Tyxo.bg counter Дневник за социалните премеждия на един
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 22, 2018, 04:46:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Силата не идва от физическия капацитет. Тя идва от неукротимата воля. - Махатма Ганди

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец април 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневник за социалните премеждия на един  (Прочетена 3623 пъти)
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1155

Профил
« Отговор #45 -: Април 17, 2018, 14:14:12 »

А дали става за пикъп е рано да се каже. Няма как да разбере, без да се пробва, нали? Може след време да бъде сред тези 10%.
Аз преди години бях писал едни, теми, които хич не бяха добре приети, относно "капацитета за развитие". Като се огледаме, всичките дето са на топ позиции, в която и да е сфера, са почнали от рано. Примерно топ баскетболистите, не са се сетили на 25, те първа да се учат, че после чак да влизат в NBA. Те играят от деца.
Сега, с жените, ясно че няма как да ебеш от 6 годишен, но пък може да си се движил с разни батковци, дето да са били вървежни с момичетата, и да си наблюдавал как се държат, как говорят, как се носят. Все по нещо, от тук от там, остава, през годините. И ако караш така, да кажем, до 16 годишна възраст, със сигурност няма да почнеш от нулата. Ако не друго, поне ще ти пере устата, ще имаш някакъв що годе, не тотално малоумен стил, ще си наблюдавал как успешните ти връсници общуват с момичетата, и ще си заимствал все по нещо полезно, от различните места.
Както и във всяко друго отношение, е страшно важно, за едно дете, да има role models, на които да подражава. Даже не разбирам как може да има хора, които, като ги наблюдавам, нямат НИТО ЕДИН модел за подражание. Пък ако ще и Батман да им е моделът. То е ясно, че никой тук няма да открие топлата вода, затова смятам, че е напълно логично, всеки да си намери там по един алфа-малфа персонаж, герой, познат, роднина, и да си каже "а, е като тоя искам да съм!" . Естествено, няма да стане 1:1 като него, но поне ще придърпа 1-2 неща, след това от друг, също 1-2, и т.н. Накрая ще се сформира някакъв нов човек, който ще е съвкупност от индивидуалните гени + житейския опит, на който е бил изложен. Е примерно тъпите лафчета, дето се опитва да ги вкарва на мацките по улицата, нямаше да са тъпи, ако той през годините имаше role model, от когото да заимства, а не без опит, да седи и да се чуди "ся тоя лаф готин ли е? май е готин, на мен ми звучи годин" - ми то хубаво му звучи, ама си е дебилен лафът. i.e. "В автобуса веднъж сме трима до стъклото и някой се изряза... Никой не смее да мръдне, всички като гръмнати."
Проблемът е, когато житейски опит, тотално липсва (поне в дадената сфера). Е примерно авторът. Аз кво мога да направя, че той на почти 30 се е сетил, че съществува тва митично животну наречено жинъ, и че то може би, евентуално, би представлявало някакъв интерес за него? Какво може да направи който и да е? Знам, знам, идва супер демотивиращо, и изобщо не съветвам да хвърли бялата кърпа (нека си се пробва, той е толкова далеч от моята игра, че ако ще да живеем в един апартамент, няма да ме афектира), просто гледам реалистично на нещата. Не казвам и че не може да ебе. Може. Всеки може. Не е голяма философия. Просто няма да стане изпечен играч.
Дето викат стоун, ркаба и пуяка, да го раздава аефце, като онзи Казановата, от клипа на краба (днеска го гледах, баси тоя карбовски дразни яко, продажен плужек гнусен), пък все ще ебне някоя, че даже може и две-три. Той (авторът) поне не е джудже с костен, говорен, кожен, генетичен и финансов дефект.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Riot
PuP Player
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« Отговор #46 -: Април 17, 2018, 14:39:43 »

Според мен пича дето е пуснал темата засега няма намеренеие да става голям играч, просто иска да се научи на основни неща, като например как да общува с мацките ефективно.

Абе сега като се замисля от доста време е нямало някой който да пусне толкова много репорт и да даде конкретна информация, за разлика от някои други които пускат нещо от сорта на ''Не мога да сваля колежката'' и очаква да му дадем обратна връзка, еми няма как да стане защото той иска конкретен съвет за дадено момиче, а най вероятно му куца цялата работа с жените, пича поне пише подробни репорти и може да му се помогне.
Обаче едно не мога да схвана, намира някой форума, пише тема от сорта на ''Харесвам едно момиче'' и му пишете всякакви съвети, а пък сега идва нашия с неговия подробен репорт с бая сетове и веднага '' Играч не става от всеки, закъснял си братле'', защо го смазвате още в началото, а пък ми се оплаквате че няма един да пише нещо хубаво във форума.

Дали ще стане играч или не зависи от него, не от вас или от вашите статистики, може пък и да стане, то ясно че ако си започнал от рано да се занимаваш с мацки ще е много по лесно, ама като се е осъзнал сега да вземе да се откаже ли, да продължава и да се развива колкото може пък то времето и усилията му ще покажат до къде ще стигне.

А колкото до останалото един иска да ебе много, друг му стига едно гадже, трети не му се занимава изобщо, всеки с претенциите си, който каквото поиска това да прави.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 741

Профил
« Отговор #47 -: Април 17, 2018, 15:51:07 »

owes_you_jack продължавай да отваряш и да си вадиш изводи от сетовете. Първата ти цел е да пребориш страха от заговаряне и да разшириш комфортната си зона. Това ще стане като се челинджваш непрекъснато и опитваш да стигнеш по-далеч от мястото където ти е сигурно/спокойно/комфортно.

Пробвай да стоиш в сет до пълно отрязване или до клоуз - въпреки, че ти иде да се самоотсвириш се убеждаваш да останеш до край. Първия път ще е супер некомфортно, петия, малко по-малко, а на двайстия няма да ти пука особено.

Трябва да работиш също и в посока да правиш разговора по емоционален, по рисков и сексуален. Въпреки, че ти е комфортно да говориш безопасни неща (за времето, за часа и тн). Това върви ръка за ръка с умението да понасяш откази и отрязвания. Необходимо е да работиш и в тази насока - да не се влияеш емоционално от реакциите на жените.

Преди време правехме едно готино упражнение - като излезеш на улицата и си поставяш за цел 5 мацки да те отрежат максимално бързо. Тоест влизаш и нарочно целиш с поведение и изказ да те резнат (без да ги обиждаш или плашиш разбира се). Като го направиш ще излезеш доста извън комф зоната и ще почнеш да играеш по-смело. От там играта ти ще почне да става по-директна и да поемаш повече рискове.

Друго упражнение , което можеш да пробваш е да чупиш рапорта. Например запознаваш се с мкацка на спирката и почвате да си говорите. Разговора върви стандартно като смал толлк и ви е комфортно . Тя ти казва : много ми харесва хубавото време. Ти: да прекрасно е. Тя: Обичам да се разхождам в парка пролетно време. Ти се изкушаваш да се съгласиш , но вместо това чупиш рапорта: Мразя разходките в парка! Много по-яко е да седнем някъде да пием бира! Първо пробвай по леко чупене , после постепенно по-мощно. Първоначално чупенето на рапорта може да е само несъгласие с нейната позиция , или отдръпване от разговора. Когато напреднеш повечеко можеш да пробваш и по рязко чупене, с по-голяма амплитуда. Идеята е да тренираш емоционален разговор и как да бъдеш по-"ръбат" и да предизвикваш момичето. По нататък като дръпнеш ще ползваш това си умение за да сексуализираш общуването.

Необходимо е също да продължиш да анализираш сетовете си и да пробваш да чистиш грешките, които допускаш в тях. Постепенно с бройката сетове ще придобиеш умение по-лесно да преценяваш и по-правилно да четеш всяка ситуация.

Що се отнася до късното почване - това са ПЪЛНИ глупости. Аз също започнах доста късно да се занимавам с жени, но отминах с много тия дето дърпаха в училище. Всичко си зависи от теб. Ако караш с 20 десет часа, ще си изминал точно толкова, колкото ако караш с 200 един час Wink
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 168

Профил
« Отговор #48 -: Април 17, 2018, 15:58:47 »

Стоун, ми че те тия 10%, дето ги споменаваш са си баш мъжете...
Тези десет процента са тези, които успяват защото не ги е страх да пробват и не се отказват. А останалите 90% са просто страхливци и си намират оправдание в изречението "това не е за мен, не съм роден за това" - глупости, всеки мъж е роден да сваля жени, не на всеки ми стиска обаче.

Няма нужда да анализираш всяка една интеракция с човек от отсрещния пол.
Напротив има, точно този анализ му помага да се развива напред.

Ясно е, че на тоя етап трудно ще забърше нещо, фокуса му трябва да е върху самото общуване.
И от кое точно е ясно, аз пък мисля че много скоро ще забърше нещо
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1466

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #49 -: Април 17, 2018, 16:12:29 »

Пичът си е направил дневник и фокусът, който получава е, че нямало да стане играч от него… баси хората сте. Толкова сте уплашени, толкова праволинейни. Ако съм на него, бих спрял да пиша и изобщо да чета форума – ценността е нулева (всъщност минусова) от такива мнения… толкова по вашите глупости, всяко следващо обезкуражаващо мнение ще бъде трито.

---

owes_you_jack, евала за постоянството.

Съветът ми към теб е само един. Когато отваряш сетове, когато комуникираш с жени остави резултатите /че и анализите/ на мира (за сега). Смисъл не ги мисли. На няколко места мернах, пишеш, че го правиш, въпреки че нямаш желание. ТОВА Е МНОГО ВАЖНО да се промени, и то бързо. Защото само на ‚воля‘ няма да издържиш дълго и ще се откажеш от нещо, което може да, И ЩЕ промени живота ти изцяло!

Единствената цел, която (засега) следва 'да гониш' във ВСЕКИ СЕТ (комуникация с жена) е да си отговориш на ‚КАКВО МЕ КЕФИ (най-много) В ТОВА, КОЕТО ПРАВЯ В МОМЕНТА?‘. Това е нещото, което трябва да откриеш (за себе си), да се хванеш за него, да се/го развиеш и да го превърнеш в своя мотивация/щастие и драйв.

Ще дам пример със себе си (бтв аз също открих пикапа сравнително късно, и това е едно от най-хубавите неща случвали се в живота ми). Когато започвах с играта на улицата, си имах гадже (при това много готино), редовен секс и т.н. Основният драйв в началото ми беше да си докажа, че такава игра може да работи в БГ, и да видя как се случва (смисъл как и защо 'наистина' работи) социалната динамика мъж-жена (и изобщо), както и невероятната свобода, която пикапът ми даде (сякаш, дотогава бях живял окован в Алкатраз). Това бяха моите драйвс, моите whys, ако щеш. Не съм се интересувал (емоционално), чак толкова, дали ще ме отрежат, дали ще взема телефон, дори дали ще еба – колкото дали научавам нови неща за динамиката, дали се усещам свободен и могъщ, дали играта ме кефи. Години по-късно, голяма част от тези неща още ме мотивират (въпреки, че съм ги надградил): всеки сет е различен, всяко предизвикателство е различно, винаги има какво да си доказвам (на себе си), винаги има какво да научавам/надграждам, винаги имам свободата, с която съм свикнал.

Намери своето нещо, нещото което ще те поддържа жив, нещото, за което ще живееш и заради което ще заговаряш и комуникираш с жени… и тогава, тогава ще разбереш/изживееш -> how deep the rabbit hole goes... само мога да ти кажа – заслужава си!

- SL
Активен

I'm a very special kind of monster
kk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 66

Профил
« Отговор #50 -: Април 17, 2018, 17:58:04 »

Ей, големи мотиватори всички, тцтц Cheesy. Няма лошо да го окуражаваме, но трябва и да сме обективни. Има процес, който трябва да се извърви. Това не ти е като да се учиш да караш колело. Падаш два пъти и готово. Имай предвид, че пича "до вчера" не е можел да погледне по посока на жена и да говори с нея.
Активен

Even a broken clock is right twice a day.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 168

Профил
« Отговор #51 -: Април 18, 2018, 00:09:02 »

Ей, големи мотиватори всички, тцтц Cheesy. Няма лошо да го окуражаваме, но трябва и да сме обективни. Има процес, който трябва да се извърви. Това не ти е като да се учиш да караш колело. Падаш два пъти и готово. Имай предвид, че пича "до вчера" не е можел да погледне по посока на жена и да говори с нея.
Не е можел, ама вече може. И като гледам  с какви темпове върви скоро ще почне да ги ебе. Има хора с години стоят на това ниво и ги е страх да апроучват сакън да не ги ухапе някоя мацка.
Баш като колело си е. Падаш, изправяш се и пробваш пак и пак докато се получи. Въпроса е да имаш мерак като паднеш от колелото да го качиш пак а не да плачеш и да викаш не е за мен тая работа
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3516

Профил
« Отговор #52 -: Април 18, 2018, 00:11:46 »

Нека се помъчи момчето, то и една мадама за да заловиш трябват някакви социални умения, нека се опита да ги усвои.
Бе нека се мъчи, негова си работа. Съгласна ли си да се мъчи върху теб?
Ето тука викат, трябвало по 10 мацки на ден да отваря всяко АФЦ. Добре изглеждащите мацки колко са като % от всички, 20-30%? А от мъжете 80% са АФЦ. Следователно на всяка привлекателна жена ѝ се пада средно да я отварят по 30 мъже, които се мъчат и се учат на нея.
Ти съгласна ли си по 30 на ден да се учат на теб? От сабалем от спирката да почват, докато чакаш рейса; наобед в бистрото като идеш да ядеш; след работа в мола като минеш да пазаруваш; и да продължават до вечерта докато се прибираш у вас? Колко дни ще издържиш преди да поискаш закон като във Франция?
То добре, че не на всички мъже им стиска да отварят, инак къде щеше да му излезе края.
Ето пича отварял в метрото. Погледни следващия път докато се возиш в метрото - колко АФЦ-та има около теб? Ако влезнат всички във форума и прочетат "къде са ти топките? отвори следващата мацка, която видиш и говори каквото си искаш, ей така с цел да видиш дали ще те отреже и да се отракаш?"
Преброй ги колко са и си помисли какво ще стане ако всичките се престрашат да те отворят.
Активен
owes_you_jack
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #53 -: Април 18, 2018, 23:44:41 »

Благодаря на всички за гледните точки. Има много ценни съвети и се надявам да успея да ги приложа. Повечето от критиките и опасенията също са на място.

-----------------------------------------------------

Последните два дена съм отворил 3-4 сета, които са незапомнящи се, и изпуснах няколко сета поради АА, което е и най-големият ми проблем към момента.
На работа с колежка #2 флиртът продължава и тя отвръща, а като се разминаваме само, ми се усмихва. Това ми е горе-долу вече в комфортната зона и ме е страх да мина нататък.

Едно от по-интересните неща беше тази вечер, когато бяхме на фирмена вечеря в The View. Десетина човека бяхме. Директно се настаних до колежка #4. Аз постоянно я бъзикам по принцип, но си позволих да вкарам нещо малко по-остро за мен.
Аз: На 26 си, нали?
Тя: Да.
Аз: Странно, на мен ми приличаш на 30 (а тя повече прилича на 20).
Опули се много здраво, като същевременно се усмихна, и започна да се квалифицира.
Имаше и бая шитки от нейна страна, с всички от които без една се справих сравнително добре. Търсеше валидация, която не ѝ давах. Например я бъзиках, че е голям нарцис, защото само си гледа снимките. Пита ме коя от две снимки ми харесва повече. Казах за едната някаква безумна логика, а че на другата прилича на клоун. И все в тоя дух.
Пробвах и някакво елементарно кино, като я чукнах един-два пъти по рамото. За два часа тя отвърна към 3-4 пъти, като единият беше доста по-силен от другите.
Имаше и момент, в който тя тръгна да разказва някаква история как се била уплашила като малка. Изслушах я и аз споделих нещо подобно.
По едно време тръгнах да разказвам една история и на два пъти един колега, който по принцип стои до мен и колежка #4, ме прекъсна в началото. Отказах се да я разказвам и май или го изслушах, или започнах да говоря с човека до мене.

+ Определено говоря по-силно и по-ясно отпреди
- АА
Активен
owes_you_jack
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #54 -: Април 19, 2018, 20:48:58 »

Днес, понеже отварям всички в асансьора, отворих и русата девойка, кято ме посрещна. Оказа се единайсетокласничка три етажа по-нагоре. Като слязохме, ми каза чао, но видях, че отиваме в една посока, и се наврях отново. Говорихме чак до метростанцията.

На спирката отворих една блондинка с очила, но по едно време ме чукна по гърба един колега, когото никога не бях виждал на спирката досега, и приключих сета.

На работа нищо съществено, освен че за първи път поставих ръка/полупрегърнах момиче. Дойде ми съвсем естествено. Връщах се от тоалетната, когато на входа на офиса видях девойката, на която бях отказал обяд. Спря се пред вратата на офиса и ме загледа. Казвайки нещо, положих ръка около раменете ѝ, цъкнах вратата с картата и ръчнах момичето навътре.

На танците получих ценна тренировка и урок. Докато танцувахме с момичето, с което се бях прибрал по-предния път, говорех нещо и изведнъж погледите ни се заключиха. Минаха към две-три секунди и цялата ми мисъл просто спря. Изчезна. Започнах да аааа-ъъъъ-кам и инстинктивно забих глава и поглед в земята. Разкискахме се малко. После направи така, че да не вървим заедно наобратно, но пък се запознах с една двойка и беше доста забавно навръщане.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1697

Профил WWW
« Отговор #55 -: Април 20, 2018, 08:04:40 »

Пич, или не ни казваш всичко, или просто отваряш за спорта. Нема лошо да отваряш, ама защо и не затваряш. Звучи ми сякаш - отворих я, казахме си 2-3 думи, получих валидейшън и айде следващата. Ами следващия път вземи телефон, изведи я на среща, целуни я, натисни за секс. Иначе за кво отваряш?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
owes_you_jack
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #56 -: Април 21, 2018, 20:04:43 »

Пич, или не ни казваш всичко, или просто отваряш за спорта. Нема лошо да отваряш, ама защо и не затваряш. Звучи ми сякаш - отворих я, казахме си 2-3 думи, получих валидейшън и айде следващата. Ами следващия път вземи телефон, изведи я на среща, целуни я, натисни за секс. Иначе за кво отваряш?

Няма как да не се съглася. При мен страхът от победа е реален; мозъкът ми активно се опитва да запази статуквото.

-----------------------------------

Днес целта ми беше 20 сета с цел максимално бързо отрязване. Обикновено влизах с това, че съм ги забелязал/харесват ми и ги канех на разходка/кафе. Повечето си вземаха валидацията и това беше. Имаше два или три случая, където проявяваха някакъв интерес и не ме отсвирваха веднага. В единия от тях момичето не говореше силен български. Сменихме езика и ѝ казах, че тя ще трябва да плати, защото нямам пари. Зарадва се нещо и каза, че сега отивала на среща.
Забавно беше, когато влизах на две/три момичета и ги канех всичките.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: