Tyxo.bg counter първа среща fail, дали да продължавам?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 05:47:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: първа среща fail, дали да продължавам?  (Прочетена 4058 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3635

Профил
« Отговор #30 -: Януари 30, 2018, 07:18:46 »

Избирай места където се чувстваш наистина приятно.
Сакън, ще фалира цяла индустрия, бре! Всички заведения се въртят около идеята на жените да им е приятно там. Вкл. дневни, но особено нощните, които са организирани на принципа на мацките да им е готино там, а като има мацки няма да закъснеят и мъжете, които ще харчат пари там.
На мен може да ми е приятно примерно у нас, ама коя мацка ще дойде у нас без преди това да е излязла малко с мен? Рядко е ставало така - макар че се е случвало.
Или кварталната кръчма, където се познаваме с пияндурниците и винаги съм добре дошъл, но обстановката там не е за мацки.
Така че трябва да се съобразяваме и с това, за съжаление.

@Камуфлаж - прав е колегата, какви са били тия чатове "за поддържане на интереса"? Скукааааа.... По-интересен щеше да си, ако пазиш рейдио сайлънс и тя се чуди коя ли друга сега чукаш докато я няма, и вземе да се притеснява да не я измести някоя по-нахална от нея, преди да се е върнала.
Ако беше правил така, да се натрупа малко очакване и напрежение, можеше като се върне да пуснеш нещо кратко и логистично, например "свободна ли си в неделя" - тя ще почне да разпитва, да обяснява, как имала да прави разни неща, как била заета, как била уморена - само викаш "лейм". Може да каже как имала да се вижда с приятелката си - "зарежи приятелката си". Като пита защо, какво, къде ще ме водиш - "ще видиш".
Това е за мен ефективен чат. Разбира се, привличането трябва да си го създал на живо. Не може на живо да си бил АФЦ пък по вайбъра да станеш голям плейър.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #31 -: Януари 30, 2018, 17:15:24 »

Ние хубаво търсим логика и т.н. , но след като не й писах повече (от въпроса за интервюто насетне) девойката вчера просто ми писа и ми предложи да отидем и на кино преди заведението. Накратко - мина добре. Лично аз се забавлявах, тя също. Накрая хич не й се тръгваше, като стана време за прибиране. Откъм свалка не знам. Малко бавно върви. Опитите за вкарване на сексуални нотки и напрежение обикновено срещат изненада и леко неловка реакция. Доста срамежлива в това отношение го играе, дали е такава или се прави не знам. Ще видя накъде духат ветровете тези дни и ще реша.  

Между другото явно съм оставил впечатлението, че му пука повече отколкото всъщност е истината. Не се гипсирам толкова, колкото изглежда. По-скоро сам се вкарах във филма с големите очаквания и амбиции, че ще я перна още с първото виждане. То бяха тактики и маневри, а те ме затормозяват повече отколкото ми помагат. Опитите да се правя на Берзърка, Илиян или Слеъра водят до смехотворни резултати при мен, защото това не съм аз. Това да мисля как да реагирам еди кога си, кое е шит, кое не, как да отговоря. Вчера го карах по-отпуснато без да ми пука и ми се получаваха нещата. Естествено на моменти много дъня, но без това няма как.
Активен
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #32 -: Януари 30, 2018, 20:19:15 »

Камофлаж, много хубаво, че сте излезли вече. Можеше да го направите още преди командировката, както ти бях предложила, и нещата вече щяха да се развили повече. Тя явно има доста голям интеерес към теб, не иска да говори за секс, защото според мен иска да покаже, че е сериозна, тоест иска сериозна връзка. Вижда, че си добро момче, притеснителен, и те е е харесала. Обаче тя води във взаимоотношенията ви. Тя взима решенията, ти си много плах и нерешителен. Щеше да и напишеш - да излезем на бар, ако искаш пиши. Това може да е сладко в началото, но идва един момент, когато става прекалено, а ти не си малък, не сте тийнове, та дори и тогава, недей го прави. Хубаво, че си се отпуснал, но това не е достатъчно, особено след като се познавате от работа и сте си писали вече почти месец. Време е да покажеш, че я харесваш, но това не става с приказки. В първия момент може би тя е била изненадана, че ти и говориш за секс, въпреки че ми се струва нереално, защото си личи, че си притеснителен,  и надали ще предприемеш действия, но впоследствие като е разбрала, че ти не реагираш на нейните отрязвания, е разбрала, че това може да продължи дълго и ти няма, както казах, да предприемеш действия. Сякаш тя води и се опитва да те отпусне, да те предразположи, измисля къде да отидете, какво да правите, ти не поемаш инициативата за нищо. Опитай се да се шегуваш повече с нея, така ще се отпуснеш и тя и ти, бъди по-закачлив, и отидете на места, където има много емоции, където може да се забавлявате. Според мен ако така продължаваш, скоро време ще се влюбиш доста, недей чака само на нея, защото в един момент тя може би ще се откаже, особено ако е по-срамежлива. Дано съм ти помогнала. Успех ти желая!  Smiley
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #33 -: Януари 30, 2018, 21:39:53 »

голямо човече "ако искаш пиши", не в смисъл "ъъъ.. такова ако искаш.. ама само ако искаш да се видим ми пиши (изчерв) ", а в смисъл "искаш или не да се видим. ако да ми пиши. Ако ще ми шикалкавиш по-добре не ме занимавай". Може би си останала с леко погрешно впечатление и заради това приемаш по този начин репликата ми. Достатъчно " чешит" съм да съм супер директен и да го кажа на една или друга в очите. Леко нетърпелив съм, когато не знам човекът срещу мен какво играе и това щеше да е точно такава покана - или едното, или другото. Относно девойката - времето ще покаже. Да.. търси постоянно отправни общи черти и точки между нея и мен. Само, дето аз не си падам по такова развитие "в началото ще видим имаме ли нещо общо, защото аз си търся само нещо сериозно". В момента се виждам и с друга жена, с която отношенията са ни "не тръгвам с идеята за връзка, но ако видим че ни е хубаво заедно защо пък не...". С нея сме решили, че сме твърде различни за да сме двойка, но понякога ни е гот. Мисля, че това е по-правилното развитие на отношенията между един мъж и една жена.
Активен
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Януари 30, 2018, 22:11:34 »

камофлаж, не мисля, че само аз приемам така репликата ти, защото съдя по цялостното ти поведение. Ти не си рязък, не ти е такъв характера. Леко нетърпелив съм, когато не знам човекът срещу мен какво играе и това щеше да е точно такава покана - или едното, или другото. Нетърпелив си и реагираш така, не защото си много директен и рязък, а както каза, защото не знаеш каква играе отсрещния, тоест тя те играе, тя решава, а не ти, и затова си на тръни. Относно девойката - времето ще покаже. Тоест ще чакаш да видиш какво тя ще реши и дали ще направи крачката вместо теб, тъй като ти си твърде нерешителен, защото все още не знаеш искаш ли я , или не, но ако сама ти се натисне няма да откажеш. Само, дето аз не си падам по такова развитие "в началото ще видим имаме ли нещо общо, защото аз си търся само нещо сериозно". Това на мен го казваш, но на нея каза ли го? Как трябва да се развият отношенията според теб? Това ли е - В момента се виждам и с друга жена, с която отношенията са ни "не тръгвам с идеята за връзка, но ако видим че ни е хубаво заедно защо пък не...". С нея сме решили, че сме твърде различни за да сме двойка, но понякога ни е гот. Мисля, че това е по-правилното развитие на отношенията между един мъж и една жена. Това тя ли го реши, или наистина и двамата? Ако тази, с която правите секс сега ти каже - искаш ли да пробваме връзка, ти ще се съгласиш ли с нея? Знаеш ли точно какво искаш и от коя?
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #35 -: Януари 30, 2018, 23:53:40 »

Хаха..не ме анализираш правилно. Говориш като човек, който си мисли,че ме познава, но всъщност визира друг човек Smiley

"Ти не си рязък, не ти е такъв характера." - напротив. От хората, с които работя и ме познават повече ще чуеш далеч по-крайни мнения.

"Нетърпелив си и реагираш така, не защото си много директен и рязък, а както каза, защото не знаеш каква играе отсрещния, тоест тя те играе, тя решава, а не ти, и затова си на тръни. " - ок. Тук отчасти си права. Това, че не знам дали някой ме играе ме дразни и се поставям в позиция, в която искам да играем със свалени карти (както е видно и тук). Обикновено това е в мой ущърб.

"Относно девойката - времето ще покаже. Тоест ще чакаш да видиш какво тя ще реши и дали ще направи крачката вместо теб, тъй като ти си твърде нерешителен, защото все още не знаеш искаш ли я , или не, но ако сама ти се натисне няма да откажеш. " - Не. Просто това да не се вкарвам в очаквания ме освобождава. Ето това на Бадрик "Затова приеми нещата,че са загубени както сега и спри да влагаш каквато и да е енергия към нея." се получава . Не ми пука особено дали ще е тази мацка или някоя друга. Не знам дали ще стане.Утре може да ми стане абсолютно безинтересна и да я игнорирам. Една жена стане ли ми безинтересна дори и сексът с нея не ме влече.

"Само, дето аз не си падам по такова развитие "в началото ще видим имаме ли нещо общо, защото аз си търся само нещо сериозно". Това на мен го казваш, но на нея каза ли го? Как трябва да се развият отношенията според теб? - как трябва да се развият отношенията ни? Какви отношения, момиче? Smiley) Заговарям се с мацка онлайн, изглежда готин човек. Докато е интересно и носи удоволствие общуването ни подържаме контакт, спре ли приключваме контактите. Секс? Да, не планирам да ставам най-добра приятелка. Именно заради прекалените очаквания (секс) на първата среща вместо да се държа нормално се държах като Фройд и се опитвах да я анализирам нон стоп.

Това ли е - В момента се виждам и с друга жена, с която отношенията са ни "не тръгвам с идеята за връзка, но ако видим че ни е хубаво заедно защо пък не...". С нея сме решили, че сме твърде различни за да сме двойка, но понякога ни е гот. Мисля, че това е по-правилното развитие на отношенията между един мъж и една жена. Това тя ли го реши, или наистина и двамата? Ако тази, с която правите секс сега ти каже - искаш ли да пробваме връзка, ти ще се съгласиш ли с нея? Знаеш ли точно какво искаш и от коя?"  - това е съвсем естествено развитие на ситуацията и решение, което сме взели в открит разговор. Границите бяха поставени в самото начало, а развитието и опознаването само ги затвърдиха. Аз печеля готини свирки, големи цици и сочен задник, но не искам да имам отношения с нея. Просто не ме кефи. Тя също не желае отношения с мен, а само... всъщност не знам кво печели от цялата ситуация хахаха, но явно и нея я устройва.  
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #36 -: Януари 31, 2018, 06:52:10 »

Аз печеля готини свирки, големи цици и сочен задник, но не искам да имам отношения с нея. Просто не ме кефи. Тя също не желае отношения с мен, а само... всъщност не знам кво печели от цялата ситуация хахаха, но явно и нея я устройва.  
Ха-ха, прав си, и аз се чудя тя какво печели - шанс да се упражнява как се правят свирки? Ми то може да се запише на гепиме.ком, където пак ще прави същото, но барем ще ѝ дават и по 50 лева на свирка. Е не знам де, може и 20 да е тарифата, ама все е нещо. Но твоят хуй може би има вкус на шоколад, та мацката се кефи да го прави и просто ей така.

А за тази текущата... не си тръгнал по правилната посока. Колко пъти ще излизаш без да има развитие? Оставяш тя да решава с каква скорост (и дали въобще) се случват нещата.
Не става дума да правиш секс от първата вечер, но поне да има някаква прогресия. Примерно първото излизане - кино. Второто излизане - кис клоуз. Третото излизане - примерно свирка в колата, или натискане с бъркане по гащите... И четвърото - секс. Като "пенис във вагина" секс.
Ако я оставиш тя да определя кое кога, рискуваш да те разиграва мнооого време така с кина, чатове, и глупости.
За следващото виждане предложи "ела у нас". Ако почне да те размотава "аз не съм такава, много бързаш" и т.н. отговори, че напротив, нещата между вас се случват много бавно и ако не ще, нека си търси друг мъж, който няма други варианти и е готов да я чака до безкрай. Разбира се, не буквално с тези думи, а намеквайки, че ти имаш и други варианти. Добре е наистина да имаш, и доколкото чета при теб е така.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #37 -: Януари 31, 2018, 12:25:15 »

Според мен е до свикването, Стоун. Като си спомня колко се стягаше в началото докато се отпусне и да започне да се кефи... Цъка си на нещо сигурно, познато и комфортно докато си намери нещо сериозно. Сигурен съм, че си търси някой тип за сериозна връзка. Не питам и не искам да знам.

За тая текущата - ясно ми е че не водя аз. Още на първата среща опитах кино - явно не я бях предразположил и не отвърна. И сега пак така - нито се дърпа, нито отвръща. Някаква, като ощипана. Закачам я по ръката, погалвам я, придърпвам - не се дърпа, но не отвръща. После се дърпам аз, тогава започва да ме разпитва - какво, защо, как. Ясно ми е, че не я натискам достатъчно и ако го караме така ще има развитие някъде към август.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1363

Профил
« Отговор #38 -: Януари 31, 2018, 18:24:54 »

Що не пробваш да влезеш при нея, докато пикае? Не се ебавам. След това мисля, че ще е доста по-отпусната с каквото и да е - "е, седяхме да си говорим докато пикаех, голям праз, че сега ръката му е на бедрото ми." Естествено, трябва да издебнеш правилния момент. Аз съм го правил, работи си. Smiley
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #39 -: Януари 31, 2018, 21:10:07 »

камофлаж, не казвам да  правите секс, но може да се прегръщате или целувате. Първо казваше, че всеки път, когато си се опитвал да подхванеш нещо сексуално, тя се е дърпала, а сега разбирам, че  Още на първата среща опитах кино - явно не я бях предразположил и не отвърна. И сега пак така - нито се дърпа, нито отвръща. Някаква, като ощипана. Закачам я по ръката, погалвам я, придърпвам - не се дърпа, но не отвръща. Не очаквай да ти отвръща, особено ако е срамежлива или се прави на такава. Създай романтична обстановка, говорете си за по-лични неща, прегръщай я често, след една-друга среща може и да се целувате, и постепенно тя ще свикне с теб, и ще се сближите. Не само тя, но и ти ми се струваш доста по-отпуснат от в началото, но все още не достатъчно. Особено ако тя е срамежлива е важно ти да си уверен в себе си, спокоен и да действаш, защото ако ти се притесняваш, и тя чувства притеснението ти и започва още повече да се колебае. Иначе ако беше отракана нямаше да има проблем - тя можеше да те свали, вместо ти нея.
Активен

Опра Уинфри
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #40 -: Февруари 01, 2018, 01:14:13 »

Създай романтична обстановка, говорете си за по-лични неща, прегръщай я често, след една-друга среща може и да се целувате
А след някой и друг месец, може даже и да се понаебат, ама не повече от 5 мин, с 2 презерватива, в мисионерската, без орална за когото и да е, и накрая той трябва да отиде да се изпразни сам в кенефа, за всеки случай.
Сори много, ама ако е такава консерва, само си представи за всяко едно друго нещо, което ти се поиска, какви увертюри ще се налагат (ако ти издържат нервите де). Да му отвръща на контакта да чака няколко срещи, за целувка да чака поне 2 седмици срещи всеки ден, после за секс 2-3 месеца, за свирка 6 месеца, за втора свирка 1 година, а за анален след брака, когато 2те деца заминат в университет в друг град....евентуално.
Кофти мацки, ама нали искахте да сте силни и независими? Ами не става хем да има свободия, хем да си стискате краката (както на времето са правили), защото ако вие ги стискате, някоя друга ще си ги отвори. И хич няма да е по-тъпа, скучна или лоша от вас. Smiley
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #41 -: Февруари 01, 2018, 06:57:14 »

Що не пробваш да влезеш при нея, докато пикае? Не се ебавам. След това мисля, че ще е доста по-отпусната с каквото и да е - "е, седяхме да си говорим докато пикаех, голям праз, че сега ръката му е на бедрото ми." Естествено, трябва да издебнеш правилния момент. Аз съм го правил, работи си. Smiley
Браво бе, играч! Това там в бара ли, дето половината мацки ги снимаш в кенефа пред огледалото?
Смуут! Обикновено ти давам по 1 реп като кажеш нещо умно, но сега ще седя у форума половин час, за да мога да ти дам още 1.
Това според мен е много яко.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #42 -: Февруари 01, 2018, 10:08:19 »

Хахаха.. а, ако я хвана да ачка направо да й го пъхвам в устата, като излезе? Smiley)) Разсмя ме. Вярно ли си го правил това? Не й ли секна струята?

Честно да ти кажа малкоголямочовече не съм сигурен, че тази девойка с нещо е заслужила цялата тази занимавка и време. Не мисля да създавам обстановки, свещи, вечери, балдахини и прочие. Съгласен съм, че има жени, които биха заслужили по-специално отношение и инвестиция, но тя с нищо не го е показала. Иначе - да. Далеч по-отпуснат съм и то е главно защото не ми пука вече дали ще стане нещо или не. Не мисля да променям държанието при евентуална нова среща. Може би просто ще бъда малко по-нахален.

Създай романтична обстановка, говорете си за по-лични неща, прегръщай я често, след една-друга среща може и да се целувате
А след някой и друг месец, може даже и да се понаебат, ама не повече от 5 мин, с 2 презерватива, в мисионерската, без орална за когото и да е, и накрая той трябва да отиде да се изпразни сам в кенефа, за всеки случай.
Сори много, ама ако е такава консерва, само си представи за всяко едно друго нещо, което ти се поиска, какви увертюри ще се налагат (ако ти издържат нервите де). Да му отвръща на контакта да чака няколко срещи, за целувка да чака поне 2 седмици срещи всеки ден, после за секс 2-3 месеца, за свирка 6 месеца, за втора свирка 1 година, а за анален след брака, когато 2те деца заминат в университет в друг град....евентуално.
Кофти мацки, ама нали искахте да сте силни и независими? Ами не става хем да има свободия, хем да си стискате краката (както на времето са правили), защото ако вие ги стискате, някоя друга ще си ги отвори. И хич няма да е по-тъпа, скучна или лоша от вас. Smiley

Да..общо взето или скоро ще се натиснем или ще ми омръзне да си говорим за нещата от живота.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #43 -: Февруари 01, 2018, 14:17:19 »

Хахаха.. а, ако я хвана да ачка направо да й го пъхвам в устата, като излезе? Smiley)) Разсмя ме. Вярно ли си го правил това? Не й ли секна струята?
Ся като каза, на една повече не й се обадих след 1то ебане, защото казваше "ачка". Не си спомням от къде беше, ама много ме дразнеше и яко cringe-а като я чуя/видя тази дума. Smiley
Секва им се струята, почват да пискат, ама аз гледам да дърдоря нещо. Примерно разговорът е прекъснал защото й се е доходило. Аз влизам след нея и почвам "абе за тва нещо, аз си мисля, че ако еди какво си еди що си", и се правя все едно сме си на масата. Те като видят, че няма да си тръгна, пък и не могат да станат със свалени гащи да ме изгонят, по някое време се отказват, изслушват ме, и тогава излизам да ги оставя да си свършат работата. Ама така де, помага за създаване на рапорт, комфорт, и всичките останали орт-и.
Активен

малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #44 -: Февруари 01, 2018, 21:48:38 »

камофлаж, не ти пука за нея, защото тя е действащата, тя организира срещите ви, къде ще ходите, какво ще пратие, не ти се сърди, идва винаги на срещите ти, не говори за други мъже, иначе щеше да споделиш тук, дори и не ти се дърпа, когато се опитваш да я прегръщаш или не зная какво правиш. Ако беше друга досега първо нямаше толкова време да се занимава с теб, второ нямаш да ти идва на срещите, щеше да ти отказва някой път или щеше да закъснява, щеше да ти говори за други мъже, а ти сега нямаш конкуренция, сякаш ти е в кърпа вързана, и следователно нямаш привличане към нея. Не те провокира, не си говорите за секс, не те дразни с нищо, всичко е прекалено лесно, само дето не ти се натиска  за секс. Затова ти нямаш интерес и ти е все тая.
Активен

Опра Уинфри
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: