Tyxo.bg counter Първи опит
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2018, 03:35:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първи опит  (Прочетена 810 пъти)
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Април 15, 2018, 18:40:45 »

Здравейте,вчера с едно аверче щяхме да излизаме на дискотека. Преди това отидохме до мола да разгледаме какво става и се видяхме с 2 познати. С момиче 1 се познаваме от много време , но не се имахме чак толкова , с момиче 2 се бяхме запознали преди седмица и си бяхме писали малко. Поканиха ни да седнем при тях като бяха те 2те с още 2 момичета, които не познавах и 1 момче ( мязаше на мека китка). Та купихме си за ядене , седнахме да си поговорим,бях пушил и не ми се говорише много Grin , но момиче 1 се занимаваше доста с мен и си викам я да видим какво съм разбрал от pick up-a ,та започнах да и говоря и да и обръщам внимание ,но таргета ми беше момиче 2 , което беше на другия край на масате и я занимаваше хомо палката  Grin. Реших ,че трябва да си спечеля вниманието , а дукато този момент дойде ще си говоря с 1. Та говорихме си пуснах една ръка тук , една там ,тя се оказа ,че е гладна и ми захапа хамбургера в ръцете  Angry. След като вече се наядохме решихме да идем към тоалетните. Там имах възможност да си поговоря с момиче 2 , но зациклих много здраво и нищо не се сетих да кажа. После тръгнахме да излизаме от мола и една част от хората си тръгнаха , останахме аз ,аверчето и момиче 1 . Тръгнахме да я изпращаме ,като по пътя тя не спираше да се закача с мен и да ми стиска ръката , но също така намекваше ,че е в цикъл и реших ,че няма какво да стане и се отказах.

Осъзнавам ,че не съм успял да наяравя нищо и чакам да ми кажете къде са ми грешките.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Профил
« Отговор #1 -: Април 17, 2018, 21:45:46 »

Аз не разбрах по време на цялата тая "интеракция" ти каза ли си 2-3 думи с момиче 2 или само здрасти и чао? Нали тя е таргета. Ок е да говориш с другата, ама имам чувството, че ти тотално си отебал 2 и нищо не си направил през цялото време от страх. Какво очакваше да стане? От законите на пикъпа момиче 2 да види, че си говориш с другата и да почне да ти се натиска ли? За съжаление не стават толкова лесно нещата... Другият път (ако има такъв) подхвърляй бъзици (негове) към 2, ако пак сте в такава голяма компания. Ако сте само 2-мата нещата се променят. Като цяло си прав в извода си, нищо не си направил. Т.е. може и да си направил нещо, но не си описал какво е направила 2 в цялата тая ситуация. 1 ти се кефи, ок. Толкова...
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
BJBlaskovitz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #2 -: Април 18, 2018, 11:38:29 »

Защо не натисна 1 за нещо по интимно
Активен
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #3 -: Април 19, 2018, 15:17:17 »

Ами оказа се ,че съм подбурил ревност в 2,защото вчера ми писа.Говорихме си и събота ще излизаме двамата
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: