Tyxo.bg counter Добър старт с колежка, но шибано продължение
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 21, 2018, 11:09:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и да можеш да направиш или си мечтаеш, че можеш да направиш, заеми се с него. Смелостта крие в себе си гениалност, сила и магия“ - Йохан Волфганг фон Гьоте

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месеците януари и февруари 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Добър старт с колежка, но шибано продължение  (Прочетена 529 пъти)
batbobi
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Февруари 01, 2018, 19:12:38 »

От няколко месеца вече бачкам в една фирма. В началото естествено никой не познаваш, но след седмица вече се познаваш с повечето хора. Та се разделихме на екипи и въпросната колежка беше към нас. Тогава тя си имаше приятел и за мен си беше поредната колежка, въпреки че я харесвах. Обаче точно преди нова година, тя се раздели с нейния (по нейни думи, тя го разкарала). Аз като единственото момче, тогава в екипа (всичко друго беше момичета) си се лигавих и те ми се кефеха. Бъзиках ги, че не са кой знае колко красиви и някви други бъзици, на които също реагираха положително. Бъзици от типа - дразнещи. Беше ми кеф, защото всички момичета ми обръщаха внимание.

На 7 Януари, въпросната колежка ми звъни сутринта и ми вика: "Хайде да излезнем, за да купим подарък на нашия мениджър.", който имаше имен ден. Ествствено аз се съгласих. Оправих се и излезнахме. Мен ми беше готино настроението, ебавах я и тя си се кефеше. Купихме подарък, занесахме го и така. Като си тръгвахме от там, продължавахме да си говорим. Тя щеше да взима, някоя нейна приятелка, за да ходят на кафе и аз почнах да разпитвам за нея. Тя ми викаше, че не била мой тип. Тогава я попитах, като толкова разбира, да ми каже, кой е моят тип. Каза ми, че: " Тя е по мъжки характер, не е като мен!", което мен супер много ме израдва. Друго я бъзиках, че не и харесвам плитката на косата и те в колата ме шитна: "Какво не ми харесваш на плитката?" След, което тя си взе приятелката и се разделихме.

На следващите дни, продължавахме да си говорим и тук веднага моя грешка. Според мен трябваше да я поканя да излезем. Минаха няколко дена и аз идиота не предприемах нищо, с което нейното отношение към мен леко истина. Вече не можехме да си говорим толкова готино.

Един ден нещо беше се избъзикала, че иска беберон и аз реших да си я избъзилам и бях купил един. Като си тръгвахме от работа, я помолих да ме закара, защото и двамата живеем в един квартал. Говорихме си в колата и като трябваше да слизам и го подарих. Тя се изсмя, ама готино. Емоцията беше готина, но тук изпуснах момента да я целуна. И от там пълен леш вече. Студено държание от нея към мен и аз отново зацепих, забих и незнам какво да правя. Мисля си, че ако директно и кажа, че я харесвам, ще се прееба още повече.

Някакви съвети моля.  Smiley

Пс. И да добавя. В момента имаме нови колеги и особенно едно момче, което се изрежда да прави масажи на вдички момичета и тя му обръща супер голямо внимание, което ме дразни адски много.
Активен
jayjayhaha
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2018, 21:21:06 »

Пич момент не е имало изобщо. Спри с бъзиците . Пробвай нормален разговор и предложи да излезнете някъде двамата след работа( най вероятно ще ти флейкне ). Все пак ако има случайно интерес и дойде в заведението затвърди впечатлението, че я харесваш. Спри с многото майтапи започват да те мислят за приятелче. И си намери поток от мацки, че като те чета се садвам.
Активен
batbobi
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 01, 2018, 21:27:55 »

Нека да чуем и по-компетентно мнение.
Активен
jayjayhaha
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 01, 2018, 22:58:03 »

Освен, че си бил реактивен и не усещаш скритите послания какво да съм изпуснал толкова.
Пример че не си разбрал какво ти е казала е :
Тя щеше да взима, някоя нейна приятелка, за да ходят на кафе и аз почнах да разпитвам за нея. Тя ми викаше, че не била мой тип. Тогава я попитах, като толкова разбира, да ми каже, кой е моят тип. Каза ми, че: " Тя е по мъжки характер, не е като мен!", което мен супер много ме израдва.

Тоест: -Знам че ме харесваш .  А ти си разбрал: - Остави я нея ,аз съм твоята жена.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 156

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 01, 2018, 23:28:28 »

Каниш я да излезете двамата и там почваш с кино, целувка...

Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 65

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 10, 2018, 22:06:38 »

Само с бъзици няма да стане. Необходимо си е кино, рапорт, ескалация...Улеснен си, щом живеете в един квартал - по-лесно ще се навие за среща (освен ако вече не си във френдзоната). Намекни, че държиш на дискретността - все пак едва ли иска да се разчуе в работата, че имате (бихте имали) вземане-даване. Забелязвам, че когато кажа на моя колежка, с която имам игра, че съм дискретен и за мен отношението между мъжа и жената е нещо лично и интимно и трябва да си остане между двамата, реагират положително и са по-податливи на последваща ескалация.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: