Tyxo.bg counter Измамен и отчаян...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 21, 2018, 00:31:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Измамен и отчаян...  (Прочетена 2603 пъти)
MementoVivae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #15 -: Януари 13, 2018, 18:35:01 »

Stone, той ако продължи да я плющи в състоянието, в което се е вкарал само ще е в негов ущърб. Иначе е по-практично да Smiley.
Constantine92, брат то ясно, че трябва на момчето някой да го стегне и вкара в правия път, но с квалификации и етикети смяташ ли, че му помагаш.
"Your mouth can spit venom or mend a broken soul. Let this be our goal"
Mohammed Qahtani
https://www.youtube.com/watch?v=Iqq1roF4C8s
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1276

Профил
« Отговор #16 -: Януари 14, 2018, 14:06:20 »

Първото и най-важно нещо е да си смениш никнейма. Докато подобни олигофрени са ти идоли до никъде няма да стигнеш в живота. Алоу, шефовете, направете нещо по въпроса, преименувайте го на "Coyote Ugly" или нещо също толкова гръмко и тематично. Smiley

Второ, за кво пък толкова сте си говорили? Ти си на 18 (демек за чеп за зеле не ставаш и Азис ти е идол (да, името му е Азис)), тя пък е на 16, значи хептен не става. Баси дълбоконадводните разговори дето ще да са били.
Дааааа, знам, много е готино когато някое младо ти пусне и после ти се обяснява в любов. Аз за това съм много благодарен на първата ми приятелка, че ме скъса като бях на твоята възраст (след като ми ги беше обяснявала същите как ме обича и т.н. и т.н., дрънчи пляс), та да се абстрахирам за напред от подобни тийн тъпотии. Smiley

Да ти споделя малко за мен. Аз от малък съм много космат. В детската градина имах повече косми по ръцете, отколкото някои мъже имат на 30. При това имам чувството, че съм се родил с девствен мустак. Поне го имам откакто се помня. Та години наред ме ебаваха. В гимназията ходех нон стоп с дълги ръкави и ги дърпах, да не ми се виждат космите на ръцете. А ако някой ги видеше ми влизаха с безкрайно малоумният въпрос "ауу колко косми имаш, що не ги махаш?!" . Та 8-9ти клас се хванах и почнах да ги махам - всяка сутрин ставах 15 мин по-рано за да си ги мина с машинката (от онези с трите кръгчета, дето махат до дъно). ВСЯКА СУТРИН. И отивах уверен на даскало с новата ми визия и 24 карата уста пълна с криви зъби! Smiley Кеф, а? Вече нямаше да има спънки. Всичките пички са мои! Емиииииии....да де, ама НЕ! Защото тогава пък когато някоя мацка ми видеше ръцете възкликваше сладко, сладко "А, ама ти що си бръснеш ръцете?!" . И тогава ми прищрака....ми бал съм ви в гъза! Угодия няма! Та още 1-2 години се обезкосмявах като кретен и ми писна. btw, лично наблюдение - като съм по-космат, мацките повече ми вързват. Тва е малко bro science, ама аз си го вярвам пък. Smiley
Плюс това, тренира фрейма. Знаеш ли колко е готино да си лафиш с някоя, да се гледате в очите, а ти докато я слушаш за това как за 4654ти път тази седмица не си говорят с най-добрата й приятелка, най-демонстративно да си играеш с космите на гърдите си....или с тези на нейните, според зависи.

Погледни го от добрата страна. Тя харесвала руси със зелени очи (ебаси комбинацията, аз такива кретени май не познавам). То като си красив, рус и със зелени очи, и баба може. Много по-кеф е да пребориш всички обстоятелства и все пак да спечелиш, отколкото да биеш в нагласена игра!
Както казваше госпожата по математика в гимназията - "Може да съм грозна, ама ми отива!"
И ти бъди така. Знай си, че си грозен като смъртта, и хич недей и пита, нито пък се чуди над този казус. Дори и да не си грозен, приеми го по презункция (величина за измерване на това колко ти пука. e.g. една ункция, две ункции и т.н., или "през ункцията ми е"), че си. Демек хич да не фигурира в изчисленията ти. То тези неща са малко като да се разхождаш в гората с някой приятел и да ви нападне мечка. Не е нужно да надбягаш мечката, нужно е само да надбягаш авера. Smiley ДЕМЕК, щом ти дава да си го пъхаш, значи си достатъчно красив. ДЕМЕК не си слагай за идол, човек (в случая ползвам думата "човек" доста свободно), който до толкова няма какво да предложи, че е посветил целия си живот на външния си вид, че даже и се вкара в гроба заради него. "Мерси!", казвам аз на такъв идол.

А сега, отиди да си измиеш пишката и гъза, наплискай се с малко вода под мишниците, и излез да се усмихнеш на няколко девойчета по улиците. Smiley

Айде наздраве на всички, по случай, че успях да си нацеля паролата най-сетне, при това ми отне само 3 дена. angel
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #17 -: Януари 14, 2018, 18:35:04 »

Погледни го от добрата страна. Тя харесвала руси със зелени очи (ебаси комбинацията, аз такива кретени май не познавам). То като си красив, рус и със зелени очи, и баба може.
Ареб, бе? Аз като съм русоляв със зелени очи та цяла опашка има пред вратата. Пищят, късат дрехи и припадат като ми видят зелените очи.

Тоя пич да разбере, че на един мъж хич и не му трябва да е хубав. А, има някакви и на козметици ходят
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #18 -: Януари 14, 2018, 20:32:55 »

Това е вярно наполовина. Все пак по външния вид те посрещат. Красота, вътрешна игра, благосъстояние+ здраве са взаимно допълващи. И ми се вижда глупава идеологията на pick up че видиш ли вътрешната игра може да замести още 3 също толкова важни фактора.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #19 -: Януари 14, 2018, 21:10:40 »

Глупости са това. Няколко от най-вървежните ми приятели са малко по - красиви от Йода, но са доста уверени в себе си и имат мъжкарско излъчване. Примери с известни хора колкото щеш. Ако беше по външния вид винаги щях да ги водя по точки, но в баровете винаги те се уреждат с готините мацки. Да, външният вид помага, но е далеч по-малко важен от държанието и увереността.
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Януари 14, 2018, 22:28:48 »

Бате тва на нас колко красив ни се вижда някой друг мъж не е фактор. Почти съм готов да залагам, че на 10 момичета поне 2 ще ги харесат от снимка просто. А ако са малко по красиви от зеленото човече би трябвало нито една да не ги хареса само от снимка.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 749

Профил
« Отговор #21 -: Януари 15, 2018, 13:50:08 »

Жените нямат ясен критерии за външен вид. Съставят си го от филмите, медията и това което клюкарят с приятелки. Но не това е , което ги пали. Например тази - гледала е приказките на Дисни, видяла е русия принц със зелените очи и е решила, че това и е идеала (за момента). Други пък по същия начин четейки светските клюки си изграждат идеализирания образ на мъжа като футболист, мутра, бизнесмен и тн. Всичко това обаче е пълен булшит и не е реален критерии за никоя жена. Просто фантазии в главата и.

Когато хлътне истински по някой тя вече приема неговия външен вид за идеален. Тоест джъстифицира логически емоционалното привличане, което има към мъжа, който я владее в момента. И ако този мъж е космат/нисък/грозен/красив/висок/як/дебел ще чуеш от тази жена как си пада по мъжествено окосмени/нисички/грубовати (грозни)/красавци/високи/силни/пълни мъже. А ако после друг я покори ще чуеш съвсем други критерии от същата.

С две думи : женските критерии за външен вид са относителни и променливи, доколкото изобщо ги има. Изключение правят жените фетишистки. При останалите ако не си в супер крайност (примерно супер грозен/дебел/нисък/висок) , то външния вид играе много малка роля. Но след като я покориш ще разправя на всички как си пада по мъже с твоя външен вид Wink
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Януари 15, 2018, 14:01:13 »

Да бе важи. Ама ако си hardcore копеле. Ако все още не си станал е просто игра на бройки докато те хареса някоя  Grin
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2144

Профил
« Отговор #23 -: Януари 15, 2018, 16:07:35 »

Когато хлътне истински по някой тя вече приема неговия външен вид за идеален. Тоест джъстифицира логически емоционалното привличане, което има към мъжа, който я владее в момента. И ако този мъж е космат/нисък/грозен/красив/висок/як/дебел ще чуеш от тази жена как си пада по мъжествено окосмени/нисички/грубовати (грозни)/красавци/високи/силни/пълни мъже. А ако после друг я покори ще чуеш съвсем други критерии от същата.

То и обратното е също толкова вярно.
Ако един мъж попадне на жена, която харесва неговите черти "космат/нисък/грозен/красив/висок/як/дебел", ще го чуеш после логически да обяснява, че я е покорил с игра и с доминантни мъжки качества разбира се.
Ако попадне на жена с по-различни вкусове, ще го чуеш после логически да обяснява, че "не може да свалиш всяка жена, с тая не ми се получи опенъра и т.н."
 Smiley
Активен

Fake it 'til you make it!
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Януари 15, 2018, 16:26:09 »

Хаха тука избухна  Grin и аз си мислех същото ама викам целият форум ще ме линчува, няма смисъл зелен съм още, че да споря за неща, които не разбирам напълно.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 899

Профил
« Отговор #25 -: Януари 15, 2018, 17:14:27 »

Съгласен съм с Берсерк. Бях го писал в някоя тема. Критериите при жените за външния вид са проекции на характеристики открити в определени персонажи. Дори и при фетишистките. Самите фетиши се зараждат по тоя начин. Визуализиране на усещания и емоции. И се получават котви.
Същото важи и за мъжете. Въпреки, че при нас привличането е чисто визуално, и стандартите са еднотипни (големи цици, дълги крака, стегнат задник, и красиво лице), субективните предпочитания и фетиши се зараждат по същия начин. Демек, едни се кефят повече на цици, други на задници, трети на дълги крака. Едни ги предпочитат руси, други червенокоси, ниски/високи, и тн.

Да бе важи. Ама ако си hardcore копеле. Ако все още не си станал е просто игра на бройки докато те хареса някоя  Grin
Ами ще се молиш, да приличаш на бившото и гадже, дето я е подмокрял. Или ще станеш такъв дето ги подмокря. Не се сещам за друг вариант.

Цитат
То и обратното е също толкова вярно.
Ако един мъж попадне на жена, която харесва неговите черти "космат/нисък/грозен/красив/висок/як/дебел", ще го чуеш после логически да обяснява, че я е покорил с игра и с доминантни мъжки качества разбира се.
Ако попадне на жена с по-различни вкусове, ще го чуеш после логически да обяснява, че "не може да свалиш всяка жена, с тая не ми се получи опенъра и т.н."
Пуяк, съгласен съм с тебе. И това го има. И това се проявява. Обаче, кво общо?
Активен
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #26 -: Януари 15, 2018, 20:38:33 »

Тoя спор тук е воден май около 1200 пъти. И проблема ви е, че го разглеждате външен вид vs фрейм vs пари vs с. статус и т.н. При пложение, че е външен вид + фрейм + пари + с. статус и т.н. Всичко върви ръка за ръка и се допълва. Та колкото повече точки трупаш толкова повече ще ти върви с жените.

А външния вид до колко играе роля. Ако сега напиша, че да си висок и красив мъж ще ти връзват много - друг ще напише, ама аз познавам такъв и не му върви много ... И за това съм писал, че горните качества се допълват взаимно и е важна цялата картинка. Но като цяло, ако си нисък и грозен трябва да много компенсираш и обратното, ако влизаш в рамките на холивудския идеал за секси мъж няма да ти трябва много игра и голям социален кръг.

А моя опът с външния вид, тъй като аз си фармя предимно в тиндър, е че след като си сложих нацепени снимки след финтеса(с леко наболи гърди тъй като и аз съм много космат, много секси) ми връзват много повече Cheesy Някъде около 3 пъти повече матчове имам. Също така, ако искате да чукате каки +30 и сте по-малко от 30, си сложете възрастта на 30-31, шот каките сърчват примерно от 30 до 45 или нещо такова. Това наскоро го разбрах от едно приятелче, което навърши 30 и страшно много cougars почнаха да му се мачват.

@Zyzzbrah99 Колкото по-рано преживееш такива тийн драми - толкова по-добре. Това, което ти е казала е нищо, тепърва колко глупости ще слушаш от жените, те другите са дали примери ... Cheesy

Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: