Tyxo.bg counter Дадох едно, взех на две половината
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 14, 2018, 20:26:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дадох едно, взех на две половината  (Прочетена 887 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 907

Профил
« -: Март 16, 2018, 19:50:53 »

И те така, ще извинявате, ама поне съм съм се напил може и да не ми се разбира баш как си трябва.

Тука, става едно извесно време въртя схеми, мисля нещо, пара, 40 килограма кашкавал съм продал, печалба през 30 процента, други работи съм правил. Накрая кво стана викам си, от прости ора най-много пара се прави. Обаждат ми се тука така, така ако може да измислим нещо, плащаме пара има. Звъня аз на един човек, викам брат тука тей, пара хората искат да кихат, как да стане да квото трябва. А он ми реди - Няма се плашиш, ще изпипаме нещата, моя хонорар, процент искам. Викам боклук, ти от мен ли гуша искаш да правиш? На надница не ти ли е добре, пара ше напрайш, бебе имаш пералнята изгоря, жената реве за обувки, времето хубаво, кво ти трябва друго, петък сме там неделя се връщаме. Добре, навихме се.

Звъннах аз, викам, толкова пара. Сметнах събрах, извадих, умножих, викам добре е. Сещам се няколко киртака къде цял месец режат за толкова.

Връщам се, аз вечерта на другия ден рано ше се пътува. Седнах пих две бири викам ше си лягам, ама гледам телефона нещо свети гледам аз, докато гледам той пак звъни, една бичкия корава, много мощна, развратна във фейса не е добра ама много здрав задник има, малко по-голяма от мен. Вика ми, ела да се видиме да пиеме по нещо, не съм те виждала сума време. Мисля си, да не вземе тая нещо да прищтрака да се възползва от мен. Но викам си, добре, ще ида една водка да пия. Отидох, викам здрасти, кво става мо става. Изпих 6 водки напих се на копеле тая ми вика, къде ше ходиш на другия край, ше идем в нас, притеснена съм за тебе, замаян си. Мисля си, сега аз знам кво ще стане, ама може и да бъркам. Отидохме в тях опънах се на дивана,д даже задрямах, по едно време усещам нещо, уж трябва да ми е гот, ама малко ми кофти. Как да е, чука ме до 2;30 - 3;10. Остави ме, аз парцал, заспал съм като пор. Сабале ставам, гледам вънка слънцето грее, мисля си, или аз не съм добре, или нещо слънцето се е объркало. Оставих уиндолса малко да зарежда, като видях часовника, закъснявам с 3 часа, звъня на тоя, викам брачед, малко ше закъснея. А он ми вика, а аз вообще няма да дойда, детето болно, киха кашля, суполиво, жената ме псува. Викам си, окей чехъл, бал съм та.

Тръгвам аз към тоя град, карам колата, пия кафета, пуша и съм оставил мозъка да мисли кво си иска. По едно време се сещам, в тоя град имаше една мацка, къде се бяхме запознали не помня, нещо си говорехме, аз оплесках нещата, омръзна ли ми кво беше. Готина ми се видеше. Ще и звънна да видя къде е, добре ли е а и 3 дни съм там по план. Звъня аз, вдига тя.

Тя - Ало?
Аз - Малко остана да кажа, майката си е е*ало, хахахха - Здравей ......., как си. Най-накрая се свързахме.
Тя - Кой се обажда?
Аз - Мисля си сигурно се прави на луда, но после се сещам, че 2 пъти сме се виждали и  само във фейсбук сме си чатили, може и да не ми познава гласа а и никога не сме говорили по тел, обаче сега ако започза да се обеснявам към съм що съм, ще се изложим. - ......... .........(имената ми) Виж във фейс бук, ще се сетиш.
Тя - Аааа, няма нужда. Как си, къде се изгуби?
Аз - Дълга история, ще ти разказвам тия дни.
Тя - Смисъл?
Аз - Ще излезем да се видим, аз идвам към ........... по работа.
Тя - Добре, обади се може да се видим.
Затварям отивам бачкам, ходя в хотела мисля си, днес съм на бит моряк, утре ще я водя да се срещаме, но нека опипаме почвата в сурад тефтера.
Писахме си, имала приятел, живеели заедно, много се обичали, скоро се върнали от почивка. Пффф. Викам си, сега дейба, много помиярска история ще стане ако хвана да я пробода. Ама от друга страна, както се казва, ако тя иска, аз не съм виновен, нали така? В крайна сметка, ако не съм аз ще е някой друг, по-добре да съм аз. Така си смятах нещата.
Аз - Маце, ще лягам, утре вечер ще излезем да пием по нещо.
Тя - Ами, нека се чуем утре, не знам дали съм свободна.
Аз - Ти си умно момиче, ще излъжеш нещо, заради мен.
Тя - А не, с това нямам проблем, моля ти се, ние си вярваме.
Лягам и си мисля, Не е било веднъж или дваж да съм правил тая свинщина, но не помня толкова да съм се замислял. Добре, тая си има приятел, това е добре, всяка жена трябва да има един калпак до себе си, да сменя крушки да плаща сметки, да се грижи да комфорта и щастието и, а тя може да се чука с други къв е проблема?

На другия ден. Работата нещо се закучи, ядосах се, виках крещях псувах ритах блъсках. Оправиха се нещата. Пиша и аз вечерта, така и така?
Тя - Окей, ще пробвам да се измъкна. (аааа, запяхме друга песен).
Аз - Разчитам на теб.
Пише ми след половинка, еди къде си, мисля си, добре е тя да избере мястото, разчитам, че е преценила риска, или поне да го подбрала в близост до траватологията. Аз лично, никога не съм се нервил когато са ми изневерявали, но съм чувал, че има хора които побесняват. Как да е.
Видяхме се. Започва да ми говори за шибания си семеен живот. Абе боли ме салама за новия ви робот чистач от алиекспрес за 300 лв.
Аз - Разкажи ми какво се случва с теб, по-интересно ми е.
Тя - един час глупости.
Аз - Да разбирам, че още ме харесваш?
Тя - Кое от това което казах ти подсказа това?
Аз - хванах се за думата която подбра, викам работата се опече - Начина по който ме гледаш. И не отговаряй на въпроса с въпрос...
Тя - Как те гледам?
Аз - Пак го правиш!
Тя - Да те гледам ли?
Аз - мисля си, дам щом толкова отклонява, значи още сега може да си дръпна бикините, но все пак съм джентълмен - И това също.
Тя - Хахахха.
Аз - Сега сигурно ще си помислиш какво ли не, но искам да идем до хотела ми за да ти покажа нещо.
Тя - Хахахах, едва ли ще си позволиш, това за което говориш.
Аз - Нищо чудно да не ми стигне смелост.

Качваме по пътя за хотела нищо, само спрях да си взема две бутилки вино и капути щото нищо не се знай. Качваме се в асансьора, оглеждам се в огледалото мисля си, аз съм рядко красив мъж.
Тя - Ти си невероятен нарцис.
Аз - Лъжеш се, събирам смелост.
Тя - За ?
Аз - Като събера ще разбереш.
Влизаме в стаята, светвам крушката, тя я гаси. Викам си, баси гадното, кво мисли, че прави тая. В тъмницата - Защо ме, извика?
Аз - Вероятно за да правим секс.
Тя - И?
Аз - Нужно е да ме предразположиш.
Тя - Лигльо.
Аз - Момент, стой така. Готово.
Тя - Какво?
Аз - Събрах смелост. И се започна едни страшни работи, звънят телефони. Тя говори с авера си аз кво правя. Как го измисли, отишла на диско с приятелки не си чувала телефона, после щяла да се обади, аз не съм го извадил. Дейба.
Замина си след час, вика обаждай се. Аз си мисля, тъс работа повече няма да стане. На другия ден се прибрах и живота продължи.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: