Tyxo.bg counter Дневник за социалните премеждия на Джак
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 19, 2018, 01:58:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневник за социалните премеждия на Джак  (Прочетена 16723 пъти)
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #15 -: Април 06, 2018, 19:22:46 »

На работа има четири момичета, които ме привличат в една или друга степен:
1. Най-много я харесвам. Със сигурност си има приятел. Досега само съм ѝ давал хубави емоции и може би веднъж лоши. Логически/нормални изречения/разговор не сме си разменяли. Има погледи, но от нея няма гък.
2. Проактивно първи я здрависах, като я наеха преди месец, но беше неловко и си тръгнах. Почти не сме говорили, но когато сме, разговорите са били на емоционално ниво. Има погледи, но за разлика от първото момиче, връща шитки на остроумията ми.
3. В последно време започна да идва до кухнята, когато и аз съм там и неподканена започва да ме шитва. Не ме кефи особено много.
4. Стоим сравнително близо един до друг. Когато говорим, което не е често, я стопявам от негативни бъзици и от време на време позитивни, но май съм прекалил. От време на време се мъчи да ме сложи на мястото ми, но не ѝ се е получавало. Повече ми харесва от 3.
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Април 06, 2018, 19:23:14 »

Досега съм бил два или три пъти на дискотека/нощно заведение и винаги средата е вземала превес, напълно сривайки и докарвайки състоянието ми до депресивно.
Вчера излязох към Студентски град. В автобуса се запознах с някакъв пич, който ме упъти към клубовете. Пристигнах към 10 и нещо, но явно бая бях подранил, защото беше сравнително пусто.

Виждам четири момичета да вървят по улицата. Подминавам ги.
Аз (с лош глас): Девойки, защо сте сами, нямате ли кавалери?
Някоя (с отвратен тон): Не, трябва ли?
Аз: Не, не трябва.

Обиколих основните клубове и се позаприказвах с баунсърите. В крайна сметка избрах Клуб 33, но беше твърде рано и отидох да хапна. Заговорих няколко групички от момчета да видя какви са им плановете, без да се навирам никъде, и отидох да хапна.

Изчаках да се заформи опашка и се наредих. За около час и нещо на опашката отворих две момичета, които бяха заедно. Бях с усмивка и позитивен, но те не пожелаха да инвестират, и аз спрях. После стана забавно с едни девойки, коя пълнолетна, коя не, че едната от десет не я пуснали, и мъдреха план как да минат през фейс контрола.

Вътре в дискотеката чувствах сравнително спокойствие и се опитах да танцувам и насладя на музиката. По едно време влязох на четири танцуващи девойки; без кино, просто с усмивка, и едната я питах нещо на ухо. В това време една здрава ръка ме избута с пъдещо движение.

---------------------------------------------------------------------

+ По-успешно боря зависимостта си към негативизъм
+ По-често се усмихвам, когато гледам някого в очите
- Не отварям достатъчно
- Като отворя, забивам
- Твърде много въпроси задавам
- Излизам от сет твърде бързо
- Не винаги искам телефон
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1772

Профил WWW
« Отговор #17 -: Април 06, 2018, 21:56:51 »

Добре си се нахъсал, браво.
Излизаш от сет бързо, дори да не са те отрязали, защото те хваща страх/срам. За да ебеш обаче трябва да ги превъзмогнеш тези страхове. Всички почти имат такива страхове. Но няма реално никаква опасност. Опасността е само в главата ни. Трябва на макс да се опитваш да екслираш свалката (поне за начало) за да премахнеш страховете си. След като превъзмогнеш страховете, отсвирят те много много пъти, даваш някаква стойност на хората и мацките и спре да ти пука, ще ебеш...за първи път. Но аз те съветвам за да ти падне тази преграда - еби една платена като за начало. Даже може 2-3. Но след това ги откажи - за да имаш мотивация за безплатните.  Wink
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Април 07, 2018, 21:52:55 »

Опасността е само в главата ни.

Съгласен съм, но засега на теория.

Но аз те съветвам за да ти падне тази преграда - еби една платена като за начало. Даже може 2-3.

Това за мен е падение. Ако не мога да си го взема, както си му е редът, ще умра девствен. Точка.

---------------------------------------------------------------------

Днес отворих няколко сета и изпуснах няколко заради АА. Основно пред СУ и на Попа. Повечето сетове траеха по-малко от минута заради ниската ми и смучеща енергия.

Сет 1 (момиче с куче в парка)
Аз: Защо тъпчеш тревата?
Тя: Не може ли? Тя е за това.
Аз: Не, не е.
Тя: А за какво е?
Аз: За гледане.
Тук вече гледаше да си тръгне.
Аз (тя е в гръб): От някой отбор ли си с това яке? (Пишеше България отзад, все едно е спортно)
Тя: Не.
Аз: А откъде го взе?
Тя: На приятеля ми е.

+ Отворих
- Твърде много въпроси
- Няма емоция
- Откровено крийпи, като си тръгваше да ѝ задавам въпроси зад гърба, а не да вървя малко пред нея

Сет 2 (момиче със слънчеви очила с няколко човека около нея, но мислех, че е сама)
Аз: За какво са ти тия очила в това време?
Тя (не разбира)
Минахме на английски, опитах се да ѝ пробвам очилата, но не ми станаха. От Италия била със семейството си (хората около нея). Бъзикнах я за жестовете на италианците с ръцете, че даже и някаква жена (майка ѝ?) се включи. Поздравих я за английския ѝ. Малко италиански я накарах да ме научи. После усетих, че иска да тръгват, и се разделихме.

+ Малко емоция успях да вкарам
+ Задържах повече от минута
- Не поздравих бащата

Сет 3 (някаква група от десетина човека, две девойки с листи седят пред тях и им обясняват нещо)
Долепям се до девойките и гледам в листите.
Аз: Какво преподаваме днеска?
Не ме разбират. От Холандия са. Изцепвам една от малкото думи, които знам. Смях и си тръгвам.

+ Добра енергия и глас
- Сам се изнесох

Сет 4 (две момичета в подлеза пред СУ, едната с очила и качулка)
Аз: Защо си толкова зачулена? И защо са ти тия очила, като не пече?
Тя: Защото сме звезди.
Аз: Какви звезди? Аз телевизия не гледам.
Подавам си ръката да се запознаем, но не отвръща нито тя, нито приятелката ѝ.
... Нещо казах тук...
Приятелката (със сериозен тон): Ще ни оставиш ли?
Аз: Гледам е лично (кима). Хубаво, весели празници.

+ Вървях до тях и малко пред тях
- Ниска енергия

Сет 5 (девойка седи на стълбите пред СУ)
Аз: Ти ли си пазителят на портите?
Тя: Хаха, не.
Аз: Какво чакаш?
Тя: Чакам да дойде един приятел.
Аз: Приятел или приятелка?
Тя: Приятел.
Аз: Ммм, как да стигна до Попа?
Упътва ме на драго сърце и поставя ръце върху ханша си.
Аз (троснато, но шеговито): Добре – и имитрам жеста ѝ.

+ Отворих
- Минавам на въпроси, като изпадна в паника
- Не отворих момичето, което повече ми хареса, на десет метра от нас, след като си тръгнах

Сет 6 (азиатка върви срещу мен на Попа)
Спирам я на някакъв слаб азиатски.
Тя: Не разбирам.
Аз: Откъде си?
Тя: Япония.
Казвам нещо на твърде ограничения си японски и тя кима. Не говори английски, а българският ѝ е слаб. Минавам само на въпроси тип интервю. Питам я за номер, но нещо се съпротиви. Каза, че има Фейсбук. Телефонът ми по технически причини няма Фейс. Клатя глава и ѝ казвам „хубав ден“. Малко се изненада.

+ Спря (но все пак им е в културата; от учтивост можеш да им се качиш на главата)
- Пак въпроси
- Мисля, че е грешка, че не направих комплимент (защото са по-срамежлива култура)
- Не направих усилие да ѝ взема Фейса, а можех да си го запиша в телефона примерно
- Сам се изнесох, страх от ескалация

Сет 7 (жена в черно върви срещу мен на Попа)
Аз: Ехо, здрасти.
Поглежда ме и ме подминава.

+ Отворих
- Не догоних

Сет 8 (чакам за метрото, има две минути, блондинка сяда на едно от столчетата)
Аз: Ехо, здрасти – и сядам.
Разменяме имена и се здрависваме. Полу-италианка била. Питах я дали обича морето. Кой не го обичал? Споделих, че на Витоша не съм ходил още. Дойде метрото, извадих телефона и ѝ казах да си даде номера, но си имала приятел. Подадох за fist-bump и това беше.

+ Поисках телефона
+ Сравнително нормален разговор
- Сравнително нормален разговор

Сет 9 (в метрото две жени /1 и 2/ на моята възраст или малко по-големи)
Качих се и не отворих веднага. Те седяха, а се бях подпрял на едно от железата в средата. Беше минала контролата и след малко с едната направихме контакт с очите.
Аз: Много са ти скъсани дънките.
1: Да, нямам пари за нови.
Аз: Знаеш ли, имам теория за тоя тип дънки. Когато някой си хвърли старите дънки на боклука, циганите минават и после ги сменят 200 цигани. Като ги хвърлят, от магазина идват, вземат ги, изпират ги и ти ги продават.
Голям смях и от мене и от нея. Приятелката и стои със скръстени ръце навъсено. Подавам ръка към нея и се представям.
Аз към 2: Как се казваш?
1: Тайна е. Мистерия.
Подавам ръка към 1: Добре, ти как се казваш?
Аз (нищо не ми връща): Пак мистерия.
Аз: Накъде сте?
1: Към зоопарка?

Казвам, че от години не съм бил там и да се пазят от хипопотамите да не ги изядат.
Смях.
Питам дали изобщо метрото ходи до зоопарка, защото е към Бизнес Парк в момента, и освен ако  на последния във вътрешните кръгове не му викат „зоопарка“, нещо ме будалкат.

Аз: Работите или учите?
1: Работим.
Аз: Сервитьорки, предполагам?

Жегна я малко. Още бъзици за скъсаните дънки и как ѝ висят разни работи от крачолите.
Смях.
Млъкнах, за да видя нещо ще инвестира ли, но не би.

Аз: Сега ще си мълчим две спирки.

Така и стана. Оказа се, че слязохме на една и съща спирка.

Аз: Бих ти поискал номера, ама краят е предизвестен. Поне си купи дънки.
Смях.

+ Сет, по-дълъг от минута
+ Отворих в метрото с хора наоколо
+ Забавлявах се
+ Когато млъкнах, не ми беше неловко
- Не обърнах достатъчно внимание на приятелката
Активен
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #19 -: Април 08, 2018, 03:00:19 »

Браво за опитите.
Лошото е, че си изкуствен. Адски много се зориш да ги мислиш някви шеги.
Представи си, че постоянно те заговарят всякви мацки, нямаш нужда от секс и тн.
Влиза ти някво момиче с нещата, които ти правиш. Виждаш я, че се напъва да ги мисли и че е изкуствена и притеснена. Мен специално би ме отблъснало малко това дори като съм мъж.
Бъди естествен.
-хей здрасти аз съм Пешо. Хареса ми и си направих труда да дойда да се запозна с теб.

Не е сложно. Ти и предлагаш да се запознае с 1 приятен човек.
Какво лошо има в това?
Ползвам и ситуационни оупънъри, но само като са на място.
Влизам в асансьора за офиса, вътре има доста сладко момиче.
След мен влиза чужденец и българка, която говори на английски с него.
Тя му се слагаше супер много.
Ако и беше казал да и оближе обувките, сигурно даже с кеф щеше да го направи.
След като излязоха, викам на сладураната.
-някой много се старае за повишение
Тя се смее и вика - или за нещо друго
Аз: или за нещо друго и се подхилквам. Аз съм стеф, приятно ми е.
Тя: аз съм ***
Няма напрежение, вече има позитивна изградена позитивна емоция и тн. Напълно естествен разговор като човек с човек.
Think about it.

Успех,
Stef--
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Riot
PuP Player
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 99

Профил
« Отговор #20 -: Април 08, 2018, 09:09:37 »

Днес отворих няколко сета...

Сет 1 : Тук добре си се анализирал, доста въпроси без грам емоция, а си започнал по различно от ''Здравей, искам да се запознаем'' , това че си й говорил зад гърба не е толкова фатално, важното е че не си търчал след нея Wink

Сет 2 и Сет 3 : Тях няма какво да коментирам, езиковата бариера си казва думата, пък и са били кратни сетове, но важното е че са се изкефили като си ги заговорил( за разлика от нашите българки които всеки ден ги заговарят  Grin )

Сет:4 Тук не знам колко ти е била ниска енергията, но сам си си го казал вървял си пред тях и си търчал със тях, което бая сваля ранга, допълнително едната е от онези начумерени и сдухани мацки които се правят че светът е им бил крив за нещо, карай нали си опитал.

Сет 5 : Пак минаваш на разговор тип интервю, добре де не мога да разбера почваш добре с някакъв майтап и след това изцепваш нещо супер индиректно, придържай се към първоначалният ти ''сценарйи'' така да се каже.

Сет 7 : И по добре че не си я догонил, но другия път се постарай да спреш пред нея, ако те подмине, майната й има и други, но сигурно и езикът ти на тялото е бил лош, другия път се закотвяш пред някоя и не мърдаш и говориш с по висок и дебел глас Wink

Сет 8: Тук е протекло малко по-добре, прав си че не си създал емоции в мацката и естествено няма как да ти даде телефона си просто ей така на базата на нищо.

Сет 9: Тук си започнал добре, но защо си тръгнал да се запознаваш с приятелката й, бас държа че е била по грозна, то обикновено така става и явно я хваща яд че не е получила достатъчно внимание  Grin това рязко ти е свалило ранга, плюс това  не ти се е пречкала в разговора, трябваше тотал игнор да и дадеш на онази начумерената и да си продължиш само с твоята, в един момент си станал клоун за нея и само си я забавлявал и е нормално да не инвестира после, то ясно е че и тел нямаше да ти даде, тя името не ти е казала пък тела ще ти даде.

Иначе браво за старанието, умееш горе долу да чупиш рапорта, започваш с майтапи, но ти куца рапорта или на прост език самото опознаване между двамата, другия път независимо как е приключил сета искай телефон. Успех по нататък, така като гледам ще напреднеш доста ако се занимаваш по често и пак пиши ако си хипнотизирал някоя кака  Wink
Активен
koleff99
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #21 -: Април 08, 2018, 09:22:32 »

Мене ме кефи пък, браво! Не спирай с бъзиците и шегите, дори да са изкуствени. Така се учи хумор. Плюс тва не знаеш кой на кви шеги се смее и в кво настроение е. Усмивката и тонът според мен са доста по-важни от самите думи. Не ги забивай с някви въпроси дето трябва да мислят 5 минути.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 904

Профил
« Отговор #22 -: Април 08, 2018, 09:29:13 »

Машала. Браво. Режеш яко.
Активен

Fortuna incepto signatur!
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Април 08, 2018, 22:01:42 »

Днес пак бях в мола да си търся обувки. След като купих, я видях – сервитьорка в една сладкарница. Погледите ни се засякоха два пъти – почувствах химия. Отворих едно чуждестранно семейство за загрявка. След това започнах да кръжа на 20-ина метра около заведението. След няколко врътки вече бях напълно в главата си. Заставих краката си да почнат да крачат към нея, без да знам какво ще кажа. В момента, в който стигнах, дойде някаква нейна приятелка и се спряха до бара. Оказах се в гръб, а те си говореха. Около тях имаше още трима бармани/сервитьорки; общо пет човека и аз. Засякохме погледи с приятелката ѝ и момичето се обърна.
Аз: Здрасти, аз съм ***.
Грейна за секунда и си каза името. Пет чифта очи се залепиха за мен.
Аз (гледайки към един от барманите): Дойдох да се запозная с девойката.
В този момент въздухът се втвърди; това е най-точното описание, което мога да дам. Момичето се обърна пак към бара. Всички застинаха. Социалната бомба трая може би пет-шест секунди, в които аз просто стоях, а в съзнанието ми цареше затъмнение. Състояние, лишено от мисъл или способност за говор, в което ме обзе чувство на смазваща тежест.
Насочих се към най-близкия ескалатор. Това беше най-неловката ситуация в живота ми.

+ Отворих
- Кръжене
- Поставих я в огромен социален натиск пред колегите ѝ
- Правя от запознанството голямо събитие, като се обяснявам на някакъв страничен човек
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 602

Профил
« Отговор #24 -: Април 08, 2018, 23:06:49 »

Ти сам си си отбелязал + и -.
Не е трябвало да поглеждаш и да говориш с бармана.

Евентуално с висока енергия да се направиш, че я познаваш и да я изолираш колкото може, като си плътно долепен до нея от самото начало.

Иначе поздравления за куража.
Имаш и още 1 голям +.
Това е урок, който вероятно няма да забравиш, също и ще ти дава увереност, че и "това е възможно".
Т.е. разширил си си хоризонта.

Колко да е било неловко, едва ли чак толкова.

Важно е като излизаш от сет, да го правиш достойно. Дори и резултатът да е 0лев, ти си си ти, пич си, силен си, сериозен си и от околните би трябвало да има само респект. Ако няма, то проблемът е в тях и едва ли са свестни и на място мъже/жени.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Април 09, 2018, 19:36:31 »

Три сета днес на Витошка, като преди да отворя обичайните извинения/АА.

Сет 1 (кафене с масички отвън)
Сядам на масата срещу нея с „ехо, здрасти“. Игнор. Подавам ръка с името си. Игнор. Питам случаен въпрос и получавам едносричен отговор. След 2-3 секунди става и си тръгва.

+ Успях да си говоря сам малко
+- Директно седнах сякаш се познаваме

Сет 2 (девойка събира подписи на щанд и не може да си тръгне)
Пита ме за подпис и дали да ми обяснява за каузата.
Казвам, че съм за нея тука и ме кефи косата ѝ (странен цвят).
Приема комплимента. Казвам, че се движи в „такива“ групи явно.
Идват хора да се подписват.
Обяснява ми за какво се борят (да не се убиват животни за кожа). Бъзикам я дали няма кожа по себе си/у тях.
Идват хора да се подписват. Спелтечва някакви данни.
Бъзикам я за това, че се е объркала и колко си е рецитирала речта пред огледалото. Квалифицира се нещо.
Става въпрос по колко стои тука. Казва, че свършва в 4 и после има... задачи.
Казвам, че няма да ѝ се подпиша, щото нося кожа и не съм лицемер.
Идват да се подписват хора.
Тя: „Какво работиш?“
Аз: „Решавам проблеми.“
Тя: „Като тези тук или?“
Аз: „Ако бяха като тези, нямаше да съм тук.“
Питам я за името и подавам ръка. Забавлявам се на името и косата ѝ (еднакви са).
Тя ме пита как се казвам. Отговарям.
„Приятелят ми се казва ***“.
Не реагирам и идват хора да се подпишат.
„Слушай, трябва да тръгвам. Дай де си разменим номерата.“ -- и подавам телефона.
„Нямам такова желание. Разочарован ли си?“ -- с усмивка.
„Пф не.“ -- с добра енергия и насмешка. „Аре.“ -- давам ѝ гепи и си тръгвам.

+ Добър рапорт с щипка добри/лоши емоции
+ Силен контакт с очите
+ Поисках номер
- Не отворих веднага, а подминах да търся други сетове

Сет 3 (две момичета чакат метрото)
Много бъзици и смях. Оказаха се още ученички.

+ Непринуденост без очаквания
--- Не ползвах инерцията да отворя само момиче, от което ми се сви сърцето
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 578

Профил
« Отговор #26 -: Април 09, 2018, 20:28:39 »

Първо искам да те поздравя за  това, че си тръгнал да се каляваш във всевъможни условия и ситуации.
За момента това къде ходиш, какво  и как правиш/казваш няма особено значение. Важното е да си там и да се убедиш от първа ръка, че отказ от жена не е летален (в повечето случаи поне).

Ще си позволя да ти дам лека критика относно последната тройка сетове, която пусна, с идеята, че рано или късно ще дойде момент, в който вече трябва да си надминал и надскочил етапа с безконечното "отваряне" на момичета и да започнеш една идея да калибрираш нещата. Ако си чел по-сериозно форума, ще си забелязал, че тук върлува едно такова крайно кредо, че свалката е почти изцяло емоция и всяко мислене на нещата те закопава. Аз съм далеч от мисълта да ти казвам, че като видиш потенциален таргет, трябва да седнеш и да мислиш като шахматист 20 минути какво да правиш и какво да говориш, но просто пет секунди размисъл и бърза оценка на ситуацията не мисля, че биха били враг. Какво визирам?

Сет # 1
---------------

прекрасен, слънчев, топъл, празничен, неработен ден. Ти си на пъпа на столицата, където е пълно с хора. Отиваш и се пльосваш на масата (допускам, че е седяла самичка, като си седнал) и почваш да говориш. Къде е минусът? Ами на първо място се е стреснала мадамата. После: представи си, че чака някого и е дошла няколко минути по-рано. Представи си, че е с гаджето си, който в този момент е вътре до тоалетна. Прости примери. Минусът на този апроуч е, че е леко creepy, откъдето и да го погледнеш. Аз лично съвсем няма да се изкефя, ако си седя кротко и се припичам в някакво заведение и изведнъж ми се изтресе някой на стола, да почне да ми говори, без дори да пита "удобно ли е", пък ако ще и да е голямата красавица.

Същата ситуация можеше далеч по-добре да ти се получи, ако вместо претъпкано кафене на "Витошка", мятсото беше някоя пейка в Борисовата.

Сет # 2
---------------

Момиче на работа. За момента съветът ми е да ги избягваш такива. Тук влизат всякакъв тип обслужващ персонал - продавачки, барманки, сервитьорки и промоутърки. Едно на ръка, че се игрят трудно, второ, че можеш да я вкараш в проблем, ако има някой супервайзър наблизо, трето че в работата им влиза да са учтиви и усмихнати, което често пъти момчетата го отразяваме по не най-правилния начин.

Сет # 3
---------------

директно трябваше да ги питаш дали са стигнали до решаване на уравнения с две неизвестни по математика. Ако отговорът беше "да", значи са достатъчно големи. Embarrassed
------------------

Да уточня отново: критиката ми е по-скоро за един бъдещ период, а не за настоящия момент. Отдели си колкото считаш за нужно време в подобно масово отваряне (малко по-внимателно само, ако го правиш вечер по дискотеките, че да не ядеш шамари за няма нищо) докато си преодолееш първоначалната скованост, без да мислиш за кое колко смешно би изглеждало отстрани, пък после ще почнеш вече да съобразяваш повече странични фактори.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Април 10, 2018, 21:32:08 »

... пет секунди размисъл и бърза оценка на ситуацията не мисля, че биха били враг.

Много на място е това, приемам.

---------------------------------------------------------------

Днес колежка #3 ме покани на обяд по чата. Импулсивно ѝ отказах, но я поканих на групов обяд, където ходим с колегите. Отказа. От гледна точка на трупане на опит със сигурност направих грешка, но от друга страна не искам да злоупотребявам с нея. Е, не знам какво иска, но все пак. Абе, страх ме беше.

Поканих #1 и #2 на обяд, като минавахме групово покрай тях, но ми отказаха.

Заговорих две момичета, които не ме привличаха, на път за танци, но разговорите изобщо не бяха мъж-жена.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 102

Профил
« Отговор #28 -: Април 11, 2018, 13:50:01 »

Защо си отказал на колежката обяд? Та това е само обяд... Тъкмо удобен момент малко да се поразчупиш и да проведеш по-дълъг разговор с жена. Очевидно момичето има интерес някакъв. Заеби ги тия тъпи групови обяди, на които само глупости се дрънкат...
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Април 11, 2018, 18:01:50 »

Защо си отказал на колежката обяд? Та това е само обяд... Тъкмо удобен момент малко да се поразчупиш и да проведеш по-дълъг разговор с жена. Очевидно момичето има интерес някакъв. Заеби ги тия тъпи групови обяди, на които само глупости се дрънкат...

Напълно съгласен за момичето. Започнаха да ми се въртят едни филми в главата и не успях да ги спра.

За груповите обяди не съм съгласен; за социално окастрен човек като мен са отлична тренировка.

---------------------------------------------

Днес отворих няколко сета на път за работа. Най-интересното беше в автобуса с момиче, което се беше качило от моята спирка. Имаше бая народ наоколо и трябваше да говоря през двама, но се получи. Прецених, че е по-добре да наблегна на рапорта с някоя закачка тук-таме, защото има вероятност пак да я видя на спирката.

+ Отворих
+ Спокойно присъствие от моя страна
- Не поисках номер

На работа успях сутринта да пофлиртувам с колежка #2. Явно близко-далече ми куца, защото засега не инвестира. Може би само си събира валидация.

+ Разговорът беше само емоционален и в моя фрейм
+ Сравнително добър контакт с очите
-x2 Пак не стоях максимално дълго

-x4 На тръгване от работа имъх две великолепни възможности да отворя. Не се възползвах.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12
  Изпечатай  

Отиди на: