Tyxo.bg counter Никакъв Контакт с момичета на 23г
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 21, 2018, 10:40:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и да можеш да направиш или си мечтаеш, че можеш да направиш, заеми се с него. Смелостта крие в себе си гениалност, сила и магия“ - Йохан Волфганг фон Гьоте

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месеците януари и февруари 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Никакъв Контакт с момичета на 23г  (Прочетена 945 пъти)
cionflipp
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 13, 2018, 14:00:43 »

Коя е тази част ли? ако наистина искаш да ти отговоря то тя се съставлява от голям процент от Българите /едно около 60-70%/, Необразовани,некадърни,гледащи винаги в чуждата паница,живеещи ден за ден, днес искарам 10лв утре може и гладен...,Отворени ама в кръчмите или по пейките, но всъщност ограничени отвсякъде, самочувствие без грам покритие, имитация на "дилърчета"( искарват някакви смешни пари като продават по 2грама хашиш ).. е такива..

Издържам се сам да, помагам и нашите в техния бизнес с каквото мога, понякога и това съм се замислял напълно да се отделя, но какво ще покажа с това нищо..

Не знам какви са хората, но просто в България Думата "Точност" не съществува и повечето са такива,казват едно вършат друго.

Кажи ми, тия отворените в кръчмата и със самочувствие без грам покритие ебали ли са ? Защото с непокрито самочувствие има по-голям шанс да ебеш отколкото, ако  хептен нямаш никакво с жените. А вслучая ти нямаш никакво Smiley Което има връзка с това, което други в темата ти казаха. А това последното - навсякъде хората са такива, не само в БГ. Типична човешка черта към която трябва да се адаптираш. Пък какво остава като тръгнеш по-сериозно да се занимаваш с жени, на тях цяла им работа е такава "казват едно, мислят другите, правят трето".

Дай някъв конкретен пример. Кво стана последния път като подходи към някоя ? Нали каза, че във фитнеса си се пробвал с някаква ? Кво стана опиши подробо ситуацията. Ти сам си посочваш грешките в общуването "просто си глътвам езика, или просто гледам на страни,надолу или избягвам погледите..". Кво мислиш, че трябва да се направиш ? Примерно следващия път най-малкото да се постараеш да не гледаш в земята. Само като говориш с жени ли забиваш ? В университета, нали следваш някаква магистратура, к'во става с колегите и колежките ? С тях не общуваш ли ?
Активен
Pepkata
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 14, 2018, 20:19:29 »

Пичове искам първо да ви благодаря на всички които писаха до сега и евентуално за тези които ще пишат в бъдеще.

За съжаление аз няма как да мога да отговарям на вашите коментари дори и да прочитам това което сте написали защото бях Баннат от форума по доста смешни причини.

Обясних на модератора  за какво става въпрос че и преди година съм имал профил но нито си спомням парола нито имейл с който съм се регистрирал. Обясних че не е за нарочно пък и за какво да го правя какво ще спечеля от това да има 100 регистрации тук? Какво?

Мислих, че тук е мястото по някакъв начин да помогнете на човек, а не да кореспондирам по имейли с модератора и да не мога да влезна дори в сайта и да ме искарват едва ли не  Престъпник.

След като съм най големия нарушител така да бъде.
Успех.

Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: