Tyxo.bg counter Намазва ли антуражът около миските ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 21, 2018, 12:26:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Да се пребориш с лошите навици е по-лесно днес отколкото утре - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юни 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Намазва ли антуражът около миските ?  (Прочетена 2425 пъти)
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Активен Активен

Публикации: 727

Профил
« -: Февруари 10, 2018, 12:12:42 »

Успяват ли разни гримьори/фотографи/фитнес инструктори и други хора витаещи около миски и моделки да ги вкарват в леглото ? Ето едно интересно видео:

https://www.vbox7.com/play:3255bc8254

Накратко - мацките са се разлигавили и фотографчето има нелоши шансове за успех, при това и с двете. Той от своя страна не е нищо особено:

- външен вид: малко над средното
- глас: зле
- хумор: горе-долу
- игра: зле, прекалено много валидация

Силни страни: води ги в собствен апартамент, има някакъв ранг(на "професионалист"); добро кино

Направил ли е нещо според вас или просто се лигавят ? Винаги съм мислел, че за да снимаш цял ден голи жени без да си си го извадил трябва да ти има нещо и че мацките не приемат антуража окло тях насериозно.

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 215

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2018, 12:21:45 »

То вече като си стигнал до този момент няма нужда от игра. Според мен е правил секс поне с едната.

А откъде знаеш, че не си го е извадил?  Embarrassed Може да ги снима чисто гол. Roll Eyes
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 807

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 10, 2018, 13:48:32 »

Направил ли е нещо според вас или просто се лигавят ? Винаги съм мислел, че за да снимаш цял ден голи жени без да си си го извадил трябва да ти има нещо и че мацките не приемат антуража окло тях насериозно.

Ми сам си си отговорил. Мъжки приятелки и багажлъци.
За какво пишем тук, че на 1во място и най-важното е играта и уменията.
Ако я имаш, ситуации сам ще си намериш. Ще си намериш и сетове в които да се задържиш.
Това са част от уменията/качествата ти. Да действаш, да намираш начини, да се справяш, стремежа да си ги нареждаш както ти изнася.

А със статуси, ситуации и ситуационни външни рангове и т.н. Окей. Ама нямаш ли игра, си оставаш един неадекватен мухльо с путките около него, парите, колите, манекенките и ситуациите.
И ако ще на хуя да ти ги нанижат, ще ти омекне и пак нищо няма да направиш. Защото и хуя ти знае, че си мухльо.
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 215

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 10, 2018, 13:53:02 »

И ако ще на хуя да ти ги нанижат, ще ти омекне и пак нищо няма да направиш. Защото и хуя ти знае, че си мухльо.

Това ме уби, честно.  Embarrassed
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1202

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 10, 2018, 18:23:31 »

Само на мен ли, като натисна линка просто ми отваря vbox, отляво има редица рандом клипове, а дясната част на екрана е празна?
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
adrenalin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 10, 2018, 18:47:03 »

Само на мен ли, като натисна линка просто ми отваря vbox, отляво има редица рандом клипове, а дясната част на екрана е празна?
трябва да си влезеш в профила защото има забрана за под 16 годишни  Wink  Grin
Активен

Адреналина в кръвта  е моя начин на живот, а там където го няма я няма и тръпката!!!
Natural player
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 10, 2018, 19:36:19 »

Тая с черната коса ми се струва готова. Обаче за да му пусне трябва да си поиска. Дали си е поискал не се знае.
Активен
cionflipp
PuP Форум Зарибен
*

Активен Активен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 10, 2018, 19:39:29 »

Тоя най-вероятно ги е ебал вече, а ти пишеш, че имал нелоши шансове за успех... Ебат си ги. Що да не ги ебат, особено фотографите и финтес инструкторите. Колко му е.

Повече ме учудва анализа ти на пича и ситуацията Cheesy Ти какво да не би да искаш да се супер сериозни и скучни ?
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
adrenalin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 10, 2018, 19:47:01 »

Кажете му на Сашко, че му куца играта  Embarrassed  Grin ... Ако види темата ще гръмне от смях не че нещо ама в тая среда играта не от особено значение, който се заблуждава време е да излезе от съня. 
Активен

Адреналина в кръвта  е моя начин на живот, а там където го няма я няма и тръпката!!!
Natural player
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3560

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 11, 2018, 01:09:47 »

А със статуси, ситуации и ситуационни външни рангове и т.н. Окей. Ама нямаш ли игра, си оставаш един неадекватен мухльо с путките около него, парите, колите, манекенките и ситуациите.
Бе това ясно - нямаш ли игра, заникъде не си.
Обаче какво ти пречи да имаш и игра, и пари?
Защо приемаш автоматично, че някой със скъпа кола сигурно няма игра, или има малка пишка, за която компенсира?
Кво му пречи да е имал голяма пишка и силна игра, но после и да е забогатял и да си е купил и скъпа кола?
Качествата на мъжа са кумулативни, демек по-добре да имаш и игра и пари, отколкото само игра или само пари.
Иначе видеото и аз не можах да го гледам, профил в този сайт нямам, така че не мога да коментирам въпросният пичага имал ли игра и статус или нямал. Предполагам обаче, че трябва хептен да си захлупен, ако не праснеш нещо от тези миски докато се въртиш край тях. Все ще се случи някоя да се е напила или да е скарана с гаджето си и да иска да му направи мръсно, и ти за да не възползваш трябва да си съвсем неадекватен.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 807

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 11, 2018, 04:12:13 »

Бе това ясно - нямаш ли игра, заникъде не си.
Обаче какво ти пречи да имаш и игра, и пари?
Защо приемаш автоматично, че някой със скъпа кола сигурно няма игра, или има малка пишка, за която компенсира?
Кво му пречи да е имал голяма пишка и силна игра, но после и да е забогатял и да си е купил и скъпа кола?
Качествата на мъжа са кумулативни, демек по-добре да имаш и игра и пари, отколкото само игра или само пари.
Иначе видеото и аз не можах да го гледам, профил в този сайт нямам, така че не мога да коментирам въпросният пичага имал ли игра и статус или нямал. Предполагам обаче, че трябва хептен да си захлупен, ако не праснеш нещо от тези миски докато се въртиш край тях. Все ще се случи някоя да се е напила или да е скарана с гаджето си и да иска да му направи мръсно, и ти за да не възползваш трябва да си съвсем неадекватен.

Никога не съм твърдял, че пречи. Нито коментара ми беше конкретно към човека от видеото, тъй като не съм го гледал.
Дори напротив. Обикновено, ако имаш пари, често висок статус, и т.н., би следвало да имаш поне някакво базово самочувствие и да си тежиш на мястото (дали е достатъчно в масовите случаи, е друга тема). Но само по себи си, нищо не ти гарантира. И винаги успехите ще се определят от играта ти. Това имах предвид с коментара си.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 743

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 11, 2018, 13:21:11 »

Според мен този ако иска ще ги набоцка и двете. Напълно контролира ситуацията. Не разбирам какво имате предвид като коментирате, че този нямал игра.

Какво значи нямал игра. Вкарва точно толкова , колкото е нужно. И с валидацията и с неговете е така. Пуска валидация докато ги бара по циците и по гъза, а те му дават. Същевременно често ги бъзка и даже и по някое шамарче им вкарва. Повече игра не му трябва. Преиграването и пренапъването биха били голяма грешка - трябва да се играе с енергия според ситуацията. Тук не би вървяло да негва тежко или да вкарва туу мач гейм- това би било некалибрирано пренатягане и би изкарало ситуацията лт игриво сексуалния подтекст.

Накрая ги накара и да се целуват двете. Без проблем може да ги накара и да му полапат.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Активен Активен

Публикации: 727

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 11, 2018, 16:12:11 »

Темата я пуснах, за да погледнем и обсъдим как влияе ситуационния ранг в свалките. Защото тоя пич със сигурност няма някакъв железен фрейм или перфектна игра. Като фрейм не си го представям до някакви сериозни мъже да се нареди, гледал съм му и други клипове. С играта същото, не е играч. Ако е ебал с нещо, то е със ситуационен ранг.

И далеч не всеки фитнес инструктор и фотограф се врежда при плеймейтките. То ако беше така масово щяха да ги ебат такива, а не разни бизнесмени и известни спортисти както реално се случва. Това, че са се разлигавили и си пускат ръце нищо не значи. Освен това тях редовно ги пипат всякакви хора - това им е част от ежедневието и не може току така да ги изкара от коловоза и да им повлияе. Гримьори, фитнес инструктори, дизайнери, масажисти - всички те имат досег до телата им и те са свикнали с това.

Не всички ги бодат, даже бих казал, че е изключение някой "сателит" от обкръжението им да се вмести. Включително лудия репортер Петканов и онзи другия Боби, най-редовно им барат циците, докато взимат интервюта. "Я да проверя дали са истински", хилейки се като зелки отстрани. Е мислите ли, че ги приемат насериозно ? На тях не им трепва дори от това.

Ако имаш игра и си си постлал с пуш-пул и емоции преди това, ескалацията от опипване към секс е логичен развой и следваща стъпка. Което не значи, че винаги е така. Ако нямаш необходимата "база" и пуснеш току-така някоя ръка не си направил абсолютно нищо. 0.

От пускането на ръце до правенето на секс има бая разстояние. Аз поне със сигурност съм барал много повече цици и задници, отколкото съм ебал. Преди да науча за форума ми беше практика по разни купони. Особено пък, когато са намесени алкохол или други субстанции(както е в клипа) да ескалираш с опипване не е нищо особено. Което не значи автоматично, че ще ебеш.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
cionflipp
PuP Форум Зарибен
*

Активен Активен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 11, 2018, 20:01:53 »

Е да бе много ясно, че ако си масажист и през ръцете ти минават готини мацки имаш по-голям шанс да ги ебеш от колкото, ако си счетовотител и работиш с 50 годишни лелки? Същото, ако си барман на 20 ще имаш повече възможности от колкото, ако по цял ден седиш и пишеш код. Второто в дългосрочен план ще ти донесе повече доходи, но теб нали те интересува главно ебанео?

Какво трябва да означава, че не си го представяш да се нереди до сериозни мъже? И дори да е ебал само със ситуационен ранг теб какво те грее? Той ранга на Петканов и Боби също може да се каже, че е ситуационен, защото са си създали такъв имидж. Я да отиде един рандом палячо и да започне да бара плеймейтките по циците и гъза. Кво ще стане? Ми ще го изгони охрата най-вероятно.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2138

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 11, 2018, 20:27:49 »

Гаранция, че тоя или такива като тоя ебат многократно повече от други, които редят вечно клишета за фреймове и пишат компетентно какво е "да имаш игра". Все пак мацките така или иначе някой ги ебе, а те преди да пускат на някого не го питат дали е член на някой пикъп форум, та да го смятат за просветен и богоизбран и да подминават останалите.

... лудия репортер Петканов и онзи другия Боби, най-редовно им барат циците, докато взимат интервюта. "Я да проверя дали са истински", хилейки се като зелки отстрани. Е мислите ли, че ги приемат насериозно ? На тях не им трепва дори от това.
На база на какво са тези заключения? На база реалните факти или на база самовнушения от циклене по форуми?
Спомените ми показват, че дори без цирковете със сватбата в БигБрадър, лудия репортер беше гадже известно време с оная яката мацка и явно нещо и е потрепвало. Не само и е потрепвало, а и го е поналапвала онова, което потрепва. Вярно после му изневери с някакъв по-богат май, но то на всеки от нас предполагам някоя му е изневерявала някога. От това не можеш да вадиш изводи, че е смотан или зле.
Във форума сме 3670 участника и не повече от 0,1% от тях (0,1% от 3670 е около трима-четирима) са докосвали изобщо някога жена като тази неговата. Камо ли да и пипнат циците. Дори на шега.
При това положение да се пускат теми и да се раздават оценки кой има игра и кой няма, и да се говори от последна инстанция кой го приемат несериозно жените е малко смешно....тоест направо си е жалко даже.

Берсерк добре го е описал положението по-долу. Спорете с него ако нещо сте несъгласни...
Активен

Fake it 'til you make it!
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: