Tyxo.bg counter Дневник за социалните премеждия на Джак
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 15, 2018, 18:53:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневник за социалните премеждия на Джак  (Прочетена 16393 пъти)
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Активен Активен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #90 -: Май 30, 2018, 22:49:32 »

Прекалено мислене и аналезиране на емоцията . Вървиш по главната виждаш някоя готина мадама и вилизаш веднага без мислене и аналезиране с първото нещо което ти хрумне . Просто запомни зад страха се крие нещо интересно и забавно . Не стойш защото се притесняваш и не си се отпуснал . Просто се забавлявай бе човече !

... практикувай всеки ден не само с мацки а с всякви хора да се махнат бариерите на контакт .

Невъзможността ми да се отпусна в началото на сет засега ми е голяма спънка; веднага се усеща.
С нови хора проактивно общувам всеки ден и е готино и полезно.
И ето разликата -- с петте баби пред блока, дето плетат, разговарям и се шегувам, а с момичето от улицата съм спечен. Всичко ми е в главата.

------------------------

Днес навръщане от работа пак изпуснах една сурия сетове. Само някакви малоумни извинения имах (много е малка, много е голяма, не е достатъчно хубава, носи очила и не ѝ виждам очите). Това последното най-вече. Кипна ми на себе си на какви прости врътки се поддавам. Канализирах го в устрем това чувство. Казах си, че докато не отворя няма да се прибирам. Направих голям кръг около нас един, два, три, четири пъти и наистина нямаше сетове. На последната обиколка в подлеза на метрото я видях – пак беше с очила и половината ѝ лице се криеше зад тях. Теглих една майна на гласа в главата си и отворих. Не се спря, но продължих с нея. Оказа се над 30, но със запазени черти. Не бях нито много забавен, нито особено остроумен, но имаше някакъв интерес от нейна страна. След малко пожелах да разменим номера и почнаха шитките („как да знам, че не си психопат“ и още две, три такива), които минах само като я гледах в очите и казвах някакви съвсем банални работи. В крайна сметка стана работата.
Бяхме се спрели, защото чакаше приятелката си да ходят на народни танци. Това ми даде възможност да изградя още малко рапорт, защото и аз ходя. Дойде приятелката, запознах се и с нея, изтанцувах част от някакво хоро и се сбогувахме.

+ Отворих!
+ Добър език на тялото, доколкото мога сам да преценя
+ Трябва да работя над вербалните си умения още

Идните четири дена няма да имам голяма възможност за заговаряне, но ще се социализирам с голяма група от хора и ще се бутам максимално.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Активен Активен

Публикации: 365

Профил WWW
« Отговор #91 -: Май 30, 2018, 23:32:30 »

Намери си едно крило да си дигате енергията и да си помагате . Също е от полза ! А и другото вкарвай жени в живота ти не само за секс а и за разнообразие и да ти дигат увереноста . А покрай момичета ще им научиш магариите ходи и на общ мироприятия семинари и клубове .... Да се отпускаш в обстановки така ще се почустваш изван зоната ти още повече и ще свикнеш по бързо !
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1771

Профил WWW
« Отговор #92 -: Май 31, 2018, 08:42:46 »

И ето разликата -- с петте баби пред блока, дето плетат, разговарям и се шегувам, а с момичето от улицата съм спечен. Всичко ми е в главата.

Повечето хора са така. Случва се и когато човек прави презентация и т.н. Защото когато нямаш какво да губиш - пет баби, говориш с някво дете или не ти пука дали ще имаш работа, си говориш квото искаш.

Но когато вътрешно знаеш, че можеш да загубиш нещо или може потенциално да не получиш нещо, човек се притеснява, в подсъзнанието му изниква - внимавай какво правиш за да не загубиш, адреналинът се вдига, задушава се, почва да мънка и т.н.

Случва се всеки път, когато имаш големи очаквания и притеснения, че може да не се оправдаят очакванията ти. За това нонстоп се говори, че трябва да тренираме да не сме зависими от резултата.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

Профил
« Отговор #93 -: Май 31, 2018, 14:59:04 »

Защото когато нямаш какво да губиш - пет баби, говориш с някво дете или не ти пука дали ще имаш работа, си говориш квото искаш.

Но когато вътрешно знаеш, че можеш да загубиш нещо или може потенциално да не получиш нещо, човек се притеснява, в подсъзнанието му изниква - внимавай какво правиш за да не загубиш, адреналинът се вдига, задушава се, почва да мънка и т.н.
Това е така, няма две мнения по въпроса, ама все си мисля, че има и конкретни ситуационни разлики.
Какво ще ти кажат бабите? - "а, виж се какво хубаво младо момче си!", "отиваш да тренираш? добре, добре!"
Какво ти казва някоя дето си заговорил на улицата? Е той джака сам каза "как да знам, че не си психопат?!". Или пък нещо кифлее, или се дърпа, или ще ти каже, че си зле, или квото там. Бабата няма да ти каже "оф, много тъп лаф, психопат такъв!"
И тук някои ще кажат "ама ти трябва да я вкараш в твоя свят". Да де, ама очевидно не може да вкараш всяка, по всяко време в света си, особено ако няма потенциала за това. Пример с антропичния принцип (ще перифразирам) - Щом можем да си зададем въпроса "защо сме тук", значи светът ни притежава условията, за съществуването на живот, който да може да си зададе този въпрос. Ама не всяка планета притежава тези условия.
При това, в заговаряне, не става въпрос за милиони години, ами за секунди/минути.

btw, видяхме, че телефонните разговори не са ти сила. Защо не пробваш известно време да дърпаш фб-ци? Хем ще имаш повече време да мислиш като им отговаряш, хем тъкмо да им покажеш, че не си психопат.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 845

Профил
« Отговор #94 -: Май 31, 2018, 15:01:47 »

Цитат
Не бях нито много забавен, нито особено остроумен, но имаше някакъв интерес от нейна страна. След малко пожелах да разменим номера и почнаха шитките („как да знам, че не си психопат“ и още две, три такива), които минах само като я гледах в очите и казвах някакви съвсем банални работи. В крайна сметка стана работата.
Поздравления за успеха. Откри топлата вода. Виждаш ли как си мислиш, че едни неща са важни, които нямат значение. А съвсем други са определящи, които сякаш са били скрити. Определящи са колко тежат действията. А не дали си забавен, специален, или си успял да направиш нещо впечатляващо.

Цитат
btw, видяхме, че телефонните разговори не са ти сила. Защо не пробваш известно време да дърпаш фб-ци? Хем ще имаш повече време да мислиш като им отговаряш, хем тъкмо да им покажеш, че не си психопат.
Относно това. В случая за него, няма много файда с фбци. Не че не е опция за клоуз. Ама на него му трябва опит. А в чат гейма прекалено много се цикли. Динамиката е 100 пъти по неясна, и в общи линии може само да се забатачи.
По-добре да взима телефони и да води кофти разговори. Ама е много по-ясно, и много по-бързо ще се научи как да си води разговорите. Включително и чатовете.
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Активен Активен

Профил
« Отговор #95 -: Юни 05, 2018, 23:11:12 »

А и другото вкарвай жени в живота ти не само за секс а и за разнообразие и да ти дигат увереноста .

Гледам да се бутам във всякакви социални ситуации.

Дай да не правим крайни заключения от първия ми такъв разговор изобщо. Онлайн чатовете ми приключват бързо засега; може да сложа примерни някой път.

-----------------

Вчера изядох две резачки. Слязох от автобуса за работа и настигнах една мацка в моята посока. Явно не съм бил ръбат изобщо, защото ми каза „поне се опита“. След това не излязох веднага, а останах с нея, защото ми беше по път и тя имаше позитивна/отпусната осанка.
Втората резачка беше в автобуса и стигнах само до „здравей“, като момичето даже не си свали слушалките. Еми нейна си работа.

Днес имах два сета, които бяха по-скоро забавни за мен.
Бях на път към магазина от работа и гледам лъчезарно момиче срещу мен. Спирам я директно, радва се на валидацията. Не успявам да дам кой знае каква стойност; разговорът е принуден/скучен и не трае особено дълго. Тя понечва да си тръгва, а аз я спирам, за да разменим телефони. Записвам го и казвам, че ѝ звъня. Пребледня, обърна се и закрачи бързо, придружено с „чао“. Напуши ме много на смях.
Малко преди нас гледам някаква мадама пред светофара, нагласена с токчета, косата оправена и т.н. Взе да ме дострашава и влязох с нагласата „давай да ме реже и да си ходя“, над което ще работя. Това приемане сякаш ме освободи от някои пречки в главата ми и я отворих с добър глас, на което тя реагира добре. Даже почнах да я бъзикам за токчетата и тя почна малко да ми връща топката; горе-долу добре се получи. По едно време, както вървим, каза „тук пътищата ни се разделят“. Питах защо, което ми се струва бая слабо, но въпреки това нямаше да има значение. „Мъжът ми ме чака тук“ и хвана ръката на някакъв човек, който гледаше малко втрещено. Мен пак ме напуши на смях, бъзикнах ги нещо и си тръгнах.

Забелязвам, че фреймът ми трепти в зависимост от това каква реакция получавам от момичето. Ако е добра, все едно имам позволение да съм по-отпуснат, а ако не, забивам.

На връщане от тренировка видях девойка, която влиза в моя вход, и я заговорих. Не ми беше до нищо и просто имах някакъв непринуден разговор с нея; даже не знам дали да го броя за сет. Не съм ѝ искал телефон.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Активен Активен

Профил WWW
« Отговор #96 -: Юни 06, 2018, 00:25:55 »

Ако искаш по качествени отговори вкарай малко информация за разговорите да можем да видим на какво ниво си и каде правиш грешки . Защото по този начин не сме адекватни да дадем качествен отговор или поне записвай какво говориш и после качвай ако не ти се пише . По този начин ще получаваш по добри савети от първа ръка ! Не се здухвай и не чакай одобрението на жена от началото това при тея е защитен механизам да разкарат лепките който трябва да минеш за да имаш шанс !  Smiley
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #97 -: Юни 06, 2018, 01:00:09 »

Бях на път към магазина от работа и гледам лъчезарно момиче срещу мен. Спирам я директно, радва се на валидацията. Не успявам да дам кой знае каква стойност; разговорът е принуден/скучен и не трае особено дълго

Бил си си в главата и не си отпуснат, замисли се дали си целево ориентиран, дали се мъчиш да се забавляваш насила или ти идва натурално.

Цитат
Тя понечва да си тръгва, а аз я спирам, за да разменим телефони. Записвам го и казвам, че ѝ звъня. Пребледня, обърна се и закрачи бързо, придружено с „чао“. Напуши ме много на смях.

Не взимай телефони от обречени сетове. Във времето ще се научиш къде си заслужава да искаш номер или не.
Пази се от капани - много пъти се лъжа че няма смисъл да искам номер а всъщност не го правя понеже таргета е с приятелки и не искам да ме реджектнат или няква друга тъпа причина.

Цитат
Малко преди нас гледам някаква мадама пред светофара, нагласена с токчета, косата оправена и т.н. Взе да ме дострашава и влязох с нагласата „давай да ме реже и да си ходя“, над което ще работя. Това приемане сякаш ме освободи от някои пречки в главата ми и я отворих с добър глас, на което тя реагира добре. Даже почнах да я бъзикам за токчетата и тя почна малко да ми връща топката; горе-долу добре се получи.

Не си бил целево ориентиран а конгруентен със себе си, мацката е усетила вайба и затова ти се е получило.

Цитат
Забелязвам, че фреймът ми трепти в зависимост от това каква реакция получавам от момичето. Ако е добра, все едно имам позволение да съм по-отпуснат, а ако не, забивам.

Бягай на далеч от такива мисли! Тук Егото ти се обажда.
Когато се научиш да си конгурентен и да си вярваш, играта натурално извира от теб и си уверен на 100% без да ти пука от нищо. Това ще дойде с опита. Когато вървиш по улиците, нагласата ти трябва да ти е - няма сет който да не можеш да отвориш, всеки сет е успешен само и само защото си отворил, за теб без значение от резултата. А тези сетове които не отваряш го правиш по избор а не от страх. Винаги си постъптил по най добрия възможен начин във всеки сет и си дал всичко от себе си и анализираш какво можеш да подобриш, като език на тялото, дали се усмихваш, дали не отлепяш поглед от мацката, вдървен ли си много, гласът ти как е и тн и следиш дали го напрвиш за напред.

Пази се от капани - мозъкът ти ще се опитва постоянно да си измисля фалшиви оправдания за да не заговаряш и да те държи в комфорт зоната, ще се луташ напред-назад неефективно и това ще ти изпие соса.

При мен мозъкът ми внушава две основни оправдания:
  1. Не заговарям понеже съм физически слаб и ме е страх да не ми скочат на бой.
      - Това го изчиствам с визуализация на Tyler Durden от Fight Club, където имат задача да излязат на улицата и да изядат боя, да загубят нарочно а то в края се оказва бая трудно да се случи.  
  2. Страх ме е от хората наоколко принципно ако е населено че ще ме научат, че ще ме съдят и така натаък.
      - Това го изчиствам и конгруентност. Поеснявам, ПРЕДСВАВЯМ СИ че - Гледам наоколо с хичнически поглед. "Да свалям Я! И какво от това? Какво ще направите вие? Предизвиквам ви ако ви стиска елате и ми дръжте сметка! " Хората ще те гледат и обсъждат, ще ти се смеят, може да те бъзикнат нещо и всичко това ти разширява комфортната зина, трупа ти опит и се учиш да калибрираш, но никой няма да дойде и да ти държи сметка. Ти и само ти ще си най голямата бариера за разширяването на комфортната ти зона и развитието си.  

Цитат
На връщане от тренировка видях девойка, която влиза в моя вход, и я заговорих. Не ми беше до нищо и просто имах някакъв непринуден разговор с нея; даже не знам дали да го броя за сет. Не съм ѝ искал телефон.

Социален си бил, заговорил си там а не си си бил в главата така че ++ точки си слагаш.
Продължавай да вярваш в себе си и да буташ напред, сигурен съм че ще стигнеш където искаш, винаги гледай да извлечеш позитивното от всяка ситуация а не отрицателното. Излизай от сета с готини емоции и гледай да даваш а не да взимаш.

Ще четем и натаък. Успех.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Активен Активен

Профил
« Отговор #98 -: Юни 06, 2018, 22:11:34 »

BattleMage, благодаря. Винаги ми е интересно как другите "сменят перспективата", за да се справят с проблемите си.

-----------------------------

В автобуса сутринта влезе девойка с книгата „The Subtle Art of Not Giving a F*ck” и без много да му мисля я заговорих. Получи се някакъв смислен разговор с щипка емоция. Не ми хареса особено в лице и не пробвах да разменим номера. Отчитам твърдоглавието си като грешка – не непременно в този сет, но като цяло като имам план, не съм гъвкав. В случая щом подсъзнателно реших отначало, че ще водя разговор за книгата на логическо ниво, не опитах да направя нещо повече, като потръгнаха работите и тя ми се кефеше.

В обедната почивка имах път към един мол и на спирката дойде едно девойче със слушалки и очила. След половин минута някъде я отворих директно и каза, че си имала приятел. Не исках да излизам още и ѝ викам, че това няма значение и дали това означава, че не може да си говори с хората. Нямаше възражение и разговорът потръгна. Предстояла ѝ презентация за това как медиите представят изкуствата. Подканих я да презентира на мене, но не искаше, макар че ѝ беше забавно. Заговорихме за изкуство и се оказа, че и тя танцува салса, на което се посмяхме, но ми дойде автобусът.

На връщане от мола пак на спирката дойде едно момиче. Отворих я и ме отряза директно с „аа, не, мерси“ и ми обърна гръб. Cheesy

В автобуса най-отпред после се качи едно момиче със страшно тяло. Влязох и беше бая младолика; сигурно под 18. Гласът ми беше зле и започнах пациентски да задавам въпроси. Шардиса се малко. Беше наистина дръпната и каза, че не иска да говорим. Радвам се, че отворих, но можеше да ѝ дам повече.

В супермаркета, където пазарувам, вече пети или шести път говоря с една промоутърка. Горе-долу я намирам за привлекателна. Този път обаче просто усетих как е привлечена от мен. В този момент ми мина през акъла да ѝ взема номера, а в следващия казах „кефи ме да си лафим, ама трябва да тръгвам“. Ще трябва да се науча да се възползвам от емоциите, които създавам. Подобна ситуация като от сета сутринта в автобуса.

Вечерта на път за фитнеса още излизам от входа и от съседния блок се подава някакво симпатично момиче по анцуг. Хвана ме шубето и само ѝ казах здрасти, усмихнах се и я подминах.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #99 -: Юни 06, 2018, 22:58:35 »

В обедната почивка имах път към един мол и на спирката дойде едно девойче със слушалки и очила. След половин минута някъде я отворих директно и каза, че си имала приятел. Не исках да излизам още и ѝ викам, че това няма значение и дали това означава, че не може да си говори с хората. Нямаше възражение и разговорът потръгна. Предстояла ѝ презентация за това как медиите представят изкуствата. Подканих я да презентира на мене, но не искаше, макар че ѝ беше забавно. Заговорихме за изкуство и се оказа, че и тя танцува салса, на което се посмяхме, но ми дойде автобусът.
Отново се опитваш рано да я накараш да инвестира. В което няма лошо. Добър навик е. Също не пречи да пробваш. Щото без да знаеш предварително, понякога ще се получава. Но може би начина който използваш не го калибрираш добре. Прекалено рано си заявил директно да инвестира. Защо не го направи индиректно. Така щеше да започне да ти презентира, без дори да се усети. Ето ти - "За какво става дума". Тя - ала бала. Разкажи ми повече. Тя - дъра бъра. Ти - бъра. Това последното не го пиша просто така. А наистина "бъра". Може би е за отделна тема, ама ще го драсна тук. Имаше навремето една книга която бях прочел. Беше разделена на скрити трикчета. Книгата не беше лоша. Трикчета за субкомуникацията. Неща които всеки използва несъзнателно, и ги знае подсъзнателно, ефективни са, но не ги е забелязвал. Главата се наричаше "Папагалското говорене". Идеята е да повтаряш по една дума от изречението на другия. И така без никакви усилия и заготовки, поддържаш разговор. Още по-доброто е, че се усетих, че е много добър начин, да накараш отсрещния да инвестира вместо теб. (всъщност това му е идеята).
Ето пример.
-Хей, какво правиш
-Ами пиша едни неща
-Едни неща
-Ами да. Имам от университета да подготвям един реферат по Химия.
-Реферат
-Да. Искат ни го за да ни допуснат до изпит и дава допълнителни точки. А на мен без това ми куца от училище.
-От училище
-Хич не ми вървеше там. Бях по силна по математика.
-По математика
-Да. Ходила съм по олимпиади.
Естествено може да се импровизира и с въпроси и твърдения. Но схвана идеята. И не е задължително да е много дълго. Важно е да знаеш кога да го използваш. Виждаш, че разговора така, протича основно логичен (за чат особенно в началото се сещаш, не е добра идея). Но става за създаване на рапорт от нейна страна, след като си създал интерес. Схемата е, че тя инвестира, А ти връщаш по една дума, без да ти се налкага дори да мислиш и да проявяваш квато и да е активност.

Цитат
На връщане от мола пак на спирката дойде едно момиче. Отворих я и ме отряза директно с „аа, не, мерси“ и ми обърна гръб. Cheesy

Що не се възползва от гърба и. След като се обърне "Ей, кво е тва на гърба ти. Ей, имаш някакво огромно насекомо на гърба си". С възмутен език на тялото и леко се отдръпваш. Ако не се разпищи зверски и да заподскача, поне ще те помоли панически да го махнеш. Тогава можеш да и върнеш кво ли не "Да бе да ме ухапе, ти да не откачи. Може да е отровно". А може и "аа, не, мерси" и и обръщаш гръб. А и винаги има шанс да се съблече по сутиен в паниката. Бил и минимален  Smiley
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Активен Активен

Профил
« Отговор #100 -: Юни 07, 2018, 21:03:25 »

Защо не го направи индиректно.

Благодаря за техниката.
Пикъпът май е като покера (само че в покера имаш десетина секунди да мислиш) -- учиш рейнджове, очаквана стойност и една камара други работи извън масата, а по време на игра... просто играеш.

Що не се възползва от гърба и.

С глас се смях на това, наистина. Моята нагласа беше, че сетът е приключил, а ти намираш начин да бутнеш още.

---------

Днес страхът от заговаряне надделя и не успях да отворя нито веднъж.

Сутринта в автобуса се качвам и гледам колежка #2. Както бях писал, след като ми беше отказала индиректно пет или шест пъти разни покани, бях само на добър ден/чао. Седнах срещу нея (мястото до нея беше свободно). Двайсет минути говорихме (аз повече). В началото беше видимо притеснена. Спомена, че се била преместила в моя квартал, за да се нанесе при приятеля си. Към края минах до нея под някакъв претекст. Съвсем леко допрях ръка до нейната, което продължи десетина секунди, след което тя се отдръпна. На моите бъзици по нейн адрес не се квалифицираше.
Момичето наистина ми харесва на външен вид, макар че има някои качества (мързел, пасивност, може би клюкарстване /възможно е да е разпространила, че съм я канил някъде/), които не ми допадат. Въпреки това май не успявам да създам достатъчно привличане.

Моля се на утрешното си аз да може да отвори и да не се състредоточава върху нея толкова.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Активен Активен

Профил WWW
« Отговор #101 -: Юни 07, 2018, 23:40:58 »

Дай да ти кажа една тактика да си дигнеш самоувереноста и енергията . Зимаш два листа на един пишеш какво харесваш в теб кой са ти силните страни .На другия пишеш кой са ти слабите страни . И в течение на месец два прави така като станеш чети слабите страни веднага като станеш . И преди да излезнеш от вас силните . Целта е да видиш гадното и като видиш хубавото да дигнеш нещата . Другото започни да се предизвикваш в други свери който те притесняват . Създавай си малки цели примерно който са кратко срочни и да ги постигаш лесно да си дигаш увереноста и енергията по този начин . Прави ги дори като те мързи дори като нямаш енергия не оставяй да те командва лошата енергия и така с течение на времето всичко ще е лесно с една идея повече . Успех .  Wink

BTW братле тази глава ми е позната кажи как се казва тази книга . Благодаря   Smiley
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #102 -: Юни 08, 2018, 11:30:25 »

Сутринта в автобуса се качвам и гледам колежка #2. Както бях писал, след като ми беше отказала индиректно пет или шест пъти разни покани, бях само на добър ден/чао. Седнах срещу нея (мястото до нея беше свободно). Двайсет минути говорихме (аз повече). В началото беше видимо притеснена. Спомена, че се била преместила в моя квартал, за да се нанесе при приятеля си. Към края минах до нея под някакъв претекст. Съвсем леко допрях ръка до нейната, което продължи десетина секунди, след което тя се отдръпна. На моите бъзици по нейн адрес не се квалифицираше.
Момичето наистина ми харесва на външен вид, макар че има някои качества (мързел, пасивност, може би клюкарстване /възможно е да е разпространила, че съм я канил някъде/), които не ми допадат. Въпреки това май не успявам да създам достатъчно привличане.

Аз не бих се занимавал с нея. Първо, че се е преместила при приятеля си, което означава, че нещата най-вероятно са сериозни и другото което казваш, за "качествата" ѝ мързел, пасивност, може би клюкарстване, тотален turn off за мен.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #103 -: Юни 08, 2018, 12:21:23 »

Цитат
Пикъпът май е като покера (само че в покера имаш десетина секунди да мислиш) -- учиш рейнджове, очаквана стойност и една камара други работи извън масата, а по време на игра... просто играеш.
Идея си нямаш колко си прав. И двете са социална динамика, език на тялото, емоции, вариации, и тн.

Цитат
BTW братле тази глава ми е позната кажи как се казва тази книга . Благодаря
Нещо - скрития смисъл на думите ли беше, или нещо от сорта. Някаква пут*а я беше писала. Ама не си спомням името на книгата. Ако я намеря ще кажа
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #104 -: Юни 08, 2018, 14:02:55 »

Мисля, че ейтая беше - 92 трика на тайния език от Лейл Лоундз.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Изпечатай  

Отиди на: