Tyxo.bg counter Не само не ми върви във връзките, ами в никоя не ми върви
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 21, 2018, 12:17:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Да се пребориш с лошите навици е по-лесно днес отколкото утре - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юни 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не само не ми върви във връзките, ами в никоя не ми върви  (Прочетена 1221 пъти)
Yavkata96
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Март 12, 2018, 13:48:20 »

Здравейте на всички,

Първо, поздравления за готиния форум, радвам се, че го открих и бих желал да се присъединя  Smiley Надявам се, че ще мога да съм от полза на хора тук със съвети. Като за начало бих искал да споделя и моя проблем.

Имам някакъв проблем с задържането на някое момиче до себе си напоследък. Сексът е ОК, май причината е по-скоро финансова, и някакъв комплекс или и аз не знам, за това ще ви разкажа какво се случи.

Никога не съм бил някво много богат, но в даскало си имах парички и си живеех много добре. Малко след това обаче настана сериозна кризa и парите не само понамаляха, но и изчезнаха. И знам, че много хора се оправят във всякакви ситуации, но аз бях свикнал да имам и всичко рязко се промени. Както и да е, започнах да живея сам с мисълта и само с тази мисъл – да си върна това, което е мое. Научих се да готвя, да чистя, да ремонтирам, да пера, да помагам на роднините си и всякакви такива глупости, които никога не съм искал. Е, оказа се, че по-добре да ги науча късно, отколкото по-късно. Учих на 2 места (и все още), както и започнах да работя. Често напусках работите – не 2-3 месеца, но гледах да си изкарвам парите сам. Общо взето се опитах да променя тотално навиците си, което е много трудно, по-възрастните тук го знаят по-добре от мен. И така 3 години, най-ужасните 3 години в живота ми. Лека-полека намерих различни начини да изкарвам повече парички и сега започвам да си връщам самочувствието, след като дори имах ебати кризите и гладувания и някви гадни неща, които няма смисъл да разказвам, все тая е. Та, в момента си работя и си уча, и нещата си вървят на добре. Спрях цигари, наркотици, комар, алкохол. Не че съм бил наркоман де, ама по партита примерно съм взимал :Д А и да шибаш така е мн по-яко. Сега си тренирам, изглеждам си екстра.

И така, всичко добре изглежда до тук, но не знам защо, но винаги като почна да излизам с някое момиче и нещо става, и почвам да се страхувам от различни неща –  дали няма да иска прекалено много от мен, например. И като ми се натрапи тази мисъл и им казвам, че трябва да се разделим и изчезвам. 3 пъти ми се случи до сега, заради това нещо. Но преди го нямах тоя комплекс шибан в даскало. И се някви яки путки си харесвам и не знам какво става, и почвам да се сдухвам и след 1-2 месеца като съм с момичето, ставам друг човек и почва да не ми е яко и като се разделим ми е мега гадно, но се чувствам супер свободен. Последната ми приятелка дори беше супер мила с мен и си правеше някви планове да заминем някъде на почивка, ама къде като аз сега нямам пари. Мога да имам след време, ама сега нямам толковва. И се покрих. Сигурно й е тъпо. Не знам, моля за съвет, какво да променя още? Най-вероятно съм мръднал малко, но мисля, че може да се оправи това.
Активен
Desperado
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #1 -: Март 12, 2018, 15:05:48 »

Здравей!

Първо трябва да знаеш, че това е проблем на много млади момчета, а именно да си втълпяваме, че трябва да сме съвършенни.
Аз също понякога започвам да си набивам филми дали ще успея да покрия нуждите на даденото момиче, дали и отделям достатъчно внимание и т.н.. Никога не забравяй, че когато си вглабен в едно нещо прекалено много, има голяма вероятност да се прецакат нещата.

Предполагам си студент в момента, това значи, че нямаш особено много време за работа, което ме навежда на мисълта, че няма и как да изкарваш много пари. Това за момента не би трябвало да те притеснява толкова много, не че не е важно, напротив, но ще започнеш да изкарваш, имай търпение.

Изискваш прекалено много от себе си, стремиш се да си идеален, това според мен ти играе лоша шега. Дай си шанс, какво като не разполагаш с много.. Има жени, които обичат лукса и да бъдат развеждане и глезени, има и такива, които искат отсрещният човекът  да е стойностен и да държи на тях, ти може би не си усетил тънката граница и си мислиш, че ако нямаш достатъчно средства, тя ще е нещастна с теб. Това е само в твоята глава.

Не си мръднал, просто почисти лентата в главата си. Ако фикс идеята ти е, че ще се провалиш, тогава шанса да успееш клони към нула!
Жив и здрав!
Поздрави!

Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Активен Активен

Публикации: 219

Профил
« Отговор #2 -: Март 12, 2018, 15:09:58 »

Здравей, добре дошъл.

Трябва да поработиш върху вътрешната си игра. От това, което си написал, се забелязва, че си твърде зависим от външни фактори, в случая пари. Не че повечето не сме (малко или много), но самочувствието трябва да си го имаш и без да си "богат". Помисли какво искаш и работи в тази насока. Освен парите - за какво ти е сериозна приятелка? Искаш ли го наистина или това е поредният външен фактор, чрез който си храниш егото, или пък просто се поддаваш на социалното програмиране?

И да искаш, и да не искаш сериозна приятелка - трябва да подобриш уменията си с жените, за да постигнеш състояние на "изобилие", когато имаш няколко жени в живота си, можеш да правиш секс с тях и не си зависим от една конкретна. Тогава ще контролираш ситуацията, а няма тя да контролира теб.

Реално, какъв е проблемът?  Излизаш с момиче, стигате до секс и ви е готино. Живей си в настоящето и се наслаждавай, не го мисли много, а остави на жените да го мислят. Като се филмираш това се отразява на поведението ти в негативна насока. В случая с почивката - нямаш пари, ми кажи й го - ти си си готин и без това (нали?) и мацката би трябвало да прояви разбиране. Ако не го прояви - не е твой проблем. Развивай се и си преследвай целите, а жените нека бъдат приятно допълнение. Нищо сложно няма - прочети важните теми във форума и сайта, а когато имаш възможност - се запиши на уоркшоп. Успех!
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Yavkata96
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Март 12, 2018, 16:08:35 »

@Desperado, много благодаря за разбирането. Никога не се стремя да глезя някоя и някви такива. Ако видя, че няма пари й давам, разбира се, никога не съм се стискал. Купувам подаръци, щото ме кефи. Даже понякога ги карам те да плащат и те се кефят /вътрешно ;д/. Но това са някви дреболии. Иначе от работите си изкарвам добри пари вече, но не толкова колкото трябва. Трябва малко повчко да са. А и те не са най-важното, то е ясно. Макар че винаги, ама винаги ми прави впечатление, когато момичето е с тениска на G-Star или нещо купено от Колектив, или Тотали Еректед и т.н. И като ми каже, че ходи в Маринелата и к‘во? И аз преди съм ги имал тия неща и сега мога да ги имам, и всеки може да ги има. Смешни неща са това, измислени. И знам, че повечето от тия момичета нищо не са направили, за да си купят часовника от Джулиани за 700 лева или тениската за 100 лева, ама айде ние сме мъже и трябва да ги изработваме тия неща, така че това е ОК.

@Johnny, благодаря и на теб за съветите! Не търся нищо никога, то просто си става. Нямам проблем да си излизам с някви, винаги ще си намеря някое момиче. Ако па толко съм го закъсал, това вече е друг проблем. Но просто като почнат да стават сериозни нещата и разбера, че момичето има вила на нейно име и баща й кара нов модел BMW и се сдухвам, вместо да го използвам това... Преди ме болеше, дори да е била по-богата.

Абе, не знам май трябва да не му обръщам толкова внимание и както казвате да си живея живота. И без това си оправих нещата, но ме е страх да не ме оставят, заради тия неща. Макар, че то аз като ги оставя то - същото, но поне не ми е само на мене гадно. Макар че аз съм си виновен и не трябва да гледам отсрещния човек а и не че искам много да му е гадно на някой. Просто не искам още веднъж да се случва това пак. А и времето си тече... Но имам време да успея.

Ще се опитам да действам, както казвате. По принцип не ги споделям тия неща много-много. Предпочетох анонимно тук във форума, защото виждам, че доста хора имат какви ли не проблеми по-сериозни от моите и така. Ще пиша в тази тема чат-пат как протича ситуацията, ако може да е в полза на някой друг в моето положение Smiley

ПП. Иначе чак сега видях неадекватното заглавие на темата :Д Явно, като съм писал заглавието на темата съм си мислил някакви съвсем други неща;
Активен
Desperado
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Март 12, 2018, 16:26:58 »

Ключът е в това да промениш вярванията си. Става много трудно, но и всичките съвети в интернет да изчетеш, не промениш ли мирогледа си, нищо няма да се промени. Това за мен са едни июзии, които си създаваме когато се провалим в нещо и в следващата подобна ситуация, си мислим, че това може да се случи отново. От личен опит ти ги пиша тези неща.

Успех!
Активен
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #5 -: Март 12, 2018, 20:51:30 »

Значи до колкото разбирам си роб на парите.
Парите не са цел мой човек, а средство.
Ако позволяваш на външни фактори да ти влияят на същността ти, явно е време да се замислиш.
Днеска ще е липсата на пари, утре ще е липсата на нещо друго.
Има много материалистки, само че не всичките са такива.
Кинтите и пичките се привличат с едни и същи качества
Дефакто научиш ли се да правиш кинти, пичките сами ще дойдат.
Добрата новина е, че си го получил тоя урок на време.
Човека не е на върха на хранителната верига, щото е най-силния или щото е най-бързия.
Просто се адаптираме Smiley
Сега си представи че изпадаш в тая ситуация, когато си на 50+
Надявам се ме разбра какво искам да кажа.
Успех Smiley
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Активен Активен

Публикации: 727

Профил
« Отговор #6 -: Март 14, 2018, 19:21:18 »

Изкарвай си кинти колкото да имаш някакви и не ги мисли толкова много. Не може самочувствието ти да се крепи само на това. Ако не можеш да задържиш мацка без пари, няма да можеш да я задържиш и с пари. Тренирай си играта и фрейма - да се чувстваш самодостатъчен, да умееш да въздействаш. И след това кинтите ще ти дойдат като бонус, а не като основа на играта.

Виж как сам се ограничаваш със страхове - "може да иска прекалено много, да не мога да й покрия критериите" - което те вкарва в позицията на искащия и на слабата страна в отношенията. Ти се стремиш към нея, не тя към теб. Избягвай това. Фокусирай се върху силните ти страни и не мисли за всички възможни дупки в цялостния ти имидж.

А и на тази възраст каквото и да очакваш едва ли ще изкарваш някакви умопомрачителни суми. То и аз искам вече да карам bmw-та шестици, ама в близките няколко години няма перспектива това да се случи Smiley

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Yavkata96
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Март 15, 2018, 11:46:05 »

@Desperado, @stef--, @Just_a_boy,

Благодаря за коментарите Wink Ще видим как ще се развият нещата. Проблемът е, че не мога да се възпирам да харча и то не остава нищо. И сега като си стъпих на краката г/д и започвам лека-полека да си харча, както като в даскало. И като минат 10 дни, заплатата свършва и карам с някви екстра доходи, които си докарвам от други места. Но не става така, не стигат.. Аре, като дойде някоя у нас, няма проблеми, няма за кво толко да харчиме. Но, ако почна да излизам с нея редовно и все нещо ми се прави някъде - дали някой як бар, дали кино с пуканки и количка + някви други харчове. И като остана без пукнат лев за няколко дни и кво да й кажа, ако е няква материалистка, но я харесвам. Трябва да я лъжа, щото ако така нямам кинти 2-3 пъти и ще ме отебе предполагам. Не знам. Ще пробвам сега ще си харесам някоя и да видим какво ще се получи. То са и лято идва..

И отново, много мерси отново за съветите : )
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1738

Профил WWW
« Отговор #8 -: Март 15, 2018, 12:49:34 »

Въпросът да търсиш не материалистка. Първо прави си някакъв бюджет, тя също да влага пари във вашите срещи. Определям си аз примерно 100 лв за удоволствия за месеца и като свършат - имало е случаи по цял месец никъде не ходим. Има жени, които са с достойнство, вкарват и те пари във вас и като и тя вкарва - ще видиш как няма да излизате всяка вечер на кино.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #9 -: Март 15, 2018, 19:25:37 »

Пак се въртиш около парите.
Гледай сега, няма човек на тая планета на който да му стигат парите. Ако ти стигат значи не живееш правилно.
Просто на някой ме му стигат за хляб, а на друг не му стигат да си купи яхта.
Свивай се и се разтягай според бюджета.
Ама да казваш тая много ше иска и за тва не знам си кво е тъпо.
Тва имаш, тва предлагаш.
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Desperado
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Март 15, 2018, 20:21:20 »

Пак се въртиш около парите.
Гледай сега, няма човек на тая планета на който да му стигат парите. Ако ти стигат значи не живееш правилно.
Просто на някой ме му стигат за хляб, а на друг не му стигат да си купи яхта.
Свивай се и се разтягай според бюджета.
Ама да казваш тая много ше иска и за тва не знам си кво е тъпо.
Тва имаш, тва предлагаш.

Има една приказка - "Простирай се според чергата си", мисля че описва написаното от теб.
Активен
Yavkata96
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Март 20, 2018, 17:08:27 »

Добре, пичове. Запознах се с една продавачка от мола и другата седмица ще излизаме. Да видим как ще тръгнат нещата този път. Колкото - толкова ;д
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: