Tyxo.bg counter Възможно ли е да съм хванал венерическа болест?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 21, 2018, 11:16:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и да можеш да направиш или си мечтаеш, че можеш да направиш, заеми се с него. Смелостта крие в себе си гениалност, сила и магия“ - Йохан Волфганг фон Гьоте

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месеците януари и февруари 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Възможно ли е да съм хванал венерическа болест?  (Прочетена 1015 пъти)
gamerlud
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Януари 14, 2018, 15:18:04 »

Здравейте,, моля някой дето ги разбира тия неща да каже. Правех якото с  едно момиче, ама й нямам много доверие та. Бях с презерватив ама накрая си го махнах и продължих малко на ръчна със същата ръка, дето си го махнах без да я мия без нищо. Та въпроса ми е възможно ли е да съм хванал нещо по тоя начин, и то какво. Щото и да е нещо малко ще е гадно ама ще мине, ама спин такива работи, възможно ли е. Щото почвам да се притеснявам, а пък нямам много излишни пари за прегледи и лекари и такива работи само в краен случай. Сериозен съм. Поздрави.
Активен
gamerlud
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Януари 14, 2018, 16:08:32 »

Добре де, за спина се поуспокоих, като прочетох малко кои хора засяга основно, ама все още се притеснявам майка му да еба. Не оставяйте човека така да се притеснява, кажете нещо, ще се натровя с алкохол в противен случай Cheesy не е шегувам се. ко на лекар ли да ходя не ми се занимава, като може и нищо да ми няма, затова питам тука....
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #2 -: Януари 14, 2018, 16:34:54 »

Възможно е разбира се. Обаче е малко вероятно.
Вероятността да хванеш HIV вириус, при ЕДИН полов акт със носител е 1/500 (едно на петстотин). Ако спиш всеки ден с носител на вируса, след една година вероятността да си хванал вируса е 50%. (о чудо, същото като да познаеш ези/тура)

Точната цифра за твоя случай - не я знам. Единственият начин е да си направиш тест - ама поне два пъти в период примерно 1-2 седмици. Защо два - ами защото тестовете нямат 100% точност. 
Активен
gamerlud
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 14, 2018, 17:07:48 »

Мерси , значи трябва да си правя тестове, то аз питах за всяка болест, ама то и за другите ще е подобно сигурно, пак тестове. Карай, то спина един път хваща аххахахаха
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #4 -: Януари 14, 2018, 19:31:48 »

Успокой се. Нищо не си хванал. И доста си се филмирал излишно. Стегни се
Активен
gamerlud
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Януари 14, 2018, 20:16:30 »

blagodarq
Активен
Fox
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #6 -: Януари 14, 2018, 20:26:42 »

охохо един събрат със същите терзания... да споделя мой случай, за който още треперя и започва да ми се отразява пагубно на психиката.Май месец го правих с една, с кондом нооо се сещам кожичката ми над ноктите се закъсва някой път и мисля беше като раничка  и след 20-тина дни ми се появиха обриви по кръста и зад коленете, след като прочетох в интернет почити припаднах....Ходих при личния каза ,че цялостното ми състояние е добре.Имах само обрив и леко подути лимфни възли в слабините.От паниката не можех да ям , беше ме страх да заспя.Кожния лекар ми предписа мазило и хапчета и след 2 дни започна да изчезва обрива.За диагноза ми каза лаймска болест или нещо друго.

След това се поуспоких , сега декември месец бях с подуто гърло 4 дни и малко лимфни възли.След това ми мина без да пия лекарства никакви.Дори при болни хора, нощна разходка по витоша нямаше проблем.Нарочно излизам навън след баня , стоя на студено да тествам имунитета си , за сега няма проблем,а четох че когато я има инфекцията много трудно се лекувал, грип, настинка и каквото е там.Това ме поуспокои но все пак... тоя стрес започва лошо ми влияе.Дайте мнение.
Активен
gamerlud
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Януари 14, 2018, 20:42:41 »

Ми братле, пак ще кажат, че се филмирам, ама явно единствения сигурен начин са тестове някакви от аптеката. И чак пък пагубно на психиката, стига така.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 156

Профил
« Отговор #8 -: Януари 14, 2018, 20:54:06 »

Стига с тия филми ве.
Активен
WolfStriker
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 177

Ставай все по-силен с всеки следващ ден.

Профил
« Отговор #9 -: Януари 15, 2018, 18:55:29 »

Ебах филмите, ебах.  Grin Споко бре момчета. Вие направо сте си докарали инфаркт.
Активен

You said if you could fly,
you would leave all this far behind you,
and soar off to the sky,
so blue, so blue, that sky so blue!
bace73
PuP Форум Майстор

Активен Активен

Публикации: 268

Профил
« Отговор #10 -: Януари 16, 2018, 15:29:50 »

Фокс, я отиди си направи един Васерман. Този лекар венеролог ли е бил, дето ти е предписал мазилата.
И въобще не те филмирам. Може нищо да ти няма, надявам се, но принципно при такива симптоми аз бих си направил! Все пак не става ясно - точно кое кога се е проявило във времето. И не говоря за ХИВ, та споко!
По-добре да се поуплашиш сега и да си направиш изследване, та ако има нещо да го елиминираш овреме и да си ЗДРАВ, от колкото после да е късно.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: