Tyxo.bg counter Размисли и страсти на грешного Уарзона
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 24, 2018, 19:25:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Размисли и страсти на грешного Уарзона  (Прочетена 692 пъти)
WARZONE
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 183

Профил
« -: Март 04, 2018, 20:43:29 »

Последно време мисля за доста неща. Сблъсках се с доста нови и непознати ситуации за мен. Излязох от зоната си на комфорт, почувствах се като роб в някои отношения, закъсах, издрапах, пак закъсах, осъзнах някои неща, друго загърбих и т.н..

В общи линии с чаша вино пред мен размишлявам и ще изнеса една концепция за живота и за ИЗБОРИТЕ, които правим. Концепция, базирана на сблъсъка ми с живота и какво ли още не през изминалите 16-18 месеца.

Първо за мен най-важното е да направиш избор - да бъдеш или не. Можем да спрем до тук и да бъдем спокойни, но вкрайна сметка нека развием хипотезата. Стоя аз срещу красива девойка и избора е да я заговоря или не .. и вътрешния диалог ме спира.. казва ми, момче, ял си чесън, миришеш на пот, уя ти не е мит и т.н.. и ти вече излъчваш съмнение, притеснение, страх и се отказваш от заговарянето на пичето.. и всичко отива по-дяволите.. тогава тоновете чешене на езика във форума отива по-дяволите..  Защото теореттично един път ще отидеш в Ниш, Сърбия и ще видиш за пръв и последен път прекрасното русо сръбкинче, и вместо да отидеш при нея и да и кажеш, ти си моя, идвай да се женим и да я поведеш към църквата и да ти е все тая какво ще се случи си казваш.. ееее, не мога .. езика, мишниците ми, шкембето ми, потния ми уй.. всичко това .. буум отиде на кино. Прекрасния сценарии, в които я чукаш хайдушката отива подяволите и си оставаш с мечтите.. Вместо да се заливаме с теории и хипотези и т.н, нека просто ДЕЙСТВАМЕ.. защото това се очаква от нас и дори да се наложи да пием студена вода след опита си, то поне сме действали.. Повечето мъже последно време станаха женски полови органи.. забравиха естеството на природата си.. Имах удоволствието и нервите да комуникирам с мъже от "старото поколение", които знаеха кои са, какво искат и как го искат.. Не са чували за пикап теории, но знаеха как да спечелят една жена и нямаха проблеми с това да ги отрежат.. което ми направи силно впечатление..

Какво искам да кажа, не знам, а и няма значение, и без това който чете това и гледа от гледна точка на егото няма да го разбере - направи избор, да се бориш за това, което искаш или да живееш посредствено..

Друго важно нещо. Разбери - сере ли ти се, ебе ли ти се. Сиреч ако искаш да имаш изобилие от жени, не подвеждай мацките с нагласата, че ще сте гаджета, ако искаш връзка, дествай в тази насока..

Работа - е, няма как да минем без нея. Необходимо е да ти доставя удоволствие и да те зарежда, да отиваш с желание , ако ли не търсиш си начините. В момента на мен работата ми разкатава фамилията и съм се пренасочил в друга сфера, сиреч, пробвам си късмета..

Учене - човек се учи цял живот.. и това е прекрасно, само човек, който продължава да иска още и още нови знания върви в правилната насока..

Медитация - за мен лично е важно нещо и много ми помага.

Спорт - спорта е много полезен, хубаво е нещо да се тренира.

И до тук не съм сигурен дали се разбира какво искам да кажа, за това..

БЪДЕТЕ ПОЛЕЗНИ НА ХОРАТА ОКОЛО ВАС - какво ще рече това? Ако имате избор да ударите едно рамо на някого или да не го правите - помогнете му. В крайна сметка хора сме..

Нека мъжете преоткрием чисто мъжките качества, които са били неразделна част от нас хилядолетия наред и да загърбим педалщината, която ни е натресена. В общи линии не знам дали става ясно за какво говоря. Пример: през втората световна война, хората са се мобилизирали и е било лесно - действаш, не мислиш много, защото ще полудееш, живееш на мига, гониш някаква по-висша цел от себе си.. сега може да изживееш един посредствен и празен живот и никой няма да ти каже нищо, дори ще те поздравят..

Изгради собствена ценностна система, която да следваш.. примерно
1. Бъди спокоен във всяка ситуация, мисли трезво и зряло.
2. Никога не псувай.
3. Действай първо, а после мисли.
4. Имай увереност в това, което вършиш.
5. Постави си за цел да заговаряш всяка мацка, която виждаш, а не да я мислиш после.
6. Помагай винаги на хората, когато имаш възможност.
7. Давай някаква ценност.
8. Поставяй си цели и ги изпълвай.
9. БЪДИ ЩАСТЛИВ ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН МИГ..
10. Избягвай телевизия, реклами и социално програмиране.
11. Отговорите на всичките ти въпроси се намират вътре в теб. Медитацията помага.
12. НЕ БЪДЕТЕ ЖЕРТВИ.
13. Всичко е въпрос на възприятие. Една ситуация може да бъде "възможност" или "наказание", сам избираш.
Имайте предвид, че всеки, който ви дава съвет или насока гледа от своята гледна точка, опит и живот.. а вашия път си е само ваш..

В общи линии, не знам дали на някого ще му е полезна тази информация, ама и да не е, здраве да е.

Просто следващият път, като видите готино пиче, знайте, че и тя сере и мирише кисело като се изпоти а не я поставяйте на пиедестал ква е велика слива и и кажете едно здрасти.

Бъдете здрави.
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

Профил
« Отговор #1 -: Март 11, 2018, 23:30:21 »

Много, много не схванах първата част, но ще коментирам точките.
1.  "Бъди спокоен във всяка ситуация". Абсолютно вярно, с особенна сила важи за пикъпа. Напоследък тренирам точно това, говоря на мацките бавно, с най-спокойния тон, който мога да докарам. И забелязвам, че ефекта е поразителен. Мацката те гледа с особенно внимание а напрежението, което го е имало в теб постепенно изчезва.
2. Мъча се да откажа псуването, защото то показва, че губиш контрол върху ситуацията
3. Трета точка важи само за пикъпа. Ако правиш така в живота доста ще се разкайваш.
4. Това пак важи само за пикъпа. Ако в живота вършиш глупости с увереност най-малкото ще изглеждаш странно и хората няма да те вземат на сериозно.
5. Това отдавна не го правя и не виждам особен смисъл от него. Заговарям мацките, които са ме грабнали с външен вид. Не виждам смисъл да заговаряш мацка, която не ти харесва.
6. Това 100%
7. Тук не разбирам какво имаш предвид.
8. Да, но с едно уточнение. Целите да са малки и постижими
9. Това ДА
10. Избягвам ги.
11. Все още не съм стигнал до това прозрение. Възможно е да е така.
12. Както е казал Адолф Хитлер и живота си или хищник или жертва, сам избираш какво да бъдеш. Аз предпочитам първото
13. Не знам дали една ситуацията е възможност или наказание но определено е един вид урок
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1181

Профил
« Отговор #2 -: Март 17, 2018, 04:54:13 »

Почти сякаш същата тема е била писана и преди. Само че по-добре и в по-приятен за четене стил.....преди 5 години. И без досадните булит пойнтс.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=5237.0

Може би, това обяснява липсата на коментари.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: