Tyxo.bg counter Ах, това Барби....
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2018, 11:39:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Ах, това Барби....  (Прочетена 4449 пъти)
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Февруари 13, 2018, 20:41:32 »

Здравейте, страхотен форум, чета ви от около 3 месеца, но сега се регистрирах и ще разкажа и моята история. Ще започна така: Аз съм на 29 години, имам си фак бъди на 36 години  Cheesy, а фак бъдито си има още 4-ма такива като мен, но темата не е за нея! Сега, на дълго и на широко:
Края на лятото (2017) в сайт за запознанства писах на една девойка 7.5 на 30 с дете на 12 години живее със сестра си в собствен апартамент... след около седмица получих отговор, дори я бях забравил. Даде си номера и каза да й пиша във вайбър. Отначало, доста слаб чат, а и на мен не ми се занимаваше много, звънях й - затваря ми. Писахме си няколко дни и се опитах да я изкарам на среща- отказва.... все заета с детето(да, бе, да)
Не й писах около седмица и започна тя да ми пише, доста често пращаше свои снимки, дори искаше да излезем, естествено - отказах й.  angel Продължихме с безмислените чатове, може би още седмица, че ако не и повече и й вкарах директна оферта за довечера, от безмислените чатове, вече знаех, че не обича много заведения, а обича да се разхожда извън града с кола или на брега на дунава, на езерото в близкия Лесопарк и да си пуши трева... вкарах й оферта за последните две - нави се. Каза ми откъде да я взема(че тя била в родния ми квартал, но не я помня като малка  Smiley ) Взех няколко кенчета бира и отидох пред блока. Идва, малко неадекватна, по нейни думи била пияна. Влиза в колата, събува маратонките и си качва краката на таблото, търкайки си стъпалата в предното стъкло. По - пътя към близкото езеро - шеги, майтапи ала бала. Стигаме езерото, отваряме бира, тя си свива джойнт - дава ми и аз да пуша. Светва плафона в колата, започва да ми се хвали с тена си, ходила на солариум, тук започнах с киното - отдръпнах й косата за да й видя лицето, тя каза: ''Бутни да видиш, колко ми е гладка кожата'' бутнах.... лице, шия, ръце - гладичко, мекичко  Grin Изпих едната бира почти на екс и й казах ''тук ми омръзна, отиваме на друго място'' по - пътя към другото място, през цялото време ръката ми беше на бедрото й. Допика й се - спирам, а тя отвори вратата слезе и каза ''недей да гледаш'' аз естествено си гледам, а тя си клекна и най - спокойно се изпика пред мен.  Grin Стигаме другото място, на брега на дунава, изпуши още един джойнт, отворихме още бира, тя смъкна облегалката на седалката, краката на таблото и буквално беше легнала с отворени крака - полуумряла.  Grin И тук вече започвам с тежкото кино. Ръката ми от нейното бедро, бавно и славно отиваше към пусито, но не бутам! Спрях, надигнах й блузката - ''хубави татуси имаш по - коремчето'' Тя: Харесват ли ти, нагоре имам още и надига още по - нагоре блузката. Смъкнах блузката, загледах се в герданчето на вратлето й. И докато гледам, ръцете ми бяха вече под сутиена й. Грам не се дърпаше. Слязох към междукрачието - побутвам през клинчето - затваря краката, дърпа се. Спрях, изпуших една цигара, поговорихме малко. Пуснах ръка по - задника й, дори ми позволи изпод клинчето да бръкна, първо отзад.... после отпред, подмокри се.... казах си край! Готова е! Бъркам в жабката - НЯМАМ кондоми, мамка му!  Lips Sealed Около 1 час само си бъркахме из гащите, дори не се целувахме, на мен ми писна, а и стана късно. Прибрах я в тях, изпращам я до входа, влизам с нея и пак я налазих до пощенските кутии, като я захапах по - врата, този път се дръпна и ми пожела приятни сънища.  Grin До тук добре(За мен, защото за пръв път стигам толкова далеч на първа среща), трябваше само да се довърши започнатото, НО не станаха така нещата, естествено. След няколко дни втора среща, пише ми, а аз тъкмо отивах към фак бъдито. По - късно се видяхме, каза ми да се държа прилично, мамка му, послушах я, защото вече бях отпуснал напрежението(голяма грешка, осъзнах я още тогава) На другия ден излизаме за трети път, през деня. Аз: трябва да отида до ..... да си купя еди какво си, ела с мен.
Тя: Колко часа и аз трябва да си взема някои неща.
Аз. 11:00
Тя: сийн
Отивам пред блока, пиша й че съм пред входа.
Тя: И малката иска да дойде, днес е лош ден.
Аз: Мисля си - Мамка му, пак греда!
Отидохме като едно семейство  Grin напазарувахме си, разходихме се пушихме и така.... нищо съществено. Започнах да влизам в приятелската зона. 4,5,6,7,8,9 и т.н срещи. През всички тези срещи, се опитвах да й подскажа, че имаме нещо недовършено, винаги имаше кино и намеци от моя страна, а тя само отговаряше - ''стига, знам какво правиш''  Grin Стана края на ноември, реших да действам - или всичко или нищо. Пиша й, не отговаря.... звъня - не вдига. Така няколко пъти. Заебах я. Един ден случайно я видях, като се прибира от работа(работи като сервитьорка), питах я как е що е, защо не отговаря. Тук ще кажа, че като за сервитьорка на 6 часа, си позволява доста глезотийки, за това по - към края на историята.
Тя: Не е в теб причината, довечера ще ти пиша.
Писа ми наистина.... и прати снимка на някаква шапка, казах й да се видим - отказа ми. Спрях за няколко дни. Реших пак да пиша - не отговаря, звъня не вдига. На другия ден - изтрила си фейсбука(редовно си го правеше това) след една седмица пак го активира и аз пиша, пиша, пиша(мамка му, какво правя) а тя само сийн, сийн, сийн.  Cheesy Спрях. Дойде коледа, честитих й, отговори ми. На нова година честитя... и тя на мен. Аз й пиша, а тя отговаря кратко с по - една дума. След една седмица тя ми пише.
Тя: какво правиш.
Аз: В .... пия кафе с двама авера, ти.
Тя: Ще гледам филм (някакъв детски) с малката в мола.
Тя: Да се видим към 16:30
Аз: пиши като свърши филма.
Писа ми, видяхме се и детето й беше с нас. Общо взето приказки от 1001 нощ за това защо не ми е отговаряла. Разправя ми, как искала да има истинска приятелка...... и какво ли са си мислели мъжете, като видят такова хубаво момиче като нея, а е без приятел, сигурно си мислят, че е някаква странна(това са нейни думи)
След два дни й пиша:
Аз: Днес искам да излезем
Тя: добре, ще ти пиша по - късно да се разберем
Аз:Искам те сама..
Тя:сийн.
По - късно през деня ми пише, счупила си телефона, на прага на нервна криза... ааа ууу(женски работи)
Разбрахме се кога да я взема. Отивам към тях надъхан - ще налазвам, няма да съм й приятелКА! Минавам през бензиностанция вземам за нея бира, а за мен - сокче! Smiley Взех я, отиваме към един забутан манастир по - тъмно(и преди сме ходили там) През целия път слушам за счупения телефон. Слагам ръка на бедрото й докато карам.... дърпа се - ''престани с твойте глупости''. Аз: студено ми е на ръцете(уат дъ фак какво говоря  Grin ) слагам пак ръка на бедрото - не се дърпа. Отивам по - нагоре, набутвам нещо твърдо.... поглеждам - кутийка от цигари пред пусито.... казах си : ''хитро, бариерка'' и си продължих да я докосвам по - крака. Не си спомням темата на разговор, но говореше бързо и  пълни глупости, сочи ми някакви неща с пръст, от една тема прехвърля на друга, като радио точка, питам я защо е нервна, започвам с киното.... става още по изнервена - говори пълни измишльотини и ръкомаха безцелно с ръце, накрая само я гледам и нищо не казвам... тя спира да плямпа, поглежда ме, усмихва се и казва''хайде да си ходим, трябва да готвя на детето'' Аз: за къде бързаш, има време. Тя загаси плафона в колата и каза ''пали и тръгвай'' и тук вече налазвам за кис на всяка цена! Тя се дърпа и казва НЕ. Отръпдвам се, после веднага пак й налитам - получавам неволен удар в носа от нея, пак налазвам - пак се дърпа и се смее. Питам - защо?
Тя: Защото харесвам друг.... друго МОМЧЕ.
Аз: Харесваш... или сте заедно, нали си нямаше приятел?
Тя:Не сме заедно, харесвам го, ти не можеш да го разбереш, много е силно.
Аз: Спала ли си с него.
Тя: Да.
Аз: А защо не сте заедно и не си ми казвала
Тя: Не сме заедно, защото е много по - малък от мен.(не казва защо не ми е казала)
Аз: Колко малък?
Тя: на 21.
Аз: Сериозно ли?
Тя: (смее се) искам да сме само приятели.
Аз: с теб не мога да съм приятел, няма как да стане...
Тя: Оф, това съм го чувала много пъти и също така, че съм давала фалшиви надежди на хората.
Аз: Трябваше да ми кажеш, трябваше да знам за това по - отрано
Не помня какво ми отговори тогава, бях афектиран и леко сдухан. Тръгнахме - не помня какво сме си говорили дори. Оставих я в тях и след това направих мега голямата глупост! Написах й, че се чука с онзи заради пари и че й плаща, нещо от този род, не пазя чатя.  Grin(за сервитьорка си позволява доста глезотии, после се оказа, че майка й има собствен бизнес и така) Тя откачи, пожела ми да съм жив и здрав, щом я мисля за такава. На другия ден си осъзнах грешката, извиних се(пак голяма простотия). През няколко дни й писах по - нещо, но не отговаря, само сийн-ва, пак грешка... като ги направя и осъзнавам, че съм я направил. Това е общо взето... не е кратко и не знам дали е разбираемо. Като анализирам, разбирам, че отначало го играх добре, после почнах да хлътвам и следва глупост след глупост...
Продължавам да си джаскам милфката....!  Cool
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2018, 23:02:33 »

Здравей. Твърдиш, че от 3 месеца четеш форума. Би следвало да знаеш, основните неща, кое ти е преебало играта и кога точно. Много хубав рапорт, с изразена и ясна динамика. И доста масов.

Първата ти грешка е, че си изтървал момента (в случая не е била фатална, но си дръпнал назад). А именно, че не си настоял да я клоузиш същата вечер. Имал си предостатъчно сигнали. Голяма е. Отворена е. Еблива е. Държи се нахакано. Пуска ти намеци, опитва се да те изкуши (пипни, барни, ала-бала). Демек слага ти се. Комбинирано с факта, че си на 1ва среща, и че си ескалирал вече по тежко кино, е ясно, че трябва да си настоятелен без никва задна. Или в последствие, ще те чакат игрички и шитки.

Тук пояснявам, че ако си беше искал настоятелно и те резне остро, предвид развилата се ситуация. И ти я отсвириш и се отдръпнеш. Примерно:
-Не, казах, нищо няма да правим тази вечер! - с повишен тон
-Аре, не моа ти слушам глупостите (палиш и тръгваш). Млъквай, да не слезеш още тука. (и естествено я оставяш в града, но не до тях - не си такси все пак)

Та, ако беше се развила по подобен краен начин ситуацията, в последствие тя щеше да те гони. Първо щеше да го играе кисела. Ти щеше да си я забравил през това време (тъй като не върви да я търсиш, няма да и търпиш тъпотиите все пак). После вероятно щеше да се появи пак от нищото, и щеше тя да те гони. Тогава клоуза ти щеше да е лесен. Или и да не ти се включи, като я потърсиш след време, щеше да е далеч по отзивчива и радостна от факта.

Но в този си вид. На теб не ти стиска да натиснеш повече и тя го усеща. И почва да го експоатира, да изнаглява и да пробва.
Тоест, оставяш я тя да ти въздейства, а ти на нея не.

Другия момент е, че вероятността да ти беше пуснала с малко калибрирана настоятелност е доста голяма.
Като видиш, че се е подмокрила. Вместо да натягаш, да се зориш и сам да си го правиш сложно. Сам да се поставяш в гонеща/искаща ситуация (щото и аз съм го правел). Директно си го вадиш (както ти е казвал батко ти Стоун), и и слагаш ръката да го хване.
И действаш бързо и уверено. Пак така и го подаваш в устата. Наместваш си я и си я нагласяш (като допускам, че предварително си я преместинл на задната седалка предвидливо). Ако се опъва физически, спираш и се отдръпваш. Даваш и време да се опита да възобнови вайба, и да клекне, тогава чак пробваш пак. Ако се прави на ущипана, прекъсваш срещата без обяснения и право на възражения.

Ще продължа после
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2018, 23:46:16 »

За да съм обективен напълно, пак казвам - това не е фатална и безвъзвратна грешка. Все пак, в ситуацията мацето има емоционални инвестиции от нейна страна, губила си е времето с тебе, губила те е веднъж и втори шанс има. Но развоя е довел до това да те пробва до къде може да стигне с налагащото си поведение. И какво би приел.

И последвалото е момента в който тотално клякаш и я губиш. - "Малката и тя иска да дойде"

Ти го приемаш, и тя вече тотално приема, че ти нямаш мъжки полов орган.
А най-забавното е, че ти си мислиш, че имате нещо за довършване. Забележи отношението и от 1вата среща и от следващите след това.

"виж ми това", "пипни ме тук", "харесва ли ти тауса" - това е отношението което трябва да покзва жена към теб

след това

"пак ли почваш", "не", "не искам", "спри" - това не трябва да се приема и търпи "мулв бийч"

Дори започва да ти споделя, че си пада по друг. Теб те приема само като приятел. Е, селд тази развръзка - вече да.
И бозливите истории за чувствата и, кво щяла да ти обясни, що не ти се обаждала, как се чувствала без приятел, как искала приятелка - също са булшит, дето не трябва да слушаш. Пускат се под формата на празни надежди, за да няма бунт на робите. Не можеш да си откровен с тях, и да им кажеш, че са просто роби, защото ще има бунт.

И така. Факта, че след една среща (с цел сексуален контакт - било е ясно и на двамата), ти си се съгласил да играеш на детегледачка, да чакаш, и да се протакват нещата, я е накарало да погледне на теб в друга светлина.
Катно на мъж с много по-ниска стойност от нейната и липса на самоуважение, и решителност. Готов на всичко.
Това ти обръща играта до момента на 180 градуса, и естествено от там само надолу. И последвалото от теб поведение вече е нещо очаквано, а не че я е отбъснало. Загубил си я преди това.

Единствената нормална реакция на "Малката и тя иска да дойде", за която се сещам е "Ти луда ли си? Познаваме се от вчера, ти с колко мъже си я запознала до сега?"

И ако не последва нещо от рода на "базикам се", "споко естествено, че няма да я взема, само споменах, ала-бала", "чакай, слизам, шегувам се, чакай"
Всички други реакции, настоятелност, защитаване, оправдания, обяснения, дори не трябва да ги изслушваш. А да ги прекъснеш с "трябва да тръгвам, отменяме срещата" и червената слушалка. По най-бързия начин, контакт, взривяваш и газ.

ПП: Прочети си пак темата и се опитай като страничен наблюдател да разчетеш динамиката и да си направиш някакви изводи. Помисли кое би променил, и кое на негово място ще е по-добре.

Ситуацията е класическа провалена свалка.
Успехи
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3586

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2018, 00:03:50 »

Спрях, изпуших една цигара, поговорихме малко. Пуснах ръка по - задника й, дори ми позволи изпод клинчето да бръкна, първо отзад.... после отпред, подмокри се.... казах си край! Готова е! Бъркам в жабката - НЯМАМ кондоми, мамка му!  Lips Sealed Около 1 час само си бъркахме из гащите, дори не се целувахме, на мен ми писна, а и стана късно. Прибрах я в тях
Бе не си младо-зелено момче да те учим...
Тръгваш с колата и спираш на някоя бензиностанция или денонощно "да си вземем редбул" ще ти отнеме 2 минути. Ако кажеш "отивам за кондоми" някак си разваля динамиката, става нагласено, затова ползвай горното.
Ако те мързи да ходиш и не държиш толкоз да я чукаш, можеше поне да го извадиш, сигурно щеше да ти направи една свирка или чекия да не си ходиш неизпразнен. Вече като ти е хващала хуя веднъж, после по-трудно ще те сложи у френдзоната (макар че и това не е невъзможно).
За другото колегата БТВ е абсолютно прав, особено за детето.
А това дето ѝ пишеш и ти сийнва и ти продължаваш да ѝ пишеш си е вече направо патетик. Вземи се стегни.
Активен
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2018, 01:40:50 »

Единствената нормална реакция на "Малката и тя иска да дойде", за която се сещам е "Ти луда ли си? Познаваме се от вчера, ти с колко мъже си я запознала до сега?"
Почти едно към едно си го ПОМИСЛИХ това, но не й го казах! И като се замисля, май наистина от там всичко тръгна здраво надолу. И после нататък ясно. И с писането накрая се осрах, това го правех, когато бях на 19, осъзнах го и си казах, че никога повече, но ето.... след 10 години пак същата история. Smiley Мацето си струваше да бъде обладано и много взех да го мисля след неуспеха от първата среща, а като го мисля много и нищо не се получава. Майната му, минаваме на следващата, но от тази получих добър урок! Smiley btw, благодаря за изчерпателния отговор, полезен ми беше - забелязах неща, които тогава не бях. Стоун, естествено, но си казах - ''нищо, ще има още срещи със сигурност, ще стане работата''.
И ''стана'', де.....  Grin Grin
А, заглавието на темата.... ами тя се имаше за чернокосо барби. Не й липсва самочуствие и определено си е отракана....  Cool
Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2018, 00:30:29 »

Кой е сайта?
Активен
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2018, 12:39:53 »

Гепиме. Като имам свободно време ги разцъквам. Доста съм изкарал на срещи и 4 съм клоузнал от там.
Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 15, 2018, 18:46:02 »

Е то там има ли такива които се ебът безплатно? Почти 90% се продават...
Активен
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 15, 2018, 19:47:25 »

Преди беше по - оживено. Всякакви ги имаше. Последната изкарано момиче от там е именно това барби.Това са 5 месеца, че и повече и не съм изкарал никоя от там. Всичките 4 клоуза, които направих бяха преди 3 години (в една и съща година) и с всичките съм имал повече от една среща. А с колко съм излизал(за по една среща) за 6 години....не ги помня вече!  Grin
Миналата година по - това време някъде, изкарах едно младо майче, 5-ца.... даже по - скоро 4, абе направо вълк. Не спря да ми разказва как изкарала бременноста, после как й изтекли водите, колко просвет имала   Embarrassed как излязло бебето, как я е боляло и после, като й го дали да го подържи и всички болки изчезнали. Интересно беше  Grin още отначало като подхвана темата разбрах, че няма да я бъде и с голям интерес я слушах, без да се напъвам за нищо повече.  Grin
П.С.
Най - якото беше накрая, след като си изпя песента.
Тя: Ами ти, разкажи нещо за теб.
Аз: (Намествайки се на стола) Ем, какво да ти кажа Пепи, май да си ходим вече, а?   Grin
Вече не помня какво отговори, станахме и си тръгнахме. Smiley
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 19, 2018, 20:26:23 »

Офтопик. Между 30-25 лесно ли се намират качествени жени и без деца ставащи за семейство?
 Поздравления за последния лаф "май е време да си ходим а" Grin
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 333

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2018, 11:25:39 »

Офтопик. Между 30-25 лесно ли се намират качествени жени и без деца ставащи за семейство?
 Поздравления за последния лаф "май е време да си ходим а" Grin
Имаш предвид между 25-30 годишни да са жените, така ли. Ами то като ударим средата, т.е. 27-28 годишни, пък да са и стойностни мацки .....................пълно е с такива, даже това е болшинството, поне според моите наблюдения. Дали лесно ще закачиш такава, не знам. Не знам също и дали стават за семейство-някои определено няма да стават  Grin. Но готини, образовани, отворени, баш на тези години-бол. Даже повечето доста са вдигнали претенциите и летвата, сравнено с когато са били на 22-24 г. примерно, но това е нормално.
Постоянно са ми пред очите подобни, поради една или друга причина. Но едно е за секс, компания, гаджалък-викаш си, бахти 6-цата от тотото ударих. Друго е вече при брака. Там може да лъснат неща в характера ѝ, дето си бил готов да си заложиш главата, че не са възможни. Общо взето изходът при бракуването е много сходен в повечето двойки. Както се казва: "Абе не е баш това, което очаквах и исках, ама т,ва е"  Grin
Активен
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 21, 2018, 18:25:43 »

Такаа, снощи отивам с двама коча да гледаме шампионска лига в едно заведение, където си ходим редовно.  Влизаме и гледам барбито там с още две приятелки и щерката. Минаваме покрай масата им, спирам се пред нея (тя нещо се обяснява на едната) почуквам с ключовете по - стъклената маса, поглежда ме, а аз само й се усмихнах без нищо да кажа.... отвърна ми и тя с усмивка. Сядаме точно до тяхното сепаре. След няма и 10 минути, двете й аверки отиват заедно в тоалетната, а тя остана сама с щерката. Отидох, седнах до нея, тя не ми обръща внимание и обяснява нещо на малката, побутвам я по - крака и се тикам в нея - забеляза ме.  Grin Раздавам го свежарка а-у. Как си що си(не ми отговори) Започна да ми се хвали какъв коктейл пиела с мартини и че били вече доста напред с материала, започна да развява една сламка, накапа ме целия... как да е. Тук влизам с директна оферта за да я пробвам, без никакви очаквания.
Аз: Събота и Неделя, нещо.... ала бала, насам - натам?  Embarrassed
Тя: Ъъъ, последния път нали видя какво стана(когато я налазих за кис)
Аз: Коеее, когааа, какво е станало?!?!?
Тя: Нещо много бързо забравяш?
Аз: Аааа, това лиии, ааахаха пффф... Grin Обади се или пиши...
Тя: Ммм, ще си помисля.
Ставам и отивам при мойте нерези да си гледаме мъжките работи(мача)

Такаа, през цялото време докато бяхме там ме поглеждаше и аз най - нагло си я гледах, като тя винаги се извърташе първа.  Grin
Стават да си ходят. Двете й приятелки излязоха първи, а тя нещо се бори с ципа на якето си и остана последна с щерка си, стана... пак седна, мъчи се нещо(хмм, случайност?)
Отивам пак при нея, само й казах на ухо да не забрави да се обади, отговори ми само: Ммм, фифти фифти. Врътнах се и си седнах на масата.
Днес й пиша: Какво беше това с което ме накапа целия, останаха петна(много ясно, че знам какво беше и че НЕ ми останаха петна  Grin )
Тя: Беше Мартини.(тук ми отговаря за пръв път, след последната ни среща, когато я налазих)
Аз: Само хабиш материала. В събота ще ходя в .....(град на около 100 км) по - задачи, а-у, ако ти се разкарва ела (тук я пробвам, няма да ходя никъде)
Тя: Час?
Аз: Сутринта ще е...
Тя: Поне към 11-12
Аз: Ще ти кажа допълнително, какво що..
Тя: (палец)
И сега се чудя.... странно момиче, сега иска да идва с мен?!?!  Grin
Тук вече не знам какво да правя... да я почвам отначало ли... или да не се занимавам...?

Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 21, 2018, 19:13:38 »

Аз ако бях на нейно място нямаше да се занимавам с теб на 100%. Даже с жени които имат подобно поведение не ми е интересно, освен ако не са с големи цици.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 21, 2018, 20:03:27 »

На твое място, бих останал и бих се запознал с приятелките и ако стават. И да се заиграя с тях. Това няма как да те подбие, при подобно развитие на нещата. Хем може да се получи с някоя от тях. Хем, щеше да и дойде ободряващо, да се усети, че не е хванала господ за шлифера, и да си коригира надменното поведение.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1254

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 21, 2018, 20:25:10 »

Аз понеже съм инат, ако съм на твое място не бих й писал, за уговорката. Да я видя дали тя ще се поинтересува после. След което, ако драсне, ще я сийн-на, да видя дали ще понастоява повечко и дали ще се засегне нещо. Ако вкара лаф "що не ми отговаряш, кво става?!" или нещо от този род, ще й отговоря "ох да, извинявай, видях че си писала, ама бях тръгнал на някъде и после забравих, кво става с теб, накъде си а у", без изобщо да споменавам за уговорката. Малко чат, и пускам нова оферта. Smiley
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: