Tyxo.bg counter Сайтове и методи за търсене
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 17, 2018, 23:42:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сайтове и методи за търсене  (Прочетена 1248 пъти)
Divia
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« -: Февруари 13, 2018, 12:00:46 »

Я кажете някакви сайтове ? Пробвах Тиндър но нещо е много бъгав и не намира съвпадения а и се бъгва доста често при слаповете .. Пробвах Бадоо има чат пат някоя друга се вързва .. Но не често ФБ не знам там как се търси по години и тнт ? Елмаз и Гепи съм ги отписал щото са умрели според мен .. Та някакви други по надежни  ?
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2018, 19:40:47 »

Фбто е най-лесно, можеш да си аднеш 200/300 за час.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3598

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2018, 06:32:44 »

Фбто е най-лесно, можеш да си аднеш 200/300 за час.
Без да се обиждате пичове, ама ей от такива като вас пичките придобиха това нереално самочувствие, дето го имат.
Всяка жена ще почне да се чувства по-яка от Памела Андерсън, ако по 200-300 на ден я апроучват у фейсбука и всичките искат да я чукат, да я канят по срещи, и т.н.
Квито сте зажаднели и стреляте на сляпо, само прецаквате полето за всички останали. Не вярвам и да ебете повече, така че никой не печели от всичко това. Разбирам поне да ви връзваха, а то само събират лайкове.

Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2018, 19:47:27 »

То не е казано, че трябва да се пише на всички. Аз да пиша на 30 и като ми отговорят 20 какво правя ?
3 до 4. От скоро вече и на толкова ме мързи, пиша на една до край и тва е. Но и големината на града е от значение преди бях в малък град и беше далеч по трудно да ти върже някоя по какъвто и да е начин. Сега във Варна стига да не те мързи  можеш да зарибяваш по колкото ти душа иска и да ти връзват. Единственото по хубаво място сигурно е София студенски град.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: