Tyxo.bg counter Какви аромати използвате и харесат ли се те на дамите ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2018, 02:22:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какви аромати използвате и харесат ли се те на дамите ?  (Прочетена 1141 пъти)
Posleden
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Януари 30, 2018, 07:53:20 »

Въпреки че, последно време забелязвам тенденция масово да се използват натурални аромати породени от нередовна грижа за личната хигиена искам да попитам кои са любимите ви парфюми и доволни ли сте от тези които ползвате в момента, като аромат и дълготрайност.

Нека започна с последните три които използвах аз:
3. Bulgari Pour Homme
2. Paco Rabanne 1 Million. Този си е класика пследните години, дълготраен и много готин аромат.
1. Paco Rabanne Invictus. Значи инвиктуса ми стана любим а и не само на мен. Като цяло нямало е мацка с която съм се гушкал и да не отбележи че и харесава парфюмът ми. Ароматът е морски. Единствно като минус мога да кажа е, че като трайност е по-малка от 1Million.

Сега искам да изпробвам нещо ново. Моля споделете вашите предпочитания.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1182

Профил
« Отговор #1 -: Януари 30, 2018, 13:55:42 »

Mont Blanc Legend. Мен не ме интересуват особено парфюми, ползвам квото има, или пък просто се къпя. С второто гледам да не прекалявам.
Но за този конкретно, забелязах, че доста жени ми правят положителни коментари...даже и някои мъже ме разпитват, така че сигурно бива.
Иначе аз си харесвам простичкия Diesel, един такъв с плат върху шишето.

Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Ако не го извадиш, няма да ебеш. — stone

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2018, 13:10:46 »

3-ти закон на Нютон- Разчиташ ли на аромати "да се харесаш" на "дамите", "няма да се харесаш" на "дамите".
Активен
jayjayhaha
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2018, 19:27:27 »

Solo loewe platinum пръска дълготраен и всички го харесват
 Armani Aqua Di Gio не ми е любим на жените им харесва пръскам се чат пат
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 898

Профил
« Отговор #4 -: Март 08, 2018, 20:29:01 »

EGOISTE Chanel

Спрян е от производство. Много трудно се намира, ако има изостанал в някой склад. Още се намират имитации, използвам тях.

Имам сантименти към тази тиня, за пръв път ми го подари жена много близка до сърцето ми, от тогава не съм използвал друг. Побърква ме тоя смрад.
Дали има харесва на другите, през двата хуя и половина ми е. Ако не им харесва, значи трябва да лекуват обонянието си.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Yavkata96
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #5 -: Март 13, 2018, 12:04:35 »

По принцип не ползвам парфюми, но за някви редки случаи - Tom Ford Out Wood, кучките го харесват, но ще го намерите за 250-300 лв 50 мл. Инче и 1 Million-ът става, като няма кинти :Д
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: