Tyxo.bg counter ХейЗона - онлайф апп за запознанства
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 21, 2018, 11:23:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и да можеш да направиш или си мечтаеш, че можеш да направиш, заеми се с него. Смелостта крие в себе си гениалност, сила и магия“ - Йохан Волфганг фон Гьоте

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месеците януари и февруари 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
Автор Тема: ХейЗона - онлайф апп за запознанства  (Прочетена 1271 пъти)
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #60 -: Февруари 14, 2018, 23:12:56 »

П.С. Един страничен въпрос. Ти като един параноик наистина ли мислиш че ако ГПСа на смартфона ти не е включен - няма редица други методи да бъдеш локирана?...  Имам новина за теб Smiley... за да няма никой достъп до место положението ти - изхвърляй смартфона! Барабар с всяко друго мобилно устройство.

Йордан, правилно уцели, че през повечето време смартфона ми е изключен, или просто не е у мен  Roll Eyes
Иначе изисква по-специално внимание да те локират, докато със вклюен джи-пи-ес всяка апликация може да предава местоположението ти.
ПС: Намерих ти девелопър!  Embarrassed

Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 183

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #61 -: Февруари 15, 2018, 10:45:50 »

П.С. Един страничен въпрос. Ти като един параноик наистина ли мислиш че ако ГПСа на смартфона ти не е включен - няма редица други методи да бъдеш локирана?...  Имам новина за теб Smiley... за да няма никой достъп до место положението ти - изхвърляй смартфона! Барабар с всяко друго мобилно устройство.

Йордан, правилно уцели, че през повечето време смартфона ми е изключен, или просто не е у мен  Roll Eyes
Иначе изисква по-специално внимание да те локират, докато със вклюен джи-пи-ес всяка апликация може да предава местоположението ти.
ПС: Намерих ти девелопър!  Embarrassed

Оки Гоу гоу

П.С. А тая дивелоперка как я издири... или просто ми се пробутваш под прикритие? Wink
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #62 -: Февруари 15, 2018, 12:52:21 »

Оки Гоу гоу
П.С. А тая дивелоперка как я издири... или просто ми се пробутваш под прикритие? Wink

Ааа, да си имаме уважението - аз съм брюнетка  Roll Eyes
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  

Отиди на: