Tyxo.bg counter Пикап в семейните отношения, възможно ли е да се прилага?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 24, 2018, 19:21:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пикап в семейните отношения, възможно ли е да се прилага?  (Прочетена 731 пъти)
amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Март 10, 2018, 10:37:44 »

Здравейте, първо да поздравя всички които публикуват в този форум за това, че споделят смело и честно своя опит в тази така деликатна сфера.... Smiley Четейки и опознавайки този вид общуване си зададох въпроса, възможно ли е в една дълга връзка примерно продължила 10- 20 години, пикапът да допринесе за освежаване и нажежаване в желаната насока на отношенията между съпрузите... Cheesy То е ясно, че извън брачното гнездо, може да се намери разнообразие, но въпросът който повдигам е може ли разнообразието да се създаде вътре между двама дългогодишни партньори, така че те да се чувстват така, сякаш току що са се срещнали? В края на краищата хората непрекъснато се променят и макар и да живеят дълго заедно и да си знаят привичките, все пак са различни динамично развиващи се личности, така, че винаги има какво ново да научат един за друг... И така, може ли да се приложи пикапът като философия и начин на действие между дългогодишни партньори? Какво мислите? Wink
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3541

Профил
« Отговор #1 -: Март 11, 2018, 17:01:09 »

Заеби тая работа, омръзнеш ли веднъж на жена си и спре ли да й се ебе от тебе, няма полза да я пикапиш. По-добре си пикапи други, само гледай да не те хване жена ти, че повечето са като куче, което хем не си яде кокала, хем го пази от другите кучета. Нормално - разчита на тебе да си работно добиче в къщи и да си полезен на нея и децата, а не да тръгнеш подир някоя щото може и да не се върнеш в къщи после.
Познавам доста бивши алфи, дето уж са мислели "тази е различна, не е като другите жени" или "ако имам добра игра ще я геймя цял живот и ще съм голямата алфа и няма да й омръзна" но в реалността се получава по-различно.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3541

Профил
« Отговор #2 -: Март 11, 2018, 17:16:11 »

Сега като се замисля, аз имах предвид "игра", докато ти си писал "пикап". Пикапът за мен е да се запознаваш с нови жени с цел да спиш с тях. Жена си по дефиниция е невъзможнж да пикапиш, тъй като вече я познаваш. Какво ще я питаш - "коя зодия си" ли?
Да прилагаш игра спрямо жена, с която си във връзка е нещо съвсем различно. Тук нямат място рутини, комфорт, рапорт, и много други концепции от пикапа. Трябва просто да държиш фрейм, но непрестанно. Което се оказва доста трудно. Особено ако с години си държал слаб фрейм и си я оставил тя да командва, бих казал после става невъзможно да обърнеш имиджа си в очите й.
А защо, ако мога да запитам, си решил да играеш жена си? По принцип целта на играта е да правиш секс. Ако жена ти ти пуска, значи всичко е ок и повече игра не ти трябва. Ако не ти пуска вече, виж по-горе. Трудно е да обърнеш нещата.
Единственият начин, за който ми е известно да работи, е да създадеш страх, че ще те изгуби. Но трябва да не е блъф, трябва наистина да си готов да си тръгнеш. Ако ти са по-мили манджите й, децата ви, това че ти пере гащите, или че имате общо жилище и нямаш пари за второ - таф лак.
Също трябва да има реална загуба за нея ако те изгуби. Ако фактически ще й е по-добре без теб, отново таф лак. На запад например при развод за жената остават децата, жилището, а мъжът трябва да се омете (един човек по-малко за когото да пере и готви така че но проблем за нея), но трябва да продължава да дава издръжка за децата, а зависи от страната често и издръжка за самата жена. А секс винаги може да си намери от някой зажаднял. Така че често жените не можеш да ги уплашиш с развод, даже сами го искат.
Активен
amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Март 12, 2018, 10:23:43 »

Съвсем правилно си ме разбрал Стоун.  Wink Интересното  е, че след близо 23 години заедно нито тя ми е омръзнала, нито аз на нея. Е, в началото на брака доста се заигравах с други, докато тя гледаше децата. Тя се досещаше, че не съм само с нея, но проявяваше разбиране и често ми казваше да си играя щом искам и ако установя, че с друга ми е по-готино да не се чувствам вързан.... Работата е там, че установих, че другите не ме кефят както ме кефи тя. Обаче след като децата пораснаха, тя е по-свободна, още хваща окото и е истински пожар в леглото.  Тя ми пуска, ама аз не и насмогвам, та взех да се чудя да не вземе сега пък тя да се заиграе с някой по-алфа от мене, че има да ми връща... Undecided Не ми пречи да пик-ъпна нещо ново, ама вече съм опитвал много пъти и знам, че искам само нея и я искам само за мен.. Даже напоследък, като си помисля, че някой може да я има ставам страшно реактивен от ревност и усещам как я  отблъсквам с реактивността си..
Активен
amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Март 17, 2018, 14:19:43 »

Явно ще си пиша сам, но какво пък ..... Embarrassed Възприемането на пик-ъпа като на форма за завързване само на нови познанства с цел секс, ми се струва доста ограничено. Има нещо повече, опитвам се да говоря за философията на тази игра. Wink Как да влезем в главата на жената, как да я накараме да работи образно казано само за нас, как да я подчиним, как да я уважаваме и т.н. Това което важи за краткотрайните връзки с цел секс, важи и за дълготраните в които има намесена любов и привързаност. Подходът е един и същ, въпросът е след като сме накарали жената да играе нашата игра, да задържим интереса и, защото тя ни опознава, поумнява и накрая става все по-трудно да я държим в своя фрейм.... Та предложения, тактики за задържане във фрейма или е твърде сложно за да вземе някой отношение?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: