Tyxo.bg counter Предложение за среща
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 17, 2018, 23:42:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за среща  (Прочетена 1859 пъти)
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 223

Профил
« -: Февруари 12, 2018, 11:13:13 »

Преди няколко дена се запознах с една мацка на едно обществено събитие. Поговорихме малко на различни теми и се оказа, че имаме общи интереси, разменихме и фейбуците. Сега гледам, че ще ходи на друго събитие на което и аз мислех да ходя.  Въпроса е как е най-добре да я офертирам да отидем заедно. Хем не искам да е прекалено напористо понеже все още не се познаваме и мацката все още няма кой знае какъв интерес към мен, хем пък от друга страна пък не искам и да изглежда прекалено плахо офертата и мацката да си каже ебаси този сега кани ли ме на среща или не. Дайте предложения
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 236

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2018, 12:59:58 »

-Здрасти, аРе да да дойдеш с мен на събитието, на което и двамата ще ходим?
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
kk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 12, 2018, 13:26:52 »

Според мен не й казвай, че знаеш, че ще ходи на събитието, ако не ти го е казала сама. Изглежда столкърско и отчаяно, все едно сън не спиш, за да я мислиш Cheesy. Просто й казваш, че ще ходиш еди къде си и я каниш да дойде с теб.
Активен

Even a broken clock is right twice a day.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 12, 2018, 14:05:00 »

-Здрасти, аРе да да дойдеш с мен на събитието, на което и двамата ще ходим?
Мисля, че още е рано за такъв тип оферта. Все пак само веднъж сме се виждали и логично-емоционалния въпрос, който ще изникне в главата ѝ ще бъде: Почти не се познаваме а той ме кара да ходя с него. Защо да го правя ....?

Според мен не й казвай, че знаеш, че ще ходи на събитието, ако не ти го е казала сама. Изглежда столкърско и отчаяно, все едно сън не спиш, за да я мислиш Cheesy.

Не ми е казала, че ще ходи. Видях го във Facebook, нали знаеш отстрани как ти излизат разни предстоящи събития и под тях пише кой от приятелите ти ще ходи.

Просто й казваш, че ще ходиш еди къде си и я каниш да дойде с теб.

Това звучи добре.

Други предложения?
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 899

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 12, 2018, 15:19:03 »

Виж Джони кво ти е написал.
Пиши и че си видял, че ще ходи

Ти: Изкочи ми, че ще ходиш на новата сбирка на анонимните секс маниаци (или там каквото е събитието)
Тя: Да
Ти: Супер, и аз ще ходя. (тук можеш да вметнеш нещо свързано с общия ви интерес - все пак ти е интерес, би следвало да можеш. И гледай да не е сухарско, а весело). Няма как да пропусна безплатните им бонбони. Заради тях ходя. Не, че имам проблем със самоунищожителния секс. Харесва ми и нямам намерение да спирам, преди да ми се откъсне и да остане в някоя.
Тя: Хаха. Аз също ходя заради безплатните бонбони. А не заради тъпите им лекции. И нямам никакво намерение да спирам със самоубийствения секс. Искам да си замина от тоя свят задоволена и на оргия. Но бонбоните са много яки. А на едното събиране ни раздадоха химикалки.
Ти: Да се чакаме еди къде си, еди кога си. Ще отидем двамата. Аз ще съм в латексовия костюм, ще ме познаеш.
Тя: Добре
Ти: Айде за сега

На евента гледаш да създадеш емоционална връзка м/у вас. Да има лаф и закачки. Близо далеч. И да не бездействаш, както на предния.
И след него или я каниш на среща или директно я баунсваш на кафе. Добър вариант е директно да я баунснеш, ако не ти е споменала, че е заета.
На срещата гледаш да ескалираш с докосвания, поне до прегръдки или целувка. Без да прекаляваш с натискането, ако стигнеш до там. И в края на срещата, малко преди да станете си правиш друга уговорка за след ден-два.
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2018, 15:40:52 »

Виж Джони кво ти е написал.
Пиши и че си видял, че ще ходи

Ти: Изкочи ми, че ще ходиш на новата сбирка на анонимните секс маниаци (или там каквото е събитието)
Тя: Да
Ти: Супер, и аз ще ходя. (тук можеш да вметнеш нещо свързано с общия ви интерес - все пак ти е интерес, би следвало да можеш. И гледай да не е сухарско, а весело). Няма как да пропусна безплатните им бонбони. Заради тях ходя. Не, че имам проблем със самоунищожителния секс. Харесва ми и нямам намерение да спирам, преди да ми се откъсне и да остане в някоя.
Тя: Хаха. Аз също ходя заради безплатните бонбони. А не заради тъпите им лекции. И нямам никакво намерение да спирам със самоубийствения секс. Искам да си замина от тоя свят задоволена и на оргия. Но бонбоните са много яки. А на едното събиране ни раздадоха химикалки.
Ти: Да се чакаме еди къде си, еди кога си. Ще отидем двамата. Аз ще съм в латексовия костюм, ще ме познаеш.
Тя: Добре
Ти: Айде за сега

На евента гледаш да създадеш емоционална връзка м/у вас. Да има лаф и закачки. Близо далеч. И да не бездействаш, както на предния.
И след него или я каниш на среща или директно я баунсваш на кафе. Добър вариант е директно да я баунснеш, ако не ти е споменала, че е заета.
На срещата гледаш да ескалираш с докосвания, поне до прегръдки или целувка. Без да прекаляваш с натискането, ако стигнеш до там. И в края на срещата, малко преди да станете си правиш друга уговорка за след ден-два.
Grin много се смях на примерния ти чат.
Схванах идеята, вкарвам малко емоционална игра и след това предложението
Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1274

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 12, 2018, 16:11:02 »

За кво ти е да "отивате заедно", след като тя така или иначе ще е там?
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 12, 2018, 16:14:05 »

За кво ти е да "отивате заедно", след като тя така или иначе ще е там?

По принцип си прав, но от друга страна е добре да свиква да правим нещата "заедно". А пък и това, че се е записала, че ще ходи нищо не означава. Може да се откаже защото няма с кого да отиде примерно.
Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 12, 2018, 16:23:50 »

По принцип си прав, но от друга страна е добре да свиква да правим нещата "заедно".
Shocked Undecided Lips Sealed Sad

Тва да не е някакъв абитуриентски бал, че да трябва да ходите по двойки?
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 12, 2018, 17:48:01 »

По принцип си прав, но от друга страна е добре да свиква да правим нещата "заедно".
Shocked Undecided Lips Sealed Sad

Тва да не е някакъв абитуриентски бал, че да трябва да ходите по двойки?

Не, няма такова изискване но ако отидем двамата това ще улесни значително нещата. Отколкото ако тя отиде с някакви нейни приятелки и после да трябва да ги "елиминирам" и да я изолирам. Не, че е невъзможно ама за какво да се вкарвам в този филм.
Активен

Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 175

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 12, 2018, 20:02:47 »

Да, това с елиминирането на компанията е добре. Обаче е трябвало още първия път да пробваш да я изкараш веднага на среща или да се разберете да се видите на следващия ден. Е, поне сега имаш втори шанс, но вече трябва да действаш без да мислиш удобно ли е и какво ще си помисли и как ще реагира.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 12, 2018, 20:20:12 »

Абе това да сте само с нея, и да няма нейни приятелки, го приемате за "добре" малко по дефолт, без да се замислите, че повече мацки, отварят повече възможности.
Като цяло, да сте само двамата е добре, само ако мислиш да ебеш. През останалото време, на мен лично, ми допада да има и други хора, с които да мога да разнообразявам разговора, пък знам ли, може и да си харесам някоя друга от компанията й. Даже като има други хора, могат да ти помогнат, индиректно да демонстрираш value, без буквално да седиш и да й говориш на конкретната мацка. Особено ако успееш да набереш инерция, може да се получи доста добре. Е, зависи и от твоите лични умения де.

Също така другите хора могат да са предпоставка, тя да ти търси вниманието. Пък като сте двамата няма интрига. Ти си там, тя е там, толкоз.

А, и сега се сетих - тя ако си има планове да ходи с приятелки, да не мислиш, че само защото си й писал да отидете двамата, ще ги заебе? Просто ще ти каже "ами аз ще ходя с приятелки, айде ще се видим там". И пак си в изходна позиция, само че вече и ти е финтирала офертата.
Активен

Constantine92
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 12, 2018, 20:32:23 »

Адолфус, не съм съгласен, че е трябвало на 100% да я дърпа за среща още на момента. Не, не е грешно, в никакъв случай, но...

...и не е правилно в абсолютно всеки случай Smiley Според това как е протекло първото мероприятие, с кого са били, каква е била обстановката и т.н. нещата варират.

"Правилата" и идеите на пикап-а не са общоприложими във всяка ситуация, а и не всяка би си казала: "Тоя има топки, щом ме кани на среща, а го познавам от 7 минути!!! Не е като АФЦ-тата! Що да не изляза с него, а на втората среща и да му счупя патката от секс". Понякога трябва да се КАЛИБРИРА обстановката и да си готов да забавиш с една стъпка. Не всичко е колд ъпроуч от улицата. Разбира се - после ще трябва да преминеш в атака. Ако искаш да имаш поне шанс за, ако не и оргазми Smiley

heuspo, няма какво да му мислиш. Не много плахо, ама не и много твърдо трябва да и кажеш в макс 10 изречения, че ще ходиш и може да дойде с теб. Дерзай, момко Smiley
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 175

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 12, 2018, 21:40:14 »

Адолфус, не съм съгласен, че е трябвало на 100% да я дърпа за среща още на момента. Не, не е грешно, в никакъв случай, но...

...и не е правилно в абсолютно всеки случай Smiley Според това как е протекло първото мероприятие, с кого са били, каква е била обстановката и т.н. нещата варират.

"Правилата" и идеите на пикап-а не са общоприложими във всяка ситуация, а и не всяка би си казала: "Тоя има топки, щом ме кани на среща, а го познавам от 7 минути!!! Не е като АФЦ-тата! Що да не изляза с него, а на втората среща и да му счупя патката от секс". Понякога трябва да се КАЛИБРИРА обстановката и да си готов да забавиш с една стъпка. Не всичко е колд ъпроуч от улицата. Разбира се - после ще трябва да преминеш в атака. Ако искаш да имаш поне шанс за, ако не и оргазми Smiley

heuspo, няма какво да му мислиш. Не много плахо, ама не и много твърдо трябва да и кажеш в макс 10 изречения, че ще ходиш и може да дойде с теб. Дерзай, момко Smiley

Добре, дай примерна ситуация как може да я изкара на среща.

Взима й фейсбука, там си пишат. Колко време? В един момент се опитва да я изкара на среща, а сигурно и още 10 като него през това време й пишат и се опитват същото.
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 12, 2018, 23:06:35 »

Добре, дай примерна ситуация как може да я изкара на среща.

Взима й фейсбука, там си пишат. Колко време? В един момент се опитва да я изкара на среща, а сигурно и още 10 като него през това време й пишат и се опитват същото.

Ок, предпочитам телефона, но да кажем, че съм взел фейсбука.

Това, което аз бих направил е директно да я офертирам. Няма да чатя 1 година и да си хабя времето в това.
Ако ми откаже -> Next!
Ако пък нямаш Next, то кофтито е за теб.  Smiley
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: