Tyxo.bg counter Колко време изчаквате след неуспешен опит ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2018, 02:13:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко време изчаквате след неуспешен опит ?  (Прочетена 618 пъти)
binz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« -: Февруари 20, 2018, 18:03:46 »

Въпроса ми е следния,колко време да изчакам преди да я офертирам да излезем да пием по нещо при положения,че първия път получавам отговор- " Днес не мога,но за друг ден с удоволствие" или съм имал случаи "Днес съм на работа" , "Болна съм" и т.н. Имам няколко варианта в главата ми но очаквам да ми кажете кой е най-удачния  според вас.

1.Изчаквам n на брой дена и я питам директно
2.Питам я кога е свободна,като преди това сме си писали
3.Игнорвам я напълно и чакам  първо отговор от нея.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 791

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2018, 19:00:02 »

1, 2 са ти вариантите. Не разбрах само, многократно ли ти е отказвала. Ако е така, те мота и няма мн шанс да се навиеш. Прябва преди това да я играеш емоционално. Да я жегнеш. Да се вклучваш и изчезваш (близо-далеч). И гаранция, че ще подейства няма. Но има шанс.
Ако веднъж ти е отказала. Пак се колебае, но имаш повече шанс. Принципа е същия. Игнор за определен период, и после може да я пробваш пак
Активен
binz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2018, 19:21:34 »

1, 2 са ти вариантите. Не разбрах само, многократно ли ти е отказвала. Ако е така, те мота и няма мн шанс да се навиеш. Прябва преди това да я играеш емоционално. Да я жегнеш. Да се вклучваш и изчезваш (близо-далеч). И гаранция, че ще подейства няма. Но има шанс.
Ако веднъж ти е отказала. Пак се колебае, но имаш повече шанс. Принципа е същия. Игнор за определен период, и после може да я пробваш пак

Конкретно за единия случай в който виждам,че проявява интерес от начина й на писане съм я офертирал само веднъж.Може би ще изчакам 1 седмица и ще натискам пак  Cheesy , ако тя не изкочи с някое предложение,което е малко вероятно
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3541

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2018, 23:20:08 »

получавам отговор- " Днес не мога,но за друг ден с удоволствие" или съм имал случаи "Днес съм на работа"
Абе човек - че кой може от днес за днес? То и на мен да ми пише някоя "чакам те днес одупена, идвай" и аз сигурно ще отговоря "сори, днес не мога".
Сега хората са заети, всеки си има график, задължения, социален живот... Пичките ходят кога на фитнес, кога на танци, кога на срещи с приятелките си, понякога пък наистина не им е добре или им е дошъл цикъла и какво ли още не.
Пробвай като я каниш нещо от рода "в четвъртък", "другия вторник" и т.н. И натискай за уговорка, например като кажеш "искаш ли да се видим" и получиш съгласие, тогава вече ако кажеш "вторник" тя сама ще предложи "нека да е сряда" ако не може във вторник.
Ако на самото предложение да излезете почне да те мотае, тогава вече не отива на добре работата.
Но в случая няма как да отгатнеш дали те мотае или наистина не е можела.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 791

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2018, 11:02:25 »

получавам отговор- " Днес не мога,но за друг ден с удоволствие" или съм имал случаи "Днес съм на работа"
Абе човек - че кой може от днес за днес? То и на мен да ми пише някоя "чакам те днес одупена, идвай" и аз сигурно ще отговоря "сори, днес не мога".
Сега хората са заети, всеки си има график, задължения, социален живот... Пичките ходят кога на фитнес, кога на танци, кога на срещи с приятелките си, понякога пък наистина не им е добре или им е дошъл цикъла и какво ли още не.
Пробвай като я каниш нещо от рода "в четвъртък", "другия вторник" и т.н. И натискай за уговорка, например като кажеш "искаш ли да се видим" и получиш съгласие, тогава вече ако кажеш "вторник" тя сама ще предложи "нека да е сряда" ако не може във вторник.
Ако на самото предложение да излезете почне да те мотае, тогава вече не отива на добре работата.
Но в случая няма как да отгатнеш дали те мотае или наистина не е можела.

Стоун, това което си писал е вярно. Обаче има два подхода на действие. И двата имат позитиви и негативи. Единия е този, който си споменал. Разбирате се за след няколко дни. Хубавото е, че момичето има възможност да си подреди плановете и е свободна. Кофтито е, че емоционалния импулс е моментен от офертата. И в тоя случай, няма как да се възползваш от него. Дори напротив. Има единствено време, да размисли логически, над "аз защо приех да излизам с непознат, ще му кажа, че съм болна". (Този гледам да го избягвам, и съм повече привърженик на другия)
Другия е на момента - "аре да се видим тази вечер".
Възползваш се изцяло от емоционалния момент. Сега я каниш - сега и е интересно. Кофтито тук е, че често имат планове, и отново не можеш да знаеш, дали те мота или наистина е ангажирана. (Повече съм привърженик на този. Ако откаже, пак не пускам друга оферта, а я оставям в неведелие, дали изобщо ще я поканя пак. И ако пусна друга, пак се възползвам от емоционалния моментен импулс).

Пояснение. И двата варианта имат много силни и много кофти страни. И е добре да се използват ситуационно, според тях.
Ако каниш непознато момиче, с което често пишете/чувате, и имате емоционална връзка (демек свалката върви), първия вариант е по-добър.
Ако комуникацията е постна, не се познавате, само си чупил рапорта, и си играл на базово емо-ниво, близо-далеч, базици, и къс чат с игнори, игра тип за бърз клоуз, втория вариант е по-добър.
Също зависи и от типа момиче. Според зависи на кой от двата типа игра поддава, на него вариант би откликнала по-лесно.

И последно. Съчетанието м/у двата. Под по-добър имам предвид, да клони към него. Със сигурност е кофти вариант оферта за след седмица. Или оферта за след 20 мин.
Най-добре е ако ще се действа по първи, да са максимално кратки сроковете. Оферта за следващия ден, или максимум за по следващия.
Ако ще се баунсва на момента, по втори, е добре да е възможно по-рано. От обяд за вечерта, примерно.
Идеята е да се претъпят максимално негативите от всеки подход.
Но със сигурност и двата варианта си имат приложение.
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2018, 11:43:03 »

То и с друг подход /без веднага с директния въпрос/ ще е ясно за какво я пита и каква му е целта, но все пак:
Той:
- Как ще си довечера, имаш ли някакви ангажименти след работа ?
Тя:
- Ами имам среща с едни бивши колежки / ще ходя на танци / ще ходя да се видя с нашите и т.н. И тук вече зависи, дали изречението ѝ ще спре до тук или ще добави: Защо ме питаш?
Той:
- Е как защо, искам да се видим, но явно няма как да стане днес.

Но вече е минало заминало, първия път не е станало. Според мен едно 3-4 дни може да пасува.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: