Tyxo.bg counter Да продължавам ли да се занимавам?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2018, 02:17:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Да продължавам ли да се занимавам?  (Прочетена 1162 пъти)
mesmerize
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« -: Януари 20, 2018, 18:18:17 »

Привет пичове,
накратко: харесахме се с една мацка (познваме се отдавна), която е бивша на мой приятел (и двамата сме на 30). Съвсем случайно стана заигравката в дискотеката ... та като се видяхме вече по така ... и решихме простсо да не избързваме с някои неща, защото и тя се притесняваше как щял да реагира оня и тн. (лично на мен не ми пукаше).
Та това беше преди месец и нещо, а през това време - натискане ама яко .... звъня й - излизме си натискане и тн. говорим си някакви мръсотии. Не ми позволя, обаче, да ескалирам .... просто не ми даде. Колкото и да се опитвах за секс и тн. каза ми - "вие мъжете трябва да поемате малко отговорности" (това изобщо не го разбрах).
Излязохме онази вечер и я попитах кво правим? - а тя ми отговори - нали се разбрахме, съответно аз пак я попитах - кажи ми кво правим, а нейният отговор: - просто в момента не съм готова за връзка, не че излизам и се виждам с други мъже, но просто. Естествено оттогава не ми е писала и тн...
Ясна ми е цялата работа, че ме държи като резерва, може би, но аз няма да го играя на изчакващ и тн.
Има ли смисъл да се занимавам с нея още или да играя на друго място?
Активен

Петър Костадинов
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1182

Профил
« Отговор #1 -: Януари 20, 2018, 18:35:05 »

Наистина ли не можеш и сам да си отговориш, или пишеш само за да ти потвърдим това, което е повече от ясно?
Заеби този случай, но ако ти самият, като мъж на 30, не можеш да вземеш подобно решение сам за себе си, това говори много лошо за теб.
И ако трябва да съм честен, това, че пишеш тази тема, е пряко свързано с качествата ти, които са те довели до конкретната ситуация.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 718

Профил
« Отговор #2 -: Януари 20, 2018, 18:51:57 »

Дали да се занимаваш още не знам, прекалено малко информация си дал и в нея личат сериозни пропуски в играта и фрейма като цяло. Погледни си само първото изречение, казваш, че е бивша на твой приятел(да играеш мацки на твои фр-та и да поставяш едно пуси над приятелството и над сериозните отношения показва само слабост и липса на опции), след това го наричаш "оня" и казваш, че не ти е пукало. Супер. Само че няма как да очакваш някой друг да те уважава, ако ти самият не уважаваш себе си и другите хора. Мацката, също е възможно да е усетила тези пропуски в ценностната ти система и зависимостта ти от нейния секс, който поставяш над всичко и всеки.

Второ тотално й влизаш във фрейма. Погледни само противоречието: казва ти, че "трябва да поемаш повече отговорност", ти се чудиш за какво става въпрос и два реда по-надолу цитираш как я питаш "кажи какво правим ?". Ето това е, за което се чудиш. Чакаш я тя да реши, тя да определи как ще се развият отношенията. Прехвърляш й отговорността, оставяш я от страната на избиращия и оценяващия.

Трето липсва ти тотално играта далеч. Само я натискаш - ескалации, натискане, искане за секс. Липсва ти дърпането, оставянето да инвестира, да прояви интерес. Сега я чакаш тя да ти пише(най-вероятно напразно), а трябваше така да си си изиграл картите, че тя да те чака кога ще й пишеш.

Помисли само как би могъл да си изиграеш ситуацията. Поставяш я на второ място. Казваш й "палиш ме.. готина си, но не очаквай толкова лесно да загърбя приятелството, изчакай да се уточня с фр-то и пак ще говорим Wink". Оставяш я няколко дни на изчакване без да я търсиш. Междувременно може да говориш с фр-то и да му обясниш ситуацията. Едва ли ще има нещо против, ако са скъсали отдавна. Въпросът е за протокола да уточниш ситуацията. След това звъниш на мацката: "имам нещо да говоря с теб, хайде да се видим не е за по телефона". Виждате се и й казваш, че си се разбрал и вече може да е само твоя.

Виждаш ли разликите ? Запазваш си приятелството, играеш от страната на избора, определяш й правилата, с коректни отношения си с всички страни, всички са хепи, а ти си победител. Но за да стане това първо трябва да имаш стабилна ценностна система и второ да не си толкова зависим от секса и от нейните реакции. А в случая най-много да загубиш и мацката и приятеля.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 735

Профил
« Отговор #3 -: Януари 21, 2018, 02:28:35 »

Здравей,

И да продължаваш, резултата не би бил положителен. Не е налице нужната емоция, липсва нужната в случая активност от твоя страна, оставяш я тя да определя накъде отиват отношенията Ви. Това е натоварващо за нея.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
mesmerize
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #4 -: Януари 21, 2018, 08:41:49 »

Разбрах благодаря
Активен

Петър Костадинов
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3541

Профил
« Отговор #5 -: Януари 22, 2018, 07:27:09 »

Излязохме онази вечер и я попитах кво правим? - а тя ми отговори - нали се разбрахме, съответно аз пак я попитах - кажи ми кво правим, а нейният отговор: - просто в момента не съм готова за връзка
Е ти мъж ли си, че друг човек ще ти казва кво да правиш?
Ако се включат Берсерка или бтв - ще кажат, че мъжът трябва да каже какво и двамата ще правят.
Аз съм либерален и мисля, че всеки индивидуален човек сам си решава какво да прави, а ако ги кефи и двамата могат да го правят заедно.
Но ти вече... жената да кажела вие какво да правите двамата.
Ами брат ми, нищо чудно, че не ти е пуснала.
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« Отговор #6 -: Януари 22, 2018, 10:51:01 »

Я чакайте малко-много прибързани съвети според мен. Какъв му е бил тоя приятел-голям, просто обща компания......или приятел нек,ъв си там. След това-просто ей така си я е харесал мацката за чукане или го кефи за връзка, все пак е вече на 30 г. и защо да подминава и да се отказва.
Тук в една тема, ако не се лъжа Слеъра даде точно пример, как някакви пичове били на някакъв купон или нещо си там и определени момчета приятели си харесали и набелязали определени момичета. И съвета бе, няма това онова-заплюл съм си я бил, не съм си я бил заплюл. Всеки се мята на която му е кеф и каквото стане-да няма сърдити. Ами то не е ли същото и в случая-ако например голям мой приятел знам, че много харесва някоя мацка, а мен примерно само ме кефи да я наеба, та ако и се мятам, няма ли да съм контра на приятеля си само заради едно пуси, както се изразихте. Какво като в темата авторът казва, че с приятеля му мацката били гаджета-за мен е същото. Даже когато не са, а френда много я харесва, ще го понесе по-кофти, от колкото ако вече са се разделили и реално не чувстват нищо един към друг. Не знаем как е в конкретната ситуация, може на приятелят на автора да не му пука за нея.
Всеки по различен начин възприема нещата-някои са на мнение, че за любов се убива ..............а вие как не било редно, щото приятелят щял да се разсърди. Не, че подкрепям тази теза, но просто е факт, че има хора, които и война ще сътворят за жена без да им мигне окото, само и само да я имат.
Приятелството е нещо относително-този човек, за когото си жертвал щастието си /не само заради жени/, утре може да ти забие нож в гърба. Ясно е, че е рано да се говори за връзки, за някакво бъдеще с мадамата и т.н. и да се окаже, че само си е развалил приятелството за едно ебане. Но може и нещата да са далеч по-други.

Мойто мнение е да действа, ако жената наистина яко го кефи и не е само за едното чукане. Не му я е отмъкнал докато са били във връзка все пак. Защото и такива случаи знам, даже с мои близки познати...........обаче сега си живеят супер щастливо, деца, финансов просперитет и т.н. и т.н. и т.н. и вече отдавна е забравено, ама онзи навремето бил му приятел, ама това онова.
Активен
jayjayhaha
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #7 -: Януари 23, 2018, 02:18:04 »

Не знам как ги виждате тези работи, но при определено условие не важи приятелството. А то е :
-Ако не ти е сакън дружка на свой риск действаш.
Има и друго условие, което елиминира дори и добър приятел. А то е :
- Ако наистина я желаеш действаш.

В края на краищата, докато си жив всеки един ден е твой ден. Ти си  най-ценен за себе си. Живееш за твоя живот не за чужд. В този свят човека на когото можеш да разчиташ на 100% си ти самия. Преценяш ползи и минуси, и  правиш рационално решение, това е в кратък вид .
Както е казал един тарикат на име Хенри  "няма вечни приятели има вечни интереси"

Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3541

Профил
« Отговор #8 -: Януари 23, 2018, 06:55:01 »

просто ей така си я е харесал мацката за чукане или го кефи за връзка
Ама няма такива работи, бе баце - още не съм я наебал, а ме кефи за връзка? Ами ако нещо не ти хареса как се ебе? Ами ако ѝ мирише путката? Ами ако излезе нещо крив характер, само да мърмори и да ти опява в къщи (не че повечето не са такива като влезнат у вас един път, де)?
Това е много голяма заблуда и не знам защо толкова много хора я правят - брей, тази е свястно момиче, тя е сериозна, тя не е за ебане, а за връзка, "тя не е като другите"тм.
Това води или до нийдинес, или направо до онеитис, а в най-добрия случай до загубено време и напразни надежди.
Ти първо я наеби, походи малко с нея, после отвреме-навреме да остава да спи у вас, после за цял уикенд, после идете заедно на почивка една седмица да видите ще се изтърпите ли или ще трябва да ходиш на Нареченски бани после да си лекуваш нервите, и така лека-полека чак след месеци, поне 6, можеш да решиш харесва ли ти за връзка, не ти ли харесва.
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« Отговор #9 -: Януари 23, 2018, 09:17:41 »

Стоун, спор няма-така е. Ама каквото и да си говорим, при много от мъжете не се получават така нещата. Говоря за първоначалната нагласа спрямо определена мацка. Това, че може впоследствие да не ти хареса нещо в нея, е отделен въпрос. Ето аз например съм чувствал жените по различен начин /то не съм само аз/-към една например не изпитвам нищо, освен да я пердаша като най-долна курва и да си задоволя нагона така, както ми е кеф. Към друга обаче може да изпитвам нещо повече-да кажем познавам я като човек, харесвам я физически, допада ми в много отношения и т.н. Не, че и тя няма да го отнесе както си трябва, но самата изначална настройка е друга. Може после "курвата" да се окаже, че е много повече момиче за теб, от колкото другата.
Да не говорим пък след брак какво е - не мое го познаеш човека  Grin
Активен
Dash
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #10 -: Януари 26, 2018, 02:40:27 »

Два думи .. отговора ти се крие във въпроса ! ТЯ ТИ КАЗВА ЧЕ НЕ Е ГОТОВА ! Не е казала не искам , а не сега ... ква резерва ако не се вижда с други ? Без да те ангажирам покани я някъде да хапнете мохабет и приятна компания , и изобщо спри да и говориш за връзки секс и бля бля ... ако си изиграеш добре картите всичко ще стане от самосебе си.
Активен
cionflipp
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 77

Профил
« Отговор #11 -: Януари 26, 2018, 12:51:27 »

Ясна ми е цялата работа, че ме държи като резерва, може би, но аз няма да го играя на изчакващ и тн.
Има ли смисъл да се занимавам с нея още или да играя на друго място?

Първо сам си отговаряш, след това задаваш безсмислен въпрос...
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: