Tyxo.bg counter Дневник за социалните премеждия на Джак
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 18, 2018, 16:47:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневник за социалните премеждия на Джак  (Прочетена 16694 пъти)
ЧоЧо
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« Отговор #60 -: Април 26, 2018, 17:49:23 »

Към owes_you_jack:

Цитат
(минус) Ако преценя, че няма интерес от отсрещната страна, не искам телефон.

Защо това го отбелязваш като минус. За какво ти е телефона на момиче, което няма никакъв итерес към теб? Идеята на размяната на контакт е да може да продължиш комуникацията с човека отсреща в по-удобно и за двама ви време.
Ако искаш телефона на всяко момиче, ще получаваш голямо количество "кухи" телефонни номера (такива с 9 цифри, нарочно сбъркани, неактивни, или такива които със сигурност няма да вдигнат), които изобщо не ти помагат. За какво ти е телефон, чиято собственичка няма да го вдигне?

Няма смисъл мацката да е със скръстени ръце, поглед в земята или настрани, да не поддържа разговора и да стои там само защото трябва да е там (напр. чака нещо) и ти напълно уверено да искаш телефон Cheesy ...просто е непродуктивно. Малко трябва да има и социална адекватност, нали.

Не малко момчета се борят да получат телефон във всеки сет, вседствие на което %та флейкове се увеличава драстично. Защото това е по-мек начин за момичето да те разкара, ако си досаден, без да го изказва вербално: "Оф, тоя какво ме занимава сега, не ми се занимава с него, ще му дам някакви цифри и да ме остави намира".

Другото което е, че по този начин силата на фоун клоуза се обезценява. А фоун клоуза в своя замисъл е точно това - клоуз. Така, както безцелното и некачествено отваряне на много сетове скапва полето, така и безцелното искане на # обезценява последния.

Относно АА

Виждам, че отваряш предимно директно. Но щом си програмист по всяка вероятност си доста логичен. Трябва ти малко време за да преминеш от режим на работа към режим на свалки и емоционална игра. За това на първите момичета влизаш по-трудно (или ги изпускаш), а след като си заговорил вече 1-2 сякаш ти е по-лесно. Но това може да промениш използвайки ситуационен опънър. Намисли си няколко вкъщи, или имровизирай на улицата, забелязвайки нещо и правейки коментар. Ако ще ти помогне - не възприемай първото заговорено момиче като таргет, а механизъм, с който да се разчупиш.
Друг е въпроса, че не малко момичета не са в "стейт" за свалка, и влизайки им директно ти взривяваш балона комфортна зона, в който се намират. Смисъл, и на тях им трябва малко време Cheesy. Не пренебрегвай ситуационния или дори индиректния подход. Директното влизане предполага по-бърза развръзка (и е по-подходящ на нощна игра). През деня социалната динамика е такава, че се иска доста повече рапорт.

Цитат
Стоун: ...Демек, ставаш АФЦ и си хващаш някакво гадженце да ѝ ходиш след гъза.
Ти: Напълно е възможно е да си прав. И все пак А в AFC е Average, а аз съм в най-левия край на кривата, така че и до AFC ниво имам още няколко вагона хляб да изям.
Хахахахахаха. Браво. Кефиш ме Cheesy Cheesy

Нещо друго. Опитай се да изглеждаш достатъчно добре, докато отваряш на улицата. Не. Външният вид НЕ е водещото, но е важен аспект, който не трябва да бъде подценяван. Не е като да няма значение как изглеждаш, а и е факт, че момичетата досущ като нас гледат партньора им да е привлекателен и външно. Ти вероятно чисто физически си ОК, предвид, че от работата ти не е като никой да не ти обръща внимание (справка - писаното от теб). Виж чак на обяд си те канят Smiley.

Обърни внимание на дрехите и на малките детайли. На синджирчетата, дранкулките. Задължително на дъвките, парфюма и бельото. Особено последните две колкото са по-качествени, толкова повече покачват самочувствието и увереността.

Продължавай да драскаш. Ще помагаме където можем.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 365

Профил WWW
« Отговор #61 -: Април 26, 2018, 19:09:42 »

Пич здравей първо ! Искам да ти дам моя съвет от тая гледна точка че аз съм го минал същотото дори и по-лошо .

Моята история беше много тъпа бях дебел антисоциален с хората не можех да общувам камоли с момиче и дори с момочета не защото ме беше срам а защото не знаех какво се прави и се притеснявах дали хората ще искат да говорят с мен  . Дори съм отнасял шамари подигравки в подрастваща възраст . И така натака бях много зле .

Какво направих аз ще ти ги опиша с точки какво направих аз :

1. Започнах да чета всеки ден форума в течение на време обмислях малко нещата и се учих от опита на другите .
2 . Ослабнах бях 120 кг с което почнах фитнес и да си намирам приятели с който да излизам .
3. Оправих си гардероба започнах да се обличам по добре .
- Какво ти трябава за гардероб 5-6 тоалета за всеки ден  и няколко по официални  за поводи .
4. Външния вид преческа коса малко по разчупено все пак си млад .
5. След което започваш да говориш просто да говориш с всеки не само да ги спираш на улицата а постоянно на всякакви теми започни да трупаш обща култура .
6. Съсдай си група от приятели който да виждаш в свободното си време да те карат да се чустваш топ
7. Почни да излизаш да заговаряш мачки но и говори с всеки даже с ромите който бъркат в кофите .
8. Вдигни си увреност не заговаряй само мацките а и се опитвай да ги изкараш на кафе номера вайбари работи .
9. Направи една хубава социална мрежа фейсбук  след което сложи хубави снимки  дет те кефят и започни в свободното си време да играеш и там .
10 . Подържай работата си  ред ако не те кефи смения изтъкни се малко  сред колегите като човек който купонджия и стой над нещата
Сега характера :
Според мен си много свит и изчакваш много но ти свалям шапка че действаш супер си . След горните точки  може да съм ти помогнал малко поне . Но прави повече усилия за кратко време не става с бавно темпо или се пускаш от парапета и падаш  и се отпускаш и почваш да мислиш разчупено и приемаш всичко което ти даде живота или не . Всичко което ти казвам е моето мнение има и още неща но според мен това е основата . А като за последно но не и по важност забога вкарай малко мацки в социалния ти краг на приятели дет да комуникираш и да те запознават и с други мацки тва също е оферта . Така че има много варианти но на първо нещо . Почни да говориш с всеки отпусни бариерите си да се чустваш чук с теб и да не ти пука какво дрънкаш . Жените ще дойдат сами ...

Поздрави Smiley

ПС: Дано съм ти помогнал с моя малак опит успех следа темата Smiley 
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #62 -: Април 27, 2018, 09:01:37 »

Привет днес ми дойда на ум и за книги ако ти се чете който може да прочетеш .

1. дейл карнеги как да печелим приятели и да влияем на другите

2. За Мистари метода има доста материал в форума

3. BadBoy Lifestyle

4.The tao of the badass

5. И книгите на Илиян

Книгите не са основно но е хубаво е да се прегледат .
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #63 -: Април 27, 2018, 22:44:01 »

За какво ти е телефона на момиче, което няма никакъв итерес към теб?

Това, което казваш, ми се струва вярно, но пък винаги да искам телефон (което аз не правя) ми тренира черупката.

Не пренебрегвай ситуационния или дори индиректния подход.

Забелязал съм, че така често новобрански залитам в безопасната крайност, но ето -- днес горе-долу се получи.

Нещо друго. Опитай се да изглеждаш достатъчно добре, докато отваряш на улицата.
Обърни внимание на дрехите и на малките детайли. На синджирчетата, дранкулките. Задължително на дъвките, парфюма и бельото. Особено последните две колкото са по-качествени, толкова повече покачват самочувствието и увереността.

От няколко месеца постепенно си подобрявам гардероба, че преди бях с дрехи, купени от майка ми през ученическите години, но не става за един ден.

Тези точки ги бутам в една или друга степен, но 9 ми е най-зле засега. Имам само една снимка и малко контакти.

Но прави повече усилия за кратко време не става с бавно темпо или се пускаш от парапета и падаш  и се отпускаш и почваш да мислиш разчупено и приемаш всичко което ти даде живота или не .

Тревожен, но май верен факт.

Нови гледни точки са винаги добре дошли. Благодаря.

----------------------------

Вчера успях да отворя сутринта три сета по директен начин. И трите бяха срещу мен. Първите две казаха, че бързат, и нямах добър отговор. Третото момиче каза същото, обаче спря. Горе-долу забавен разговор се получи, но все повтаряше, че бърза и трябва да тръгва. Позачуди се, но не давала номера на непознати. Вкарах малко хумор и я успокоих. В крайна сметка тя каза да ѝ дам моя номер. Не успях да обърна положението.
Вечерта на спирката имаше три девойки заедно, едната от които ми хареса, но за съжаление не събрах смелост.

Днес отворих в супермаркета след работа. Първо ме хвана шубето и започнах с някакви извинения, че не била достатъчно хубава, че ме била видяла и т.н., докато не се осъзнах. Влязох в момента, усетих страха си и се сетих, че се основава на очаквания да направя нещо, и той изчезна. Отворих я спокойно и уверено и въпреки че ме отряза, този подход ми беше много полезен.
Навръщане от тренировка видях момиче да излиза от метрото. Абе, грабна ме и напрежението в мен се вдигна, но ми се стори, че с нея вървеше мъж. Тя обаче го подмина. Отне ми две-три минути, преди да се поокопитя и да приложа способа от предния път. Отворих я с нещо за дрехите, че ми прилича на убиец, и разговорът потръгна; беше забавно, а и мисля, че успях да си покажа намеренията. Телефони не пожела да разменим, но не се отказах веднага.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #64 -: Април 27, 2018, 23:05:05 »

За какво ти е телефона на момиче, което няма никакъв итерес към теб?

Това, което казваш, ми се струва вярно, но пък винаги да искам телефон (което аз не правя) ми тренира черупката.

Не пренебрегвай ситуационния или дори индиректния подход.

Забелязал съм, че така често новобрански залитам в безопасната крайност, но ето -- днес горе-долу се получи.

Нещо друго. Опитай се да изглеждаш достатъчно добре, докато отваряш на улицата.

От няколко месеца постепенно си подобрявам гардероба, че преди бях с дрехи, купени от майка ми през ученическите години, но не става за един ден.

Тези точки ги бутам в една или друга степен, но 9 ми е най-зле засега. Имам само една снимка и малко контакти.

Но прави повече усилия за кратко време не става с бавно темпо или се пускаш от парапета и падаш  и се отпускаш и почваш да мислиш разчупено и приемаш всичко което ти даде живота или не .

Тревожен, но май верен факт.

Нови гледни точки са винаги добре дошли. Благодаря.

----------------------------

Вчера успях да отворя сутринта три сета по директен начин. И трите бяха срещу мен. Първите две казаха, че бързат, и нямах добър отговор. Третото момиче каза същото, обаче спря. Горе-долу забавен разговор се получи, но все повтаряше, че бърза и трябва да тръгва. Позачуди се, но не давала номера на непознати. Вкарах малко хумор и я успокоих. В крайна сметка тя каза да ѝ дам моя номер. Не успях да обърна положението.
Вечерта на спирката имаше три девойки заедно, едната от които ми хареса, но за съжаление не събрах смелост.

Днес отворих в супермаркета след работа. Първо ме хвана шубето и започнах с някакви извинения, че не била достатъчно хубава, че ме била видяла и т.н., докато не се осъзнах. Влязох в момента, усетих страха си и се сетих, че се основава на очаквания да направя нещо, и той изчезна. Отворих я спокойно и уверено и въпреки че ме отряза, този подход ми беше много полезен.
Навръщане от тренировка видях момиче да излиза от метрото. Абе, грабна ме и напрежението в мен се вдигна, но ми се стори, че с нея вървеше мъж. Тя обаче го подмина. Отне ми две-три минути, преди да се поокопитя и да приложа способа от предния път. Отворих я с нещо за дрехите, че ми прилича на убиец, и разговорът потръгна; беше забавно, а и мисля, че успях да си покажа намеренията. Телефони не пожела да разменим, но не се отказах веднага.

Много го приемаш това на сериозно . Мисли го за игра това заговаряне според мен . Имаш три секунди да реагираш преди да почнат оправданията . Добре ще ти дам пример за един мой сет преди доста време . Вървя си аз по главната с един авер и гледам едно много яко момиче 9-ка натокана направена седи на пейка и чака някой ли не знам не помна . Скасах един лист от тетрадката ми дето бях ходил на лекции и написах . Харесваш ми но парфюма ти  е много силен и си радио активна и сигорна за това стоиш сама в парка чакаш да те сложат под карантина . При което аз бях седнал на две пейки по-надоло от нея и отидох и врачих листа и се варнах на същата пейка . Гледах е как е чете с усмивка почна да се хили и се прайше на ядосана дойде . И почна да ми се кара . Къв си ти да ми говориш така ала бала . Аз и отвърнах просто ей то тука има вятар и спрях да го усещам аромати и сега остана само първото дето бях написал на бележката и просто аз съм моето име казах че се шегувам и така завързахме разговор . Просто не го прави на сила а като забавление . Като видиш мацка дет те кефи влизаш и с някаква простотия и тва или деректно но винаги с усмивка и контакт с очите и спокойно държание  . Не е важно какво ще каже а каква енергия ще и дадеш и какви чуства ще изпита в този момент. Веднъж на бъзик виждам една 5-тица и викам скасан ти е панталона между краката тя гледа надолу и казвам е хубава работа още от сега ли ще ме оглеждаш от долу нагоре . Ето смях и позитивизам да има не е нужно да се напрягаш и да го мислиш . Успех пробвай  Smiley
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #65 -: Април 28, 2018, 23:25:14 »

Просто не го прави на сила а като забавление . Като видиш мацка дет те кефи влизаш и с някаква простотия и тва или деректно но винаги с усмивка и контакт с очите и спокойно държание  . Не е важно какво ще каже а каква енергия ще и дадеш и какви чуства ще изпита в този момент.

Цялата материя на теория е проста, но просто и на практика е вече друг въпрос. Аз разбирам, че не трябва да е насила и със спокойно държание и да е като забавление, но тялото ми това не го интересува.

----------------------------------------------

Днес с двама познати пешеходствахме до Черни връх. Бях загрял по пътя и малко преди върха видях две момичета. Отворих с някакъв бъзик и след малко направо им казах да идват с нас. Като стигнахме върха, поседнахме и си разменихме телефоните под претекст да ги викна, като ходим на планина. След това прекарахме още няколко часа заедно, дори обядвахме. През повечето време бях на емоционална вълна и само понякога рапорт. Двамата ми познати не се включваха усилено в играта, а когато го правеха, беше с обичайните въпроси и от време на време някоя шега. Към мен шитките не спираха да валят и от двете, даже започнаха да ме замерват със снежни топки по едно време, бил съм „ужасен“ и т.н. Държах силен фрейм постоянно и също продължавах да заговарям хора по пътя. Имаше и момент на кино, където помогнах на едното момиче в труден участък. Имах и голям късмет, че някакво момиче от салсата, което разпознах едва когато вече ме ръкостискаше, ме срещна и дойде да ме поздрави.
С познатите си бяхме направили вече плана и като стигнахме до колата на момичетата, едната три пъти ни попита дали не искаме да ни закарат до града (не според плана ни). Решихме да си следваме нашия път и се разделихме.

+ Нямах филтри, говорих каквото ми скимнеше и се забавлявах
+- Следвахме си нашия план
+- Играех и двете, въпреки че имах ясно предпочитание спрямо едната                                                          
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #66 -: Април 29, 2018, 09:01:43 »

Браво ! Трябва да сме упорити. Ето че се представяш все по добре. Въпрос на часове игра и ще клоузиш и раздаваш позитивни емоций на мацките, стига да не се откажеш вселената ще ти помага да достигнеш целта си. Дръж мирогледа позитивен. Просто е невъзможно да заговаряш мацки и да не задобрееш. Все нещо ти влиза, все нещо полезно дори и да не го усещаш подъзнателно градиш героя в теб.
  Моята игра също е слаба и даже когато имам хубав сет но мазката не отговаря тела си викам още по добре, колкото по трудно изкачиш планината толкова повече ще се накефиш когато стигнеш върха. Процеса на съблазняване и пътя до коуза се оказват много по сладки от самият клоуз-даже секса ако щеш.

Нещо което много ми помогна да спра да мисля и да изляза от главата си докато съм в сет, да обърна на забавление а не да съм целево ориентиран е медитацията. Голям проблем ми беше това да живея за момента и да не мисля толкова. Подобрявам се и освен медитацията помага да казваш винаги каквото мислиш без колебание, каквото и да стане хвърляш бомбата и си носиш последствията но поне знаеш че си автентичен и това си ти, това ти гради самочувствието, и всеки път когато се колебаеш да действаш самочувствието ти се срива отново. Представи си го като скала която варира. Пример. Имал си успешен ден, # клоузнал си 5 мацки и самочувствието ти е +++++ на път за вкъщи виждаш група от 3 мацки обаче АА удря и ги подминаваш, хваща те яд, самочувстието пада --- защото си изневерил на себе си, поддал си се на изкуствения страхът който щеше инак да ти помогне да израстнеш. Това се получава защото действията ти не са конгруентни с мисленето ти, ти вътре в себе си искаш този сет, искаш 3те мацки би правил 4ка с тях, искаш да вкусят уникалната ти пишорка и знаеш че ще им хареса толкова много че няма да те оставят намира 17 нощи, даже би поканил и приятел за следващия път да ти помогне ако те слушат, но вместо това ти ги подминаваш просто защото АА ти казва ако заговориш тези мацки след 1 минута черно ферари ще спре и 3 съпрузи ще те екзекутират на място по обвинението - заговаряне на някви кофи.
И така колкото по малко си изневеряваш толкова по железен фрейм ще имаш.
 Следващия път като удари АА си кажи, "какво е най лошото което може да стане ?". Страх от заговаряне винаги ще съществува, тайната е да приемеш болката и да го направиш въпреки това, да си кажеш не ме интересува какво ще стане, кой какво ще си помисли, кой какво ще каже, аз скачам без значение защото това е което искам аз, това съм аз!

Продължадавй да играеш и да пишеш. Следя с интерес. + реп
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3578

Профил
« Отговор #67 -: Април 29, 2018, 17:40:12 »

Начи пичове, страхът от заговаряне го има по еволюционни причини. 2 милиона години е било точно както вика батълмейджа с насмешка. Всяко племе си е пазело пичките, и ако някой непознат отиде да ги отваря, са го пребивали с камъни.
Природата е икономична и не дава нищо излишно и нищо напразно. Така че се не срамувайте, щом го има значи АА е естествено и нужно нещо и да го превъзмогнеш значи да си обърнеш биологичното програмиране. Не социалното.
Вярно, в наши дни няма нищо опасно (освен в патриархалните държави), но страхът си е останал така че наистина трябват упражнения и воля, за да го преодолееш. И на 95% от мъжете никога не изчезва напълно, винаги остава едно тихо гласче, което ти нашепва "ами ако..."
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1772

Профил WWW
« Отговор #68 -: Април 29, 2018, 19:31:56 »

Според мен трябва да запазиш хъса и мотивацията, но да поразредиш писането във форума, защото ще почнат всякакви мнения да ти се наслагват и в един момент ще ти стане каша. Ще се включат и хора, които да те осмиват, спират, да ти казват, че няма смисъл. Освен пикапа, който е само някакъв способ за свалки, разгледай цялостно живота си - какво можеш да предложиш на жените и какво искаш. Пускай някакви обобщени репортчета примерно веднъж месечно и пиши какво си постигнал, какво не и какво искаш. За да получиш адекватни мнения. Иначе ще стане една боза.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 754

Профил
« Отговор #69 -: Април 29, 2018, 23:29:37 »

обаче АА удря и ги подминаваш

Следващия път като удари АА си кажи

Само аз ли не знам какво е това АА, дето толкова лошо удря, някой да обясни ? Освен да е някакъв много тегав тип, чието дори споменаване е опасно, та се ползват само инициалите за всеки случай.. Smiley

По въпроса със страха от заговаряне - нормално е и не е нещо кой знае какво. Най-тегаво винаги е в началото. Тогава действително имаш страх в истинския смисъл. Страх който пречи. Който като го надушат мацките - че си несигурен, страх те, не знаеш какво правиш - те отсвирват много по-безапелационно. Всъщност аз от много време не съм чувал реплики от рода на "разкарай се", "махни се от мен", "изчезвай бе" и други подобни резачки, които са плод на усетената в теб несигурност и слабост. А подобни отрязвания са практика в началото.

Когато поиграеш известно време и понатрупаш опит и самочувствие страхът значително намалява. Става част от теб. Успоредно с това виждаш промяна и в отношението на жените към теб - вече дори да те режат е по доста по-различен начин. Доста често се колебаят и са на кантар. Обикновено те отрязват с увъртания, а не с директност и обида, както е в началото. Към момента при мен страхът от заговаряне може да се каже, че е почти изчезнал. По-скоро е заменен от 5-10 секунден прилив на адреналин, който е катализатор за действие. Това е.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3578

Профил
« Отговор #70 -: Април 30, 2018, 19:16:22 »

AA = approach anxiety.
Иначе тия "изчезвай бе селянин" са си нормални, сигурно и на слейъра се случват, просто бич шийлд. Мен не ме е страх да ги чуя, чувал съм ги немалко и ще има да ги чувам още. Като ме удари АА е по-скоро опасения как вероятно ще си изгубя времето, ще свалям два часа, и накрая няма да ми пусне. Което е много по-лош резултат отколкото да ме отрежат веднага.
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #71 -: Май 01, 2018, 21:28:31 »

И така колкото по малко си изневеряваш толкова по железен фрейм ще имаш.

Съгласен съм с всичките насоки, които даде, защото съм ги изпробвал и работят, когато успея да ги приложа. А това да останеш верен на себе си много ми харесва как си го написал.

Според мен трябва да запазиш хъса и мотивацията, но да поразредиш писането във форума, защото ще почнат всякакви мнения да ти се наслагват и в един момент ще ти стане каша. Ще се включат и хора, които да те осмиват, спират, да ти казват, че няма смисъл. Освен пикапа, който е само някакъв способ за свалки, разгледай цялостно живота си - какво можеш да предложиш на жените и какво искаш. Пускай някакви обобщени репортчета примерно веднъж месечно и пиши какво си постигнал, какво не и какво искаш. За да получиш адекватни мнения. Иначе ще стане една боза.

С честото писане си държа сметка. А и това е форум -- всеки сам отсява полезното за себе си. Ако ще се откажа, ще е защото аз съм решил, а не защото съм получил отрицателни мнения.
Със сигурност имам какво да предложа, но какво искам -- не знам. Все едно да сложиш някого, който никога не е опитвал сладолед, пред витрина с хиляда вида и да го попиташ какво иска.

...

Успял си да привлечеш страха си на своя страна. Дано всекиму така.

Като ме удари АА е по-скоро опасения как вероятно ще си изгубя времето, ще свалям два часа, и накрая няма да ми пусне. Което е много по-лош резултат отколкото да ме отрежат веднага.

Мерилата ни за успех очевидно се различават.  Tongue

-----------------------------------------

Тия два дена съм отворил по един път.
Единият път беше в автобуса и ми беше много стресово, но като отворих, успях да се овладея донякъде и да проведа нормален разговор, в който си показах намеренията. Не се представих блестящо и съответно не разменихме номера.
Вторият път беше на улицата и отчитам като успех факта, че отворих още като я видях, преди да нахълтат разни мисли. Бях много положителен и уверен. Закова се и грееше, но не разменихме номера заради приятеля ѝ и съм склонен да ѝ вярвам.
Активен
xXx
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #72 -: Май 01, 2018, 22:58:15 »

Цитат
Със сигурност имам какво да предложа, но какво искам -- не знам.

Е к'во да искаш - искаш да топнеш чушката, дали ще е в сметановия или ягодовия сладолед не е от съществено значение на този етап.

Проблемът е в това какво имаш да предложиш и не точно в какво, а как, иначе това 'със сигурност' нямаше да присъства в изречението, лъха ми на съмнение именно в как. Не те познавам и не те съдя, знам че имаш какво да предложиш, само че не мисля, че осъзнаваш колко е важно самото предлагане като такова да се случи, а не да е само - ами аз си мисля това, мисля си онова, добре се обличам, бачкам, изкарвам си кинти добри, значи все някога ще стане... ами ако не стане?!

Примери безброй мога да ти давам с пичове, които всичко им е много, много над средното по всички параграфи, ама им куца реалното предлагане най-често поради АА (само с инициали ще го караме, че е много лош) от отрязване и съдене и следователно се получава едно разминаване между реална стойност и това което реално се предлага.

От друга страна отново мога да ти давам и доста примери с прилични путки - 7/8, ходещи с абсолютни ръбове.

Говоря ти не за някакви наблюдения, а за хора, които познавам лично.

Често ако някой параграф ти е много напред - примерно изкарваш $500к на година или си фитнес машина, автоматично ти се затваря, нека да го кажа така - способността за представяне на себе си без филтри в реалната реалност. Същото е валидно, ако и нещата като цяло са много зле и си на другия спектър, но там е някакси по-разбираемо.

Защото ако горното е спазено в тези 5-10-15 % (най-често), с които може да се случи нещо - те няма да видят тази стойност, която е там и я има реално, но просто е скрита зад безопасни маски. Едва ли искаш такъв развой на нещата...

Следващите сетове ги направи все едно са ти последни и покажи себе си без да се интересуваш от ответна реакция.
И дай нож на някой твой приятел, ако не го направиш да ти отреже пишката. Кел файда, че някоя ще ти върже после Cheesy

Постепенно пренасяй това изразяване не само на улицата и в дискотеките, а навсякъде - всичко е сет. Не го забравяй това! Иначе по-късно ще се получи сериозно разминаване между персоналности, ако си на едно място или на друго, което не е толкова проблем, но е странно като цяло.

Подбирай си добре таргетите, за да имаш идея къде шанса за първоначален бърз успех е най-голям да не се луташ до края на 2018 с 300 сета и никъв лей.

Дерзай!
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #73 -: Май 02, 2018, 22:04:27 »

Проблемът е в това какво имаш да предложиш и не точно в какво, а как, иначе това 'със сигурност' нямаше да присъства в изречението, лъха ми на съмнение именно в как... ами ако не стане?!

Това е така. И също така има вероятност да не стане; това ми е ясно.

Следващите сетове ги направи все едно са ти последни и покажи себе си без да се интересуваш от ответна реакция.

Моето мерило за победа винаги е било да отворя и да дам най-доброто от себе си, на което сега съм способен.

---------

Днес писах на едната от тези, с които качихме Черни връх. Бях я бъзикал, че е много мързелива.

Аз: Много мързеливо тука и се сетих за тебе.
Тя: Ей
Тя: Как си?
Аз: Много общ въпрос. Какво правиш по-късно?
Тя: Имам планове след работа
Аз: Оборваш очакванията ми. Аре тогава утре да те водя на разходка.
Тя: Аз си имам приятел, но ако все още искаш – ок Smiley
Аз: Супер, значи в утре 18:45 на ***************. И донеси една вафла. Smiley
Тя: Хаха добре

На спирката след работа отворих и бях уравновесен. Тя се мъчеше да забута разговора на логично ниво, но горе-долу успявах да обръщам нещата. Предложих размяна на телефони малко след средата, но не пожела. Продължихме разговора и накрая пак повдигнах въпроса, но същата работа. Автобусът ми дойде и се разделихме.

На път към един мол видях две, които явно работеха там, да пушат, и ги попитах за посоки. На излизане от мола беше останала по-готината да си допушва. Казах, че тоя мол е трагедия, и се заприказвахме нещо. Пак обръщаше на логично, а аз гледах да чупя тая рамка. Телефони не пожела да разменим, но предложи ФБ. Дадох ѝ телефона да се намери. Видях, че има над 500 приятели, и после махнах поканата.
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #74 -: Май 03, 2018, 21:58:48 »

Сутринта в автобуса се качи едно момиче и седна наблизо. След около минута я отворих и се оказа ученичка. Не чувствах особено напрежение и разменихме номерата.

На работа, докато се разминавахме покрай тоалетните, поканих едно момиче от съседните фирми на разходка. Бях я заговарял преди това няколко пъти. „Ще го измислим,“ каза и си тръгна смеейки се.

Навръщане от работа в акордеона на автобуса забелязах момиче със слушалки и телефон. Стори ми се сипматична и я отворих. Беше шардисана малко и вметнах, че е странно. Пак ученичка се оказа и че слиза на моята спирка. През целия път вървеше разговорът, като винаги се стрямях да е по-емоционален. Още в автобуса предложих да си разменим номерата и започна да се опъва. Като слязохме, продължи да не иска и предложи ФБ. Предадох се, разменихме фейсбуци, прегърнахме се и се разделихме.

Срещата с момата (има си приятел, което тя спомена съвсем между другото два пъти), с която се уговорихме, продължи два часа и имаше няколко основни момента.
- Планът ми беше да я дърпам за секс;
- Срещнахме се на около километър от нас, като тя беше след работа с автобуса отдалече;
- Прегърнахме се;
- Искаше да знае къде отиваме. Казах изненада/приключение, нещо такова;
- Започнах с киното, като един-два пъти ѝ хващах рамената и я въртях накъде да ходи;
- Закарах я през един квартален парк, докато намерим пейка, на която да седнем;
- Говорих само емоционално за някакви абсолютни глупости и я гледах в очите. Започна да преглъща по едно време. Направо се побърка, като видя как съм я записал в телефона си;
- Хванах я за ръката и ѝ казах да тръгваме. Не щяла ръка и пуснах;
- Пак въпроси къде отиваме и същият отговор от моя страна. Водех я към едно квартално кафе със сепарета;
- По пътя пак тъпотии/бъзици/безсмислени теми. Имаше неутрален отговор към прегръдките ми и пак опитвах по-късно. Хващах я за ръка на няколко пъти, която тя отхвърляше невербално след 5-10 секунди;
- Стигнахме и се настаних до нея. Бяхме там към 30-40 минути;
- Разговорите пак бяха повече емоционални, но този път имаше и малко опознаване на логично ниво;
- Говорих за една от страстите си и ѝ казах, че ще ѝ покажа после;
- Чуквах я по рамото, веднъж и прошепнах нещо, заиграх се малко с някакви дрънкулки по дрехите ѝ, но не ми отвръщаше особено. Като цяло беше със скръстени ръце повечето време и кръстосани крака, но пък вербално всичко беше шест;
- Много силен контакт с очите от моя страна, започна да преглъща пак, очите ѝ светеха, оголи си врата откъм моята страна;
- Бях си набил една ножовка преди срещата, но започнах да тека. Даже видях, че на панталона ми се е образувало леке;
- Поотмина този момент, поседяхме още десет минути и ѝ казах да тръгваме (към посока да си купя тениска, но това щях да ѝ го спомена, като стигнехме);
- По пътя пак невербално не ми даваше да държим ръце повече от 5-10 секунди, а на прегръдките ми реагираше отново неутрално и пусках след няколко секунди;
- Получаваше много силни емоционални реакции, когато поздравявах и заговарях непознати по улицата (блъскаше ме по ръката, каза, че я било срам и т.н., но всичко с голяма усмивка);
- Стигнахме мола и вече беше почти време за затваряне и казах, че друг път ще пазарувам;
- Предложих да идем до нас да ѝ покажа това, за което бяхме говорили. Това го направих два пъти в рамките на 5-10 минути и я гледах в очите сериозно, като го казвах;
- „Другия път“ и неща от този дух;
- Стигнахме до спирката за автобуса ѝ. На няколко пъти беше споменала един природен обект и сега пак го повдигна да сме ходели;
- Дойде автобусът ѝ, прегърнахме се и се разделихме.

+ Аз водих постоянно
+ Говорих за каквото ми харесваше и както ми харесваше
+ Държах силен фрейм и не се озорих особено на шитките, които имаше от време на време
+- Не я налазих на сепарето
- Не беше покрай нас, когато предложих да се качим, а на 200 метра. Имаше и по-добри извинения от това, например да си оставя раницата и после да идем до мола
- Трябваше изобщо да пропусна частта от плана с мола
- Една идея твърде насериозно се взех, като предложих да се качим

Получавах смесени сигнали от нея, или поне аз ги разчитах като смесени – влажен поглед, но не дава ръце. Това беше основната причина да не налазя, а и страх, естествено.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12
  Изпечатай  

Отиди на: