Tyxo.bg counter Върна се при бившия
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 15, 2018, 19:48:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Върна се при бившия  (Прочетена 5279 пъти)
TopGear
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Февруари 07, 2018, 12:55:51 »

Здравейте,имам една история,която искам да споделя,да потърся грешките в себе си ,да ги преодолея,за да не ги правя за напред.Темата е дълга,така че ако не сте от хората,които имат търпение ,не я разглеждайте!

Малко увод:

Срещнах едно момиче ,колежка(работим на едно място),което имаше приятел(живяла 1 година с него).Тя е на 20 ,аз на 25.Всичко започна след като почна на работа(от около преди 3 месеца),виждах ,че има приятел,но си казах,искам я ! Започнах леки бъзици,закачки,без никаква тежка ескалация,само леки докосвания придружени с шегички.Тя отвръщаше ,забавлявахме се.На няколко пъти пробвах различни причини за да излезем някъде.Не се получи 1рвия,2рия,3тия път...Не се отказах,продължих!
Стана така ,че онзи е виждал,че си пишем (а ние си пишехме дори и през късните часове).Последвали са караници и т.н.,докато не дойде един момент ,в който тя искаше да излезем след поредната им караница.Изведох я с колата,говорихме си,смеехме се ,казвах и как тя трябва да си живее и прави това което иска,а не някой да я подтиска постоянно.Тя от нейна страна ми споделяше ,че винаги без причина (Дали>?)онзи и създавал проблеми,накарай я да махне повечето мъже от месенджър ,никъде не излизали заедно,от работа в вкъщи и така всеки ден.Викам и хайде в нас,да пием по едно вино!Нави се,отидохме,забавлявахме се ,слушахме музика,бъзици и ескалация,целувки,докосвания.Не тя не ми пусна,но остана при мен ! Продължихме на работа както до сега,забавлявахме се.Дойде момент ,в който отново се беше скарала с онзи,отново излязохме!Този път стигнах до край,отново остана за през ноща.Дойде момент нещата станаха по сложни ,някой ни видял в колата,тя започна да го лъже,къде е била и т.н,дотогава ,в който един ден каза аз си събирам багажа ,махам се ! Еха,зарадвах се ,ми ела при мен ! И отидох и взех багажа и го прибрах в нас!
Дойде при мен,2 дена стоя и на 3-тия:  

" Аз трябва да се прибирам" ??

Викам какво ? Искаш отново да си като в клетка,да те унижават и да не те оценяват?(през целият период според нейните думи,онзи  я ревнувал,карал я да се чуства като боклук.Псувал я без причини,надрусвал се е и тн.)

"Трябва да се прибера"

Ами добре,искам да си с мен,искам да си усмихната,и да се чустваш добре.Не ,аз не искам да си за 1-вечер с мен ,искам те за постоянно!Сигурна ли си ,че искаш да се върнеш пак там ?

И отново и върнах багажа....Не се мина много време (3-4 дена),през които тя каза,че нещата не са се променили и окончателно искала да се махне.Аз глупака отново и взех багажа...

Сигурна ли си ? Аз съм сигурен искам да си при мен !
"Да,сигурна съм,писна ми да ме третират като боклук и да не ме оценяват!"

Заживяхме ,заедно,до преди 2-3 дена.Месец и половина ,време през което не и е липсвало нищо.Винаги я изкарвах,забавлявахме се,полов контакт всеки ден,гушкане,усмивки,абе постарахсе да и покажа веселата част от живота.Не съм я ограничавал,нито казвал какво да прави.Запознах я с наще,смених ергенската квартира с по хубава и голяма,само и само тя да се чуства добре.Показах и ,че може да бъде оценена,че тя не е боклук и не се налага да бъде!Дадох всичко от себе си.Последните дни тя се държеше леко различно,не даваше от себе си както преди,не чуствах това което аз давам ,да го получавам!Един ден стоим си и изведнъж някво съобщение,докато си цътка тя на телефона.Интуицията ми никога не ме лъгала,усъмних се и и викам я да вида.Тя се впрегна,видях го .Викам и давай,давай да вида.И какво Huh? През половината период докато е била с мен,си е писала с онзи,може и да си е звъняла ,може и да са се виждали ,няма как да знам ...

На ден 10 смс-а от оня: върне се обичам те,другият: ти си боклук не ме заслужаваш,съжелявам за всичко което съм ти дал и т.н.Опитах се да и обесня ,че е направила правилният избор и не бива да съжелява,че се опитават да я манипулират и т.н.Уж ме разбра и му блокира номера.Казаах и да приклиочи веднъж за винаги с това и да продължим напред всякаш не се е случвало!Съгласи се с мен и продължихме.Минаха се 10 дена отново шибаната ми интуиция се обади.Отново разбрах ,че се е чувала с него докато е била при мен ,а предният ден като съм заминал на работа е отишла при него!Някоя я видял като мижка да се оглежда и да влиза в входа му!Викам добре,като се прибера ще видя дали ще ме излъжи.Измислих си оправдание за да се прибера ,че уж съм забравил нещо.

Излага ме бе мамкаму!!! Попитах я ,защо ме лъже,защо след като си обещахме ,че преклиочваме всичко и започваме на чисто ,тя го прави.Незнаела ,била свикнала с него,имала чуства още(и към мен имала иначе,щяла да си тръгне по рано),всичко станало така набързо,искала да се прибера,не била решила.Къде ще се прибираш бе??Ти живееш с мен момиче,какво  ти стана......2-3 дена агония,докато накрая и събрах багажа и и казах ,че ако тя излезе от тук повече няма връщане,ще съжелява и ще си чупи главата!Последва се отново агония в реване от нейна страна,"аз не искам да те лъжа,ти заслужаваш повече"...Ти си усмихнат,със желание за живот и енергия,а той е обраното на теб по спокоен,не му се излиза,стои му е се вкъщи ..... оправдания !

Викнах и такси и казах -" Аз ти взех багажа ,но не няма да съм толкова глупав отново да ти го върна,обикнах те ,аз ти ме се изплио в лицето!"

Да ,вързах се мамкаму,обихнах я,правих всичко за да се чуства оценена и щастлива.И какво получих? Може би защотото е на 20 и незнае какво иска,може би защото аз бях глупака и дадох повече от колкото е заслужавала? Незнам ,сега отново работим заедно и незнам как да се държа,показах чуствата си ,не мога да я гледам без да искам да я прегърна ...Егати турският сериал стана ! А отначало беше забавно и бяхме щастливи!

Опитах се след 2-3 дена да си я върна ,казвах и ,че не и там мястото,че взема грешното решение и ,че щом след 1 година живеене с него ,човек не се променя,отново ще бъде подтискана и нещастна,но без файда..(противоречих на себе си,след като и казах,че няма връщане назад )

Тя каза, че не иска да я търся повече,че е взела решение да остане при него.(ДАЛИ?) Всички ми казваха едно и също,не я търси повече,остави я ,тя ще разбере,че прави грешка,ти даде всичко за нея ,а тя ти е* майката,но не ги послушах,до момента в който тя ми каза да не я търся и не искала да има повече проблеми.Това е ...спрях ,виждам я как състоянието и беше както преди-начумерена,без самочуствие,без усмивка на лицето ,а докато беше при мен ,беше обратното на това!

Ем това е приятели,дълга лекция ви изнесох ,но това беше момиче ,което възприех на серизно ,в което се влиобих и исках да имам бъдеще с него.Дали грешката е била в мен,или в нея ,дали няма акъла все още и беше достатъчно глупава да я излъжат отново и да  не ме оцени ,не знам!Може би ме е използвала,да се разведри и да види хубавата страна на живота,след толкова мъки с онзи и сега след като се оспокои отново се върна и навря ,там в л*йната от ,които я бях отървал. Бях свикнал да нямам такива сериозни отношения и изведнъж ги имах,изгубих и ги и отново си върнах старият начин на живот.Ще го преодолея ,от ден на ден ставам по добре,просто ТЪПО Е !
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Публикации: 1321

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2018, 15:08:05 »

Ха, еми брат, той си я знае, че е курве, затова я държи на къса каишка. Ти какво, мислише си, че го прави за спорта ли? Smiley Е, виж я, че само да се поскарат, и тая тича по къщите на други, пък ти говориш как я бил подтискал, как я ограничавал, как била в тинята...стига глупости. 
Някво курве се събрало с някъв психар. Хубаво са се намерили, нека си седят по-далеч от нас нормалните хора. Да не те бърка. Нищо не си изпуснал, гарантирам ти. Ще срещнеш къде, къде по-адекватни пички. Smiley
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 926

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 07, 2018, 15:09:10 »

Голяма драма, голяма голям сериал.
Че си допуснал генерални грешки през цялото време, спор няма. Че ти липсва опит също. Че чак е комична ситуацията също. Че ти се реве - предполагам. Но хубавото знаеш ли какво е? Всеки е имал подобни моменти, в които се е самозабравял. Допускал е грешки и недостойно поведение. Хубавото на подобни моменти е, че са много силни (или поне така ги преживяваме - силно). Опита от тях рефлектира и ти отваря очите. Това е най-ценния опит, защото достига до там където е необходимо за да остави отпечатък.
Така че, честито.  Smiley
Пък и за нас е забавно.

А грешките на които трябва да обърнеш внимание, започват още от самото начало, минават през нагасата ти. Към теб и момичето. И стигат до цялостното ти отношение, желания и т.н. Като ти подхождаш с абсолютна слепота към всичко. Наивно.

Първо. Запознаваш се с няква обвързана шматка. Кефи те искаш да я праскаш. До тук всичко супер. Но вместо да го правиш, ти почваш да си играеш на романси.
Тя веднага почва да те залива с кочините, как е недооценена, подтисната, и я мачкат за нищо. Само защото си пише с други мъже, горката и и държат сметки. Хаха. Тези изповеди в 90% от случайте са лъжи, пълен булшит, и най-често си ги предизвикват сами. Това трябва да го знаеш по дефолт. А ти им се връзваш.
В 10% са истина. Но там пък, не трябва да те интересуват. Или поне до много късен етап в отношенията.
Демек 100% следва да са ти през патката.

После следва. Тя се изнася и идва при тебе?
Що за булшит. Познаваш я от някой месец. Имате заигравка от няколко дни. Единственото което знаеш за нея е, че манипулира бившия си, върти го с тебе, и се изкарва жертва от цялата работа. А ти вместо да си я чукаш профилактично, и да оставиш гадостите в неговата къща, си ги прибираш у вас, че и квартири сменяш за принцесата.
После следва очакваното. Тя се държи както се очаква. Почва се едно ходене напред назад. Да върти тебе с бившия (понеже явно възможностите и, и избора и от мъже се ограничава до двама, при това наивни и неопитни). Хващаш комуникациите и с него, и ги приемаш едва ли не за нормални и допустими. Напълно никакъв контрол и отношение, а тя в абсолютна свобода.
Тук ключова роля изиграват много неща. Както прибързаното ти решение, поведението ти в къщи. Но и най-вече самата ти нагласа към нея диктува всичко останало.

А нагласата ти е да компенсираш, да я спечелиш и да и дадеш всичко което той не и е давал. Свобода, разбиране, толеранс. Голяма грешка. И то многослойна. От една страна се нагласяш с цел да я спечелиш (хиперинвестираш и си реактивен спрямо нея), от друга я поставяш над себе си, от трета прецакваш както самата си преценка към ситуациите, така и самата си игра и действия (отношението от твоя страна минава през тази призма). За това и си толерантен, към малоумни действия, пренебрегваш се спрямо нея и т.н.

А, ако се разчетеш из форума. Или си успявал да създадеш много силно привличане от момиче към себе си, ще разбереш, че трябва да е обратното.

Също е грешка и розовите очила които си сложил и си имал очаквания към нея (със сигурност по-различни от развилите се). А това се дължи на горните неща. Те са те заслепявали.
Ако си следил динамиката, отношенията, детайлите и всички знаци, си щял да се досетиш.
Именно това е хубавото на подобни случки. Учат те да възприемаш действителността и да и въздействаш. Вместо да се самозаблуждаваш като момиченце, да си наивен и лесно манипулиран - от околните и от самия себе си. И нищо не може да те научи така силно, както преминаването през подобни ситуации.

Сега те съветвам, да си анализираш хубаво грешките и да продължаваш към следващата авантюра. От тази си извлякал максимума. И имаш нужда, както да се разсееш, така и от нов опит.

Успехи
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 212

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2018, 18:29:37 »

Аз ще кажа, че се радвам, че ти се е случило това, и че те е насрала. За пореден път се убеждавам, че има Кой да гледа. Кой си ти да се месиш в чужди връзки, да казваш кой не става, кой не я заслужава, кой я подтиска и кой как трябва да живее и да се държи с някой. И преди съм го казвал тук и пак ще го кажа, изключително путкинско според мен е да сваляш жена, която виждаш, че има някакви проблеми с приятеля си, или мъжа си. На мен не ми се е случвало да бъда в такава позиция и благодаря за това, но ако излизам сериозно с някоя жена и се появи някой като теб, ще го разбия. Защото по начина по който си я свалял,  не е мъжко. Не си я свалил, защото си пич, мъжкар, с харизма и т.н., а си видял къде е емоционално нестабилна и си я ударил там, като си опитал да бъдеш милото момче, найс боя, който привтеля й не е.  Как беше, давах й това, което не получава...глупости. И тя бързо те е усетила и за това те е разкарала, усетила е, че не си нейчъръл, а подлизурка... Съжалявам, че ти говоря така не е лично, но осъждам действията ти...Дано разбираш какво казвам..
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 07, 2018, 19:14:18 »

Аз ще кажа, че се радвам, че ти се е случило това, и че те е насрала. За пореден път се убеждавам, че има Кой да гледа. Кой си ти да се месиш в чужди връзки, да казваш кой не става, кой не я заслужава, кой я подтиска и кой как трябва да живее и да се държи с някой. И преди съм го казвал тук и пак ще го кажа, изключително путкинско според мен е да сваляш жена, която виждаш, че има някакви проблеми с приятеля си, или мъжа си. На мен не ми се е случвало да бъда в такава позиция и благодаря за това, но ако излизам сериозно с някоя жена и се появи някой като теб, ще го разбия. Защото по начина по който си я свалял,  не е мъжко. Не си я свалил, защото си пич, мъжкар, с харизма и т.н., а си видял къде е емоционално нестабилна и си я ударил там, като си опитал да бъдеш милото момче, найс боя, който привтеля й не е.  Как беше, давах й това, което не получава...глупости. И тя бързо те е усетила и за това те е разкарала, усетила е, че не си нейчъръл, а подлизурка... Съжалявам, че ти говоря така не е лично, но осъждам действията ти...Дано разбираш какво казвам..

Абе то по тая логика дай да чукаме само тия прецаканите, защото момиче над 20 години, което няма гадже или е малоумно или за нищо не става или тъкмо излиза от връзка!
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 212

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2018, 19:45:30 »

Цитат
Абе то по тая логика дай да чукаме само тия прецаканите, защото момиче над 20 години, което няма гадже или е малоумно или за нищо не става или тъкмо излиза от връзка!

Да бе, знам какви ебачи сте...Гледам ви историите.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 07, 2018, 20:12:11 »

Роялът бая лично го прие, усещам.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 07, 2018, 22:18:33 »

На мен ми се е случвало точно това. Понеже се карахме с една моя бивша един пикльо, който можех да смажа с 1 шамар по такъв мазен начин я отмъкна. Е, аз обаче не агресирах и след около 2 седмици мацката се опита да се върне, но аз я отрязах. Колкото и онзи е виновен, толкова е и тя.
И за мен не е мъжко да крадеш момичето на някого другиго, но има и такива и ако тръгна да ги разбивам всички дай направо да почна да млатя всеки на улицата?
Ако наистина момичето се върже на някого така да си заминава. Така мисля.

Роялът бая лично го прие, усещам.

Прав е да го приеме така... Просто се вкарва и в чуждите обувки.
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
rekojeht
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 07, 2018, 22:37:08 »

Ми че те всичките слейъри, илияновци и берсерки тук редовно са казвали, че готините мацки обикновено или трябва да ги отмъкнеш от някого или да ги нацелиш в кратките моменти, когато са сами.

За теб не е мъжко да крадеш момичета, за мен пък не е мъжко да обвиняваш някой, че е бил на точното място, в точния момент, и за наличието на конфликт на интереси (както и това, че си се хванал с някаква неориентирана курва).
По-"мъжко" (не обичам да позлвам такива изрази) е да си кажеш "брех, нещо се издъних тук, тая ме обърка, пък гледай я ква тъпа пача излезе, нищо, следващия път ще си знам отдалече".

Тва е много странен поглед над ситуацията - "да ти я отмъкне". Тя да не е колело, че да ти я отмъкнат. Никой не може да ти я "отмъкне". Просто тя в един момент иска да прави нещо с някой друг. Ти кво да не мислиш, че с тази още щяхте да сте заедно, ако не е бил тоя? Smiley

И я кажи, като го "смажеш с един шамар", кво ще стане? Твоята ще бъде от-ебана ли? Ще те види какъв си силен и мощен алфа и ще се върне ли? Самият ти начин на мислене издава АДСКА слабост. Сила, би демонстрирал, ако си кажеш "ем, тая явно не става за връзка, каквато аз искам, ще си я поплющя, ако имам възможност още, ама като цяло да се оправя".
Активен

CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 07, 2018, 22:47:09 »

Ми че те всичките слейъри, илияновци и берсерки тук редовно са казвали, че готините мацки обикновено или трябва да ги отмъкнеш от някого или да ги нацелиш в кратките моменти, когато са сами.

За теб не е мъжко да крадеш момичета, за мен пък не е мъжко да обвиняваш някой, че е бил на точното място, в точния момент, и за наличието на конфликт на интереси (както и това, че си се хванал с някаква неориентирана курва).
По-"мъжко" (не обичам да позлвам такива изрази) е да си кажеш "брех, нещо се издъних тук, тая ме обърка, пък гледай я ква тъпа пача излезе, нищо, следващия път ще си знам отдалече".

Тва е много странен поглед над ситуацията - "да ти я отмъкне". Тя да не е колело, че да ти я отмъкнат. Никой не може да ти я "отмъкне". Просто тя в един момент иска да прави нещо с някой друг. Ти кво да не мислиш, че с тази още щяхте да сте заедно, ако не е бил тоя? Smiley

И я кажи, като го "смажеш с един шамар", кво ще стане? Твоята ще бъде от-ебана ли? Ще те види какъв си силен и мощен алфа и ще се върне ли? Самият ти начин на мислене издава АДСКА слабост. Сила, би демонстрирал, ако си кажеш "ем, тая явно не става за връзка, каквато аз искам, ще си я поплющя, ако имам възможност още, ама като цяло да се оправя".

Интересно Rekojeht. Наистина доста добре си погледнал ситуацията.

Под "отмъкне" имах в предвид да знае, че е във връзка и да я натяга.

И ако си беше направил труда да прочетеш целия ми коментар, можеше и да разбереш, че като цяло съм против агресията и използвах това "Пикльо на един шамар живот"(грубо цитирано), за да го опиша.  

Въпреки, че ме солиш и опитваш да ме провокираш, аз оценявам труда ти да напишеш толкова дълъг коментар.  Smiley
Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 07, 2018, 22:54:49 »

Никой не те соли. Това за слабостта си е просто констатиране. Идеята е, следната - не можеш да контролираш другите, можеш да контролираш само себе си. Съответно, най-добрият ход е да поемаш вината за подобни случаи върху себе си. В 99.999999% от такива ситуации, е имало знаци по-рано, но пичът е бил заслепен (авторът е чудесен пример). Толкова ли е трудно да кажеш "еми, осрах, следващия път по-добре ще се справя"? Явно да.

И все пак не отговори - мислиш ли, че щяхте да сте още заедно, ако не ти я беше "отмъкнал"? Разбирам, че нарочно го заобиколи, защото ако си отговориш честно, цялата ти теза пропада. Това да можеш чистосърдечно да си признаеш грешките демонстрира повече увереност от всичко друго. Сам се сещай какво демонстрират неискреността и шикалкавенето.

Въпреки, че ме солиш и опитваш да ме провокираш, аз оценявам труда ти да напишеш толкова дълъг коментар.  Smiley
Отновно неискреност и пасивна агресия.
Активен

CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 07, 2018, 23:43:30 »

Никой не те соли. Това за слабостта си е просто констатиране. Идеята е, следната - не можеш да контролираш другите, можеш да контролираш само себе си. Съответно, най-добрият ход е да поемаш вината за подобни случаи върху себе си. В 99.999999% от такива ситуации, е имало знаци по-рано, но пичът е бил заслепен (авторът е чудесен пример). Толкова ли е трудно да кажеш "еми, осрах, следващия път по-добре ще се справя"? Явно да.

И все пак не отговори - мислиш ли, че щяхте да сте още заедно, ако не ти я беше "отмъкнал"? Разбирам, че нарочно го заобиколи, защото ако си отговориш честно, цялата ти теза пропада. Това да можеш чистосърдечно да си признаеш грешките демонстрира повече увереност от всичко друго. Сам се сещай какво демонстрират неискреността и шикалкавенето.

Въпреки, че ме солиш и опитваш да ме провокираш, аз оценявам труда ти да напишеш толкова дълъг коментар.  Smiley
Отновно неискреност и пасивна агресия.

Не, не смятам, че щяхме да сме заедно. Доволен?
Ако ти е интересно ще ти напиша на лично и защо.

Но за едно нещо си напълно в грешка. Наистина оценявам, че използваш от времето си, за да напишеш коментар и да заформиш дискусия между нас.
 Smiley
Ако ме познаваше щеше да знаеш, че много рядко проявявам агресия(дори пасивна), освен когато играех някои компютърни игри преди време.

Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 08, 2018, 00:17:12 »

Хубаво, в грешка съм. Така или иначе нямаше как да знам, просто проверявах дали ще си застанеш зад думите. Направи го, няма да го оспорвам. Smiley
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #13 -: Февруари 08, 2018, 10:39:35 »

Явно не му пускат напоследък и сега е във фаза колегата.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 104

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 08, 2018, 11:38:29 »

Цитат
Публикувана от: Royal

Братле това мислене е супер слабо!Никой не е длъжен да се съобразява с теб,че да не сваля приятелката ти(освен роднини и близки приятели)Това не е нещо което можеш да контролираш,но пък е супер лесно да реагираш на него и то с агресия.С физическа саморазправа ще си патиш много в повечето ситуации.По-лошото е,че винаги когато приятелката ти е яка ще е сваляна навсякъде.Излизаш ли с качествено момиче,тя ще те вижда като нещо повече от по-голямата част от  мъжете.Реагираш ли от това,че некви натегачи и се пробват,оставяш впечатление,че се съмняваш в себе си и се притесняваш,че някой друг ще и даде нещо което ти не можеш.Освен това зараждаш адски много паранои и развиваш чувсто за собственост което адски отблъскващо.С такъв майндсет стойностно момиче,абсурд да задържиш!От личен опит ти го казвам.
 Ако приятелката ти е нещастна с теб по една или друга причина,нормално да иска да премахне тази негативна енергия с нещо ново.Ако в такъв момент някой я спипа и изчука.Мислене като горното ще ти пречи да погледнеш адекватно на нещата.Вместо да извлечеш поуки,къде сбърка в отношението си към нея и от къде са се появили тези липси във връзката ви,за да има смисъл от опита от изживяната раздяла.Ти ще си афектиран и ще набедиш нея за ''Курва'' а него за ''Тъпак който ще смачкаш''.От друга страна при леки дрязги и скандали в една стабилна връзка,градена с години,трудно ще се появи някой от нищото и ще наебе жена с пич до нея.Изневерят ли ти,значи отдавна са се виждали проблемите преди това да се случи,а щом не са взети мерки,трябва да се вгледаш първо в себе си!
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: