Tyxo.bg counter Да я поканя ли на среща или да изчакам
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 21, 2018, 10:57:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и да можеш да направиш или си мечтаеш, че можеш да направиш, заеми се с него. Смелостта крие в себе си гениалност, сила и магия“ - Йохан Волфганг фон Гьоте

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месеците януари и февруари 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Да я поканя ли на среща или да изчакам  (Прочетена 63 пъти)
danidan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Февруари 20, 2018, 03:27:26 »

Здравейте и накратко да разкажа за какво става въпрос. Преди около седмица се видях с едно момиче от съседния клас на случайносъбитие. С нея никога не сме били близки, а и сме завършили преди вече доста време, в общи линии сме разменили буквално по няколко реплики през цялото ни познанство. Когато се видяхме, си говорихме около час, като тя по-скоро търсеше контакт с мен, докато слушахме лектора, като аз нарочно в началото не повдигах теми за разговор и млко си правих пас, а  тя настоятелно подържаше разговора. Мина лекцията, тръгнахме си, но тя бързаше за нещо и хич и не повдигнах въпроса да пием по кафе. След ден и писах, но разговора ни беше кратък. Преди 2 дни си писахме цял ден, днес пак като определено ми отговаряше подробно на въпросите, които и задавах и темите които повдигах, но не ми връщаше почти въпроси и това всъщност ме обърка.. Въпроса ми е следния: Чудя се дали да и пиша съвсем скоро, като я поканя на среща или да изчакам около месец и половина, тъй като випуска има среща от завършвнето ни, която ще е края на март месец и тя каза, че ще дойде. Ако ме отреже за  среща, бихте ли ме посъветвали как да реагирам точно и да си оставя вратичка за срещата след месец и нещо.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: