Tyxo.bg counter Върна се при бившия
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 22, 2018, 05:01:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Силата не идва от физическия капацитет. Тя идва от неукротимата воля. - Махатма Ганди

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец април 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Върна се при бившия  (Прочетена 3548 пъти)
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 205

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 08, 2018, 14:27:09 »

Говорим за различни неща мен. Естествено, че една хубава жена, постоянно ще бъде сваляна, това не е проблем за мен. Аз за това не говоря, прочети пак какво съм написал. Прави разлика между ревност, за която говориш и това, за което аз съм писал.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
TopGear
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 08, 2018, 17:13:12 »

Всеки си има право на мнение.Каква е развръзката ? Сега ще ви я кажа.От 4 дена вече е при него,от 3 дена по време на работа не съществува за мен .Забавалявам се ,шегувам се с другите хора,пички и т.н без да показвам ,че ме интересува нещо с нея.Само и единствено по работа  разменяме думи.Гледаме и  постоянно ме следи с поглед.А онази вечер онзи,който си я прибра ,я чакаше след работа.Идва ,засичаме се с него и той : Здравей : Е сериозно ли брато ще ме поздравиш ?  Huh? Само го погледнах . Днес се усетих ,че клиочовете ми останаха в нея и бях забравил за тях (още откакто си е тръгнала) ,и казах :

-Виж кво ,като си решила да бъдеш с него върни ми клиочовете.Не ти трябват ,живей си спокойния живот ,при мен нямаше да имаш такъв(колкото и да съм я глезел,аз съм си такъв ,че не мога да стоя на едно място,искам адреналин ,след работа вкъщи или да водя скучен начин на живот,просто не е за мен )

ТЯ: - Не,няма да ти ги дам ! (подсмивка)

-Кво?Как няма да ми ги дадеш.Не са ти нужни повече,давай ги !

ТЯ:-Ами хайде,вземи си ги ,потърси ги !

-Да те претърсвам ли сега ,кво ?

ТЯ:-Ами по принцип не е прилично ,но ако искаш.

-Нали искаше този живот е ,момиче ?

ТЯ:-Нищо не се е променило при мен ,а при теб ?

-Много неща се промениха.Губя търпение вече!

ТЯ:-Недей!Ако искам, няма да ги намериш даже!Хайде да излезем вечерта ,утре или вдруги ден на бар.

-Кво ? Ти нали имаш охрана всяка вечер ,как ще стане,ще имаш проблеми!

-Кого ще питам ? Решила съм да си живея живота както реша,ако трябва ще направя така да нямам охрана !

Аве хора незнам ама накрая насила ще си зема клиочовете.Буквално ! То тва няма управия , явно такова си е момичето,незнае какво иска ! Продължава да се закача,да върти игрички,но поне вече след като виждам това ,някак си ми минава глупавото и романтично държание ,което имах и мислих към нея.В момента отново съм от по-добрата страна,онзи да му мисли,щото явно глупаците сме ние с него !

При него момичето се прибира,чуства спокойствие!При мен си изкарва весело,лудее и кефи!Явно това е цялата история,аз започнах да се превръщам във спокойствието ,от което я изкарах.Това започвам да си мисля.Въпроса е дали това ме устройва ?Като гледам нея не я бърка,да ама не става ,няма пълно щастие мойто момиче!Това беше урок ,който получих от стара връзка ,в която бяхме като дупе и гащи,не можехме един без друг ,но нямаше как да се получи от в разликата в годините.Единствената жена ,която няма да забравя,която обожавах,която ми отвърщасе със същото ,което и аз .Минаха 5 години,а все още бих преобърнал света,ако имах възможност..

Между другото Ройал,от една страна разбирам и теб.Да ,защото след месец и аз бях на това дериже,както показва случая.Да и аз си помислих това,всичко се връща аз направих това,върна ми се ! Интересното е ,че не съжелявам и не чуствам вина ?Не мисля ,че и трябва!И преди съм го правил това(да уцелвам правилните моменти ),да и преди ми се е връщало!Но какво ? Да се откажа от желанието си ? Ами няма как да стане,ще направя това ,което ми харесва ,без да мисля за последствията.Такъв съм и няма да съжелявам никога.

Въпроса е хора,да не изпадавам както сега от кефа,който си правя в сериозни мисли за нещо.А много пъти го правя,след като мамкаму все пак знам и осъзнавам ,че не трябва!Но за това сме хора ,да грешим.Хубавото е ,че все повече след такива грешки ,ми минава по бързо от преди.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил WWW
« Отговор #17 -: Февруари 08, 2018, 17:57:29 »

Върти те на малкия си пръст. Смени си патрона направо, дори и да ти върне ключовете, няма гаранция, че не е направила дубликат.
Избягвай комуникацията с нея и всякакви емоционални реакции на нейните шитни. Това ще ти тренира и фрейма. Известно време ще имаш труден период, но ще го преодолееш.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 205

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 08, 2018, 18:09:34 »

Нищо не чувства към тебе, тя ако чувстваше нямаше да пишеш темата. Разнообразила е битието си с теб. Жалко, че ги приемаш така нещата и не разбираш. А щом и не ти е и за първи път, кво да кажа....тъжна работа. Ще ти се подиграват е такива девойки, ще си казвате "здравей" с приятелите им, и ще пишеш теми във форума.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 869

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 08, 2018, 22:44:31 »

Дейба тая свинщина, дейба верно.

Някой се беше изразил, че била курва, нема такова нещо. Говорите с гъзъ си. Слушай сега дядо си.

Значи, ти първо крадеш гаджето на някого. Което е пумиарска игра но и аз съм го правил... След това страдаш, че си я е получил обратно. Не се абстрахираме от това, че е човек, жена.
Представи си го така, някой ти краде колата... Крадеца се оказва мераклия, държи я в гараж редовно я мие, кара я бавно и внимателно, обслужва я. В следващия момент ти си взимаш обратно, оня се чувства зле защото е инвестирал сума пара и време и нерви да си я кара с кеф, но това си е негов проблем.

Ти си инвестирал, което е съвършено твой проблем. Никой не те е карал да го правиш.
Защо се е върнала при оня пич си е нейна работа, не би следвало да те интересува. Като иска да хваща гората, както казваше баба ти Донка - Прав ти пътя, крив ти гъзъ.

Защо да не те поздрави? Според мен, нямаш проблем с него или нея, имаш проблем със себе си. И аз бих го поздравил, и съм ги поздравявал. Не сме деца, няма се сърдим за глупости. Ба хай.
Кой те кара да инвестираш подобни ресурси, заради една бъхлива путка? Аре молим ти се, имал си нужда да се грижиш за някого. Щом е така, вземи си куче. Закона, ще те защити ако някой реши да ти го краде.
Не го изживявай, братчето ми. Заеби, много се нервя, големи мъже се излагаме.

Сменяй ключалките и си пожелай да има здрава п*тка. Слушай ме, няма да сгрешиш.
Активен

Fortuna incepto signatur!
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 775

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 08, 2018, 23:49:12 »

Съгласен съм напълно с Manowar. Щях да пиша същото, но ме изпревари. Смени си патрона, вместо да играеш по драмите на някаква кифла, която си мисли, че зависи от нея, ще има ли игра, няма ли да има.
Плюсовете са: Минимални усилия, решаваш си бързо проблема, няма никаква нужда да я питаш по 10 пъти, лишаваш я изцяло от шанса да си мисли, че има някаква тежест в ситуацията/зависи нещо от нея, омаловажаваш играта и без дори да се налага да говориш с нея. Дори можеш да и хвърлиш твоя ключ и излишния патрон и да и кажеш да си го монтира на девическите гащи ако ще.

Путката търси емоция и игра да има. За това пак се заиграва с тебе. И за това се опитва да наложи някаква зависимост от теб към нея и да се заиграе с ключа. "Ще ти го дам ако реша, ха-хо, хи-хи. Ах, колко съм важна и палава" - "Ми, не. Не си"

За това и се опитах да ти обясня, че е окей да я чукаш, но не и да си я прибираш във вас, без дори да я познаваш.

Темата за достойно/недостойно е тъпа. Щом става дума за непознат, не му дължи нищо. Единствено, тя е длъжна пред приятеля си. Щото тя има отношения с него, живеят под един покрив.

Ако се допре до там да разчиташ непознати мъже да вардят гъза на жена ти от благоприличие и мъжка солидарност, коня не е изтърван. Кон е нямало никога.

И най-вече човек трябва да разчита единствено на себе си, за личното си щастие и интереси.
Примера как не го правят, може да бъде отнесен до двамата - и до приятеля и и до автора.
Ако го правеха, нямаше да оставят на някаква пикла да ги разиграва. Пък камоли някой да живее с нея.

Аз лично (не е съвет към автора), бих си я държал за резерва. Без инвестиции и занимавки. И само ситуационно да я минавам (ако обстоятелствата позволяват в настоящия момент и имам желание). Примерно - на работа сме, виждам я, тя ми кокетничи нещо, имам възможност да я изолирам и ме възбужда, и я завлачвам. После пак съм на здраси-здасти, до следващата ситуация. Ако не си се оттърсил емоционално от ситуацията, смятам, че не е добър вариант.
Активен
Constantine92
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 09, 2018, 02:22:02 »

TopGear, не мисля, че си "бос" и "прос(т)" в свалките, не мисля и че възприемаш нещата относно общуването "мъж-жена" грешно, но искам да те попитам две неща, които не разбирам от тази и предните ти теми...

Първо - Пробваш ли се на рандом мадами извън соц. кръга от работата и въобще - сваляш ли активно жени или само някои единични таргети от работата? Питам, защото се зачетох в предните ти теми и видях, че и там си инвестирал повече от необходимото (в собствената си глава) с една жена, според мен прибързано.

Второ - Не мислиш ли, че мадамата от тази тема е емоционално нестабилна? Че си разчел крайно неправилно динамиката, че си прибързал много със съвместното живеене, със смяната на квартирата...

Аз не съм фен на фул тайм връзките, но отчитам плюсовете им и че мнозинството ги предпочитат и активно се стремят към тях. Все пак ще те посъветвам да не правиш твърде много инвестиции към жена (а най-вече в собствената си глава - че е различна, че е това, което търсиш...), ако не е минало известно време, поставял си я в различни ситуации и си си извел определени изводи за нея и личността ѝ.

Момчета, не е хубаво да се свалят чужди жени. Ако го правиш подмолно, интригантстваш, създаваш грешни представи у нея. И ако правиш мръсно на роднина или приятел.

Иначе няма защо да се ограничаваме в комуникацията си с жени. Било то и обвързани. Изборът за жени, особено на читави, не е много голям. Говоря за сериозни отношения с жена. А ако е обвързана, само тя е виновна, че изневерява на приятеля си/мъжа си. Понякога и въпросният е допринесъл, понякога просто мацката не е от читавите. Ама май Батето викаше едно време - "Хора без личен вкус! Човек на**е нещо, те тичат да се женят за него!"
Активен
TopGear
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 09, 2018, 17:40:07 »

Как ли мисля ,Константине ? Мислех грешно ,да твърде бързо взех решение за сериозни неща с това момиче,но просто нещата така бързо се развиха,за 1 седмица стана това .След това вместо да продължа да се кефя и да не влизам във филми с нея,аз направих тъкмо това.Там ми беше грешката,вече го осъзнавам.Грешката не е само  в нея,че е потърсила утеха и не е получавала това ,което е искала от приятеля и ,грешката е и в мен ,че се вързах и прибързах.Ето как се развиха нещата днес :

И кво довечера ще те крада пак ?

ТЯ:-Ами има време до довечера ,ще видим. (изнервих се,кипна ми от игрички)

Айде мойто момиче стига с тия игрички,давай клиочовите и си живей живота!

ТЯ ми ги даде и : Ама искам да останем приятели и да си излизаме !

Ти чуваш ли се кво ми говориш е ? Нормална ли си ?Аз да не съм ти ексурзувот ?Аз приятели имам,не спа с тях.Аз приятел няма да ти бъда!Всичко най-хубаво ти желая.

Реших да приклиоча всичко,нямам нерви.Значи да се е*е и живее с оня,ама иначе да има отворена вратичка,да я разнасям напред - назад.Няма как да стане. Въпреки ,че можех и да приема другият вариант отвреме на време да си я чаткам,като и тегли майните оня.Това можеше да стане ,ако не бях я възприел на сериозно,но след като съм мисля,че това е по добрият вариант.

Next one >>>

Активен
Constantine92
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 09, 2018, 22:05:24 »

Продължаваш да си я слагаш на сърце. Още реагираш на нейните глупости, ама ще мине след някой месец макс. Smiley

Смени си ключалката. И аз мисля, че може да е направила дубликат и да иска да те "изненада" някоя вечер. Спокойно де, без багажа... Ама и така не ти трябва. Дръж я на разстояние. Не е много уравновесена. Трябва да осъзнаеш, че тая е просто жена, с която ще работите известно време и да спре да ти пука изобщо за съществуването ѝ. Това ще стане като се насочиш към други мадами. И не забравяй - тая не те е заслужавала, а ти не трябва да действаш като в тази случка. Никога повече. Успех!
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 23, 2018, 19:03:41 »

Пълни глупости, ама пъъълни. И изобщо не си заслужава инвестицията, супер прозрачна е, другите правилно са ти казали какво цели с игричките покрай ключа. На жените изглежда им е ужасно любимо да имат по някоя индийска драма около определен бивш, просто за повечето има някакъв вече чак почти мистичен магнетизъм в това.
За протокола - и ти можеш да вдигнеш доста личната си стойност като спреш да инвестираш твърде много твърде рано. Да се влюбваш и да изпитваш тръпка е супер, на всички ни е познато, просто ако е подозрително често (или просто защото с някоя ви се налага да се виждате и сте си разменили усмивка 3 пъти) подсказва, че може би имаш нужда от това и не си толкова влюбен в конкретния човек, колкото в идеята за споделеност и... в края на криащата в самото влюбване.  Smiley
Продължавам да не разбирам особено мъжете, които адски много хлътват по някакви, които са съгласни да избърсват с тях пода. Имам чувството, че аз ако съм мъж, никога няма да ме впечатли някоя, която до вчера, буквално, е позволявала да я псуват, да й държат нонстоп сметка, да я манипулират емоционално по възможно най-елементарния начин... Едно е дадена мадама да има някакви разочароващи преживявания и да се е случвало да не получава точно отношението, което иска, в края на краищата не живеем в света на братя Грим, обаче е съвсем друго психически откровено да е развалина, увредена от многото помия... Всичко е точно докато намирате смисъл и ви прави щастливи де... А и след това - ако сте достатъчно мъдри да поволите да ви промени по някакъв удовлетворяващ начин.  Smiley
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 212

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #25 -: Март 19, 2018, 23:02:18 »

Пълни глупости, ама пъъълни. И изобщо не си заслужава инвестицията, супер прозрачна е, другите правилно са ти казали какво цели с игричките покрай ключа. На жените изглежда им е ужасно любимо да имат по някоя индийска драма около определен бивш, просто за повечето има някакъв вече чак почти мистичен магнетизъм в това.
За протокола - и ти можеш да вдигнеш доста личната си стойност като спреш да инвестираш твърде много твърде рано. Да се влюбваш и да изпитваш тръпка е супер, на всички ни е познато, просто ако е подозрително често (или просто защото с някоя ви се налага да се виждате и сте си разменили усмивка 3 пъти) подсказва, че може би имаш нужда от това и не си толкова влюбен в конкретния човек, колкото в идеята за споделеност и... в края на криащата в самото влюбване.  Smiley
Продължавам да не разбирам особено мъжете, които адски много хлътват по някакви, които са съгласни да избърсват с тях пода. Имам чувството, че аз ако съм мъж, никога няма да ме впечатли някоя, която до вчера, буквално, е позволявала да я псуват, да й държат нонстоп сметка, да я манипулират емоционално по възможно най-елементарния начин... Едно е дадена мадама да има някакви разочароващи преживявания и да се е случвало да не получава точно отношението, което иска, в края на краищата не живеем в света на братя Грим, обаче е съвсем друго психически откровено да е развалина, увредена от многото помия... Всичко е точно докато намирате смисъл и ви прави щастливи де... А и след това - ако сте достатъчно мъдри да поволите да ви промени по някакъв удовлетворяващ начин.  Smiley

Да вметна, че истинските приказки на братя Грим са ужасяващи.  Grin Добре, че не живеем в техния свят.
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
TopGear
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Април 15, 2018, 16:16:28 »

След 2 месеца мъки,да и набия в главата ,че този човек не е за нея,че не я оценява и зачита ,никакъв резултат.Стоя си в същото положение без развръзка,като изклиочим няколкото пъти в които се престрашаваше да излезе 1 час преди работа,да пием кафе (и то с колеги),а след това и се набиваше чуство за вина от страна на онзи.През тези 2 месеца  закачки,обарвания ,целувки по време на работа и само това,споделя почти всеки ден ,че е тормозена,псувана,убиждана и т.н.Постоянно налагане на чуство за вина и страх от онзи ,че е курва ,че се ебала със всеки ,че не го зачитала и т.н.Офертите ми за излизане по късно вечер бяха игнорирани  с отговори като "как да стане" "няма как" или "ако мога ще се обадя",но така и не се случваха.Като изклиочим една вечер в 2 часа вечерта,когато се обади  и ревеше,че онзи я псувал,чупел и се чуства отново сама и нямала да позволи такова отношение повече към нея.В отговор на това понеже съм прост и влиобен като малко дете,реших да запаля колата да отида пред тях и да и кажа да излезе или аз ще се кача.Може би от страх ,че ще се случи нещо тя дойде и взех за 2 часа при мен.(онзи спал).Още преди да влезе в нас се започнаха шитни от сорта " няма да правим глупости",за съжеление и не правихме,колкото и да имах желание."Задоволих" се с гушкане и обещания ,че ще се върне и ще сложи край на отношешенията с него след което я закарах до тях.Мина се седмица ,а тя започна да се отдръпва с думи от сорта "трябва да спрем" "не искам да има проблеми" "страх ме е " . Казах и че няма да спра с желанието си докато я виждам ,да напусне работа и да продължи този живот.Не била сигурна дали иска този живот .Все още е на работа,въпреки ,че онзи я е карал да напуска всеки ден.Минаха се още 2-3 дена и окото и беше на синено.След 2 дена вървеше като съката ,понеже онзи и искал телефона ,а тя не му го е дала и я ударил и си е паднала на кръста.Била си събрала багажа от една седмица,а въпреки желанието ми да отида и да я прибера,тя все още не го е проявила.Иска ми се да отида и да го нарежа буквално,иска ми се да направя хиляди простотии ,но съм безсилен.Гледам я че страда и ме яд толкова много...И въпреки това осъзнавам,че каквото и да направя ,ще изляза аз виновен.Осъзнавам,че без проява на желанието от нейна страна ,ще съм просто 3-ти външен човек,който се бърка в чужди  отношения .

Не мога да разбера какво се случва.Чувствам се като тампон и утеха за това момиче,а я обичам и тя го знае.Вменя ми се някаква надежда ,че ще се върне ,а не се случва. Опитвам се да разбера и нея,но не мога.Как може да стоиш при човек,който ти посяга физически,убижда те ,правите те никой и ти налага винаги мнението ,че не струваш,че си виновен за всичко ? Как може да стоиш с маниак ,който на всяка една крачка и минута ,ти звънни ,пише като драма куин в месенджър и следи ? Който ти забранява да се усмихваш дори на клиенти в магазина,който ти прави проблем защо 10 мин преди работа си отишла ? Какъв  трябва да си  да търпиш този живот ,като знаеш,че до теб има друг ,който ти предлага съвсем друг начин ?

Искаме ми се да има край,да се върне или да си тръгне от тук,но не аз да я карам ,а сама да го направи.Това все още не се е случило и не ми дава мира.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 775

Профил
« Отговор #27 -: Април 15, 2018, 17:23:59 »

Не е твоя ролята на "човека дето я чука". В тая ситуация той е човека в тази роля, а твоята роля е на "човека дето я утешава". И всеки си спазва отредената роля. Няма как да е друго. Проблема е, че ти си я приел. За това е на лице, защото си я допуснал. Писахме ти в предните коментари.
И не виждам как може да очакваш нещо повече, предвид че ролята ти отрежда точно това което правиш.

Истината е, че не го напуска, не щото много го обича. И той я обсебва. Но няма по-добър избор на хоризонта. Ако се появи някой по-ценен от него, който да я подмокря, да има стойност, без да се налага да я обсебва и да и звъни през 30 минути (както ти каза), и да я контролира 24/7, появи ли се такъв, тя ще напусне този, ама без да погледне назад.

В случая ти не си такъв. В началото, когато се беше преместила, явно е допускала, че може да си. След това се е убедила, че не си, и се е върнала при нейния. Усетила те е, че си мек, бездеен, и готов на всичко - демек, човек с ниска стойност спрямо нейната.

Ако не беше, отдавна да и беше теглил путката майна и да не я мислиш изобщо. А не да търчиш до тях, и да и търпиш личните драми за които сама е виновна - нейните драми, не твоите!

Още на първия опит да те потърси, трябваше да и кажеш "Не ме занимавай, докато не си оправиш кашите. Те не са моя грижа. Сама си си ги създала, и не са моя работа"
От там нататък, тя нямаше да те използва за менструален тампон, както сега, понеже щеше да си и заявил, че не става. Сега те използва за това, за което си сметнал, че ролята те устройва - тампон за менструално течение.

Темата ти е изчерпана. Успехи
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« Отговор #28 -: Април 15, 2018, 18:28:10 »

След 2 месеца мъки,да и набия в главата ,че този човек не е за нея,че не я оценява и зачита ,никакъв резултат.Стоя си в същото положение без развръзка,като изклиочим няколкото пъти в които се престрашаваше да излезе 1 час преди работа,да пием кафе (и то с колеги),а след това и се набиваше чуство за вина от страна на онзи.През тези 2 месеца  закачки,обарвания ,целувки по време на работа и само това,споделя почти всеки ден ,че е тормозена,псувана,убиждана и т.н.Постоянно налагане на чуство за вина и страх от онзи ,че е курва ,че се ебала със всеки ,че не го зачитала и т.н.Офертите ми за излизане по късно вечер бяха игнорирани  с отговори като "как да стане" "няма как" или "ако мога ще се обадя",но така и не се случваха.Като изклиочим една вечер в 2 часа вечерта,когато се обади  и ревеше,че онзи я псувал,чупел и се чуства отново сама и нямала да позволи такова отношение повече към нея.В отговор на това понеже съм прост и влиобен като малко дете,реших да запаля колата да отида пред тях и да и кажа да излезе или аз ще се кача.Може би от страх ,че ще се случи нещо тя дойде и взех за 2 часа при мен.(онзи спал).Още преди да влезе в нас се започнаха шитни от сорта " няма да правим глупости",за съжеление и не правихме,колкото и да имах желание."Задоволих" се с гушкане и обещания ,че ще се върне и ще сложи край на отношешенията с него след което я закарах до тях.Мина се седмица ,а тя започна да се отдръпва с думи от сорта "трябва да спрем" "не искам да има проблеми" "страх ме е " . Казах и че няма да спра с желанието си докато я виждам ,да напусне работа и да продължи този живот.Не била сигурна дали иска този живот .Все още е на работа,въпреки ,че онзи я е карал да напуска всеки ден.Минаха се още 2-3 дена и окото и беше на синено.След 2 дена вървеше като съката ,понеже онзи и искал телефона ,а тя не му го е дала и я ударил и си е паднала на кръста.Била си събрала багажа от една седмица,а въпреки желанието ми да отида и да я прибера,тя все още не го е проявила.Иска ми се да отида и да го нарежа буквално,иска ми се да направя хиляди простотии ,но съм безсилен.Гледам я че страда и ме яд толкова много...И въпреки това осъзнавам,че каквото и да направя ,ще изляза аз виновен.Осъзнавам,че без проява на желанието от нейна страна ,ще съм просто 3-ти външен човек,който се бърка в чужди  отношения .

Не мога да разбера какво се случва.Чувствам се като тампон и утеха за това момиче,а я обичам и тя го знае.Вменя ми се някаква надежда ,че ще се върне ,а не се случва. Опитвам се да разбера и нея,но не мога.Как може да стоиш при човек,който ти посяга физически,убижда те ,правите те никой и ти налага винаги мнението ,че не струваш,че си виновен за всичко ? Как може да стоиш с маниак ,който на всяка една крачка и минута ,ти звънни ,пише като драма куин в месенджър и следи ? Който ти забранява да се усмихваш дори на клиенти в магазина,който ти прави проблем защо 10 мин преди работа си отишла ? Какъв  трябва да си  да търпиш този живот ,като знаеш,че до теб има друг ,който ти предлага съвсем друг начин ?

Искаме ми се да има край,да се върне или да си тръгне от тук,но не аз да я карам ,а сама да го направи.Това все още не се е случило и не ми дава мира.

...Ама си падате по кучки и това е. Smiley Кучки не в смисъл на злобни вещици, дегизирани като жизнерадостни момичета, а точно някакви като твоята. Които с държанието си ви правят луди по начин, сходен на описания в темата ти. И това не е еднократно явление, даже при достатъчно от потребителите на този форум в отделни коментари прозира такава тенденция. После да не съм чула, че жените били увредени и отговаряли на чалга клишето "Влече ме този, който ме ранява".  Smiley Много по-рядко съм чувала някой да се тюхка/ да му е криво заради коректна, относително наясно със себе си жена и много по-често ставам свидетел как и вие обичате да ви е сложно и реактвате емоционално най-много в токсични или поне не особено пълноценни връзки - с неискреност, почти патологична нестабилност и мацето да се люшка от едно към второ, към пето, съмнителни обещания, откровени лъжи, очевидна и силно забележима неравнопоставеност на ролите... Съвсем нямам намерение да обръщам темата на мъже срещу жени, нито ми е проблем, че го правите, само реших да отбележа.

Не съм убедена, че я обичаш. Както казах преди, може би просто ти липсва достатъчно широк социален кръг, изобщо всякакви познати, отделно в частност интеракция с мадами... и това един вид те "залепя" за нея, карайки те да "усещаш", че имате нещо специално. Разбираш ли, докато не си видял това-онова, докато не си понавязъл в човешкия свят, докато не си уверен какво те влудява (в хубавия смисъл), докато не си очертал някои лични граници... си много по-склонен просто по силата на познатостта да си внушаваш, че съществува смисленост в дадени отношения. Която реално не съществува. Или поне не с неоходимост.
Но дори за целите на дискусията да приемем, че я обичаш, светът не работи така, както ти/ни се иска - поне твърде често. Няма да кажа нищо ново, обаче рискуваш да загубиш част времето си (което тече необратимо!), преследвайки резултат не по-постижим от убиване на Немейски лъв... и то като вземем предвид, че даже на Херкулес не му се е получило лесно.
Както ми бяха казали преди - ако си намерил парче от пъзел, ама вкъщи отвориш кутията на друг пъзел, очевидно сглобката няма да работи. От друга страна, ако разполагаш с нож и с достатъчно физическа сила, всичко може да пасне навсякъде. Разбирай го както искаш.
И за мен темата ти е по-скоро изчерпана.  Smiley
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: