Tyxo.bg counter Никакъв Контакт с момичета на 23г
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 21, 2018, 11:21:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и да можеш да направиш или си мечтаеш, че можеш да направиш, заеми се с него. Смелостта крие в себе си гениалност, сила и магия“ - Йохан Волфганг фон Гьоте

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месеците януари и февруари 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Никакъв Контакт с момичета на 23г  (Прочетена 953 пъти)
Pesho4444
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Февруари 11, 2018, 21:09:27 »

Здравейте,

Разгледах сайта има доста полезни теми, обаче по моите проблеми сякаш не намирам Кураж(ако мога така да се изразя) или смелост за да напредна малко..

Да започна с главния проблем и може би за момента най-натрапчивият в моя мозък и той е Проблема с момичетата..

Никакви контакти,никакви запознанстава, никакви излизания ... съответно и все още съм девствен което още повече ме депресира понякога..

Като цяло за мен:

Привидно не съм от висшата интелегенция, но и не спадам към деградиралата част от обществото..  Общо взето заниманията и хобитата ми в свободното време са свързани със Спорта(футбол, фитнес, тенис и т.н.) Активно спортуващ с що годе добре изглеждащо тяло.

Завърших Бакалавър в един университет *** преди горе долу година, сега вече съм пред завършване и на магистърска степен в друг университет ****..  от село съм, учил съм в близкия град, след това като завърших Училище, отидох в по-голям град и сега в Столицата.. все с надеждата,че някак си нещо ще променя, но уви където и да отида Си оставам това което съм си... жалко но факт..

Почти никакви приятели или ако има такива те са само когато ТЕ желаят или имат възможност да излизаме и са с претенците.. и на човек му писва да се моли постоянно.. от там няма излизания няма и нови запознанства няма и момичета... Вече нз как дори да заговоря дадено момиче просто си глътвам езика, или просто гледам на страни,надолу или избягвам погледите..

Може би последното което бях се решил така да променя малко живота си е да отида и аз като "студент" в ст.град с един колега и да усетя малко от "онзи" живот.., но кво пак същата тъпотия... Започнахме да излизаме с този същия колега в София..наляво на дясно...,но нито можахме да намерим компания нито пък да намеря някое момиче... Започнаха детските оправдания и оплаквания от негова страна и спряхме да излизаме и да лафим и хептен вече няма с кого и на кафе да изляза..

Пренабрегвах това,че няма с кого да излизам и излизах дори сам, пробвах онлайн по Фб да си чатя с момичета но винаги удрях на камък, пробвах с някое момиче от фитнеса, не става глътвам си езика..

Работата като цяло ми е свързана с Поръчки,обработка изпращане, улеснил съм си доста нещата, но пък явно ми липсва работата в екип с други хора, общуването в работа..

Какво ли не съм правил само и само да излизам да не стоя вкъщи, като съм вкъщи направо започвам да се депресирам...но или попадам все на идиоти или винаги на използвачи, простаци,нагли... какъв е тоя късмет не знам, от към роднини съм още по зле, злобни завистливи, ако може да те измамят и откраднат..(изключвам вкъщи нашите и брат ми) и както и да го мисля, явно това е оказало доста голямо влияние върху психиката ми...
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1095

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2018, 21:56:41 »

Брат аз съм шах и мат.
Ок, разбрахме кое НЕ ти се получава - накратко, всичко.
А какво ти се получава? Какви са ти силните страни? Не може пък да си толкова забил, че грам живот да нямаш. Явно обичаш да спортуваш. Поне от тези спортове, все някакви контакти, ако ще и с момчета, трябва да си завързал. Не ги вярвам много, много тези приказки, че видиш ли, проблемът е все в другите, и едва ли не, при теб се трупат всичките боклуци на света. Даже, силно предполагам, че и ти имаш някаква вина в цялата работа.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
commandante40
PuP Player
PuP Форум Новак

Активен Активен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2018, 22:04:04 »

Странна работа, момчетата от селата са принципно със сериозни и силни характери, не като намазаните гражданчета хах Млад си, няма какво да се депресираш. Запиши се на уъркшоп, между другото си хвани някаква 4-5ца за да ебеш, често са лесни таргети и нямат приятели и през това време , доакто си с нея, задължително дърпаш нови. Имаш да се оформяш като мъж, прекалено смазан и слаб звучиш. Продължаваш да работиш над външен вид и доходи, няма да придобиеш истинско самочувстие само с два оупънъра и ала бала. Работиш над гласа си, да бъде силен и тежък, предполагам, че също имаш проблеми с него. Приятели много много не ти трябват, ако нищо не правят като излизате само биха ти пречили, пробваш се самичък да заговаряш. А това, че едва ли не всички те изпозлват, предполагам пак идва от слабото ти присъствие. Общо взето Слеър и Илиян ще те направят човек, стига хептен да не си изтървал края.
Активен
cionflipp
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 12, 2018, 00:10:24 »

но и не спадам към деградиралата част от обществото..  

Почти никакви приятели или ако има такива те са само когато ТЕ желаят или имат възможност да излизаме и са с претенците..

Работата като цяло ми е свързана с Поръчки,обработка изпращане, улеснил съм си доста нещата, но пък явно ми липсва работата в екип с други хора, общуването в работа..

Какво ли не съм правил само и само да излизам да не стоя вкъщи, като съм вкъщи направо започвам да се депресирам...но или попадам все на идиоти или винаги на използвачи, простаци,нагли... какъв е тоя късмет не знам, от към роднини съм още по зле, злобни завистливи, ако може да те измамят и откраднат..(изключвам вкъщи нашите и брат ми) и както и да го мисля, явно това е оказало доста голямо влияние върху психиката ми...

И коя е тази деградирала част от обществото ?
Какви са им претенциите на тези твои приятели ?
Сам ли се издържаш ? Питам, шот ако се издържаш само може просто да скъсаш връзката със семейството, ако толкова много ти пречат.
По-скоро хората, на които попадаш не са простаци и нагли, а ти си прекалено чуствителен.
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 12, 2018, 01:34:11 »

Цитат
Странна работа, момчетата от селата са принципно със сериозни и силни характери, не като намазаните гражданчета хах  
   А аз се чудех толкова време, кое ме е направило сериозен и силен характер, то е защото ходех при баба ми на село като малък.... Undecided Cheesy Grin Това не е сериозно!
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Pesho4444
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2018, 02:53:40 »

Брат аз съм шах и мат.
Ок, разбрахме кое НЕ ти се получава - накратко, всичко.
А какво ти се получава? Какви са ти силните страни? Не може пък да си толкова забил, че грам живот да нямаш. Явно обичаш да спортуваш. Поне от тези спортове, все някакви контакти, ако ще и с момчета, трябва да си завързал. Не ги вярвам много, много тези приказки, че видиш ли, проблемът е все в другите, и едва ли не, при теб се трупат всичките боклуци на света. Даже, силно предполагам, че и ти имаш някаква вина в цялата работа.

Не казвам,че  съм "цвете за мирисане" не казвам и че проблема не може да е в мен,но нали знаете,че човек си има граница която когато някой премине му казвай майната.. веднъж, втори път, но трети при мен няма...

Завързвал съм контакти и то доста, имам доста познати, но приятели(все пак направете разликата) почти няма.. а тези познати, окей да вземем пример Фитнеса лафим, вдигаме заедно, винаги тема за разговор.. кажеш нещо на кафе, диско.. е Брат не знам, ще видим, ще ти пиша.. окей питам пак.. същото..

С "уж" приятели от квартала или от даскалото звъниш хайде навънка: Отг: имам уговорка...окей, next weeknd, хайде карти,бира ? Отг: оо нз ще видя..  звънят само когато те могат или по-точно когато няма с кого...не е трудно за досещане.. от няколко години само на такива попадам и един по един ги махам. в момента да има 2-3ма с които от време на време да лафим, но и те същата работа...

Какъв може да е проблема от моя страна?: Звъннат ли ми винаги съм навит, дори и работа да имам пак бих отделил време щото искам да съм точен с дадения човек, Когато и да сме излизали нямам претенции, какво, как,къде с какво ще ходим.. предложиш нещо по-различно: ее нямам пари(пък не слиза от колата) не слушам такава музика, не ме кефи тая дискотека(bedroom батко..), окей хайде в чалга, Отг: ее нз..

Какви са ми силните страни нз как мога да ги определя..: Тежък човек съм и си държа на думата, не понасям детски истроийки и оправдания "ее ама аз забравих", Човек който сам се издържа и дори допринасям в увеличаването на доходите на нашите, човек с чувство за хумор, захвана ли се с нещо го върша до край без оправдания..

И коя е тази деградирала част от обществото ?
Какви са им претенциите на тези твои приятели ?
Сам ли се издържаш ? Питам, шот ако се издържаш само може просто да скъсаш връзката със семейството, ако толкова много ти пречат.
По-скоро хората, на които попадаш не са простаци и нагли, а ти си прекалено чуствителен.

Коя е тази част ли? ако наистина искаш да ти отговоря то тя се съставлява от голям процент от Българите /едно около 60-70%/, Необразовани,некадърни,гледащи винаги в чуждата паница,живеещи ден за ден, днес искарам 10лв утре може и гладен...,Отворени ама в кръчмите или по пейките, но всъщност ограничени отвсякъде, самочувствие без грам покритие, имитация на "дилърчета"( искарват някакви смешни пари като продават по 2грама хашиш ).. е такива..

Издържам се сам да, помагам и нашите в техния бизнес с каквото мога, понякога и това съм се замислял напълно да се отделя, но какво ще покажа с това нищо..

Не знам какви са хората, но просто в България Думата "Точност" не съществува и повечето са такива,казват едно вършат друго.

Странна работа, момчетата от селата са принципно със сериозни и силни характери, не като намазаните гражданчета хах Млад си, няма какво да се депресираш. Запиши се на уъркшоп, между другото си хвани някаква 4-5ца за да ебеш, често са лесни таргети и нямат приятели и през това време , доакто си с нея, задължително дърпаш нови. Имаш да се оформяш като мъж, прекалено смазан и слаб звучиш. Продължаваш да работиш над външен вид и доходи, няма да придобиеш истинско самочувстие само с два оупънъра и ала бала. Работиш над гласа си, да бъде силен и тежък, предполагам, че също имаш проблеми с него. Приятели много много не ти трябват, ако нищо не правят като излизате само биха ти пречили, пробваш се самичък да заговаряш. А това, че едва ли не всички те изпозлват, предполагам пак идва от слабото ти присъствие. Общо взето Слеър и Илиян ще те направят човек, стига хептен да не си изтървал края.

Принципно това за селото е малко като допълнение, горе долу живота съм си прекарал в града и от детска градина до пълнолетие и след това по други градове. и като съм се прибирал(и като малък) на село повечето страняха от мен, едва ли не бях някъв чужд..

Изключвайки тази тема по която няма шанс да говоря за нея в нормален разговор, не мога да се оплача като цяло от живота си.. нали да не ме вземете за някъв изкуфял некадърник.. За приятелите вече от доста време ми е все тая просто свестни хора не останаха и горе/долу привикнах, но голямата болка е женския пол - просто съм много Скован..
Не допускам да ме използват, няма как да стане.. Просто казах,че реално всички са използвачи, но няма как на някой да му вървя по свирката..
>>> За това да изглеждам слаб и смачкан не бих го приел, правил съм и съм постигал неща в моята сфера които човек трудно би си помислил и би могъл да направи, за крехкия си живот съм работил уникално много и като казвам много съм работил в часове на ноща в които повечето спят, работя и в момента: 02:30 часа Неделя. Успявам да работя срещу системата, там къде всички казват,че не може и бягат от малките населени места и може би това би ми била една от целите, там където е най-трудно там да преуспееш. В софия какво ще отида за 1500-2500лв ( в най-добрия случай) ако работя по специалността си и какво? разходи много, ползи малко..главоболия още повече..
Никога не съм се хвалил дори това тук не го приемайте като "хвалба" просто да отговоря на Колегата задал въпроса.

...
 имах един познат от даскалото.. чат пат се засичахме по фитнеса и Миналата есен Ми казва:аре кога ще ходим на кафе, викам когато кажеш... отидохме един-два пъти..
- звъннах му след седмица хайде на диско ..
Отг : с кво ще ходим?
-с Мойта кола с кво,/можехме и с такси ама като го знам къв е скъперник..и за 5лв ще се откаже/ айде и без това не ми се пиеше просто да изляза...
Отг: ем Ок..

пише ми след месец е кво става кога ще ме караш на Кафе?
-Чакай малко човек къде те карам???
на кафе
-Хах да не си някоя путка да те карам чак?
хаха шегувам се..

След седмица.. пак същото, викам човек не ме занимавай излишно, имам си работа
и от тогава го няма да пише= или обади. Кво си мисли,че не го виждам що за стока ли е..

Имах един колега още от 1ви курс.. Мислех,че има свестни хора и че как да ви кажа съм попаднал на точен човек.. ..  излизахме копунясвахме,  кафета, клубове няма ядове, няма проблеми, яко си паснахме... Той беше от един град аз от друг, разбирахме се, аз ще дойда  при него той при мен,... Дори така се случи че записахме и в софия, аз записах преди него и с квото съм могал съм му помагал, няма ядове.. обаче колкото опознаваш даден човек толкова и започва да ти писва... мислех,че е сериозен, но уви нещата се обърнаха.. някакви детски оправдания почнаха..
и какво се случва едно и също: един,два,три,ЧЕТИРИ пъти, разбираме се да ходим някъде, звъня му готов ли си? еми да! кога да тръгна? след час.. отивам върша си работа минава час няма го.. нито да звънне нито нищо.. пише след 1 час, аз малко работа така това.. викам окей нямаш проблем..
и така още на втория път му казвам, виж ся аз Приятелски искам да ти кажа,че държа на точноста.. като кажа 10 часа значи 10 часа, пък нали се сещаш,че ти си предложил да ходим там така,че ако не можеш просто кажи за да си направя плановете.. вика ми сори аз...не е за нарочно... пак излизахме нали.. но мине се намине мисец и се случиха детски работи...все нещо се бави все нещо има.. (нито работи, нито пък има чак такива ангажименти)
Нещо ми намекна,че съм се оправдавал за университета, за кво съм се записал.. пък пак се случи така да го чакам 1 час(това беше 4тия и последен път) и му казвам... аз ли се оправдавам?  с кое? не виждаш се бе си,че не държиш грам на това което казваш ами коментираш мен..  и почна да ми се оправдава отново, викам виж ся трая си щот излгеждаш свестен ама съобразявай се малко...
И той :ами тогава да не излизаме повече.. както решиш.. и пак почна да се оправдава и си тръгна... От тогава (вече два месеца) нито е писал нито да звъннал( а звънеше всеки ден ) а пък аз да му звънна няма шанс
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 156

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 12, 2018, 03:29:50 »

За да сваляш момичета не ти трябват други хора, все пак сам ще ги ебеш. Проблема с гълтането на езика се решава с постоянни опити докато не се отпуснеш. Даже утре може да излезеш и да спираш яки мацки и да ги питаш колко е часа или къде се намира някое кафе примерно. Така ще видиш, че не е толкова страшно да си говориш с момиче. Ако не успяваш сам да постигнеш това се запиши на workshop, там ще ти помогнат.
Активен
Constantine92
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 12, 2018, 10:49:20 »

Пешо, мисля, че ти не искаш да разбереш къде е проблемът и затова не ти се получава с жените. Smiley А проблем, щом си девствен на 23 - има. И той не е в това дали си умен, добре изглеждащ, добър и т.н., а че имаш грешни нагласи и пропуски в общуването с хората като цяло.

Колегите се опитват да те насочат да погледнеш в себе си защо другите правят "тези неща" "на теб", а ти пишеш дълги постове, където продължаваш по сто пъти да описваш как другите са "такива", "онакива"... Такива са разбира се. Да, масовката  не е много извисена и кадърна, често "не стават", но няма нищо лошо в това да са селективни, че даже и преселективни в определени случаи. Ти също ги селектираш "дали са точни и тежки".

Хората искат да си правят кефа с хора, с които ги кефи. След като избягват да излизат с теб, намират си оправдания и т.н. трябва да се замислиш дали грешките не са в теб и твоето поведение.

Вместо да изтъкваш какъв си, напиши в какво не те бива и промени него.

Очевидно лидерските ти умения с хора не са добри, вероятно не създаваш и достатъчна емоция в тях (всеки иска да се забавлява и всяка жена да се чука, ама не иска да го прави с всеки, нали?), щом не успяваш да изградиш истински приятелства. А може да е и от средата.

В сегашното развито общество, където не трябва да бъхтиш по цял ден, за да сложиш залък в устата си, всеки може да "успее" във всяка сфера - да прави пари, да предоставя услуги, да следва мечтите си. Но всичко това се прави първо от хора, които имат волята да го направят и второ - те го правят сами, без задължително да участва друг човек...

Когато искаш да изчукаш някоя мадама, тогава не можеш сам да го постигнеш - трябва и тя да го иска. Или да извършиш изнасилване. Трябва да види, че си готин, открит, забавен, а не човек, който се оплаква (да, това правиш в постовете), който квалифицира хората като такива-онакива (независимо, че често са), че си човек, с който иска тя да прекарва времето си, енергичен, весел, идеен. Иначе що да си вдига краката за теб или пък още повече - да инвестира година-две от живота си във връзка с теб, да се ожени за теб и да ти ражда деца? Защо?

Когато разбереш къде са ти грешките и се промениш, тогава вече може да започнеш да комуникираш успешно с жени, да срещнеш жени, към които се стремиш и които се стремят към теб...

Моят съвет: Вместо да се оплакваш от хората (ако ще да са най-големите боклуци), игнорирай тяхното съществуване, не им придавай такава важност в твоите очи и се насочи към хора, които намираш за и действително са читави. Анализирай защо не са те харесали в ситуациите, когато това става и изчиствай грешките си.

ВИНАГИ СЕ САМОКРИТИКУВАЙ! Даже и като си направил нещо успешно. В-И-Н-А-Г-И!

Когато се промениш, ще започнат и мацките да идват. Не спирай да ги търсиш и в процеса на промяна. Лесен начин няма, Пешо...

Надявам се, че разбра какво ти казвам?
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 664

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 12, 2018, 13:53:42 »

Пешо, всеки е бил в даден етап от живота си без приятели и без да има с кой да излезе. Важното е да не се отдаваш на меланхолия в такива моменти, а да използваш случая, за да учиш, работиш, сваляш мацки и всичко друго, за което се сетиш.

Нямаш приятели и с кой да излизаш ? Това ти отваря супер много време за други дейности. Мацки може да заговаряш навсякъде - в супермаркета, в мола, на спирката. Не си ограничен до фитнеса и приятелките на приятелите ти. Освен това те нещата са навързани - като се учиш да сваляш мацки ставаш по-комуникативен, с по-добър език на тялото. Това ти носи и повече "приятели"(познати по-скоро), от там се запознаваш с нови мацки, отварят ти се възможности за работа и т.н.

Тоест в каквато и сфера да дръпнеш тя ще ти помогне и за останалите неща. Казваш, че си сериозен и точен - супер, това автоматично те отличава от 70-80% от хората. И ще ти помогне много в кариерата и в отношенията с хората като цяло. Въпрос на време е да изградиш контакти, ако имаш необходимите качества.

А това, че си девствен е проблем само в твоята глава. Не си изпуснал влака. Започни теория + практика, може да минеш и един уъркшоп. Ако се фокусираш върху това със сигурност ще дръпнеш доста за година-две.

И да, повечето хора, особено в България, са несериозни и тарикати на дребно, свиквай с това. Всеки малко по-наблюдателен го знае, че и цяла Европа ни разбра вече. Не е нужно с всеки да си ставаш приятел - обикновено повече от 2-3ма приятели не са ти нужни. Другите са просто познати и си прекарвате времето заедно.

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
genuine
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 12, 2018, 14:24:15 »

Здрасти, Пешо,
Виждам, че си интелигентно момче, най-малкото пишеш грамотно, което е похвално в днешно време. Обаче има и емоционална интелигентност, където при теб май определено куца. Съветвам те да прочетеш внимателно съветите, които ти дадоха хората, защото в тях има доста истина (наблегни на мнението на Constantine92). Винаги грешката я търси в себе си, а не в другите. Животът, който живееш, единствено е резултат само и изцяло на твоите действия и решения!
Казваш, че другите не са точни, не спазват уговорките си и т.н. От друга страна ти си точен и не обичаш "детските" изпълнения. Според мен тук трябва да го погледнеш съвсем от друга гледна точка това, което се случва. Ти си припрян и нетърпелив. Искаш на всяка цена да излизаш колкото се може по-често, за да завържеш евентуално нови запознанства с жени. Не мисли обаче, че това не се усеща от хората, с които общуваш. Казваш, че имаш чувство за хумор. Това мога и аз да го кажа, но дали наистина е така? За да изляза с някого на дискотека (говоря от мъжки род), то трябва да е изпълнено поне едно от условията - или да ми е близък приятел / или да е забавен човек, с който става купона и знам, че няма да ми е скучно / или да е човек, около когото има много мацки и мога да придърпам нещо. Ти очевидно не отговаряш на нито едно от условията и заради това те отсвирват повечето. Същото е и с жените - ако не създаваш емоции в тях нямаш абсолютно никакъв шанс да успееш да продължиш напред. Един страничен въпрос - имал ли си гадже досега?
Съвет: отсей ценните за теб хора, намери си повече хобита, в които ще можеш да контактуваш с повече мацки (тук например танците са много добър избор), не бъди толкова критичен към другите хора и не поставяй винаги себе си над другите (да, ок, постигнал си доста добри неща за твоята възраст, за което поздравления, но повярвай ми не си единствен). Приемай мнението на околните, изслушвай ги, бъди открит с тях. Това, че даден човек не спазва уговорка, закъснява или нещо подобно не значи, че той е лош човек. Аз имам 2-3 приятели, които са точно такива, каквито ги описваш, но съм ги приел с техните "особености" и това изобщо не ми е пречка. Даже ми е забавно и ги ебавам много на тази тематика. Като цяло мисля, че доста неща трябва да промениш в себе си и със сигурност няма да ти е лесно, но в крайна сметка ще е за добро.
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Pesho4444
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 12, 2018, 14:52:32 »

Един страничен въпрос - имал ли си гадже досе

-Като цяло не, Преди година имах някакъв флирт запознанство през нета, няколко срещи, но само толкова.

"Съвет: отсей ценните за теб хора, намери си повече хобита, в които..."

-Виж сега няма да се преструвам или да се оправдавам, но такива хора просто нямам в живота, ценни хора? как мога да определя такъв човек за ценен? Нали не може само да даваш,даваш,даваш и накрая нищо.. говоря и за роднини.. Когато в най-лошите моменти си оставал сам( претърпял съм тежка операция  и знам какво е чувството да си сам ), да нямаш баба,дядо да нямаш роднини това за мен са биха били ценни хора, но уви аз нямам(освен по документи или когато те имат нужда тогава да Хахаха)
..... ( изключвам родителите, те са ценни за всеки човек )

Когато съм излизал с познати винаги съм бил "душата" на компанията, винаги пускам бъзици, лафове, умея и вицове да разказвам .. дори и да се самоиронизирам, което не всеки би могъл да го прави, но уви явно има някакъв друг проблем какъв не мога да го разбера. Когато и да съм излезнал винаги е било гот, но просто хората които съм обграден са си явно особенни, говорим за нещо, на другия ден все едно не се говорило, уговаряме се за излизане - никакъв спомен за това, окей отлагам за следващата седмица, за последващата пак същото..

Но хайде стига съм се обяснявал като третокласник, ще чакам още отоговори и ще се напътсвам както от тях така и от предишните, Благодаря.

Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1095

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 12, 2018, 16:22:32 »

На какво ниво си в сферите, с които се занимаваш? Примерно фитнеса, тениса? Като генерално правило в живота, е добре да се целиш високо, защото почти никога не достигаш нивото, в което се целиш, а стигаш до по-ниско от него. Така че ако се целиш да си средно положение, накрая оставаш в под средно. Ако се целиш в супер високо, оставаш на високо/над средното и т.н. Добър начин да привличаш хора е като си на високо ниво в дадена сфера. Примерно ако си един от най-яките във фитнеса, хората от тази сфера сами ще ти се бутат, защото ще виждат стойност в теб.
След като имаш време, вземи се запиши на едни латино танци - ще се отвориш, ще свикнеш да си в близък контакт с познати и непознати момичета, ще се научиш да водиш с език на тялото, и естествено, ще се запознаеш с една камара жени.
Нещо, което почти никога (ако изобщо) не се споменава тук е, че жените харесват целеустремени мъже. Мъже, които имат висока цел, която гонят и която за тях е приоритет. Кефят се на такива мъже, защото виждат в тях потенциал - e.g. "той може да не е най-големият лидер в момента, но с този хъс, като нищо ще стане". Съответно, крайно облъскващи са мъже, които бездействат, пасивни са, нямат цел в живота, и са едни "никой-овци" в сферите си, каквито и ще си останат.
Накратко - работи над себе си.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
jayjayhaha
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 12, 2018, 16:37:17 »

Пич ще ти дам няколко примерчета, ако се познаеш в тях от там започни да се променяш. Имам един колега, който ми говори абсолютно логични неща и задълбава в една тема, и не спира. Съответно на мен ми писва дразня се и полудявам.  Например:
-здрасти какво тренираме днес?
Той - ам брат днес гърди и трицепс. Сега ще потренирам 3 серии тук. После ще направя 2 упр за трицепс тук и тук. За да се развие долната и горната част. Мисля да направя до откат и набиранки за цяло тяло. Гърдите вече ги минах. Правих горна,долна и нормална лежанка. Флаис 3 серии.
Усещаш ли как аз задавам въпрос, колкото за здравей, а ме държат 5 мин.  На здрасти, какво тренираме. Ми е достатъчно гърди и трицепс, брато.
Друг пример
Излизам с един да се позапознаем с някоя. Влизаме в мола. Отива в магазина  да заговаря момичето.застоя се 5 мин при нея, тя го гони той на неговото тъпче, заплашват го, че ще викнат охраната, той седи. Как да излезна 2ри път с такъв .
Друго седиш си с някоя мацка вместо да говорите за забавни неща ти я питаш въпрос след въпрос. Омръзваш на 3тия.
Пример за по интересен подход  online
https://youtu.be/zNGiAWwh1WQ
Усещаш ли как я заиграва с нещо ново ? (Трябва и аз да пробвам така :d )
Друго, което дразни прочети си написаното. Всички са ти криви, несериозни и глупави.
Ами такова отношение към заобикалящия ни свят е много дразнещо за околните и пагубно за нас самите. Прочети тази книжка "джон кехоу подсъзнанието може всичко"
Има я и в интернет в читанката.
http://www.culturehook.com/3796-3/1518271324/ ( прочети си и това )
Друго не трябва да изглеждаш толкова свободен флейквай срещи и не се навивай толкова лесно другите да избират къде да ходите. С жените пък даже не ги слушай ами ти си определяш тва е. Прочети първата книга на Илиян, безценна.
Друга книга за четене на дейвид люис тайният език
Разгледай в youtube канала https://www.youtube.com/user/AlphaMconsulting

Имаш материал за осмисляне за близо година, че и повече. Ако нещо бързо ги разбереш книжките още бих предложил. Тези книжки , които съм оставил за прочитане ми промениха мирогледа изцяло. + канала на aplha.m има още доста, но това е основата.
Активен
WolfStriker
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 177

Ставай все по-силен с всеки следващ ден.

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 12, 2018, 23:16:38 »

Здравейте,

Разгледах сайта има доста полезни теми, обаче по моите проблеми сякаш не намирам Кураж(ако мога така да се изразя) или смелост за да напредна малко..

Да започна с главния проблем и може би за момента най-натрапчивият в моя мозък и той е Проблема с момичетата..

Никакви контакти,никакви запознанстава, никакви излизания ... съответно и все още съм девствен което още повече ме депресира понякога..

Като цяло за мен:

Привидно не съм от висшата интелегенция, но и не спадам към деградиралата част от обществото..  Общо взето заниманията и хобитата ми в свободното време са свързани със Спорта(футбол, фитнес, тенис и т.н.) Активно спортуващ с що годе добре изглеждащо тяло.

Завърших Бакалавър в един университет *** преди горе долу година, сега вече съм пред завършване и на магистърска степен в друг университет ****..  от село съм, учил съм в близкия град, след това като завърших Училище, отидох в по-голям град и сега в Столицата.. все с надеждата,че някак си нещо ще променя, но уви където и да отида Си оставам това което съм си... жалко но факт..

Почти никакви приятели или ако има такива те са само когато ТЕ желаят или имат възможност да излизаме и са с претенците.. и на човек му писва да се моли постоянно.. от там няма излизания няма и нови запознанства няма и момичета... Вече нз как дори да заговоря дадено момиче просто си глътвам езика, или просто гледам на страни,надолу или избягвам погледите..

Може би последното което бях се решил така да променя малко живота си е да отида и аз като "студент" в ст.град с един колега и да усетя малко от "онзи" живот.., но кво пак същата тъпотия... Започнахме да излизаме с този същия колега в София..наляво на дясно...,но нито можахме да намерим компания нито пък да намеря някое момиче... Започнаха детските оправдания и оплаквания от негова страна и спряхме да излизаме и да лафим и хептен вече няма с кого и на кафе да изляза..

Пренабрегвах това,че няма с кого да излизам и излизах дори сам, пробвах онлайн по Фб да си чатя с момичета но винаги удрях на камък, пробвах с някое момиче от фитнеса, не става глътвам си езика..

Като цяло от това, което виждам тук ти не общуваш с момичета. Контактуваш само с мъже. Ти педал ли си? Ако отговорът е "НЕ", то седни си да "Д"-то и започни да работиш върху себе си.
Не можеш да очакваш да успееш без да влагаш усилия? Можеш ли? Ако е така, то ти просто си един страхливец, който е ХИПЕР нерешителен и е седнал да се оплаква във форума.

Светът не се върти около ГЪЗА ти. Няма и да се завърти, защото ти си една прашинка сред многото. От теб зависи дали ще еволюираш или ще останеш там, където си сега.
Никой не ти е длъжен. Момичетата нямат задължение да си отварят краката без да си им го поискал и да си им доказал, че си МЪЖ.

Обаче ако си педал. То... Ами, това не важи за теб. Продължавай с гейските лиготии.

Може да съм малко груб, но се надявам да се замислиш поне малко над думите ми(АКО ГИ ПРОЧЕТЕШ).

WolfStriker!
Активен

You said if you could fly,
you would leave all this far behind you,
and soar off to the sky,
so blue, so blue, that sky so blue!
Pesho4444
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 13, 2018, 03:38:37 »

На какво ниво си в сферите, с които се занимаваш? Примерно фитнеса, тениса? Като генерално правило в живота, е добре да се целиш високо, защото почти никога не достигаш нивото, в което се целиш, а стигаш до по-ниско от него. Така че ако се целиш да си средно положение, накрая оставаш в под средно. Ако се целиш в супер високо, оставаш на високо/над средното и т.н. Добър начин да привличаш хора е като си на високо ниво в дадена сфера. Примерно ако си един от най-яките във фитнеса, хората от тази сфера сами ще ти се бутат, защото ще виждат стойност в теб.
След като имаш време, вземи се запиши на едни латино танци - ще се отвориш, ще свикнеш да си в близък контакт с познати и непознати момичета, ще се научиш да водиш с език на тялото, и естествено, ще се запознаеш с една камара жени.
Нещо, което почти никога (ако изобщо) не се споменава тук е, че жените харесват целеустремени мъже. Мъже, които имат висока цел, която гонят и която за тях е приоритет. Кефят се на такива мъже, защото виждат в тях потенциал - e.g. "той може да не е най-големият лидер в момента, но с този хъс, като нищо ще стане". Съответно, крайно облъскващи са мъже, които бездействат, пасивни са, нямат цел в живота, и са едни "никой-овци" в сферите си, каквито и ще си останат.
Накратко - работи над себе си.

Ами спрямо това което започнах още преди да завърша 12 клас година след година напредвам и усещам как има сериозно развитие въпреки "спънките" които живота поднася. Постоянно гледам нещо да променям и да търся новости за повече приходи. Във фитнеса последните години подържам една постоянна  форма, но в комбинация от работа, задължения, унверистет просто много  се събира.., но сега от края на 2017г съм се заел за драстична промяна и работя върху нея.. Занимавал съм се и със футбол, но приключих заради счупена капачка..

Пич ще ти дам няколко примерчета, ако се познаеш в тях от там започни да се променяш. Имам един колега, който ми говори абсолютно логични неща и задълбава в една тема, и не спира. Съответно на мен ми писва дразня се и полудявам.  Например:
-здрасти какво тренираме днес?
Той - ам брат днес гърди и трицепс. Сега ще потренирам 3 серии тук. После ще направя 2 упр за трицепс тук и тук. За да се развие долната и горната част. Мисля да направя до откат и набиранки за цяло тяло. Гърдите вече ги минах. Правих горна,долна и нормална лежанка. Флаис 3 серии.
Усещаш ли как аз задавам въпрос, колкото за здравей, а ме държат 5 мин.  На здрасти, какво тренираме. Ми е достатъчно гърди и трицепс, брато.
Друг пример
Излизам с един да се позапознаем с някоя. Влизаме в мола. Отива в магазина  да заговаря момичето.застоя се 5 мин при нея, тя го гони той на неговото тъпче, заплашват го, че ще викнат охраната, той седи. Как да излезна 2ри път с такъв .
Друго седиш си с някоя мацка вместо да говорите за забавни неща ти я питаш въпрос след въпрос. Омръзваш на 3тия.

Имаш материал за осмисляне за близо година, че и повече. Ако нещо бързо ги разбереш книжките още бих предложил. Тези книжки , които съм оставил за прочитане ми промениха мирогледа изцяло. + канала на aplha.m има още доста, но това е основата.

Благодаря ще прегледам книгата и клипчета.

Като цяло от това, което виждам тук ти не общуваш с момичета. Контактуваш само с мъже. Ти педал ли си? Ако отговорът е "НЕ", то седни си да "Д"-то и започни да работиш върху себе си.
Не можеш да очакваш да успееш без да влагаш усилия? Можеш ли? Ако е така, то ти просто си един страхливец, който е ХИПЕР нерешителен и е седнал да се оплаква във форума.

Светът не се върти около ГЪЗА ти. Няма и да се завърти, защото ти си една прашинка сред многото. От теб зависи дали ще еволюираш или ще останеш там, където си сега.
Никой не ти е длъжен. Момичетата нямат задължение да си отварят краката без да си им го поискал и да си им доказал, че си МЪЖ.

Обаче ако си педал. То... Ами, това не важи за теб. Продължавай с гейските лиготии.

Може да съм малко груб, но се надявам да се замислиш поне малко над думите ми(АКО ГИ ПРОЧЕТЕШ).

WolfStriker!

Хах добър подход!
Но един въпрос: Какви усилия визираш да вложа?
Старая се да съм инициативен, да предлагам да излизаме, да купонясване, заговарял съм момичета, но общи приказки. Имам принципи и държа на тях, но налагало ли се да влезна в положение на някого съм ги престъпвал...
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: