Tyxo.bg counter Instagram и Facebook запознанства
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 20, 2018, 16:01:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Instagram и Facebook запознанства  (Прочетена 1510 пъти)
Augyk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Март 08, 2018, 21:52:09 »

Здравейте пичове,
Предполагам на повечето от вас се се случвало да срещнете яка мацка в социалните мрежи. Интересно ми е как подхождате и какъв (приблизително) е процента ви на успеваемост? Също така пишете коментари с реакции при интересни оупънъри.   Cheesy
Активен
Posleden
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #1 -: Март 10, 2018, 04:43:18 »

На мен лично ми се е случвало да попадна на някоя яка.
Първо и изпращам покана за приятелство и чакам да го приеме. Ако не го приеме значи е няква надута и я заебавам. Ако го приеме обаче почвам да и следя профила (какви статуси пуска, къде се тагва) също така и харесвам няколко снимки ( но НЕ пиша коментари, само лайкване). Ако тя не ми пише първа за да ме пита кой съм, аз пращам няква емоте икона иии това е в общи линии.  За процент успеваемост ... не мога да кажа понеже статистика не съм учил.
Важното е да действаш. Успех!
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #2 -: Март 10, 2018, 11:27:21 »

10 процента успеваемост. Пращаш покана, приемате.
На другия ден "здравей" и така. Проблема е че ще пишеш на 30,  20  ще отговорят ,10 ще продължат разговора. 3 до среща ще стигнат.
Активен
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #3 -: Март 10, 2018, 12:30:23 »

Процента на успевеамост не е голям.
Аддваш, преглеждаш отгоре, отгоре за нещо, за което да се захванеш.
Никви лайкове, само се надуват така.
Държиш чата на емоционално ниво. Какво работиш, кви са ти хобитата като цяло слагат край на мача.
Просто бъди интересен.

Добавих една преди няколко дни
Нещо я избъзиках, тя нещо почна да се репчи и и викам - спокойно бе булка, още не сме се оженили, а вече искаш да ме слагаш под чехъла.
Накви ей такива, но без да преиграваш.
Изкарях я тая на среща вчера и я клоузнах след 3 часа.

Имай в предвид, че  имаш мн зависимости. Трябва да е на кеф, да и се чати и такива.
Няма как да я владееш на 100% през телефончето.
Успех Smiley
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3598

Профил
« Отговор #4 -: Март 11, 2018, 16:53:11 »

На последния пич стеф звучи най-добре съвета, +реп от мене. А до по-горните пичове: на кое точно викате "успеваемост"? Колко сте наебали така от колд апроуч на фейса? Щото ако е само да те френдне, мерси...
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1778

Профил
« Отговор #5 -: Март 12, 2018, 19:16:15 »

Аз исках да пиша за инстаграма, тъй като напоследък имам успеваемост.

Инстаграма е по-добър от фейсбук, тъй като е малко по-дискретен и това до някъде освобождава девойките да не се притесняват кой са. Сякаш е по-анонимно там.

Шанса някоя да клъвне за разговор е много малък. Просто добавяш яко и се пробваш.
Аз обикновено им пускам коментар на сторитата и гледам да е забавен. Примерно мацка си пуска на стори лакът - "много готин лак, и аз исках такъв, ама маникьористката ми каза, че няма да ми отива на косматите ръце". Пак казвам не очаквай да се връзват на това, но е начин да започнеш разговор.
Другия вариянт е да влезеш с директно предложение за среща. Нещо от сорта на кефиш ме, не искам да ти губя времето, а да излезем и да се видим, за да видиш, че съм мъж.

Квото и да е следваща стъпка. Мацките обикновено дори не прочитат тези съобщения, а си ги отмятат от нотификациите, други само прочитат и не отговарят. Това е напълно нормално и не трябва да ви отчайва. Може да пробвате пак след няколко дни. Ама ако пак не стане, заебавайте. Пробвайте с друга. То си е на голяма доза късмет всичко това.

Ако ви отговорят представете се набързо. Аз съм Пенко на 25 от Люлин. Малко счупва ледовете.
Жегнете ги нещо, ама да не е прекалено. Примерно аз една я жегнах, че е поредния стереотип за днешното момиче - кариера, пътувания и забавления. Веднага почна да ми се обяснява, че е различна. После и се извиних, че явно не я познавам добре и ми харесва това, което казва и я поканих да се срещнем и тя прие.

Инстаграма си е златна мина Smiley Просто трябва много копане.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: