Tyxo.bg counter Да биеш учителите - дали е алфа?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2018, 11:39:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Да биеш учителите - дали е алфа?  (Прочетена 5602 пъти)
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1254

Профил
« Отговор #45 -: Февруари 10, 2018, 03:40:31 »

Абсолютно искрено е. Сега ти прочетох всички постове по темата и наистина бях пропуснал нещо, на фона на което това изглежда неадекватно... но абсолютно искрено го написах.

Може всичко да е, но абсолютно винаги съм писал това, което наистина мисля.

Докато ти сам си каза в това което ми писа, че ти било забавно да си играем форумната игра.

Освен това са ми казвали, че са те питали, защо пишеш на ангро във форума, и ти си казал : щото ми е скучно.

съм сигурен, че имаш бая негативни емоции към мен.

не осъзнаваш ли, че много често предизвикваш хората и ги караш да проявят ненужна агресия към теб

Пускаш некъв хаплив коментар, човекът в един момент се ядосва

Едно време така малко се държеше по-малката ми сестра
Ако беше искрено, нямаше всичкото да дъха на "ти си виновен, ама аре, извинявай". Буквално за ред и половина го казваш 3 пъти:
1. Разбирам, че това е посяло в теб огромна омраза към мен
2. Виждам, че съм посял голяма омраза в теб
3. не съм искал да те наранявам
Да ти обяснявам ли психоложки защо и как?

Тогава най-искреното би било да кажеш "баси ретарда дето съм бил, съжалявам, няма да го правя повече". И после реално да не го правиш повече. А не да продължаваш да го правиш. Сам казваш, че пишеш това, което мислиш. Значи продължаваш да го мислиш, и да го пишеш, и не съжаляваш. При това, даже съвсем съзлателно лъжеш за неща, които ги има черно на бяло.

Не съм казал, че играем на "форумна игра".........Цитатите са:
Ти: Доста злоба имаш към мен. С тва отслабване ... То кво те вълнува.
Аз: Просто искам да си играем на "море". Аз да те клатя, а ти да се вълнуваш.
Тва е доста стар лаф, всеки би трябвало да го схване. Ти явно не го схвана.

"Казвали са ми, че са те питали".......ебаси агенцията от развалени телефони, дето имаш. Пък и съм казвал 1000 неща на 1000 човека. Ти защо вярваш на всеки? И защо вярваш, че това е цялата истина? Това може да е 1/100 от истината? Но това, че ти отърва на тезата ти стига, нали? Отвъд това, няма нужда да задаваш въпроси.

Ти си бая сигурен в 10000000 неща. Вчера беше бая сигурен, че съм бил звънял на слейъра и не знам си какво. Това е част от измислиците ти, признай си го. Все гледаш да изкривяваш, проектираш (своите действия, примерно за реактивността) и когато другите 2 не вършат работа, буквално "предполагаш" и "си сигурен".

Осъзнавам, че ги предизвиквам. Това как те реагират си зависи от тях. Всеки с капацитета си, все пак. "Да заплашиш трол, е да се предадеш на трол."

Аз мога да си пускам каквото си искам. Отново - това как те реагират, си зависи от тях.

Трябвало е да се мотаеш повече около малката ти сестра. Но нека позная, вместо това, ти си се отказал, и кажи речи си скъсал връзки с нея, защото не ти е понасяло. Същото което направи и с отслабването, и с пикъпа, и с 1000 други неща, които са могли да ти помогнат за напред в живота.
А вместо да страдаш покрай игрите й, не можа ли да отидеш и да говориш с родителите ви "вижте сега, тя прави така и така, аз съм така и така, ако не ви устройва, аз просто няма да се занимавам" и да си отстояваш позицията. Естествено ти не си го направил, а просто си се правил на жертва пред аверчетата. Познавал съм такива момчета, като бяхме малки. Пределно ясно ми е. Сори пич, сори че си се родил в такава среда и с такъв ген/майндсет. Тва е ок. Не си виновен. Но когато почнеш да ни хапеш, предвид, че толкова сме се опитвали да ти помогнем.....ми лайнарско е.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1518

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #46 -: Февруари 10, 2018, 08:51:13 »

Даже не разбрах, защо Слеъра без нещо лично към него да съм казал, почна с тежък амог - няква заплаха ли представлява моето мнение за теб?

сЛ3ъРа се изплаши, братле. Да не би да конвертираш калъфи за твоята религия, да не им отвориш очите, един вид - за свят на любов, мир, братство, банички... и никакъв бой...

Цитат
Слеъра писа в темата че съм дебел

Ъъъ? Кога т'ва, къде?... За него не знам, но ми се струва, че жените имат тази способност да им казваш едно, те да чуват съвсем друго... Краб, някой 'с повечко естроген' да не ти е хакнал акаунта?

Цитат
Що не питаш Слейъра, който уж прийч-ва за агресия нон-стоп

Ъъъ? Кога т'ва, къде?

Цитат
Те не са ми продали салам в крайна сметка, нали?

Салама, Санчо... сух-шпек

---

Глупостите край нямат, сериозно как е възможно да не се отсява смисленото от поустовете:

Цитат
къв ли чеп ще стане, ако просто разчитаме на себе си, не очакваме обществото да ни защитава

Цитат
И проблема на проблема не е ли всъщност, че сме извисили (пардон изнежели) учителите, а и крабовете до ниво, в което не могат да се защитават

Иначе да, тийнейджърите са гадни, Илиян е гаден, Слеър също, по трамваите раздаващите шамари и те са гадни, онзи дето шамарил детето си и той... всички са гадняри... даже ми се струва, че и Ганди е гадняр - той подтиквал индийци да се бият в незнам-си-коя-война, но това Краба ще потвърди де - той е спеца там...
Активен

I'm a very special kind of monster
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1797

Профил WWW
« Отговор #47 -: Февруари 10, 2018, 08:58:13 »

Браво Слеъра, Браво Кейтаран затапихте ме. Аз съм естрогенен тъп гей, вие сте дъ бест. И не сте никакви комплексари. Велики сте. Алелуя. Няма нужда да се хабя повече в тази тема, който ме разбрал разбрал - да си вземе поука, ако иска. Айде успех алфи.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
GRYM
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #48 -: Февруари 10, 2018, 10:56:12 »

@Coconut Crab гадно е, че учителите ядат бой и биват унижавани и тн. Но това не се случва само на тях а и на много други хора в други професии и като цяло навсякъде. Светът е такъв, силният оцелява и то не буквално силният физически с големи размери. А този който притежава качества - самообладание, техника в различни бойни изкуства, правилна преценка за реакция в различни ситуации и тн.
@slayer е прав според мен:
"Цитат
къв ли чеп ще стане, ако просто разчитаме на себе си, не очакваме обществото да ни защитава
Цитат
И проблема на проблема не е ли всъщност, че сме извисили (пардон изнежели) учителите, а и крабовете до ниво, в което не могат да се защитават"

Светът не е честен, не може да очакваш само защото ти си вегетарианец лъвът да не те изяде. Като имаш даден проблем измисляш как да се противопоставиш, подобриш и съответно премахнеш като бъдещ проблем. Виждал сам как 60кг събаря 2ма по 90кг. Така, че не е до това кой колко е дебел и така нататък а до мисли, действия и умения.
Активен

Единственото нещо което може да ми заповядва е куражът ми!
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 739

Профил
« Отговор #49 -: Февруари 10, 2018, 12:45:55 »

Ясно е, че да биеш учителите не е алфа. По-скоро е отклонение, реакция, слабост. Но каква е целта на въпроса? Ако е само да събуди дискусия, няма как да постигне целта си. Въпросът е, доколко ние хората създаваме или по-скоро допускаме да се достига до това? А респект не се създава със съжаление, той се постига с даване на стойност, ценност. Нямаш ли качества и умения, това веднага се усеща. Не умееш ли да създадеш граници между теб и другите, да изразиш/покажеш ясно твоите изисквания, няма как после да се оплакваш или жалваш.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: