Tyxo.bg counter Дневник за социалните премеждия на един
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 22, 2018, 16:16:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневник за социалните премеждия на един  (Прочетена 13506 пъти)
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #30 -: Април 12, 2018, 21:40:30 »

Днес отворих на път за работа, преди 8. Не я видях в лице. Догоних я и нещо я бъзикнах за походката. Тя сама се дисквалифицира. „Като робот ли?“ -- попита. По-възрастна от мен беше, но със запазено лице. Поисках ѝ номера, преди да завие (оказа се, че работи близо до мен). Нещо за възрастовата разлика каза и се дисквалифицира пак. Поне мисля, че ѝ направих деня още от сутринта.

+ Сравнително добро присъствие
- Не се борих за телефона, а усетих, че може; не измислям начин да се справям с препятствията

След танците едно момиче от групата беше останало да гледа по-напредналите. Говорихме и вървяхме после заедно, докъдето беше възможно, около 10-15 минути. Като се замисля, това беше най-дългият ми разговор с жена на моята възраст някога.

+ Удържах на импулса в началото да си тръгна след минута разговор и останах докрай
+ Сравнително добър рапорт с щипка емоция от време на време
+ Умишлени паузи от моя страна, в които се чувствах удобно
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #31 -: Април 13, 2018, 22:13:18 »

Днес вървях до работа и сигурно поздравих всички хора, с които се разминах. Нямаше подходящи сетове, но въпреки това едно добро утро на 20 човека пак загрява. Малко след като дойдох на работа, си бях седнал на мястото, когато мина колежка #2.
Аз: Кога ще ни водиш на тийм билдинг?
Бързо спира и с ентусиазъм се присламчва до бюрото ми.
Тя: (Нещо за шефа). Вие не излизате ли самостоятелно?
Аз: Тука сме само смотльовци.
Тя: (Не вярва). Можем и сами да се организираме да излезем нещо.
Аз: (Казвам ѝ да организира).
Последват няколко нелогични размени, съпътствани с много силен контакт с очите и от двамата.

Усетих силно сексуално напрежение по време на разговора.

+ Стабилен контакт с очите, удобна поза седнал
+ Емоция в разговора
- х2 Карам я тя да води/организира
- Не я каня директно някъде

------------------------------------------------------------------

Сет 1
По време на обедната почивка забелязах и отворих само момиче на пейка. Тя си тръгна след няколко минути.
+ Отворих
+ Няколко минути разговор
+ В моментите, в които забивах и имаше паузи от по няколко секунди, се насочвах навътре в себе си, за да усетя момента
- Не си показах намеренията
- Скучен и лишен от емоция разговор, с паузи
- Не поисках телефон

------------------------------------------------------------------

Сет 2
На връщане от работа отворих момиче на спирка. Тъкмо си извади телефона, за да го ползва като огледало.
Аз: Красива си, спокойно. Здрасти, аз съм * – и подадох ръка.
Усмихна се и понечи да се здрависаме.
Тя: По-добре да не се запознаваме.
Аз: Защо се усмихваш?
Няма отговор.
Аз: Тука спират два автобуса. Я да позная кой чакаш... 413.
Тя: Да.
Аз: Значи скоро ще се отървеш от мен.
Смях.
Вадя телефона.
Аз: Аре да си разменим номерата и да те водя някъде.
Обърна се и ме игнорира.
Аз: (Нещо за комфорт). Хубав ден.
Тя: И на Вас.

+ Отворих още като я видях
+ Поисках телефона
- Твърде бързо, твърде много и твърде малко
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Профил
« Отговор #32 -: Април 14, 2018, 10:53:14 »

Усещаш ли как с всеки изминал сет нещата се получават по-добре? Точно това е идеята, да бъдеш отпуснат в тези разговори и да се забавляваш ти най-вече. Когато си целево ориентиран това се усеща, ти сам се спичаш и нещата се оплексват. Продължавай в същия дух! Евала на ентусиазма ти!
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #33 -: Април 14, 2018, 20:33:52 »

Усещаш ли как с всеки изминал сет нещата се получават по-добре? Точно това е идеята, да бъдеш отпуснат в тези разговори и да се забавляваш ти най-вече. Когато си целево ориентиран това се усеща, ти сам се спичаш и нещата се оплексват. Продължавай в същия дух! Евала на ентусиазма ти!

Благодаря. За по-добре и ентусиазъм не съм убеден, но нямам избор; или си стоя в кутийката и след няколко години ме няма, или предприемам някакво действие. Всеки ден трябва да се привеждам в някакво полуадекватно състояние и да си припомням защо го правя, въпреки че нямам желание.

--------------

Бях в мола днес за някакви тениски и момичето, което подреждаше дрехи наоколо, ме поздрави. Като излязох от съблекалнята, ѝ казах, че бих я заговорил на улицата, но понеже работи тук, е задължена да ми се усмихва. Разсмя се нещо и си пожелахме хубав ден. Забравих да поискам номер и се върнах малко по-късно, но не успях. Беше доста крийпи от моя страна, защото не я отворих веднага втория път.

Сет 1
На връщане отворих едно момиче в автобуса с това, че ми харесва косата ѝ. Говорихме за морето и дали се готви. По време на разговора я накарах да си свали очилата, за да ѝ видя очите. Отвори ми възможност да създам емоция, като ме пита дали ми харесват, но не успях да се възпозвам и казах нещо логично. Питах я кога слиза и преди да слезе, ѝ предложих да си разменим телефоните. Даде го. Казах си името, подавайки ръка. Здрависа ме, без да каже нейното, и слезе.

+ Отворих
+ Показах намерение
+ Поисках номера
+ Малко по-добре се справих с напрежението
- Не успявам да се възползвам от това, което ми дава, и да се забавлявам с него

Няколко часа по-късно пратих следния СМС:
„В автобуса веднъж сме трима до стъклото и някой се изряза... Никой не смее да мръдне, всички като гръмнати. Cheesy

После прозвънях още първия телефон, който бях взел преди известно време в мола, но не вдигна.
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Април 15, 2018, 19:16:42 »

Днес чак към 7 реших да изляза под претекст, че ще си купувам тениска от близкия мини-мол.

Сет 1
Момичето вървеше срещу мене и я спрях с нещо, че женската чанта е бездънна (търсеше нещо). Скоро обаче се изписа страх по лицето ѝ и беше дотам.

+ Калибрирах добре (стъпка назад/вдигнах ръце и вербално)

В магазина имаше група от 5-6 момичета, които не понечих да отворя.

Сет 2
Бях приключил с пазаруването и от автобуса пред мен слезе жена. Беше в моята посока и я догоних, като започнах да вървя с нея. Пълен щит (гледа си напред и не отговаря/отговаря механично).

+ Отворих
- Половинчата работа и сам се отсвирвам („Гледам бързаш да се прибираш с тия торби.“)
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 834

Профил
« Отговор #35 -: Април 15, 2018, 19:48:16 »

Здравей. Не съм преглеждал всичките ти сетове, а само последните.
Пробвай да отвориш дозина дитектни сета и след това да ги задържиш - тоест с нещо от сорта "Здравей, харесваш ми и искам да се запозная с тебе". Малка пауза, подаваш ръка и се запознаваш.
Подобни сетове ще ти дадат опит, който ще поличиш трудно от други. Това е идеята, а не резултатност. Но ще го усетиш в последствие. Може да са нужни и повечко от дозина.

Поздравления за ентусиазма и успехи
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3576

Профил
« Отговор #36 -: Април 15, 2018, 21:01:47 »

Начи заради такива апроучи във Франция искат да въведат глоба 90 евро за "уличен тормоз" - което включвало следване на жени по улицата, заговарянето им, и сексуални коментари или подсвиркване:
https://www.thelocal.fr/20180124/france-could-bring-in-90-fine-for-men-caught-committing-sexist-outrage-on-the-street
То жените хем искат да ги забелязват и да ги отварят, хем да го правят само алфа-мъжкари, а не всеки да се учи на тях.
Сега, кво да ти кажа - докато не е забранено и у нас, свободен си да го правиш. Но защо не се пробваш на места, където жените са отишли специално за да бъдат сваляни - на бар, на дискотека, нощен клуб, спийд дейтинг...
Това разни мацки докато си чакат рейса или си пазаруват разни кълвачи да ги заговарят с "май бързаш да се прибираш с тея пълни торби"... ми то да не смее да си пусне човек щерката в мола например. Моята щерка ако видя някой уона-би ПУА да я следва из мола и да ѝ се пробва с разни недомислени лафчета, найш как ще му запари на врата.
А като на колега пикапър не знам какъв съвет да ти дам - вероятно е мъчително да пробваш и да те режат така. Вярно, никой не се е родил научен и трябва да се извърви този път, но имай предвид, че успешни пикапъри стават сигурно не повече от 10% от опиталите (справка: форума). Може пък да не си роден за такъв тип игра. Ако опитваш упорито, но не става и не става, вероятно случаят е такъв и трябва да се върнеш към традиционните начини да си намираш секс (демек, ставаш АФЦ и си хващаш някакво гадженце да ѝ ходиш след гъза).
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #37 -: Април 15, 2018, 21:10:06 »

Стоун, ми че те тия 10%, дето ги споменаваш са си баш мъжете, дет стават - на тях така или иначе пик-ъп не им трябва  Embarrassed
Нека се помъчи момчето, то и една мадама за да заловиш трябват някакви социални умения, нека се опита да ги усвои.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
No_excuses1234
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #38 -: Април 16, 2018, 09:44:54 »

Стоун много му сипа на човека, а това което прави е нормално за начинаещ. Форума е, за да се подкрепяме и издигаме взаимно в играта и в живота Smiley
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 193

Профил
« Отговор #39 -: Април 16, 2018, 15:50:06 »

Поздравления за ентусиазма и упоритостта! +1
Един съвет, искай номера когато разговора и е кулминацията си, а не накрая когато вече енергията е паднала. Може да пробваш това: примерно разговора върви, мацката отговаря и ти казва някой бъзик, ти казваш: добреее кефиш ме ... ще си запиша номера ти, и си вадиш телефона. И като го вземеш продължи разговора не си тръгвай веднага
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
cionflipp
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #40 -: Април 16, 2018, 20:26:36 »

Няма нужда да анализираш всяка една интеракция с човек от отсрещния пол. Като за начало загърби тактиките и пик-ъп схемите и се опитай да проведеш някакъв по нормален разговор с жена, който да е по-дълъг от няколко разменени изречения. Кви са тия роботски изпълнения "Внимавам да я гледам в очите", ми примерно, ако има много яки цици защо да не я гледаш в яките циците примерно? "Отивам, заговарям я. Тя прави физиономия и се обръща на другата посока. Не иска да говори с мен. Продължавам си по улицата". Ти да не си програмист случайно?
Ако се кефиш на анимета и намериш някоя, която и тя се кефи говорете си за анимите и мемета. И когато се влюбиш в нея, обясни и се в любов и я хвани за задника. С две ръце, ама не като робот, а по лекичко. То е ясно, че ще те резне, но повтори тая гимнастика още десет пъти с десет други момичета. Фейлвай на воля без да анализираш много и когато след половин година натрупваш малко повече опит в комуникацията с жени, ела пак и се насочи към пик-ъпа. Преди да практикуваш пък-ъп практикувай малко живот. Даже доста. Сближи се с някоя, пишете си, кажи и, че искаш да я чукаш, виж кво ще стане. Експериментирай.

едит: Забравих. Ходи да ебеш някоя курва за да видиш, че няма нищо специално в това да си вкараш пениса във вагина или уста. Скъсай я от секс и после и кажи, че до сега си бил девствен и ни после ни разкажи как е реагирала. Embarrassed

още един едит: Баща ти къде е бил през цялото това време да ти обясни някои неща ?
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #41 -: Април 16, 2018, 21:09:05 »

... Но защо не се пробваш на места, където жените са отишли специално за да бъдат сваляни - на бар, на дискотека, нощен клуб, спийд дейтинг...

Летвата засега ми е обезсърчаващо висока.

... имай предвид, че успешни пикапъри стават сигурно не повече от 10% от опиталите (справка: форума). Може пък да не си роден за такъв тип игра. Ако опитваш упорито, но не става и не става, вероятно случаят е такъв и трябва да се върнеш към традиционните начини да си намираш секс (демек, ставаш АФЦ и си хващаш някакво гадженце да ѝ ходиш след гъза).

Напълно е възможно е да си прав. И все пак А в AFC е Average, а аз съм в най-левия край на кривата, така че и до AFC ниво имам още няколко вагона хляб да изям.

Един съвет, искай номера когато разговора и е кулминацията си, а не накрая когато вече енергията е паднала.

Отлична идея, благодаря.

... ако има много яки цици защо да не я гледаш в яките циците примерно?

Не съм свикнал, а преди не съм си давал позволение.

... Ти да не си програмист случайно?

Не случайно.

Преди да практикуваш пък-ъп практикувай малко живот. Даже доста.

Това правя последния месец; гледам да се социализирам.

.
едит: Забравих. Ходи да ебеш някоя курва за да видиш, че няма нищо специално в това да си вкараш пениса във вагина или уста. Скъсай я от секс и после и кажи, че до сега си бил девствен и ни после ни разкажи как е реагирала. Embarrassed

Вече казах, че пари за секс не давам. А и ако е само за едното търкане, имам си дясна ръка. Нали не било голяма работа.

още един едит: Баща ти къде е бил през цялото това време да ти обясни някои неща ?

Баща ми ми е дал много (всичко), но не и в това направление; може би е сметнал, че сам ще се оправя, не знам.

--------------------------------------------------------

Днес отворих само един сет, навръщане от работа в метрото. Девойката влезе и седна. Аз бях прав до нея. Не смятах да отварям, но... Погледна ме един път, погледна ме втори път – добре, отварям. Разговорът продължи няколко спирки и се оказа, че слизаме на едно и също място. Повървяхме малко и преди да се разделим, предложих да разменим номера, но отказа под претекст, че има приятел.

+ Отворих и запазих присъствие около доста хора и успявах да поддържам разговора както на логическо, така и от време на време на емоционално ниво на теми, които на мен ми бяха интересни
+ Оказах малко настоятелност, когато каза, че си има приятел
- Повдигнах въпроса за номера едва накрая
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2138

Профил
« Отговор #42 -: Април 17, 2018, 12:05:46 »

Вярно, никой не се е родил научен и трябва да се извърви този път, но имай предвид, че успешни пикапъри стават сигурно не повече от 10% от опиталите (справка: форума). Може пък да не си роден за такъв тип игра. Ако опитваш упорито, но не става и не става, вероятно случаят е такъв и трябва да се върнеш към традиционните начини да си намираш секс (демек, ставаш АФЦ и си хващаш някакво гадженце да ѝ ходиш след гъза).

Такъв съвет не е никак за подценяване, между другото. Макар че, както казват някой, форума бил "за да се подкрепяме".
Точно същото казвах на Краба преди 3-4 години и точно същите теми имаше и той тогава. И ужасно много ми се сърдеше. Смяташе, че го хейтя и се заяждам лично.
Сега живота точно това показва - това дето казва и Стоун - не всеки е роден за тая работа, при един става при други не.
И вероятно и Краба е по-щастлив в момента "с гадженце, на което да ходи по гъза", отколкото ако все още трамбоваше безрезултатно. И да пише подобни теми, на които компетентно да му отговарят с:
- отваряй по 10 нови всеки ден
- не е важно какво казваш, а как го казваш
- абе сигурно гласа ти е бил слаб

И за да не е лично - аз също не съм роден за такъв тип игра. Пробвано и доказано. Пък на сухо за дълги периоди не съм оставал.
Just sayin'.... знам, че някой го смятат за демотивиращо, предвид насочеността на форума.
Активен

Fake it 'til you make it!
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1754

Профил WWW
« Отговор #43 -: Април 17, 2018, 13:21:02 »

Аз не виждам нищо лошо да си хванеш 1 гадже и готово. Няма да свърши света, макар много хора от форума така да го изкарват. Важното е естествено да не я слагаш на турбо пиедестал, защото емпирично е доказано, че човек, поставен на пиедестал, изведнъж загубва интерес. Намери си една мацка, намери някакъв баланс между нея и личния ти живо и всичко е точно.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
kk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #44 -: Април 17, 2018, 13:29:09 »

Абе няма лошо пича да заговаря мацки и да чупи гипса. Ясно е, че на тоя етап трудно ще забърше нещо, фокуса му трябва да е върху самото общуване. Затова и аз го съветвам да забрави за анализите, очни контакти и путки майни. Супер роботска история, която не му върши никаква работа. Целта трябва да е достигане на някакво базово ниво на общуване, непринудено и естествено. После вече като се поотрака, може да мисли за тия "хватки" за напреднали. А дали става за пикъп е рано да се каже. Няма как да разбере, без да се пробва, нали? Може след време да бъде сред тези 10%.

Нещо друго ми прави впечатление. Не се притеснява да заговаря мацките на улицата, вероятно защото сам е наясно, че едва ли ще има продължение и съответно го няма страха от евентуални "последствия". Докато с тези от социалния му кръг, нещата не стоят така. Отказал е покана за обяд от колежката, на рождения ден женските не го привличали (класическо оправдание да не се действа). Т.е. тук вече го има страхът да не се изложи, защото ще трябва да "живее" с последствията.
Активен

Even a broken clock is right twice a day.
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Изпечатай  

Отиди на: