Tyxo.bg counter Пикап в семейните отношения, възможно ли е да се прилага?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 21, 2019, 14:54:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Вие няма да израснете, ако не се опитате да направите нещо извън това, което вече умеете до съвършенство." - Ралф Емерсън

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през януари и февруари 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пикап в семейните отношения, възможно ли е да се прилага?  (Прочетена 1809 пъти)
amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« -: Март 10, 2018, 10:37:44 »

Здравейте, първо да поздравя всички които публикуват в този форум за това, че споделят смело и честно своя опит в тази така деликатна сфера.... Smiley Четейки и опознавайки този вид общуване си зададох въпроса, възможно ли е в една дълга връзка примерно продължила 10- 20 години, пикапът да допринесе за освежаване и нажежаване в желаната насока на отношенията между съпрузите... Cheesy То е ясно, че извън брачното гнездо, може да се намери разнообразие, но въпросът който повдигам е може ли разнообразието да се създаде вътре между двама дългогодишни партньори, така че те да се чувстват така, сякаш току що са се срещнали? В края на краищата хората непрекъснато се променят и макар и да живеят дълго заедно и да си знаят привичките, все пак са различни динамично развиващи се личности, така, че винаги има какво ново да научат един за друг... И така, може ли да се приложи пикапът като философия и начин на действие между дългогодишни партньори? Какво мислите? Wink
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3669

Профил
« Отговор #1 -: Март 11, 2018, 17:01:09 »

Заеби тая работа, омръзнеш ли веднъж на жена си и спре ли да й се ебе от тебе, няма полза да я пикапиш. По-добре си пикапи други, само гледай да не те хване жена ти, че повечето са като куче, което хем не си яде кокала, хем го пази от другите кучета. Нормално - разчита на тебе да си работно добиче в къщи и да си полезен на нея и децата, а не да тръгнеш подир някоя щото може и да не се върнеш в къщи после.
Познавам доста бивши алфи, дето уж са мислели "тази е различна, не е като другите жени" или "ако имам добра игра ще я геймя цял живот и ще съм голямата алфа и няма да й омръзна" но в реалността се получава по-различно.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 11, 2018, 17:16:11 »

Сега като се замисля, аз имах предвид "игра", докато ти си писал "пикап". Пикапът за мен е да се запознаваш с нови жени с цел да спиш с тях. Жена си по дефиниция е невъзможнж да пикапиш, тъй като вече я познаваш. Какво ще я питаш - "коя зодия си" ли?
Да прилагаш игра спрямо жена, с която си във връзка е нещо съвсем различно. Тук нямат място рутини, комфорт, рапорт, и много други концепции от пикапа. Трябва просто да държиш фрейм, но непрестанно. Което се оказва доста трудно. Особено ако с години си държал слаб фрейм и си я оставил тя да командва, бих казал после става невъзможно да обърнеш имиджа си в очите й.
А защо, ако мога да запитам, си решил да играеш жена си? По принцип целта на играта е да правиш секс. Ако жена ти ти пуска, значи всичко е ок и повече игра не ти трябва. Ако не ти пуска вече, виж по-горе. Трудно е да обърнеш нещата.
Единственият начин, за който ми е известно да работи, е да създадеш страх, че ще те изгуби. Но трябва да не е блъф, трябва наистина да си готов да си тръгнеш. Ако ти са по-мили манджите й, децата ви, това че ти пере гащите, или че имате общо жилище и нямаш пари за второ - таф лак.
Също трябва да има реална загуба за нея ако те изгуби. Ако фактически ще й е по-добре без теб, отново таф лак. На запад например при развод за жената остават децата, жилището, а мъжът трябва да се омете (един човек по-малко за когото да пере и готви така че но проблем за нея), но трябва да продължава да дава издръжка за децата, а зависи от страната често и издръжка за самата жена. А секс винаги може да си намери от някой зажаднял. Така че често жените не можеш да ги уплашиш с развод, даже сами го искат.
Активен
amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Март 12, 2018, 10:23:43 »

Съвсем правилно си ме разбрал Стоун.  Wink Интересното  е, че след близо 23 години заедно нито тя ми е омръзнала, нито аз на нея. Е, в началото на брака доста се заигравах с други, докато тя гледаше децата. Тя се досещаше, че не съм само с нея, но проявяваше разбиране и често ми казваше да си играя щом искам и ако установя, че с друга ми е по-готино да не се чувствам вързан.... Работата е там, че установих, че другите не ме кефят както ме кефи тя. Обаче след като децата пораснаха, тя е по-свободна, още хваща окото и е истински пожар в леглото.  Тя ми пуска, ама аз не и насмогвам, та взех да се чудя да не вземе сега пък тя да се заиграе с някой по-алфа от мене, че има да ми връща... Undecided Не ми пречи да пик-ъпна нещо ново, ама вече съм опитвал много пъти и знам, че искам само нея и я искам само за мен.. Даже напоследък, като си помисля, че някой може да я има ставам страшно реактивен от ревност и усещам как я  отблъсквам с реактивността си..
Активен
amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Март 17, 2018, 14:19:43 »

Явно ще си пиша сам, но какво пък ..... Embarrassed Възприемането на пик-ъпа като на форма за завързване само на нови познанства с цел секс, ми се струва доста ограничено. Има нещо повече, опитвам се да говоря за философията на тази игра. Wink Как да влезем в главата на жената, как да я накараме да работи образно казано само за нас, как да я подчиним, как да я уважаваме и т.н. Това което важи за краткотрайните връзки с цел секс, важи и за дълготраните в които има намесена любов и привързаност. Подходът е един и същ, въпросът е след като сме накарали жената да играе нашата игра, да задържим интереса и, защото тя ни опознава, поумнява и накрая става все по-трудно да я държим в своя фрейм.... Та предложения, тактики за задържане във фрейма или е твърде сложно за да вземе някой отношение?
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1545

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #5 -: Юли 03, 2018, 09:35:25 »

Як секс и много оргазми.

Пълниш й главата с допамин, окситоцин, ендорфини и други подобни лайна Smiley... Не случайно жените се влюбват в сексуалните си партньори, дори и да са пълни лузъри - нали си чувал влюбена 'ш****а' да обяснява как нейният е най-якият пич на света... и после цъфва некъв шамандур.

---

Разбира се с времето ефекта намалява, а и на теб вече не ти се е*е с жена ти (камо ли дълго и напоително) и нормално нещата затихват... и отиват към своя естествен край Smiley. Но пристрастяването и подч*****нето на жената минава през як (за нея) секс.
Активен

I'm a very special kind of monster
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 430

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юли 03, 2018, 18:04:13 »

Съвсем правилно си ме разбрал Стоун.  Wink Интересното  е, че след близо 23 години заедно нито тя ми е омръзнала, нито аз на нея. Е, в началото на брака доста се заигравах с други, докато тя гледаше децата. Тя се досещаше, че не съм само с нея, но проявяваше разбиране и често ми казваше да си играя щом искам и ако установя, че с друга ми е по-готино да не се чувствам вързан.... Работата е там, че установих, че другите не ме кефят както ме кефи тя. Обаче след като децата пораснаха, тя е по-свободна, още хваща окото и е истински пожар в леглото.  Тя ми пуска, ама аз не и насмогвам, та взех да се чудя да не вземе сега пък тя да се заиграе с някой по-алфа от мене, че има да ми връща... Undecided Не ми пречи да пик-ъпна нещо ново, ама вече съм опитвал много пъти и знам, че искам само нея и я искам само за мен.. Даже напоследък, като си помисля, че някой може да я има ставам страшно реактивен от ревност и усещам как я  отблъсквам с реактивността си..

Братле нещата са такива каквито са сега . Пикапа е нещо което води до живот който да си изградиш и да създадеш от себе си по-добра версия в живота и в интимния живот. Казвам ти тези мисли не водят до нищо добро колкото ревнуваш толкова тя бяга и се кефи и накрая като е ядосаш и като знае къде ще те заболи и от там че ти си играл с други ще е подтикнат към по горния левел . Съветът ни е такъв приеми нещата така . Хваща окото добре значи е желаят доста мъже и какво ще намачкат чаршафите и какво да не  умра да си хваща куфарите и да си ходи при него . Нито нищо ... Ако щеш вярвай децата са ви големи и ще разберат ако стане такова нещо . Ако това те притеснява не го мисли от това че се е свършил света ! Ми помисли как ще се оправиш ти . Жената е като вятара не знаеш къде ще хвръкне и ако седиш и го мислиш оставаш сам . Затова приеми фактите имай си едно на ум не го мисли . Ако имаш свободно време намери си хоби някой приятел да пиете биричка  ако не почни да работиш повече не ги мисли тези работи защото така е хвърляш на вълците . Жената в връзка винаги трябва да е в шах да се чуди и мае какво ще направиш да е сърби отдолу . А пак ако е такава както казваш то ще си излезе на яве и поне няма да губиш повече време напразно ! Гледай малко по отгоре и така хем ще си по спокоен и няма да си реактивен и така  . Просто почни да мислиш по спокойно всичко в живота е относително и временно  . Бъди над нещата !  Успех 
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 430

Профил WWW
« Отговор #7 -: Юли 03, 2018, 18:09:25 »

Успокой себе си първо че така не може да се мисли . После премисли последствията и вариантите провери нещата ако те притесняват . След което се средоточи върху някакви цели който да ти носят радост и развитие и покрай това ще си спокоен съсредоточен ! И каквото и да стане и каквото и да не стане ще го виждаш по ясно от колкото да очакваш нещо невидимо там в бъдещето и то ако стане да си губиш времето в мислене  .
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юли 03, 2018, 22:17:08 »

Пълниш й главата с допамин, окситоцин, ендорфини и други подобни лайна Smiley... Не случайно жените се влюбват в сексуалните си партньори, дори и да са пълни лузъри - нали си чувал влюбена 'ш****а' да обяснява как нейният е най-якият пич на света... и после цъфва некъв шамандур.
Амчи то тогава... някоя като ти обяснява на теб "много як пич си Слейъре" ти за шамандур ли се мислиш, но просто защото я пълниш с ендорфини ѝ се виждаш готин?
Те щяха да се влюбват във вибраторите си ако беше толкова просто.
Лошото е, че вибраторите не носят тежко, не дават пари, не се грижат за деца, и не правят многото други работи, които жената очаква един мъж да прави.
Това го казвам защото колегата пита какво да се прави след 10-20 години. Всяка любов и всички ендорфини са до година-две-три, след това връх вземат практическите съображения за да седи една жена с мъжа си.
Въобще, мениджмънта на връзките и сериозните отношения е нещо мнооооого различно от пикапа. Две напълно различни умения. Няма смисъл да ги омешваме, особено след като форумът е с предмет пикап, а не връзки. Да, и двете имат нещо общо с жени, но то примерно и маркетинга и финансите имат нещо общо с бизнес, но са две различни умения, различни предмети се учат в университета, и после се работят по коренно различен начин и изискват различен скилсет.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Публикации: 1826

Профил WWW
« Отговор #9 -: Юли 03, 2018, 22:28:51 »

Як секс и много оргазми.

---

Разбира се с времето ефекта намалява, а и на теб вече не ти се е*е с жена ти (камо ли дълго и напоително) и нормално нещата затихват... и отиват към своя естествен край Smiley. Но пристрастяването и подч*****нето на жената минава през як (за нея) секс.

Малко преувеличени булшити. Чувал съм за маса влюбени жени в поведението на мъжа, а не в оргазмите. Те маса жени изпитват оргазми и ако поведението ти е не мъжкарско - гориш. Аз съм имал лично такъв пример в моята кариера. Smiley
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юли 04, 2018, 14:29:54 »

Благодаря за мненията. Всяко едно е полезно.
Слеър, повече от убеден съм , че си най-близо до истината . Това, че жената очаквала някакви си  мъжки и героични изпълнения в домакинството и че като и ги дам ще ми е вярна до гроб е булшит. Напротив, ще изглеждам като послушно и добре дресирано паленце. И след повечко години брак си има шит тестове, има си нужда и от негове, има нужда и от алтернатива, за да се поддържа силна рамка на мъжко поведение. Моята не е зависима от мен, просто е много самостоятелна. Но без секса, който и давам все още не може, така че колкото и елементарно да звучи, сексът и оргазмите са добро решение.
И с теб Бейби съм съгласен. Не мога да я опазя, обаче мога така да я заинтригувам, че да не и остане мисъл да се заиграва...
И най-важното, всеки мъж, дори и семейният, винаги трябва да има възможности, това е полезно и за брака и за него самият, иначе чехълът ще стане сигурна съдба и на най-начетеният пикъп артист .
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: