Tyxo.bg counter Когато бях малка.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 21, 2018, 12:15:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Да се пребориш с лошите навици е по-лесно днес отколкото утре - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юни 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Когато бях малка.  (Прочетена 2670 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 900

Профил
« -: Март 08, 2018, 20:12:03 »

Забавна песничка.

От известно време на сам се събуждам сутрин, няма да кажа депресиран, но някак си недоволен. Със сигурност не е от липса на секс или алкохол. За това съм се погрижил.
Питам се какво ми предстои, за какво трябва да ставам всяка сутрин, с каква цел. Защо ми е дявол да го вземе да се гърча още един ден. Преди ако някой ме питаше каква е целта на живота отговорях - За да с кефиш. Продължавам да го мисля, именно за това е живота. Не е за деца, не е за семейството, за кеф е. И се кефих, беше ми готино, чуках като черна пантера, пиех като разпран, друсах на копеле, карах мотори, коли, боклуци. Таркалях се, ставах, бил съм се били са ме, беше баси якото. Пиян на маймуна като изкара жилязото, за разгърмях, полиции работи, ядох, пих. Извинявай, черен дробе. Ставах, нервен, убиха ме от бой, надигах моторетката с 180 на задната гума, яко ми беше. Сега всичко ми е апатично. Пак пия, рядко и много малко, но пия. Пуша, псувам, правя си пишка с хората но не е същото. Писна ми всичко. Имах страхотна жена до себе си, изгубих я разбира се, с цялата си простотия. Не е изненада, никога не съм се възприемал като прост човек, но като се замисля, май друго освен простотии не съм вършил. Не знам какво искам. Със сигурност, искам нещо. Не знам какво.

Искам много пари разбираш ли бе кретен, със сигурност. Не мога да се оплача в момента, но не живея в къща за милион и колата ми не струва половин милион. Което означава, че има за какво още да се бия. И се бия, но не знам защо. Какво търся, и това не знам.
Сега работя по един план, който ако се развие както е нужно, ще карам само ескласи, и няма да гледам кое колко струва. И пак ми липсва нещо.

Искам, пак да правя простии, пак да не ми пука от нищо, искам да ми е през кура за всички и за всичко. Не знам какво се промени, но не съм го искал. Не искам да се събуждам сутрин с въпроси, искам да се събуждам и да си нареждам, днес ще направя това, това и това, ако не ти харесва ставай и заминавай. Не знам дали остарявам или тъпата, система ми еба фара. Трябва да мисля нещо, мързи ме да мръдна. Не знам какво става, нищо не ми се прави.

Връщам се на зад и започвам да искам неща които съм имал и зарязал, не знам защо. Ше му еба майката, може би трябва да започна да тренирам някакъв спорт. Искам да си правя ташак с живот, ше му еба майката и на него. Искам да съм безсмъртен, искам да карам с 500. Искам да скачам с парашут, ако може и без него, искам да хвърча, искам да чукам травестити в Тайланд, искам да си плащам за всяко шибано удоволствие на тоя педераски свят. Искам да се гмуркам и да плувам с делфини, искам да шмъркам от задника на най-черната бичкия в африка. Да искам да поживея в Африка. Не искам да имам задължения, не искам нищо да се иска от мен. Искам да бъда само аз със себе си. Искам да си шпрехам с това читаво копеленце в огледалото. Голям пич е и винаги ме разбира. Искам да ям, искам да пия, искам всичко.

Ае ще му еба майката, и тая вечер, ще се напия. А утре, утре ебал съм му майката и смръдлив живот, ще си правя кефа. Друго не ми трябва.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Активен Активен

Публикации: 727

Профил
« Отговор #1 -: Март 09, 2018, 02:14:21 »

Ее, не така. От такива състояния нищо хубаво не излиза. Пък и като влезеш веднъж в тегава серия, после трудно се излиза. За това взимай мерки докато е време. В пиянските истории и развлеченията няма нищо лошо. По принцип. Но не може само с тях като основна цел в живота. И аз обичам да карам с 200 и да не спя по 30 часа. Ама ако разчитам това да ми носи постоянно удовлетворение.. слабо.

При мен нещата стоят така - разделил съм си времето на три части. Една за гонене на цели. Втора за развлечения. И трета за някакъв бенефит на обществото. Всяка от тях ми носи удовлетворение и мога в определени периоди да наблегна на едно или друго. Гоненето на цели сякаш най-силно държи мотивацията на ниво. И предпазва от депресии. Развлеченията писват рано или късно, докато цели винаги може да си поставяш нови и нови.

Бенефитът за обществото пък носи едно специално чувство на спокойствие и комфорт, че си направил нещо полезно. Все пак хората са социум свързан помежду си и дали ще научиш някое хлапе да кара колело, дали ще научиш някой младеж да сваля мадами или ще нахраниш някой беден - при всички случаи ще се почувстваш добре.

Тоест баланс бат Меноуъре, не само пийенйе.

Хайде успех и драскай по-често по някоя история Wink

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1738

Профил WWW
« Отговор #2 -: Март 09, 2018, 10:33:53 »

Според мен човек трябва да преминава през етапи през живота си и колкото и да говори, че трябва да се бяга от социалното програмиране, все пак трябва да следва някакви що годе рамки.

Примерно дете - играе си в пясъка
Става ученик - вече не играе толкоз, учи си и уроците
Студент - учи и работи, развива се
Завършил - работи

Общо взето е хубаво и в личния живот да има някакво подобно развитие :
- гаджете, пикап
- женене
- деца
- отглеждането им

И понеже е модерно да се бунтуваме, сега имаме нова вълна :
ние сме бунтари, няма да се женим, ще се държим като тийнеджъри до 35-40 години, ще пикапим, няма да ни пука
и изведнъж на 40 всички са женени, тепърва да гледаш деца - малко е късничко понякога и изпадаш в дупка.

Нека преведем подобен пример - да си представим, че 6 годишните деца решат, че училището е булшит и ще се развиват супер много в супер якото игране в пясъка. Но вече няма да си играят за удоволствие, ами ще стават некви супер прота, ще правят най-яките замъци, ще правят все повече и повече замъжи. И това го продължат до 15 годишна възраст. И изведнъж на 15 виждат, че другите деца вече са станали гимназисти, знаят математика, английски, мислят за университет, а те са следвали страстта си и в резултат какво - строят много яки замъци. И айде да речем, че едно от тия деца стане некъв супер про и почне да си изкарва парите с това - айде той ще е хепи. А другите - ще са 10 години назад с всичко.

Та така е - може би трябва да минеш на друг етап - да гледаш деца, да се задомиш. Е сега яко ще ме хейтнат другите колеги, ама преди това да се замислят и те дали няма да дойдат до твоята ситуация.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Март 09, 2018, 20:35:59 »

Дейба, па се бях напил на копеле. Говорил съм, звънял съм в пентагона, питал съм. Викам - хора, така и така. Уни ми викат - тъй, еваларка ти бичим баш, няма се плашиш копеле.

Говорих с човека.
Аз - Ае брачет, от ти го не забуча както го забучих на времето пиян като свиня, на уная грозна бичкия?
Той - Чакай сега, кажи ми кво та мъчи, да та видим кво ща та прайми.
Аз - Сакам да правим кво си искам.
Он - Па прави си, кой те е спрял?
Аз - Не искам да ме интересува кво мислят ората.
Он - Па тури си ги на кура.
Аз - Добре, тогава искам много пара?
Той - Кво чакаш, действай и пръй.
Аз - Добре но, искам да се кефя.
Той -  Па кефи са да ти го отцепя верно.
Аз - Ама и да съм безсмъртен.
Той - А ти къв си мислиш, че си бре? Скоро да си мрял?
Замислих се моментално, какво ли не с тавало, таркалях се с колата, нищо ми нямаше колата на парчета, стреляха ме като глиган, оттървах се, биха ме ме с нинджако, пак нищо ми няма, два пъти съм се таркалял с мотора, нищо ми няма, 6 пъти щях да се давя, уживях, натрових се, пак нищо ми няма.За здравословен живот съм гледал по телевизията, пия като разпран, пуша на поразия и пак съм здрав и в отлично състояние. Паднах в една дупка пиян щях да си счупя гръбнака, нищо ми няма. Оня боклук искаше да ме души, бях припаднал, добре, че от някъде се е взела някаква жена да ме спаси.  Кво значи това, демек квото и да стане докато не настъпи момента, ше съм жив.
Аз - Искам да ходя в Тайланд.
Той - Ставай и тръгвай.
Аз - искам да летя.
Той - Последния проблем.
Аз - Искам да съм вечено млад.
Той - Е тва няма да стане, бъркай в кофата с киреча докато още имаш време.

Какво значи това? Означава, че му ебавам всичките путки майни, ще правя квото си искам. Кви деца кви жени, важно е да се кефиш. А и аз се кефя. В живота ми има много истории, някой комични други трагични, изпитвал съм какви ли не усещания. И пак ми е готино.
Никога няма да забравя като ме гони мъжа на уная маймуна. Майка му страшна, кви страхове съм брал. Колко преживявания, кви работи, с кви хора съм се срещал, кви свинщини съм правил. Сега като се сетя настръхвам. Няма да забравя, като ме биха 3ма, направо ми скъсаха феса. Шиха ми главата на 2 места. Баси якото, баси тръпката. Баси живота насран. Хахах. Като се бях напил в Гърция с едни авери, станах го ударих оня, неговата семка здрава, не мръдна дори. Таркаля ме като кисела зелка из нанадолнище. Колко стрес се е изсипал на болната ми главица. Сега като се сетя и се чудя как не съм полудял. Такива работи.  Като ме гониха некви боклуци с колата, все едно бях в нийд фор спийд. Грозна картина, много страх. Как се отървах не знам. В лодката като се прееба двигателя морето ме закара на 9327292 мили на вътре, оня простак се разрева а другия изпадна в паника ше обърне коритото. Гребал съм сам като див морж, кръв ми текна от ръцете, спасих им мизерните животи на тия педали единия не ми говори, другия не съм го виждал от години.
Кви работи съм виждал, на какво съм бил свидетел, страх ме е да си припомня всичко. хахахах. И колко още има да видя и да преживея, нямам търпение.

Нямам търпение, да видя какво още има да видя. Но със сигурнот знам, че ще бъде, ебати якото, заклевам се във въжето си, ще пръсна от кеф.

По препоръка на един колега, някой ден ще напиша биография, от момента на първите ми спомени чак до сега. Със сигурност, ще ми е интересно да чета подобно нещо.
Активен

SKS
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #4 -: Март 14, 2018, 02:10:08 »

Ако ще пишеш биография със сигурност бих си я взел. Много ме надухваш в трудни моменти!! Евала !
Активен

Не търсете смисъла-развържете го!

I DON'T NEED TO "GET A LIFE" I'M A GAMER. I HAVE LOTS OF LIVES!!!
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« Отговор #5 -: Март 14, 2018, 11:21:10 »

Много ме надухваш в трудни моменти!! Евала !
Да нямаш предвид надЪхваш..........питам само, защото може пък грешката да е вярна  Wink
Активен
amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #6 -: Март 17, 2018, 14:07:44 »

Какво значи това? Означава, че му ебавам всичките путки майни, ще правя квото си искам. Кви деца кви жени, важно е да се кефиш. А и аз се кефя. В живота ми има много истории, някой комични други трагични, изпитвал съм какви ли не усещания. И пак ми е готино.
Никога няма да забравя като ме гони мъжа на уная маймуна. Майка му страшна, кви страхове съм брал. Колко преживявания, кви работи, с кви хора съм се срещал, кви свинщини съм правил. Сега като се сетя настръхвам. Няма да забравя, като ме биха 3ма, направо ми скъсаха феса. Шиха ми главата на 2 места. Баси якото, баси тръпката. Баси живота насран. Хахах. Като се бях напил в Гърция с едни авери, станах го ударих оня, неговата семка здрава, не мръдна дори. Таркаля ме като кисела зелка из нанадолнище. Колко стрес се е изсипал на болната ми главица. Сега като се сетя и се чудя как не съм полудял. Такива работи.  Като ме гониха некви боклуци с колата, все едно бях в нийд фор спийд. Грозна картина, много страх. Как се отървах не знам. В лодката като се прееба двигателя морето ме закара на 9327292 мили на вътре, оня простак се разрева а другия изпадна в паника ше обърне коритото. Гребал съм сам като див морж, кръв ми текна от ръцете, спасих им мизерните животи на тия педали единия не ми говори, другия не съм го виждал от години.
Кви работи съм виждал, на какво съм бил свидетел, страх ме е да си припомня всичко. хахахах. И колко още има да видя и да преживея, нямам търпение.

Нямам търпение, да видя какво още има да видя. Но със сигурнот знам, че ще бъде, ебати якото, заклевам се във въжето си, ще пръсна от кеф.

Чети внимателно какво ти пише Краба, че много е прав  Smiley Няма по-голямо мъжество от това да се ожениш и да отгледаш деца, всичко друго е как да ти кажа, малко като екшън филм, много готино, ама докъде води?...... По-голямо предизвикателство от семейството и децата няма и ако не си готов да го приемеш, значи нещо не е завършено развитието ти като мъж....  Smiley А иначе, всеки си избира сам какво да прави, въпросът е каква следа ще остави....Защото накрая, нали разбираш всички ще умрем, та въпросът е какво ще оставим след себе си Grin
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #7 -: Март 21, 2018, 15:19:12 »

MAnowar да не си си сменил ника на amarant. Баси близнака ти е.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Март 22, 2018, 20:08:22 »

Coconut Crab -Не съм, не го познавам. Не съм го виждал дори.

amarant - Вярвам, ще ми позволиш да изложа своята гледна точка, която е вярна. Нямам за цел да оставям следа след себе си. Още повече какво ми пука какво съм оставил като съм легнал в дупката? Иска ми се да вярвам в задгробния живот, но всичко неоспоримо за което се сещам го отрича. Или поне, отрича това което си представям, а аз се си представям това което ми набито в главата. Човек е продукт на миналото си в чисто физическо отношение.
Мисълта ми е, че човек нямам капацитета да измисли нещо ново, всичко което измислят хората, отдавна вече е съществувало. Което, следва да означава, че човек не е достатъчен сам по себе си за да се самопрограмира. Да, възможно е но с вече съществуваща програма.
Очевидно, в моята програма не са заложени семейни ценности. Което не знам дали е добре или не, но това е положението. Познавам добре, програмата си, никъде в нея няма дори намек за деца. Трябва да призная, че в миналото, съм си представял здраво семейство, красива жена, добри деца. Което е доста напудрена история, гледана с розови очила в тъмното. След това, не знам какво стана, но всички подобни мисли, изчезнаха от главата ми. Разбира се, ако някой ден се случи, то вероятно ще бъде насила, зорлян така да се каже. Което едва ли ще свърши добре.
Мъжът е, много странно създание, има вид на уверен и силен индивид, но това не винаги е така. Много, често жената определя какво ще се случва в живота на мъжът. Отдавна сме се предали.

И те така.
Активен

amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Март 23, 2018, 07:26:17 »

Всяка гледна точка е достойна за уважение Smiley
Но идеята да оставиш следа след себе си, също ни е заложена генетично, доколкото сме човеци и имаме съзнание... Така, че до тази идея индивидът рано или късно стига, зависи от степента на осъзнатост и от степента на развитие. Човек, особено личност с твоя потенциал/все пак чета постовете ти/ би следвало да има желание да се развива и аз не се съмнявам, че е така Smiley А развитието е поставяне на нови цели, а новите цели са единствената причина да излезеш от дупката, макар, че ако искаш може да си влизаш от дупка в дупка, изборът е твой, но все пак е развитие, движение Smiley
Винаги има нещо ново - всичко което изживяваме в живота си е ново, защото ние сме уникални индивиди и следователно възприемате действителността по уникален и дори новаторски начин, но само ако не тъпчем на едно място.... Не е нужно да стигаме до Нобелова награда, но е достатъчно да вървим напред и тогава в този вид движение творим новото, новото за нас....
Познаваш добре програма си? Нима си роб на една програма, която някой някъде ти е задал ? В твоя живот всичко зависи от теб, ти пишеш програмата, ти я развиваш, ти я правиш уникална, не някой друг, не твоето минало, не някоя жена, а ти, единствено и само ти Smiley Жената ще определи какво ще се случи в твоя живот, ако ти направиш такъв избор и може би някога, за някоя жена, която си заслужава, ще избереш точно това, но важното е изборът да е твой.....
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Март 23, 2018, 08:13:01 »

Несъмнено порива да се размножаваме е заложен генетично, досаден инстинкт останал ни от животинското царство. Всички знаем, инстиктите са в много случаи, меко казано грешни. Ще си позволя, с риск да обидя някого, да кажа, че непреодолимата нужда да се размножаваш е присъща за индивиди близки до животинското съзнание. Примери за това, лесно могат да се видят в ромските квартали. Никой от нас не няма да повярва, че поредната дама с ориенталски черти и съответния господин на възраст 14-17 години, са достигнали ниво на развитие в което не им оставя друго освен да се размножат.
Има спекулации, че го правят нарочно. Това не е така, правят го защото интелекта е достатъчен само за това да пазят равновесие.

Не мисля, че размножаването е степен на развитие. Старите хора, твърдят, че това е задължение на всеки един човек. Ще оставя на страна, това, че никой не обича задълженията. Но на въпроса какъв е смисъла, отговарят, простичко - За да си видиш семката или песента на х*я, има множество интерпретации. Което,ми звучи повече от глупава причина, и изтъкват тази причина само защото не намират друг смисъл. Много малко хора са доволни, няма да кажа щастливи от семейния си живот но никой от тях няма да те посъветва да не се жениш. Отдавам го на това, че лицемерно крият своята грешка.

Да отгледаш дете, със сигурност, е извънредно тежка задача, но дори и крайния продукт на твоите хиляди, часове грижи за този продукт, не е твой. Детето не е възпитано от родителите си. Имат принос, но го възпитава училището учителите и улицата. Любимото извинение на учителите за проблемните деца е семейството, което отново е лицемерно, със семейството си детето прекарва една нищожна част от времето си преди сън.
За да го илюстрирам ще направя следния пример. Първите 7 години рисуваш непрекъснато на платното си, след това продължаваш да купуваш бои и консумативи но рисуваш само 2 часа на ден, през останалото време десетки, стотици хора драскат на платното ти.

Всеки човек е роб на програмата си, нямаме друг избор, без значение дали ни харесва или не. Тя се променя с времето, без значение по наша воля или не. Но в крайна сметка, ако се обърнеш на зад, без да се самозащитаваш за действията си, виждаш, че много малко от нещата са твое творение. Най-често дори не искаш да си признаеш, че ти си ги сътворил.
Това е трагедията и комедията на човека. Човек обича да мисли, че сам е господар на себе си и отказва да приеме, че той е обикновен роб на съзнанието си, което съвсем не е негово дело. Същото това съзнание е, дело на другите хора, защото всеки който се е докопал до картината му е драскал без да се интересува какво точно.

Другото вредно качество на човека е, да мисли, че е уникален, че живота му е уникален. Няма такова нещо всичко се повтаря, понякога имам чувството, че гледам повторения на сериали. Всичко се повтаря, историите, чувствата, емоциите, резултатите. Няма нищо ново. Някъде бях чел, че - Всичко ново е добре забравеното старо. Хората не са уникални, щяха да бъдат уникални ако не бяха престъпно прости, за което отново не са виновни. За пример, ще дам дори и този форум, ако човек който е прочел 20 истории с проблеми в свалките, може да каже какво ще се случи в края на всяка следваща история само прочитайки първите 3-4 изречение. Това е защото всичко се повтаря. Има малки, мизерни разлики, като например мястото, датата, имената броя участници, но по същество всичко е еднакво.
От теб зависи, само дали ще отвориш съзнанието си за следващия ъпдейт или ще си останеш на уиндолс 7.

Ще си позволя да кажа, че човек е единственото животно, което се спъва в един същ камък всеки път. За това, лесно може да се предположи с изключителна точност, какъв ще бъде резултата на следващото действие на даден индивид. Интересно би ми било някой да обяви награда за човек който направи нещо уникално, което никой не е правил до сега. Хах.
Активен

amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Март 23, 2018, 08:37:47 »

Логичен си, но можеш и да си по-обективен, според мен, и знаеш ли мисля си, че причината е, че погледът ти е насочен навън... Няма как да знаеш как се формира човешката личност, ако ти не си участвал в този процес като майстора, а не като материала....Може много хора да драскат по твоята картина, но само ако го допуснеш, а за тази преценка се иска да се гледа не само навън, но и навътре. Твоята картина си е  само твоя картина и кой ще рисува по нея избираш ти, а ако някой натрапник си позволи да драска върху нея, ти можеш да направиш от грозните драсканици, нещо красиво, но само ако искаш и ако осъзнаваш какво се случва....
Според мен размножаването може да бъде творчество... Не е само инстинкт, инстиктът стига до там да създадеш плода, да го поемеш в ръцете си да го обгрижваш, а творческият процес започва с общуването с едно невинно и красиво човешко същество... Този тип общуване е уникален и неповторим, не всеки го умее и го цени, но който го разбира изживява най-пълноценното щастие на света. За да видиш човешката уникалност трябва да имаш по-развити сетива и висока емоционална интелигентност, като продължавам да си мисля, че ти ги притежаваш, просто се инатиш Wink Не, че те агитирам да се размножаваш, ама ще си бъде загуба за човечеството, ако не предадеш генетичния си материал, знанията си и възгледите си на някой друг, не мислиш ли? Wink
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #12 -: Март 23, 2018, 10:27:50 »

Самият факт, че ти се ебе и искаш секс, означава че програмата за деца е по-силна от теб. Защото за природата всеки секс е дете. Това, че хората са измислили начини да заобикалят схемата, чрез предпазни средства, не значи, че не е. Така че всички пикапьори реално са предадени на природния инстинкт за секс, който реално е инстинкт за размножение. Сега ще дойдат някви пикапьори да казват, че не го правят заради секса, а защото да правят красиви неща, но това не е вярно. Както жените се подчиняват на програмата да се възбуждат от мъже, така и мъжете се подчиняват на природата да оставят поколение. Целта на природата винаги е да създаде колкото се може повече - за да оцелее поне нещо. Проблемът е, че е създала човека - той ще й ебе майката.  Grin
Активен

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Март 25, 2018, 19:36:22 »

Coconut Crab  - Коко, глей сега майка. Въпреки, че като се скивахме предния път малко нарани чувствата ми. Пак ще бъда чуек. Не си прав, и ще ти кажа защо.
Причината да искаш да правиш секс, няма общо с нуждата да се размножаваш. Питал ли си се, защо хората и голяма и доминираща част, от, нека ги наречем съзнателни животни, изпитват удоволствие от секса? Именно, защото, това е начина на природата да те накара да имаш поколение. Всичко се върти около парата навън и около удоволствието вътре в човека.
Дори самото хранене не е до там необходимост от хранителни вещества отколкото чисто удоволствие. Хората получават удоволствие от храненето, дори може би повече отколкото от секса. Аз например, правя много по-страшен секс ако съм гладен, в противен случай претупвам положението и си лягам да си заспим като един истински мъж.
Няма да дойдат такива, никой не вярва в това, че да зарибиш една мацка и след това да я изчукаш има някаква красота. Красива може да е тя, но няма нищо красиво в чукането. Ако някой се е снимал докато напомпва, ще си даде сметка колко смешно и трагично изглежда отстрани.

amarant - Последното което, мога да кажа за себе си е, че съм логичен. Не си прав, да гледаш на вътре, е доста болезнено начинание. Опитвал съм, грозно е. И все пак, за да приемеш себе си, колко и негоден да си, трябва да погледнеш вътре. Аз съм съгласен, да участвам в изграждането личността си, но това е ол мъст невъзможно. Вероятно, е възможно ако се оттървеш от всички боклуци около себе си, изолираш контактите с хора и жовотни за да няма какво да ти влияе. Тогава, вероятно ще имаш думата, но човека в цялия си трагично нисък интелект няма да направи нищо добро. Както казах по-рано всичко се повтаря, и има много случаи за хора които са опитали да се изолират.
Няма как да промениш лошото. Лошото винаги си е лошо. Ако позлатиш едно лайно, то няма да промени съществото си, от обикновено лайно ще стане позлатено лайно. Нищо повече. Украсената драсканица няма да се превърне в абстрактно изкуство, ще си остане драсканица но украсена.

Ако си творец, може и да твориш. Ако си като 99.999999999999999% от население на планетата просто, ще надуеш корема на жена си.
Трябва да призная нещо друго. Никога не съм намирал красота в бременните жени. По скоро ги виждам като болни, защото точно така изглеждат. Нещо повече, всички твърдят, че бебетата са красиви и миришат хубаво. Не са красиви, още по-малко миришат хубаво. Дори и храната им е ужас. Единствено обичам да кльопам мляко с бисквити.
Активен

amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Март 27, 2018, 09:00:14 »

В този странен свят всичко е относително :)Няма абсолютно грозни неща, нито абсолютно красиви....Във филма на живота няма положителни и отрицателни герои....Хората са такива, каквито искат да бъдат и да, средата има влияние, но не е решаваща, а ако се опитваш да ме убедиш в обратното, то това значи, че си избрал конформизма, което пък не се връзва с революционните ти схващания за бременните и бебетата, т.е. някъде в това което си написал не казваш или може би не осъзнаваш истината Smiley Човек трябва да се развива, т.е. да върви напред и никога да не тъпче на едно място, защото продължителното тъпкане на място създава дупки, в  които неусетно затъваме....Има една приказка на Андерсен, казва се "Най-невероятното".Ако искаш я прочети, може да усетиш нещо различно Wink
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: