Tyxo.bg counter първа среща fail, дали да продължавам?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 05:46:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: първа среща fail, дали да продължавам?  (Прочетена 4056 пъти)
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #15 -: Януари 15, 2018, 21:58:45 »

Здравейте. Благодаря на всички взели отношение по темата. БТВ очевидно бъркам терминологията, но не това е страшното. По-лошото е, че на моменти съвсем ми липсва това, което наричаш социална динамика. Влизам в двете крайности. Или й давам прекалено много "валидация" (пак ваш термин, но него го разбирам) или тотално губя интерес и се държа твърде студено и "сухарско".
Джъст, за някои неща си прав. Да, мацката беше объркана. В бара липсата на енергия определено ме направи да изглеждам отпуснат и неебателен. Витаех и бях разсеян. Може би прекалено много анализирам какво е трябвало да направя. Със сигурност ще опитам поне още веднъж.
Бадрик, да. Опитвам да предвидя и направя план за всичко. Трудно се нося по течението. Ако трябва да съм искрен съм интроверт. Понякога забивам прекалено много в главата си и както каза това пречи. Анализирам прекалено много. Затова и бирата и баровете. Принципно 2 бири ме карат да се отпусна.  Имам достатъчно чар, а и съм добър събеседник, но най-много съм си интроверт. Рядко успявам да се изключа и да не анализирам. Иначе мацката е нот а биг дийл. Не би била голяма трагедия ако нищо не се получи.
малъкголямчовек - интерес имам, дотолкова доколкото мога да имам интерес към непозната жена. Не съм влюбен, не ми пърхат пеперуди, но момичето ми е интересно определено. За другата мадама- да драми има там, но не съм влюбен в нея.

Крабе,ясно че трябва от всичко по малко. Просто не съм доволен от начина по който го направих.
Активен
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #16 -: Януари 15, 2018, 22:45:27 »

Камофлаж, според мене те е страх. Държиш се по начин, по който можеш да отблъснеш жена, и това го правиш нарочно, подсъзнателно. Много анализираш. Според мен се държиш дръпнато, стегнато, срамежливо, пасивно, не "неебателно" (трябва да се потрудиш, за да ме спечелиш, защото аз се харесвам, аз се ценя, ще се държа както на мен ми харесва, няма да се съобразя всичко с теб, не защото не ме привличаш, а защото преди всичко най-много обичам себе си, но ако трябва ще се съобразя с теб, ще те заведем на пица да хапнем, защото не искам да ти е гадно, и да се чувстваш зле, искам да ти е добре в моята компания, защото ако бях на твоето място и на мен щеше да ми е хубаво да се съобразиш с мен. Не ме е страх от това, че ще те послушам за избора на заведение или някой път за нещо друго, защото зная, че ако ти прекрачиш границата и започнеш да се държиш нахално аз ще мога да реагирам на момента, ще ти кажа, че аз не позволявам лошо отношение към мен, не позволявам да ми се качват на главата). Камофлаж, отпусни се. Когато се притесняваш не можеш да мислиш и започваш да правиш глупости. Винаги е така. Няма нищо страшно. Спомни си за най-лошия момент в живота ти - примерно предал ти е приятел, отрязали са те по най-гадния начин, подиграли са ти се или нещо друго. И след това анализирай - какво се случи след това - дълго време ти беше гадно, но след това се оправи и продължи напред, защото няма как, живогта продължава. А това време, което си се самосъжалявал, как го разбираш сега - като пропиляно време? Всеки път си спомняй за най-лошите си моменти и си спомняй как си се самосъжалявал и се питай - на мен харесва ли ми да се държа така, харесва ми ли да се самосъжалявам, това помогнало ли ми е с нещо, харесва ли ми как изглеждам отстрани - депресиран, отчаян, интроверт, неенергичен, пасивен, нуждаещ се от одобрението на другите. Аз ако бях жена щях ли да се харесам? Знам, че не те познавам добре, но ти правя прекалено задълбочен анализ. Може да кажеш, че някои неща не се отнасят за теб, но аз ти ги казвам тези неща нарочно. Помисли си над тях. Успех!
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 107

Профил
« Отговор #17 -: Януари 16, 2018, 03:04:00 »

Цитат
Опитвам да предвидя и направя план за всичко. Трудно се нося по течението. Ако трябва да съм искрен съм интроверт. Понякога забивам прекалено много в главата си и както каза това пречи. Анализирам прекалено много. Затова и бирата и баровете. Принципно 2 бири ме карат да се отпусна.  Имам достатъчно чар, а и съм добър събеседник, но най-много съм си интроверт. Рядко успявам да се изключа и да не анализирам.

Започни да медитираш.Това помага да излезеш от главата си.Когато си интроверт имаш нужда от повече време за да влезеш в емоционално състояние за разговори.Нещо което ще ти помогне е да се обадиш на човек с когото можеш да говориш абсолютно свободно.Стреми се в този разговор да изразяваш вътрешното си състояние напълно!Без излишни филтри,както се чувстваш моментно!Изразяваш мислите си на глас.Един вид изразяваш  същноста си без да виждаш реални последствия,а това води до много по-комфортно състояние.Сякаш притапяваш анализите ,защото имаш по-силна вяра,че това което ти хрумва е правнилно без илишно мислене.
От самият разговор напипваш правният ритъм за  вербален контакт.Разликата между това да си екстроверт и интроверт е времето необходимо  да влезеш в тези състояния.
 Алкохола ти дава сходно усещане заради притапяването на мисленето ти,но в дългосрочен аспект ти вреди доста ако разчиташ на него...
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #18 -: Януари 16, 2018, 10:26:47 »

Ами явно много хора грешат тогава тази терминология и на всякъде слушаме как да бягаме от рапорта, да го чупим, но очевидно чупенето е само начин за създаването след това на още повече рапорт, а рапортът е една от най-важните съставки на успешния край.

Само малко странно е следната фраза - момичето трябва да се стреми към рапорта, а ти да го дадеш.

Ами не е ли най-правилно и двамата да се стремите към рапорт - тоест момичето ако ти е интересно, искаш да разбереш точно какъв човек стои срещу теб, би трябвало и ти да искаш рапорт. А ако не ти е интересен човека отсреща - защо изобщо се занимаваш?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #19 -: Януари 16, 2018, 15:34:27 »

Ами явно много хора грешат тогава тази терминология и на всякъде слушаме как да бягаме от рапорта, да го чупим, но очевидно чупенето е само начин за създаването след това на още повече рапорт, а рапортът е една от най-важните съставки на успешния край.

Само малко странно е следната фраза - момичето трябва да се стреми към рапорта, а ти да го дадеш.

Ами не е ли най-правилно и двамата да се стремите към рапорт - тоест момичето ако ти е интересно, искаш да разбереш точно какъв човек стои срещу теб, би трябвало и ти да искаш рапорт. А ако не ти е интересен човека отсреща - защо изобщо се занимаваш?
Не. В по-голямата част от случаите (над 90%), момичетата няма да търсят рапорт с теб през цялото време на свалката. Тъй като нямат причина. Идеята е да можеш да приемаш и да се справяш в динамика съставена от двете среди. Без да те напряга прекалено.
Визирам случаите в които играта стартира от нулата. Тоест подхождаш абсолютно непознати (дейгейм, нощна, нетгейм). В старта особенно, няма как да очакваш, че момичетата ще търсят рапорт с теб, понеже си никой. И не те познават. Дори да говорят с теб, да са весели, и да се забавляват, това не означава, че се стремят към рапорт. Тъй като им даваш някаква валидация и си привлякъл интереса им. За да се стремят към рапорт, динамиката трябва да се разгърне, и то по правилния за целта начин.
Там влиза горното за което писах. Ако само ти се стремиш към рапорт, те няма да имат стимул, тъй като ще идва на готово. И рапорта ще е еднопосочен. Дори няма да постигнеш емоционално ниво с момичето. Ако момичето се стреми към рапорт, тя инвестира. И ако ти откликнеш в даден момент (не е пак еднопосочен), се постига емоционално ниво межу вас.
За това говорим за инвестиции. Става дума за стремежи и усилия. А не кой е платил 5лв сметка. Не, че и това не може да се разгледа като такава, но идеята е доста по-дълбока от материални дреболийки.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Януари 16, 2018, 17:29:24 »

Да, проблемът е да влезна в настроение. Веднъж хвана ли вълната нещата ми спорят. Лошото е, че анализирам прекалено много и рядко изключвам дори и да съм почивка. Това ми помага в работа много и там ме ценят именно заради тези ми качества, но пък уморява понякога.
Явно и това беше проблемът онази вечер. Явно обаче и прекалено анализирам моите действия и започвам да се чудя дали наистина е било толкова зле или прекалявам малко. То затова са и бирите, кафетата и т.н. , които ме енергизират и притъпяват рационалното ми мислене. Пробвах преди години с медитиране - просто седях и се опитвах да не мисля за нищо, ама не се справих май.. Може би е трябвало да му дам повече време? Между другото мацката започна да ме търси да ми пише (да й се чуди човек). Не мисля да започвам отново чат фиеста,а тя е командировка, тъй че гледам да не влизам в прекалено ангажиращи разговори. Ще я изчакам да се върне и ще я изкарам още веднъж.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1363

Профил
« Отговор #21 -: Януари 17, 2018, 00:39:24 »

Само гледай следващия път да не си така. Smiley
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #22 -: Януари 17, 2018, 10:01:13 »

На работата имаме един много добър колега - добър в работата - работиме с бази данни и той кърти - знае всеки спад, пик на данните - като комп е и си личи как обаче е доста зле в игривото поведение - е това е проблем на много хора - добри математици, програмисти, те винаги използват логиката и това им пречи да се пречупят в играта.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Януари 17, 2018, 19:45:30 »

В интерес на истината не съм чак толкова глътнал бастуна, а и девойката не ме гипсира.  Въпросът е аз да не се гипсирам сам, но тоя път не смятам да се натоварвам с очаквания.
Ще драсна като има някакво развитие Smiley
Активен
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Януари 18, 2018, 21:02:33 »

Камофлаж, от прочетеното ми се струва, че ти си се предал предварително. Звучиш така - не полагам много усилия, защото така или иначе нищо няма да се получи. Не избирам жени, които наистина много ме привличат, а такива, които са по-скучновати, за да не ми е после много гадно ако ме отрежат. Ако случайно тя започне да се държи по-интересно и да флиртува с мен, аз започвам да се държа неадекватно и грубо, защото се притеснявам и искам да я отблъсна с поведението си, защото ме е страх, ако тя случайно ме хареса, че няма да знам как да реагирам. Ако след като направя всичко възможно тя да не ме хареса, и тя случайно продължава да упорства, аз си казвам - тази е много напориста, явно е мъжкарана, няма много опции, пък и да хареса точно мен - притеснитлен, интроверт, явно нещо и има - може би и хлопа дъската. Аз даже не я харесвам - като я погледна, даже вече ми се струва не особено красива и забавна. (гроздето е кисело) Изглеждаш ми много пасивен. Както и да е - това са само предположения, може и да не е така.
Активен

"Вярвам, че за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да го видим“
Опра Уинфри
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Профил
« Отговор #25 -: Януари 19, 2018, 22:35:11 »

Между другото мацката започна да ме търси да ми пише (да й се чуди човек). Не мисля да започвам отново чат фиеста,а тя е командировка, тъй че гледам да не влизам в прекалено ангажиращи разговори. Ще я изчакам да се върне и ще я изкарам още веднъж.

Май скоро ще ебеш. Честито! Чил..
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Януари 29, 2018, 10:45:53 »

Само за да приключа темата - нема да го бъде с тая госпожица. Няколко дни докато тя се върне от командировката поддържахме лек чат. По някое и друго съобщение вечер през ден-два. Опитите за вкарване на леко по-пикантно или сексуално настроение удряха на камък. После аз изкарах един хубав грип и нещата се проточиха. В събота по обяд й писах отново, отговори веднага. Пуснах й оферта за един бар за неделя. Отговорът дойде вечерта и беше за нещо съвсем различно - искаше да види едно мое интервю и ме пита за линк (това откъде го измисли не знам. Бях го споменал преди 2 седмици сигурно), като на офертата ми не отговори нищо. Мислех да й пиша  - "в неделя еди кой си бар, ако искаш пиши", като да отсвиря тия глупости за интервюто и т.н. и да дам опция за два отговора - да или не,ама изобщо отебах и не съм писал повече нищо. Нещо много се проточиха нещата и вместо да е забавно става досадно. Явно се изгуби интереса тия 2-3 седмици, в които я единия не може, я другия.
Активен
малкиятголямчовек
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Януари 29, 2018, 22:49:46 »

камофлаж, тя води във вашите взаимоотношения, тя решава какво ще правите и кога.
Опитите за вкарване на леко по-пикантно или сексуално настроение удряха на камък. - как започваш да създаваш сексуално привличане? Какво означава дърпа се, как ти отговаря? Нищо не разбирам, не си дал никакъв разговор?
 Пуснах й оферта за един бар за неделя. Отговорът дойде вечерта и беше за нещо съвсем различно - искаше да види едно мое интервю и ме пита за линк (това откъде го измисли не знам. Бях го споменал преди 2 седмици сигурно), като на офертата ми не отговори нищо. - явно според теб трябва да отидете задължително на бар, не може другаде! А тя помни какво сте си писали отпреди две седмици, тове е опит за показване на интерес към теб, защо не се закачи за това?
Мислех да й пиша  - "в неделя еди кой си бар, ако искаш пиши" - тя не иска да ходите на бар. Според мен трябваше да и пишеш в неделя и да и дадеш някоя интересна оферта, както за теб, така и за нея, на която не може да откаже. Какви са и интересите не зная - какво знаеш за нея, какво обича да прави?
Активен

Опра Уинфри
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1363

Профил
« Отговор #28 -: Януари 30, 2018, 01:46:55 »

Пуснах й оферта за един бар за неделя. Отговорът дойде вечерта и беше за нещо съвсем различно - искаше да види едно мое интервю и ме пита за линк (това откъде го измисли не знам. Бях го споменал преди 2 седмици сигурно), като на офертата ми не отговори нищо. - явно според теб трябва да отидете задължително на бар, не може другаде! А тя помни какво сте си писали отпреди две седмици, тове е опит за показване на интерес към теб, защо не се закачи за това?
Хубаво де, дори и да е така (евентуално. Не знаем, само предлагаш), не смяташ ли, че е бая малоумно, да те питат за среща и ти тотално да игнорираш това, все едно не говорят на теб, и да върнеш лафа с нещо абсолютно несвързано с темата? Когато някой/я ми го направи това на мен, аз си мисля "ок, явно този човек смята, че само каквото него го интересува е важно, независимо от това аз какво говоря, найс....фък офф тогава". Е, сигурно не бих казал "фък офф" директно, ама ще seen-на и до там. Ако се сети какво е осрала, сети се.

Ти какво би си помислила, ако примерно, ние сме колеги, ти ми пишеш "ей, айде да излезем утре в парка", и аз ти отговоря "абе ти защо реши да дойдеш на тази работа?", без да адресирам въпроса ти? Ако обърнем ролите, малко ме съмнява, че ще го интерпретираш като интерес.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 107

Профил
« Отговор #29 -: Януари 30, 2018, 01:59:29 »

camouflage,понеже ми се е случвало нещо подобно ще ти дам няколко идеи,но трябва да спреш да правиш някои неща!Като привличането и към теб рязко е спаднало няма смисъл да пробваш с офертички за среща,а ти дори скачаш с барове.А с тези чатове от куртоазия допълнително подсилваш това усещане.Получава се една неприятна енергия с която тя ще те свърза.Спри рязко с тези неща.Спри да и обръщаш по-специално внимание,но не да го даваш все едно умишлено я избягаваш.Нещата са станали доссадни защото  ти не се наслаждаваш на закачката ви....
Стремиш ли се обаче умишлено към това поведение,няма да се получи.Затова приеми нещата,че са загубени както сега и спри да влагаш каквато и да е енергия към нея.Като мислиш за мацки,се постарай по никакъв начин тези мисли да не се свързват с нея.Тиндъри,нови  запознанства това онова,активизирай се там.Това от към майндсет.
  Ясно е,че от такава ситуация за да върнеш привличането,трябва да сте двамата в интимна атмосфера,но трябва да раздробиш този процес на бебешки стъпки.Ако изпълниш по-горните неща,ще и станеш една идея по-симпатичен.Няколко дни не обелвай почти дума с нея.Постепенно пускай по някой лаф,шегички,но дотам.Без оферти за каквото и да било.Избягвай теми за работа,секвай такива опити и обръщай към разговор за по-приятни неща.Когато мине време и усетиш напредък,дребна оферта.''Ела да пием по един чай за 10-15 минути''Кратка офертичка като период на време и неангажиращо.Ако има енергия в разговора ви там,оферта за джаги,билярд,боулинг, или нещо по-екшън и не носещо тежест на среща''Аз и ти'' е добре като вариант.
Като цяло такъв тип срещи са добре за теб,докато с опита изчезне спичането.След това  продължаваш с тихо място,удобно за разговор ще се чувстваш доста по-разчупен от прекараното време заедно.И виж като цяло мястото не е от значение и за мен не е правилен майндсет да търсиш ранг с него,но ако офертираш отново един и същ човек за абсолютно същото както предния път,сигнализира за ограничерно мислене,a когато предната среща не е минала добре,сходното място само ще и навява неприятното усещане което е изпитала преди това.Избирай места където се чувстваш наистина приятно.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  

Отиди на: