Tyxo.bg counter НГ и доза късмет
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 22, 2018, 04:35:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Силата не идва от физическия капацитет. Тя идва от неукротимата воля. - Махатма Ганди

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец април 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: НГ и доза късмет  (Прочетена 306 пъти)
TheFrozenKing
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Април 11, 2018, 00:22:05 »

Здравейте, ето малко развитие с един рапорт.

Нещата не са за пример, но пък ми дадоха нова гледна точка.

На Нова година празнувах с близки приятели и някои нови хора. Та запознах се с едно момиче, което е приятелка на една позната. Харесах я още като я видях. Не очаквах нищо този ден, а само гледах да си изкарам добре.

С момичето се запознахме и само си разменихме няколко думи и видях,че е притеснена понеже не познава никого от компанията. Огледах я и прецених,че ще се хвърлям да нападам. Тъй като тя беше притеснена я оставих да се запознае с компанията ми и да се поуспокои. Реших,че няма да и говоря некви глупости и да я притеснявам още толкова. Вместо това само език на тялото и яко агресивно излъчване. През цялото време си пусках музика и си пийвах. Бъзиках се с компанията и бях домакина. Ходехме да пушим на терасата, но там бяхме с други хора и не можех да я изолирам. Канех я да танцуваме, но тя все отказваше и се оправдаваше с некви глупости.

Та след няколко ходения до тераса, за да пушим остахме сами и тя започна да ме разпитва за някви тривиални неща. Посен моабед. След това тя дойде да танцуваме.
До тук 1/3 от работата беше свършена.

Танцуваме двамата, гледам я в очите и постепенно задържах очния контакт за по дълго. Тръгнах да я целувам ,но тя си наведе главата надолу, затова я целунах по челото. После докато лицата ни бяха допрени едно до друго и  я побутвах с нос , но тя все гледаше надолу и я целувах по челото , бузите и врата.
Цяла вечер така си играхме и не даваше повече. Използвах времето, през което пушим да си говорим малко повече и да се поинтересувам от нея.

Дойде 12 ч, демек 2018 ,а аз още не мога да я целуна, направо се изнервих. И всеки път все по агресивно. Накрая пак докато танцувахме бях максимално нервен и накрая я хванах за лицето и я целунах.
След това остатъка от вечерта я изолирвах и се натискахме здравата, но нямаше как да се стигне до повече, дейба и късмета.
Изпратих я до спирката и и взех номера.

На другия ден вечерта и звъня да и говоря някви работи и да и кажа,че ще излизаме през седмицата. Взех и ФБ-ка ,че много ми навъртя сметката за телефон.

И писах и някви общи простотии , повечето забавни неща. И на същия ден си разбрахме да излезем . Срещата беше проста. Няколко часа се разхождахме и висяхме на някоя пейка в парка. Говорехме си за много неща и гледах да направлявам нещата. Имаше целувки , държане за ръце , романтика ли е да го опишеш.

Така се виждахме няколко пъти, докато не направих поредната среща да е близо до нас. С лек финт от нейна страна и казах ,че вкъщи има вино и да отидем там да пием. През времето от заведението до вкъщи се премина през обичайните глупости , дали да не си ходи, кво ще каже на техните, че няма да се прибере за вечеря. Тук доста добре успях да я убедя ,че трябва да дойде вкъщи. Че даже и казах,че няма да се възползвам от нея. Леле така никога до сега не съм лъгал, но исках да видя кво ще стане ако направя всичко наопаки.

Та влизаме в вкъщи и очаквано тя спече много здраво. Пуснах един филм и налях вино , докато се кротне. Все едно ще я колям, а няма да и правя хубави работи. Баси майката.
Накрая започна да се отпуска и започна да ми се натиска. Аз бях мега пасивен. Та даже и казах,че я предопредих ,че няма да се прави нищо повече от натискане. Тая направо откачи и започна да се натиска още повече. Цяла нощ продължи тая игра. Накрая заспах. На сутринта отново се започна, но я възбудих до крайност. При което ме помоли да го направим. Никога не ми се случвало да ми се молят.

Накрая не и давах да припарва и на метър до мен. Беше забавно да я гледам как се мъчи, хаха.
Изпратих я да си ходи. И след няколко срещи дойде вкъщи и го направихме. Та продължихме да се виждаме още 2 месеца. Накрая ми омръзна от нея и от тъпотиите и. И приключих с нея.
Това е, не е най правилното, но ми беше забавно, Има много неща, които бяха излишни , но като се има предвид ,че не го бях топвал от доста време.

//////Не си спомням много от детайлите. Плюс това имам склонност да рискувам ненужно много и подхода ми е някак рисков.

Място за критика винаги има.

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 775

Профил
« Отговор #1 -: Април 11, 2018, 11:08:10 »

Поздравления за успешния клоуз. Имаш две грешки в играта, на които е добре да обърнеш внимание.
Едната е в старта на свалката. Новогодишната вечер. Липсва ти играта далеч. Да я дразниш. Очен контакт, без да предприемаш действия. Да я игнорваш. Идеята е да я предизвикаш да те гони.
Не винаги е необходима, както си видял. Понякога се получава и само с настоятелност. Но не винаги. Добре е да имаш различни варианти.

Другата ти е с риска. Когато ти се е замолила да правите секс. Още вечерта си можел да я клоузиш. И е било добре най-късно на сутринта. Това излишно бавене, често може да ти изгуби сета и следваща среща да нямаш. Или да е непоправимо ледена на нея, и да ти се налага да оправяш нещата със сложни акробатики и да трошиш нерви.

И двете ти грешки са емоционални.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: