или който въобще пише какво да правя.. дали да си тръгна и да намеря някого който ще ме харесва и обожава такъв какъвто съм външно и вътрешно.. дали има смисъл да бъда аз "ниската единица по десетобалната система" във връзката и да го знам нон стоп.. има ли смисъл .. или да продължа с нея и да се опитам да бъда най доброто от себе си .. или пък както казах просто да намеря друг човек защото се съмнявам тя да е искрена с любовта си... в истинската любов няма нехубаво или грозно... или обикновено даже.. там винаги човека в който си влюбен за теб е най прекрасният даже да не е за околните за теб самият е.. Да кажа че първо не се смятам за красавец но не се смятам и за обикновен (5/10) ... смятам се поне за 7ца... момичетата по улиците винаги ме заглеждат.. но не е в това въпроса.. аз ако не съм хубав за човека дето съм с него какъв е смисъла от мнението на другите ... мисля че е това което ме тормозише...
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #1 -: Януари 10, 2018, 17:17:53 »

Бий и шута да знае толкова много.  Или  я използваш за за секс докато си търсиш ново гадже. Правиш го и видимо за да я нараниш и ти. И трети вариант може дискретно и си търсиш нова приятелка, и накрая бум изневиделица късате заменяш я с друга, и се чуства използвана, и пак я съсипваш. Може и преди да скъсате да кажеш, че сте били заедно просто, защото ти се е ебало пък е нямало с кого хахаха  Cheesy

Иначе сериозно,  ако говорим това е голям дисреспект да ти каже такова нещо насериозно. Ти си знаеш най-добре какво да направиш.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #2 -: Януари 10, 2018, 18:56:20 »

Голяма детска драма. Че си е дисреспект така е. Ама и ти да го изживяваш, толкова тежко, проблема едва ли е точно във визията ти.
Ако е така, както го разказваш. Ако реално си поне с визия на нормално момче. Ако в главата не приличаш на стар Юнос. Ако не носиш бели чорапи и сандали. И ако нямаш някакви други бедствия по визията, дето да разплакваш децата до 12 само с присъствие. Истината е, че просто не респектираш твоето момиче. И не носиш особенно ценност за нея, а ви крепи доброто отношение с което я обгрижваш. Може би не и се налага да инвестира в отношенията ви, и от там ти липсва стойност. А от там се стига до "Аз харесвам характера ти, ама друго не".

Що не и върна "Супер, мен ме дървят Стела, Вили, Сиси и Мимето от твоя випуск, ама ти си кротушка. Иначе съм им вдигнал мерника и мога си заложа топките, че минимум 3 от тях са изгорели"

И вероятно е от това, че вземаш всичко много навътре. Прочети си глупостите дето си писал. На 18 години си. Пълнолетен. Ставаш вече и за бой и за ебане. И даже да е законно. Хората някога войни са водили на твоята възраст, а ти пишеш лайна, като тези отгоре, вдъхновени от една 16 годишна пикла. И дори не те е срам да се носиш като водорасло над подобна помия. Я се стегни. Или ако не можеш да се справиш сам, и имаш истински и верни приятели, им разкажи за начина по който се чувстваш от тази ситуация. За да ти скъсат задника от бой и да се поосвестиш. Тук през форума, няма как да те набием. Можем само да ти се радваме на творчеството.
Успехи, не с мацката ти, пич. А с развитието ти.
Активен
Parkway Drive
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #3 -: Януари 10, 2018, 21:59:12 »

Постъпи мъжки и скъсай с нея, бъди твърд, просто бъди мъж. Докато четях си казах, леле колко е отчаян тоя, толкова ли няма топки. Ок обичаш я, имаш чувства, и това е нещото което те прави мега слаб, по зле и от момиче. Щом има смелостта да ти каже тея неща смятай след време какво ще те прави, ще те направи изтривалка, защото ти си този който ще и позволи, ще й даде властта да го направи.
БТВ е много прав, хората на 18г., войни са печелили, сега непълнолетни момиченца ги унижават и те лягат да плачат в някой ъгъл.
Най-лошото при теб в случая че си емоционално лабилен в момента и незнам откъде ще намериш сили да постъпиш правилно, но гледай ТИ да сложиш край, а не се самозалъгвай че нещата ще се оправят от самосебе си.
Активен

Твоето Бъдеще Е Създадено От Това, Какво Правиш Днес А Не Утре!
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #4 -: Януари 10, 2018, 23:49:04 »

Значииии...бахти женското изпълнение. Ми хубав ли съм, ми не съм лиии... Никога не питай нещо, ако не можеш да понесеш отговора. НИКОГА!!!
И какъв е проблемът? Че не ласкае егото ти? -"ти си най-красивия, най-хубавия,как пък си с мен?" МИ кво..средна бира, нормално значи. По-добре изглеждащ си от поне 50% от хората според нейните думи. Ми ако беше казала че си по-хубав от 2/3 от мъжете? По-добре ли щеше да се чувстваш? Ако имаш комплекси и ревнуваш, че ще ти сложи рога, щото си по-грозен от 50% от хората направо слагай въжето (дано все пак не си толкова лабилен). ВИНАГИ ще има някой по-хубав от теб...Дали от 10 човека ще са двама, трима или шест е друг въпрос. Ако смяташ, че нямаш други ценности ще си го слага с всичките други 9 човека. Разбираш ли накъде бия? Не разбирам драмата...тя е 16 годишна пикла, а ти се държиш като 14 годишна такава. Или пък искаш да те лъже че си номер 1? Сещай се, че винаги ще харесва някой мускулест мазнюга повече от теб на външен вид, но ако ти си мъж на място няма и да си помисли за него. Изгради се като мъж и ще видиш дали някое момиче ще си позволи такъв коментар. Че и моята си призна, че съм шкембъл малко и ми трябва диета, ама не съм ревнал по форумите. Нито пък съм започнал диета. Отговор "ти па си Ален Делон, еби му майката" и решихме проблема със смях. А, дали би била Драган, който тренира бокс/плуване/или квото се сетиш, но с моя характер, чувство за хумор и т.н.... а, не бе...швепс. Ама не я питам. С мен е, щото съм по-пич от Драган, който тренира бокс/плуване/или квото се сетиш.  Проблемът е в твоето чувство за несигурност.. то те кара да се чувстваш силно възмУтен и огОрчен
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« Отговор #5 -: Януари 11, 2018, 22:18:37 »

Абе я не и се връзвай на глупостите. Тя просто се лигави. Или напълно игнорираш подобна простотия или може да и кажеш: ами тя Лилито ми каза, че съм симпатичен та сега се чудя на коя от двете ви да вярвам.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 762

Профил
« Отговор #6 -: Януари 11, 2018, 22:49:54 »

Здравей, наистина го приемаш прекалено навътре. А реално може просто да го е казала, за да те дразни, за да ти стане тъпо и да те види как ще реагираш. Даже е доста вероятно точно това да се е случило. Жените обожават да "жегват", а малките пикли го правят по толкова нескопосан и тъп начин, че си личи от 10 километра. И ти си взел, че си се вързал. Айде стига бе. Вика ти, че си някакъв грозник и в същото време ти дава да я ебеш. Ти вярваш ли й изобщо ? Ако не те харесваше нямаше да си го слага с теб, а с Драганчо. Така че споко.

Плюс това, ако не си с някакъв очебиен дефект във външния вид се радвай на това, което имаш и вземи се развивай като характер. Че ако толкова лесно се обиждаш ще те прави на 2 стотинки не само всяка жена, но и хората като цяло. Усещай се докато има време. Колкото до 16 годишната, вземи започни да се заиграваш демонстративно с някоя мацка пред очите й, да видиш как бързо отново ще станеш и красив и умен и готин и каквото още се сетиш. Хайде успех.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3586

Профил
« Отговор #7 -: Януари 12, 2018, 07:23:12 »

Ех, момче младо и зелено, кога разбра всичко за истинската любов, че даваш тук дефинитивни тълкувания какво можело и какво не?
Вземи прочети някоя книга какво са казали фисолофите по въпроса, а не какво си мислиш ти. Може всичко - приятелката ти е автономен човек със свои чувства и желания, не е длъжна да ти гали капризното его, защото си я обичал. И без това любовта трае най-много до 3-5 години. Ти какво си мислиш, че цял живот ще сте луди един по друг ли?
Вземи се стегни малко, и както каза колегата горе, няма ли кой да те стегне малко в реалния живот - на мен моя синковец ако вземе да ми ги плещи такива, найш как ще му запари на врата?
Дано ми има достатъчно доверие някой ден да ми ги сподели, за да му помогна, вместо да пише из форуми.

А по въпросът ти конкретно: ами много ясно, че ще се ебе с Драган, ако срещне Драган с твоя характер, но по-хубав. Или по-богат. Или с по-голям хуй. Ако наивно вярваш, че няма да го направи, значи просто не познаваш още жените. Ти няма ли да праснеш някоя също като нея, но с по-големи цици и по-стегнат задник? Ако вярваш, че няма да го направиш - или че поне няма да го пожелаеш - значи просто не познаваш още себе си.

Активен
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« Отговор #8 -: Януари 12, 2018, 12:08:36 »

Слушай камъка Smiley
Режи кифлата!!!
Може да ти е много криво в момента, но го направи! И не се обръщай назад!
Един човек да ти говори подобни простотии познай колко е "умен" и съответно "колко те обича". Желязото се кове на твойта възраст и по-млада дори.
Опитай се да осъзнаеш, че в тоя живот си се родил сам и сам ще си отидеш. Разчитай на себе си. Колкото и да се чувстваш в момента слаб, малък и безсилен, прости си и напред. Знай, че с малки стъпки и малки крачки се гради характер и съдба.
Всички сме минали през подобни шитни, някои излизат победители, други загубили, трети научили нещо. Споко не си сам и единствен. Режи овреме, не заради нея, а заради себе си. Щото ти нямаш място до такъв човек.
След време ще си благодариш, че си постъпил по този начин. И веднага почвай да се ослушваш за нещо друго. Повярвай, че като топнеш патката в друга влажна, сочна путарана и много бързо ще забравиш за таз бамбина.
Ай фащай топките и напред Wink
Активен
Wtbwts
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #9 -: Януари 12, 2018, 14:05:05 »

Режи !
Активен
Zyzzbrah99
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #10 -: Януари 12, 2018, 14:06:35 »

Благодаря за съветите хора , еми знам че малко крайно го приех но това е така ,защото 7 месеца ми разправя кво съм за нея и как съм най прекрасния и тн , никога не е зяпала други момчета пред мен и не ми е давала някви поводи наистина от всичките ми приятелки тази беше най различната .. но просто няма как да съм с нея повече след това просто нищо не ми е същото още я обичам но никога няма да мога да седна на заведение с нея и да се гледаме очи в очи и да знам че не съм това за нея което тя иска да бъда. Реве ми тука казва ми че ме обича за това което съм а не заради външния ми вид но това няма да и го простя. Да ме лъже 7 месеца колко ме харесва а накрая така да ми го изръси , и не не е да ми стане гадно това е сигурно 10% от желанието й . Аз преди време попаднах на един чат с най добрата и приятелка и видях как пише за други момчета така че след това което ми каза , това е второто такова нещо което изпитвам в тази връзка и смятам да прекратя всичко. Достатъчно направих в тази връзка достатъчно болка та сега да разбера как аз не съм бил неин тип ,харесвала русоляви с зелени/сини очи и тн .. боже боже.. и още кви работи чух че и ми показа предишните си приятели които досега никога не ги беше споменавала...единственото нещо вече което чувствам е това че малко или много и аз предадох себе си ,  защото толкова бях повярвал че е моя че е мойто съкровище и само мойто а аз само неин та сега разбирам какъв е живота, този който го мислиш за ВСИЧКО (тука не говоря за някакви "най добри приятели" които ти забиват нож в гърба) , с който пикаете заедно по строежите лятото (хаха) с който си биете шамари като се карате и после се чукате нежно и се обичате и всичко и си споделяте всичко ... подяволите с това момиче съм говорил за всичко и тя ми е казвала всичко бяхме си като най добри приятели като брат и сестра като най щастливата двойка всичко си бяхме , в такива задълбочени разговори сме влизали... и всичко сме правили.. и сега да разбера това ... еми няма как да стане... а честно погледнато може да не съм брад пит обаче се смятам за хубав , красив не но хубав да.. доста момичета са ме харесвали и харесват...принципно доста често взимам погледите на красиви момичета , миналия месец вървя си аз и някаква 8ца по мои наблюдения даже ме спря на улицата и ми казва колко съм готин и ми иска номер и фейсбук.... подяволите... и повярвайте тази моята приятелка не го направи от яд или нещо такова.. наистина всичките и предишни приятели са русокоси и тн и почти си приличат. Наистина не съм неин тип явно.. да допълня за себе си освен че се чувствам хубав имам и уникално тяло.. тренирам от 2год и половина кажи речи доста сериозно... даже никнейма ми е на може би идол за мен човек..объркан съм... ами ако наистина не съм и неин тип но пък ме обича за това което съм...после пък си мисля че такава любов няма как да съществува.. може да съществува ама чак пък толкова да е силна надали.. замислете се... Но след това което чух и разбрах и видях по добре да продължа напред. Много ще ми е трудно никога съм нямал момиче като нея , момиче с което ще водя всякакви разговори и тн.. до полунощ... всичко правихме заедно..
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1797

Профил WWW
« Отговор #11 -: Януари 12, 2018, 14:35:41 »

на мен моя синковец ако вземе да ми ги плещи такива, найш как ще му запари на врата?

А ако стане гей няма ли да го приемеш?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
kk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #12 -: Януари 12, 2018, 19:19:51 »

На един мъж не му трябва да е красив. Достатъчно е да си поддържан, като не е нужно дори да се престараваш в това Cheesy. Примери бол и то не някви меркантилни истории. За да е с теб, явно правиш нещо, както трябва. Лигави ти се, детска история. Просто не трябва да й позволяваш да ти говори така, камо ли да го приемаш толкова навътре. Самочувствието ти не трябва да идва от външния ти вид.
Активен

Even a broken clock is right twice a day.
Constantine92
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #13 -: Януари 12, 2018, 23:33:22 »

Момче, всичките проблеми са при теб... Нямаш воля, нямаш персоналност, идентичност и ти пречи, че няква п**ка ще наебе някой по-"неин-тип", ако и козирува като теб....Всички сме били като теб и рано или късно сме се усетили. Тая не става. Факт. Ти НЕ СТАВАШ! Също ФАКТ. Иначе нямаше да смяташ, че няква тъпа п**ка може да е 7-ца, 8-ца, 9-ка, 10-ка... само щото ти е лапала патката. Ако въобще е... Smiley Ако не промениш най-споменаваното в тоя форум, а именно ФРЕЙМА си, то всяка ще се държи така с теб, независимо дали ти го деклалира гласно. Ако си мекотело и няква п**ка реши да се наебе (за сефте) с теб, пак не ставаш и трябва да се промениш. Няма друго положение... Мъжете сме мъже... или не сме, женките не ни определят какви сме. Търси проблемите при себе си Smiley
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3586

Профил
« Отговор #14 -: Януари 13, 2018, 00:57:57 »

Чакай бе, кой ти каза да я режеш? Ти пак си я чукай докато дава.
Просто не се вдетинявай с тия работи с вечната любов. Смешно е. Като понатрупаш малко житейски опит, ще го разбереш.
Също какво се впрягаш толкова за това, че имало на света някой по-хубав от теб - ами има. Винаги ще има. А на жените мислиш ли какво им е - от тях също винаги има по-хубави други жени, а за една жена е много по-важно да е хубава, отколкото един мъж.
Смятай в какви размишления и съмнения пък се вкарват те по този въпрос.
Кво ти дреме, че някой бил с по-хубави очи от теб - аз ако видя някой на външен вид по-хубав от мен си викам "мен пък ми е по-голяма пишката от на тоя".
Въшният вид е може би 10-20% от привлекателността на мъжа. Не ти е проблема външния вид, а фрейма и самоувереността, които са пък едно 30-40%, да не е повече от стойността на един мъж. А при теб нещо хич ги няма.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: