Tyxo.bg counter ХейЗона - онлайф апп за запознанства
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 05:45:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
Автор Тема: ХейЗона - онлайф апп за запознанства  (Прочетена 6833 пъти)
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Профил
« Отговор #60 -: Февруари 14, 2018, 23:12:56 »

П.С. Един страничен въпрос. Ти като един параноик наистина ли мислиш че ако ГПСа на смартфона ти не е включен - няма редица други методи да бъдеш локирана?...  Имам новина за теб Smiley... за да няма никой достъп до место положението ти - изхвърляй смартфона! Барабар с всяко друго мобилно устройство.

Йордан, правилно уцели, че през повечето време смартфона ми е изключен, или просто не е у мен  Roll Eyes
Иначе изисква по-специално внимание да те локират, докато със вклюен джи-пи-ес всяка апликация може да предава местоположението ти.
ПС: Намерих ти девелопър!  Embarrassed

Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #61 -: Февруари 15, 2018, 10:45:50 »

П.С. Един страничен въпрос. Ти като един параноик наистина ли мислиш че ако ГПСа на смартфона ти не е включен - няма редица други методи да бъдеш локирана?...  Имам новина за теб Smiley... за да няма никой достъп до место положението ти - изхвърляй смартфона! Барабар с всяко друго мобилно устройство.

Йордан, правилно уцели, че през повечето време смартфона ми е изключен, или просто не е у мен  Roll Eyes
Иначе изисква по-специално внимание да те локират, докато със вклюен джи-пи-ес всяка апликация може да предава местоположението ти.
ПС: Намерих ти девелопър!  Embarrassed

Оки Гоу гоу

П.С. А тая дивелоперка как я издири... или просто ми се пробутваш под прикритие? Wink
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Профил
« Отговор #62 -: Февруари 15, 2018, 12:52:21 »

Оки Гоу гоу
П.С. А тая дивелоперка как я издири... или просто ми се пробутваш под прикритие? Wink

Ааа, да си имаме уважението - аз съм брюнетка  Roll Eyes
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
skameykin22
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил WWW
« Отговор #63 -: Февруари 25, 2018, 17:31:05 »

Без уважение не може.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #64 -: Март 14, 2018, 12:56:55 »

Тва е нещо като сейф система, която да открадне чара на свалките и да ги вкара в логиката. Може да я развиеш и в посока - двамата да потвърдят с бутон първата целуква, налазването и секса. Но както виждаме много често мацките казват Не - не го искам тоя и накрая му пускат. В същото време дават валидация на пичове, които изглеждат безопасни, но след това не изпитват привличане. Как ще действаш по тоя бъг?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  

Отиди на: