Tyxo.bg counter Дневник за социалните премеждия на един
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2018, 08:28:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневник за социалните премеждия на един  (Прочетена 7635 пъти)
TheFrozenKing
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #75 -: Май 08, 2018, 20:39:24 »

Здравей owes_you_jack, поздравления, че си я изкарал на среща и че си водил.

Не съм експерт, но ще изкажа мнение , дано да е полезно 
Първо като за начало не си лъскай бастуна преди среща с момиче.

1.Самото излъчване когато не мастурбираш е друго. Излъчваш сексуална агресия, която да насочиш към таргета чрез очите. Започваш да ги гледаш като диво животно, което им влияе и е в твоя полза.

2. другото, което е, че при получаване на ерекция и момичетата започват да си фантазират, когато го гледат, а както се знае, когато опреш калашника в тях се предават (повечето), а като си пребил смока файда никва.

Излъчването на сексуалност е много важно.

Киното добре си започнал, но не бързай да ги хващаш за ръката, защото малко се стресират,а и ръката за тях значи гаджета или нещо такова. Като седнеш на пейката, пробвай докато говориш да коментираш външния им вид. Говориш за косата, докосваш косата. Говориш за лицето , бараш бузките, ушите , нослето и т.н или нещо подобно.. И така постепенно, за да свикват да ги пипаш и да им стане комфортно.

Гледал си я в очите, което е добре.

Та за секса още на първа среща не е лесна работа. Задай си по лесна цел. Например да я целунеш.
Когато сте били в заведението на сепарето и те е гледала с изкрящ поглед и си е оголила вратлето това ти е бил най-добрият момент да пробваш да я целунеш. Но пак трябва много кино, за да се подготвят нещата, а не е ей така от нищото.Ако се дръпне целуваш по врата. И така пробваш поне 3 пъти. (за по сигурно). То това как и кога да я целунеш го пише във форума де. Но с времето ще си го усетиш и трябва да си уверен в себе си и да не мислиш много. Трябва действие.
Но като цяло е добре,че си сменил няколко места. Давай в същия дух и ще стане работата. Няма невъзнаграден труд.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1182

Профил
« Отговор #76 -: Май 08, 2018, 21:01:40 »

- Стигнахме до спирката за автобуса ѝ. На няколко пъти беше споменала един природен обект и сега пак го повдигна да сме ходели;
И.....що не отидохте? Или поне не се уговорихте за след 1-2 дена да отидете? Щеше да имаш уредена среща.

btw, щом си има приятел, каква ли мислиш, че е причината да не иска да си държите ръцете, докато обикаляте из града?
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 313

Профил WWW
« Отговор #77 -: Май 08, 2018, 23:48:26 »

Бравоо ! Виждаш си грешките дигнал си нивото . Но бъди малко по смел и е налазвай без да ти пука . Ако те отреже режеш и ти и правиш нещо друго .А тя ще те закачи 99% изчакай и после пак нападай . Или прави като колегата сваляй си направо гащите и да го захапва. Шегувам се бъди по рязак и спонтанен .
Активен
owes_you_jack
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« Отговор #78 -: Май 09, 2018, 21:35:47 »

...

Благодаря, особено за това за пейката.

И.....що не отидохте? Или поне не се уговорихте за след 1-2 дена да отидете? Щеше да имаш уредена среща.

btw, щом си има приятел, каква ли мислиш, че е причината да не иска да си държите ръцете, докато обикаляте из града?

Фасулски работи, ама ми изскачат от акъла. А това за държенето за ръце е отлична забележка, за която отново изобщо не се сетих тогава.

...

"Без да ти пука" ще мине време, докато ми влезе в костите. А хватката на stone полезна звучи.

---------------------------------------------

Тия дни съм отворил към 5-6 пъти, като единственото по-интересно беше с три момичета на една пейка. Целта ми от трите най-малко инвестираше в разговора и все гледаше в земята или нещо такова, за което я бъзиках. Около 20 минути стоях пред тях и си приказвахме, като на два пъти ги подканвах да тръгнем да се разхождаме към друго място, но неуспешно. В крайна сметка решиха да си ходят и ги изпратих до колата им. По пътя пожелах да разменим контакти, но след като първата отказа, шансовете паднаха драстично и не успях.

+ Отворих по-голям сет и се задържах
- Май момичето, заради което бях отворил, не разбра, че нея си бях харесал

На работа продължавам играта с колежка #2. Рядко се засичаме и понякога сутрин, като минава, направо я викам да дойде до бюрото ми. Аз съм седнал, а тя пред мен права.
Говорихме тъпотии, свързани с обувки, но емоционално. Казвам ѝ да идва с мене в събота да си купувам нови, че са ми се скъсали. Нямаше „да“ или „не“, но не помня какво беше. След малко ме попита дали съм имал приятелка. Директно влязох в главата си, но да се потупам по рамото поне, че задържах железен контакт с очите. Мълча и я гледам и май нещо се ошашави от тишината и пита дали приятелката ми имала много обувки. Не помня какво отговорих.
За съжаление, забравих да потвърдя за срещата. Ще го направя при първа възможност.
Активен
owes_you_jack
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #79 -: Май 11, 2018, 21:46:27 »

Вчера нищо не можах да направя. Качи се едно момиче, което наистина ми допадна, в автобуса до мен и докато я заговоря, слезе. Да, беше за една спирка, но не успях. Държа ми топло цял ден това, че не действах.
Колежка #2 отново ми даде някакъв полу-уклончив отговор за срещата. Вече пет пъти (три пъти с колегите на обяд и два пъти само аз и тя) съм я канил някъде, така че минавам на здравей/здрасти с нея.

Днес сутринта видях, че една бивша колежка, която сега е в чужбина, ми е писала да се видим, като се прибере. Знам, че като работихме заедно преди години, ме харесваше и съвсем наскоро разменихме няколко празни приказки по чат. Шубе ме е, но ще гледам да не го мисля, да действам и да се забавлявам, като и ако му дойде времето.

Направих два подхода днес, като единият беше в много подобна ситуация от вчера с автобуса, но успях да действам по-бързо. Оказа се, че и тук момичето слиза на следващата спирка. Зарадва се, но и се спече нещо; поисках да разменим набързо номера, но не се получи.
Активен
owes_you_jack
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #80 -: Май 21, 2018, 22:03:11 »

Последните десетина дена нямам какво да докладвам съществено. Отварях почти всеки ден по един-два сета, но ме режеха. Вчера в метрото се качи едно симпатично момиче и се бутна до мен; нямаше как и я заговорих. Макар че пътувахме доста време заедно и после се прекачихме заедно към НДК, на разговора му трябваше повече емоция. Размяната на телефони не се получи; имала си приятел. После продължих да си говоря с нея. Рядко ми задаваше въпроси; не инвестираше много.

В НДК имаше салса парти. Интересното беше в началото, когато една по-отракана мацка, с която танцуваме, дойде. Понеже не съм много опитен в салсата още, постоянно ми говори като на кученце („ще се научиш“, „браво, получи ти се“ и т.н.). Още не съм я кастрил здраво за това. Та нещо я бъзикнах, като си купи коктейла, и тя с много сериозен тон ми каза, че не ѝ харесвало поведението ми към нея и че трябвало да се „поправя“. Нямаше реакция от моя страна и нищо не ѝ казах. Почнах да си говоря със съседа след няколко секунди.
В самия клуб всички ми се стори, че танцуваха доста добре. Заговорих по съседните маси (но все кочове), даже на края на програмата, като извикаха всички мъже на сцената, бях от първите качили се, което беше чудесно за комфортната зона. Скоро след това се сдухах, почна да ми играе влакчето с мислите в главата, не се осъзнах да го спра и си тръгнах.

Седнах и си написах фреймовете за играта/живота, какво ценя и какво не понасям, как действам. Ето ги: https://justpaste.it/387gd
С времето ще ги допълвам/променям.

Записах се как говоря с камера и открих, че горе-долу мога да пресъздам напрежението, което чувствам, когато отварям. Установих, че езикът на тялото ми е бая слаб (ръкомахам, клатя се). За глас има един курс, който следвам, на една от пикап компаниите (може да се дръпне от пиратския залив). Има добри практически упражнения.

Вчера за първи път се обадих на момиче да я поканя да излезем. Беше същата, с която ми беше и първата среща. Ето: https://soundcloud.com/owes_you_jack/call/s-rEKQl
Не се обади днес и мисля най-малко да я цапна по задника за наказание, ако я видя пак.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1182

Профил
« Отговор #81 -: Май 22, 2018, 00:28:06 »

"О не, мързи ме!" - правилната реакция не е поредица от неловки паузи и търсене на алтернативи, които така или иначе няма да се случат. Още като ти каже "мързи ме да изляза с теб" трябва да ти е ясно, че няма да ти се обади на следващия ден.
Аз бих го играл all in.
Тя: Мързи ме.
Аз: Обещавам ти, че ще имаш още много възможности да си седиш вкъщи, да си цъкаш селфита и да изтъпяваш, но аз втори път няма да те поканя. Искаш ли да направиш нещо смислено със свободното си време днес, или ще вегетираш?
И тук има два варианта - или да се навие, или да отсвири под някакъв малоумен претекст. Ако се навие, супер. Ако не се навие, пак супер, защото си си спестил всичките тези "ама да ми се обадиш утре, дааааа ок", после кур, после търсенета пак, мотканки и тъпотии.
Тя: Оф, не мога днес.
Ти: Ок. И затваряш.
Трябва да гледаш на времето и нервите си като на ценен ресурс и да не те е страх да режеш, само защото вече си получил телефон/фб/говорили сте си/нещо си. Това е честа спънка, че когато един пич получи някакъв минимум валидация от някоя, и после почва да подхожда по-предпазливо, че да не "загуби" положението, до което вече я е докарал (което е само в неговата глава). Това са тотални самозалуди, защото разлика в крайния резултат, между някоя дето ще те отсвири на "здрасти" и някоя дето ще ти даде номер и после ще те мотка с "мързи ме" и "да бе, ще ти се обадя", НЯМА. Просто в единия случай ще инвестираш повече време и емоции, и то за нищо.

Цялата работа е комбинация от игра на цифри и умения. Повечето пъти, изобщо няма да имаш шанс да си демонстрираш уменията, защото отстреща няма кой да ти партнира. Така че ще трябва да изореш една определена цифра мацки, докато не стигнеш до някоя подходяща, но там вече ще играе роля това какво реално можеш.
Като генерално правило - не си губи времето с хора, които се отнасят неуважително към времето, което инвестираш в тях.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1722

Профил WWW
« Отговор #82 -: Май 22, 2018, 06:45:04 »

rekojeht добре ти го е казал.
След като ти откаже първия път - недей да й казваш - ама кога, ама през седмицата кога, ама да ми се обадиш утре. Слабо звучи. Като те резне - директно - ок, чао. И може да й звъннеш още веднъж.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
cionflipp
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 77

Профил
« Отговор #83 -: Май 23, 2018, 21:49:07 »

Вчера за първи път се обадих на момиче да я поканя да излезем. Беше същата, с която ми беше и първата среща. Ето: https://soundcloud.com/owes_you_jack/call/s-rEKQl

Какво е това, което и каза на 0:50 ? "Така те записах пак"? Ти да не би да и каза, че записваш тоя разговор?

Иначе разгова започва доста добре, ти и подаваш топката с "Много бързо вдигаш". Ти това с ква цел го казваш? Че си е вдига телефона бързо ли или кво? Според мен тя го интерпретира като сексуален бъзик и ти казва "Така е" и продължава на същата честота с "Ти по-бавно ли?" и после "Е, аз бързо вдигам". Мацката си мисли, че започваш с флирт и продължава с флирт, а ти след това бързо сменяш темата и е питаш да излизате. Вярно, че трябва да се действа бързо, но чак пък толкова. И след нейното "Мързи ме" вече се усеща как садваш или ти спада енергията или който както иска да го интерпретира, но се усеща.

Примерно ония ден бях в Южен парк с приятели и щяхме да си ходим. И едната мацка ми казва "Сложи ми спийкъра в раницата" и тя понеже имаше два джоба на раницата аз е питам "Къде да ти го сложа? Отзад или отпред?", тя се засмя и се започна със сексуалните бъзици... "Сложи го където искаш", "Е, аз теб те питам, ако искаш си го сложи сама", "Айде ще ти го сложа отзад" и т.н. Схващаш каква е идеята - трябва да си игрив палавник. В случая аз съм инициатора и тя продължава след мен. Разбира се, ако се случи някаква подобна игра на друми с друга мацка тя може да не се изкефи и въоще да не ме отрази. А в твоя случай тя ти дава дава зелена светила и ти просто трябва да натиснеш газта и да го караш по тънката линия с бъзиците или аллин както го каза Жокера.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 791

Профил
« Отговор #84 -: Май 23, 2018, 23:52:47 »

Здравей. Преслушах записа по телефона, и прочетох мнението на Рекошет. Всичко което ти е написал е на място и се е обосновал във всеки ред. Погледни го внимателно. Описал ти е цялата динамика, кой какво казва в разговора и защо.
Нямам какво да добавя, мога само да подчертая казаното от него. Научи се да режеш. Да отказваш. Да хвърляш нещата по дяволите, вместо да чакаш и да оставяш топката в тяхното поле.
В подобни ситуации, когато още мацката не я познаваш, не те следва и нямаш силно емоционално ниво (демек ново запознанство) - никога не оставяй топката в тяхното поле.
В случая разбирам - ти се опитваш да я накараш да инвестира. Но не се прави така. Тя не те следва. Отказва. Чупи ти офертата. И е грешно да действаш така. Дори да не я изрежеш веднага и да затвориш, получаваш втори ясен сигнал. Първо тя реже офертата ти, след това рефреймва, да запази опцията, щото ти си пас (правилно), ти се колебаеш, приемаш (за да провериш, дали наистина няма реално желание, но да не е удобно сега), и след това тя злоупотребява и започва да мота явно "ами не мога да кажа сега, ще се чуем, ще се разберем, утре да го измисля" - това е втория ясен сигнал, че иска само да запази опцията, и да вземе решение дали изобщо да излезе с тебе, без ти да имаш контрол над ситуацията. Да дръпне чаршафа към себе си. Тогава режеш задължително - "Не, не, не става. Зает съм през седмицата. Чао" и затваряш.
Тъй. Въпреки, че още първия път е било правилно да изрежеш разговора. Дали още след отказа, дали след нейната оферта да откажеш.
По този начин си оставяш топката в теб. Не и казваш, че ще се обадиш пак. Тя не знае. Нито пък кога точно, ако все пак го направиш. Дори ти не знаеш. Но решението оставя изцяло зависимо от теб. А за нея очакването. Винаги нагласяй динамиката по този начин в такива ситуации, когато не те следват. Колкото по-малко знаят, колкото по-малко им кажеш, по-добре.

В случаите когато те следват. Тогава можеш да ги караш да инвестират. Просто защото знаеш, че ще го направят. Тогава ситуацията е друга.

Пример. Представи си, че мацката ти беше звъннала. Пускаш оферта за утре "Звънни ми утре през деня, ще излезем вечерта някъде". Усещаш разликата. Тя Инвестира и гони, много ясно, че ще го направи. Ситуацията е различна.

Ето друг пример. В чат сте. Все още не знаеш, до колко е готова да инвестира и искаш да го засилиш. Ти отговаряш с по-разреден тайминг от нея, бавиш отговорите, вършиш и други неща, тя почти веднага. Усещаш, че инвестира, но все още е слабо и незначително, искаш да я накараш повече. Казваш "да се видим утре", тя връща "добре". Ти - "Ок, звънни ми/пиши ми утре да се разберем в колко, къде".

Просто си има моменти кога да я накараш да инвестира, усеща се кога ще се поличи, и кога мота. Със сигурност се усеща и без да имаш капка опит, защото инстинктивно, като почнат да бягат и мъжа почва да гони - демек усетил е нещо, щом реагира Wink (и обратното също важи, ти бягаш - те тръгват да гонят и да задържат ситуацията) Значи проблема не е в усета, а в навика на самите реакции. Прослушай го, проследи динамиката, и ще забележиш, как въпреки, че се колебаееш, постепенно започваш да се нагаждаш и да приемаш предложените от нея неща. Тя първо се дръпва малко, ти се замисляш, тя престъпва напред, ти тръгваш пак към нея, тя пак на зад. Кой води?

Другото което можеш да забележиш, и пак с това е свързано. Обърни внимание на поведението си в разговора. Как чакаш на нейните реакции. Още от самото "Ало", още преди да позвъниш, си личи самата ти нагласа, фрейма и целия ти план за действие. "Ся звъня, питма я дали иска да излезем, ако се съгласи добре, ако не се съгласи ще импровизирам, и ще се опитам да обърна нещата, или да я навия за друг път" - демек допитваш се, нагласяш се. Проследи, че квото и да каже тя, решението е изцяло в нея. Как после ще обърнеш фрейма и ролите в "Аз решавам, а тя е готова", без да си готов да дадеш какъвто и да е отпор - щото това е единствения начин да стигнете до леглото и тя да се подмокря (говоря за повечето ситуации, знам че има изключения продиктувани от независещи от нас фактори - като например, гаджето и е изневерило и тя иска си го сложи с втория срещнат).
Вместо това нагласата трябва да ти е "Ся и звъня на тая, пускам оферта, тя се навива и я изкарвам. Пък ако не се навие, се измъквам по най-бързия начин от разговора и да го духа. Ще офертирам еди коя си, да видим там как са нещата. А тая ще си почива за по нататък. Хем малко да и създам напрежение в ежедневието, че и без тва е заспала"

С времето горните неща ще ги възприемеш от самосебе си. Просто ти трябват 20-30 флейка, отсвирвания и тенекии, за да усетиш самата динамика. Да ги приемаш подсъзнателно за маловажни, и като цяло да не ти дреме. Пиша ти ги, като насока за да се ориентираш по-бързо.

Успехи
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Профил
« Отговор #85 -: Май 24, 2018, 02:01:36 »

Нека се помъчи момчето, то и една мадама за да заловиш трябват някакви социални умения, нека се опита да ги усвои.

Ти съгласна ли си по 30 на ден да се учат на теб? От сабалем от спирката да почват, докато чакаш рейса; наобед в бистрото като идеш да ядеш; след работа в мола...
Стоун, статистиката ти е тотално погрешна - 80% от мъжете седят в ъгъла и не разговарят с жени... щото хапем... като добермани  Roll Eyes
Дали съм ок да се учат върху мен - случвало се е, дори се случи днес. Като ги видя как се мъчат горките сърце не ми дава да съм зла, понякога обменям по няколко думи, казвам че съм обвързана и им пожелавам късмет.
Дори се е случвало акъл да давам  Embarrassed
Виж, по-обиграните ги режа отрано, ако нямам намерение да имаме някакви отношения - излишно е да си губим времето един на друг, пък и там моят отказ няма да има чак такъв негативен ефект върху психиката на човека отсреща Wink

Хората са ресурс. Ако не можеш да помогнеш - поне не нанасяй вреда.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 168

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #86 -: Май 24, 2018, 17:19:33 »

казвам че съм обвързана

Цитат
Виж, по-обиграните ги режа отрано, ако нямам намерение да имаме някакви отношения

Демек има шанс за отношения въпреки че си обвързана.
Хммм, Гууд ту ноу...
Кефи ме начина на мислене.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Профил
« Отговор #87 -: Май 24, 2018, 18:50:56 »

казвам че съм обвързана

Цитат
Виж, по-обиграните ги режа отрано, ако нямам намерение да имаме някакви отношения

Демек има шанс за отношения въпреки че си обвързана.
Хммм, Гууд ту ноу...
Кефи ме начина на мислене.
Ами нека те кефи, не ми пречиш Roll Eyes
Казвам им, че съм обвързана, за да не им нараня егото че ги режа.
В повечето случаи ми отговарят, че за тях това нямало значение Embarrassed
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  

Отиди на: