Tyxo.bg counter Пикап в тиндър
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2018, 03:24:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пикап в тиндър  (Прочетена 4974 пъти)
The_Doctor
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 62

Профил
« Отговор #15 -: Януари 27, 2018, 08:22:19 »

Ще се включа и аз в темата. Нов си в тази среда. В никакъв случай не го приемай като заяждане или подигравка. Нормално е след като си новобранец, да не ти е ясно. Чети форума и играй на улицата и/или нощна по заведенията. Онлайн геймът го прави само като имаш някаква пролука от свободно време, докато си вкъщи, по работа и т.н. и нямаш възможност да излезеш. Много пишеш. Специална била, невероятна била, късметлия си бил. Тя те шитва за кирилицата и ти реагираш направо със заяждане, че като се срещнете ще се види кой колко умствен багаж има. Карай го по на майтап, с по една-две реплики. Като не отговаря, минаваш на следващата и това е. Аз от по-малко от година почнах да ползвам тиндър. От години съм в играта, но изключително рядко бях правил онлайн гейм. Правя го само по нощни смени като нямам работа и не съм заспал, като отида до тоалетна или нещо като лежа в нас. Ако не успея с 10-тина изречения да създам интерес, забелязвам, че започва едно боксуване на място и просто няма смисъл повече да се пише. От както играя онлайн направих 6-7 клоуза. Но тъй като имам дълги периоди, в които не мога да излизам или по-точно не, че  не мога, а съм малко неорганизиран, усещам как съм загубил форма за истинската игра. Така че, тези клоузове не ги отчитам като някакъв голям успех. Изводът е, че трябва да играеш навън. После и онлайн играта ще ти е по-лесна. Успех! Smiley
Активен

camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #16 -: Януари 29, 2018, 10:51:40 »

По принцип един познат прави следния номер, който според мен не е лош - чака мацката да му пише първа след мач в Тиндър.

Да това отнема от визията за мъжа като много активен, но определено тя като пише първа, това директно става инвестиция от нейна страна.

Предполагам така естествено изпуска доста мацки, ама това не му е проблем.

И в 90% от случаите мацките не пишат или тези, които пишат на живо се оказват ужас. Иначе да - после става далеч по-лесно, въпреки че често опънъра е "Smiley" или "здрасти" . Пак ти изплюват топката в твоето поле и натам си чупи главата. И аз гледам първата реплика да е нещо емоционално и закачащо. Ако отсреща разберат и продължат супер, ако ли не - за чий ми е да се занимавам със сухарки.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Публикации: 1368

Профил
« Отговор #17 -: Януари 29, 2018, 14:35:51 »

И аз гледам първата реплика да е нещо емоционално и закачащо. Ако отсреща разберат и продължат супер, ако ли не - за чий ми е да се занимавам със сухарки.
Директно, кратко и ясно. В началото като почнах с тиндъра нещо се опитвах да ги геймя, но бързо разбрах, че в това няма смисъл и е загуба на време. Това какви снимки имаш има доста по-голяма тежест, всъщност това е най-важното нещо. Въобще колкото и да ги геймиш, ако имаш тъпи селфита просто няма да ти обърнат вниамние. Simple as that.
Сега остава да сравним кой колко ебе на средно от тиндър, че да знаем кого да слушаме. Smiley
coinflip, ти преди време каза, че като си си качил по-разголени снимки повече мачове си почнал да събираш. Ама не каза, дали тези мачове са се превърнали, в последствие, и в клоузове, или са си останали само на мач.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #18 -: Януари 30, 2018, 17:25:57 »

В тоя тиндър ако сте под 26-7 години, без никаква физика, по-добре не си губете времето... Ако пък сте 27-28-29 поддържани, ама физически нали, не оскубани вежди, брада на черта и модерната прическа ще имате доста за ебан. Както и да почнете тая с/у вас, ако ви хареса ще се разбере от само себе си. Има много които не отговарят, ама има и много неначесани. А това да чакаш жена там да ти пише при положение, че имат хиляди съвпадения и всеки почва със здравей как си, забравете!
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #19 -: Януари 30, 2018, 17:29:29 »

В тоя тиндър ако сте под 26-7 години, без никаква физика, по-добре не си губете времето... Ако пък сте 27-28-29 поддържани, ама физически нали, не оскубани вежди, брада на черта и модерната прическа ще имате доста за ебан.

На 99% си прав.  Smiley
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Януари 30, 2018, 22:38:37 »

И аз гледам първата реплика да е нещо емоционално и закачащо. Ако отсреща разберат и продължат супер, ако ли не - за чий ми е да се занимавам със сухарки.
Директно, кратко и ясно. В началото като почнах с тиндъра нещо се опитвах да ги геймя, но бързо разбрах, че в това няма смисъл и е загуба на време. Това какви снимки имаш има доста по-голяма тежест, всъщност това е най-важното нещо. Въобще колкото и да ги геймиш, ако имаш тъпи селфита просто няма да ти обърнат вниамние. Simple as that.
Сега остава да сравним кой колко ебе на средно от тиндър, че да знаем кого да слушаме. Smiley
coinflip, ти преди време каза, че като си си качил по-разголени снимки повече мачове си почнал да събираш. Ама не каза, дали тези мачове са се превърнали, в последствие, и в клоузове, или са си останали само на мач.
Кой колко ебе или кой колко успява да изведе на среща? Щото нещата са различни и това дали ще ебеш тая дето си я извел не зависи от снимките. Аз например нямам никакъв проблем да изкарам почти 50% от мачовете, които си навия на пръста, но на живо се държа като мушкато и съответно колко ще еба е доста спорен въпрос. Ако и на живо можех да се отпусна и да се държа както и онлайн.. ми много голям щеше да е процентът. А реално е : ако имам 50 мача, затварям 20 най-интвфесни (според написаното в профила и снимките). От тия 20 ако си дам зор без проблем мога да изведа 8-9. Тук уговорката е, че наистина си давам зор, а не започвам да ги пробвам докъде ще ми търпят простотията. От тия 8-9 ще чукам 2 и половина. Та така погледнато процентът е нисък, но трябва да се вземе предвид, че както е видно и от други теми често на живо се о*ирам.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Януари 30, 2018, 22:44:18 »

В тоя тиндър ако сте под 26-7 години, без никаква физика, по-добре не си губете времето... Ако пък сте 27-28-29 поддържани, ама физически нали, не оскубани вежди, брада на черта и модерната прическа ще имате доста за ебан. Както и да почнете тая с/у вас, ако ви хареса ще се разбере от само себе си. Има много които не отговарят, ама има и много неначесани. А това да чакаш жена там да ти пише при положение, че имат хиляди съвпадения и всеки почва със здравей как си, забравете!

Едното няма нищо общо с другото. Над 27-28-29  съм с леко шкембе, нямам снимки на коли и скъпи дрехи. Никакви снимки на мускулите, които нямам. Изглеждам добре, но нищо кой знае какво и въпреки това онлайн без кой знае колко проблеми "забивам" мацки, които за мен са 8ци. Да впечатлиш жена онлайн е лесно. След това да я изведеш също. На мен ми е трудно да я закарам от заведението до леглото. Та изобщо не съм съгласен, че ти трябва кой знае каква визия. Трябва да се продадеш добре, което си е 80% лъжа и реклама Smiley)
Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Януари 31, 2018, 00:26:12 »

Едното няма нищо общо с другото. Над 27-28-29  съм с леко шкембе, нямам снимки на коли и скъпи дрехи. Никакви снимки на мускулите, които нямам. Изглеждам добре, но нищо кой знае какво и въпреки това онлайн без кой знае колко проблеми "забивам" мацки, които за мен са 8ци. Да впечатлиш жена онлайн е лесно. След това да я изведеш също. На мен ми е трудно да я закарам от заведението до леглото. Та изобщо не съм съгласен, че ти трябва кой знае каква визия. Трябва да се продадеш добре, което си е 80% лъжа и реклама Smiley)

Е то зависи и в какво се целиш. Моята категория е до 67кг. Тия в тежката ги оставям за Кубрат Пулев.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Януари 31, 2018, 00:47:44 »

Да бе, аз на среща с кантара ходя и окажат ли се 68 ги връщам. Естествено че говорим за мацки, които кефят визуално, но и тия Мегсита дето не можеш да им видиш носа от джуките нещо не ме впечатляват.
Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Януари 31, 2018, 01:21:32 »

Да бе, аз на среща с кантара ходя и окажат ли се 68 ги връщам. Естествено че говорим за мацки, които кефят визуално, но и тия Мегсита дето не можеш да им видиш носа от джуките нещо не ме впечатляват.

Е нормално нали си около 30-те, те повечето са такива. Ако си около 30-така, не изглеждаш като клошар и не си прекалено претенциозен, спокойно всеки месец можеш да вадиш по 1-2 различни, особено в София. Те на тия им се ебе 2 не виждат. Имах случка с една на 42 тръгна да ми обяснява, че съм твърде циничен и сериозна връзка искала, хахаах внимавайте че и много изпаднали има с какви ли не ментални проблеми...
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #25 -: Януари 31, 2018, 08:21:31 »

Е нормално нали си около 30-те, те повечето са такива. Ако си около 30-така, не изглеждаш като клошар и не си прекалено претенциозен, спокойно всеки месец можеш да вадиш по 1-2 различни, особено в София. Те на тия им се ебе 2 не виждат. Имах случка с една на 42 тръгна да ми обяснява, че съм твърде циничен и сериозна връзка искала, хахаах внимавайте че и много изпаднали има с какви ли не ментални проблеми...

То и на улицата често се срещат такива с ментални проблеми.  Embarrassed Няма как, случва се да попаднеш на такова жиУотно и после... Sad
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 01, 2018, 15:53:28 »

Пффф... миналата година да съм излизал с 25 и някъде към 15-16 съм ги клоузвал от първа до трета среща. ~60% успевамост, айде да не прекалявам, че няма да ми повярват! Като с две от момичета имах връзки по 3 месеца и през това време, докато съм бил с тях не съм се занимавал с други. Иначе снимките са ми - някакво селфи от фитнеса, на Санторини с приятели, 7-те Рилски езера(shirtless разбира се) и как правя handstand на някаква пейка  Embarrassed Общо взето това показва, че имам интересен живот и  не съм някакъв лузър, който си седи само вкъщи, макар че през 90% от времето точно това правя хахахахахаха
Но сега като си погледна чатовете май не съм толкова лаконичен, колкото се изкарах. Особено с тия сухарките разбрах, че съм им давал вайб "елате ми курви" с тия shirtless снимки. Така че е по-добре с тях да вкараш някъв рапорт и няколко леки шеги, колкото да видят, че не си задник, а свясно момче.
Ама понякога и кратък рапорт не можеш, защото ти отговрят с по 1 дума Cheesy Ето тук един чат за пример как действам с тия.
Аз: здравей
Тя: здравей
Аз: как си
Тя: добре, а ти
Аз: и аз, хайде да се видим
Тя: днес съм заета, ******, а и хайде първо да се опознаем
Аз: какво правиш през свободното време, с какво се забавляваш
Тя: амии уча основно и ходя на фитнес, следвам медицина и ми е доста нанагорно и се налага постоянство Smiley
Аз: каква музика слушаш (Знам, знам! Много банални въпроси задавам Cheesy)
Тя: Всякаква
Аз: добре и кога ще се видим (старата песен на нов глас Cheesy)
Тя: амиии първо да потръгне разговора, иначе няма да се видим
Аз: той разговора е малко еднопосочен, така че май няма да се видим
Тя: защо да е еднопосочен?
Аз: отговори си сама
Тя: Вярно е, че само ти задаваш въпросите, прощавай. Не е нарочно, не използвам това приложение толкова, просто. Искаш ли да си пишем във ФБ?
Тая е клоузах Smiley Иначе това не винаги сработва, така както е написано, защото понякога въобще не отговарят.

Сигурно съм щял да имам доста повече клоузове и срещи, ако през повечето време не простеех като идиот, но мен така или иначе не ме интересува много крайния резултат. Случвало ми се е да си давам телефона на приятели и те да им пишат страшни дебилщини Cheesy нещо от рода на "искам да ме чукаш със страп-он", "много ме кефиш, искам да ти слагам щипки на срамните устни и зърната и да ти пускам ток", "there are 38 species of cats and they will be 37 after I slay your pussy", "искам да ми седнеш на лицето". Лятото така една е нафулдихме с простотии, но въпреки това се съгласи да излезе с мен! Ходихме в Южен Парк, пихме бира, пушихме малко билка, абе като цяло застояхме се едни 4-5 часа, доста флиртове и закачки. Тя ми вика, че прахосмукачката и била развалена, а аз "еми аз ще ти оправя прахосмукачката бе, няма проблеми", а тя "че ти какво разбираш от оправяне на прахосмукачки", аз "Всичко, дааже съм си взел отверката". В един момент и казах "Ела" и правя жест с ръцете, леко е дръпнах с ръка и тя се сгуши в мен, натискахме се. Същата вечер, след като отидохме в тях пушихме още малко, тя влезе да се изкъпе, а аз изпих още една бира и заспах на дивана. През ноща си спомням, че бях станал да се изпикая и след това бях легнал на леглото при нея да я гушкам и да и стискам малките цицки! На другата сутрин в 7 и се налагаше да тръгне на работа, така че секс с нея имаше на втората среща. И да малко ме нахрани, че бях заспал така Cheesy Ама кво да правя...

Също така директните предложения за секс не работят, поне при мен са сработвали само 2 от мнооого пъти, защото ми се случвало да вляза и да напиша на 30 момичета "хайде да се видим и да се изчукаме". С две думи, ако искате резултати не постъпвайте като мен! хахах
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: